Νέα

Ανδρας Αστεριας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
καλα παρτον ενα κ βαρα τον αλλον..

υγιεις καταστασεις δεν υπαρχουν..
οπως να γουσταρεις καποιον πολυ..να σε γουσταρει κ αυτος να κανεις σχεση και το σεξ να ειναι παντα καλο κ οχι να φθινει...
με αυτη τη λογικη δε με βλεπω να παντρευομαι ποτε..απο σχεση σε σχεση θα πηγαινω..

Φυσικά και υπάρχουν και οι υγιείς καταστάσεις που λες. Το ότι παίζουν  και τα αλλά δεν το αναιρούν
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Φυσικά και υπάρχουν και οι υγιείς καταστάσεις που λες. Το ότι παίζουν  και τα αλλά δεν το αναιρούν

το χω κανει κ αυτο..να παω με καποιον για να ξεχαρμανιασω που λετε..αλλα ο τυπος μου αρεσε πολυ..

δε μπορω να παω με καποιον που δε μ αρεσει..
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
το χω κανει κ αυτο..να παω με καποιον για να ξεχαρμανιασω που λετε..αλλα ο τυπος μου αρεσε πολυ..

δε μπορω να παω με καποιον που δε μ αρεσει..

Μάλλον για τους άντρες δουλεύει διαφορετικά αλλά σε κάθε περίπτωση δεν είμαστε όλοι ίδιοι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Μάλλον για τους άντρες δουλεύει διαφορετικά αλλά σε κάθε περίπτωση δεν είμαστε όλοι ίδιοι.

σαφως κ ειστε διαφορετικοι..

εγω ειμαι δυο φορες διαφορετικη απο τις συνομιληκες μου..και μαρεσει αυτο..
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.182
Κριτικές
3
Like
10.324
Πόντοι
3.506
Εγω εχω την απορια,ολες αυτες που περιμενουν τον "αστερια" καθε βραδυ,εχουν σκεφθει ποτε τι γαμησι εχει φαει ολη τη μερα ο αστεριας τους,για να φερει πεντε φραγκα στο σπιτι και να μπορεσουν αυτες ανετα να ξυνουν το μουνι τους και να εχουν ορεξη για γουτσου-γουτσου και αγκαλιτσες...

:think:
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Εγω εχω την απορια,ολες αυτες που περιμενουν τον "αστερια" καθε βραδυ,εχουν σκεφθει ποτε τι γαμησι εχει φαει ολη τη μερα ο αστεριας τους,για να φερει πεντε φραγκα στο σπιτι και να μπορεσουν αυτες ανετα να ξυνουν το μουνι τους και να εχουν ορεξη για γουτσου-γουτσου και αγκαλιτσες...

:think:


Θα το δεχομουν αυτο αν το σεξ ηταν αγγαρεια..
αλλα δεν ειναι και λυπαμαι οσους το αντιμετωπιζουν ετσι..

συν οτι στην δικη μου ιστορια η γκομενα ειναι κι αυτη σκληρα εργαζομενη..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
Θα το δεχομουν αυτο αν το σεξ ηταν αγγαρεια..
αλλα δεν ειναι και λυπαμαι οσους το αντιμετωπιζουν ετσι..

συν οτι στην δικη μου ιστορια η γκομενα ειναι κι αυτη σκληρα εργαζομενη..
Θα συμφωνησω. Οταν αρχιζουμε τα "δουλευω σκληρα γι αυτο δεν γαμαω", η υποθεση ειναι χαμενη και καμένη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
εννοω οτι πιο πολλες πιθανοτητες εχει να σκασει ενα δυναμιτακι στα χερια σου παρα να κανω κατι μαζι σου..
Θα μου επιτρεψεις να μην μου λενε τιποτα τετοιου ειδους δηλωσεις ε?
 

Επισκέπτης
Δεν θα ηθελα να μιλαω σε αυτο το φορουμ για την γυναικα μου. Θα μου το συγχωρησεις.
FC42QQm.jpg
 

Επισκέπτης
Σα να κοιταει το ποστ δεν ειναι; χαχα
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
1) Μπαινει μεσα στο δωματιο σε χαιρετα..παει πλενει το μπουτσο του..γδυνεται και ξαπλωνει στο κρεβατι..
( ? δε θυμαιμαι το σπιτι μου/μας να εχει κανα κοκκινο φωτακι απεξω 

Αντί να χαίρεσαι που δεν βλέπει την ώρα να πηδηχτείτε έχεις και παράπονο?
Άλλωστε σε έχει χαιρετήσει (τρυφερά με φιλάκι υποθέτω) και είναι και καθαρός.

2)Σε καλει στο κρεβατι και κλεινει τα ματια του περιμενοντας προφανως εσυ να πας σε πεσμενο πουτσο να κανεις πιπα για να τον καυλωσειςςς
( το οτι θα επρεπε να ειναι ηδη καυλωμενος με το που σε βλεπει ειναι λεπτομερεια ε?)


Σϊγουρα θα σε δει άβαφη με τις πυτζάμες, τις παντόφλες και το μαλλί τζίβα και θα του γίνει κάγκελο. Αυτά μόνο στις τσόντες που ακόμη και εκεί η πίπα είναι must!

3) Αφου εχει φτιαχτει ως το θεο σου ζηταει να πας να φερεις τα προφυλακτικα..
( συγνωμη ρε φιλε..νταξει δουλευες ολη μερα..αλλα χερια δεν εχεις??)

Αφού τον ξέρεις βάλε κάνα δυό προφυλακτικά κάτω από το μαξιλάρι έτσι να υπάρχουν.


4)Σου ζητα να γδυθεις μονη σου και να στηθεις για να σε παρει απο κωλο...
( Αν ηταν να εχεις φιλικη συμμετοχη..δε θα περιμενα μεχρι να βρεθουμε, θα ειχα παρει το αγγουρι που δεν εκοψα στη σαλατα το μεσημερι και θα γαμουσα το κωλο μου μονη μου ρε Μαλακα!)


Αφού όταν πάει να σε γδύσει αρχίζεις τα μη θα μου το ξεχειλώσεις, με τραβάς, ξέρεις πόσο κάνει το εσώρουχο κλπ τι θέλεις να κάνει? Πάντως αν ήμουν στη θέση του  για καλό και για κακό δεν θα ξανάτρωγα σπίτι σου σαλάτα αν είχε αγγούρι μέσα....

5)Αρνεισαι να κανεις το οτιδηποτε και του λες να παει να γαμηθει μονος του...του εξηγεις οτι εχει μετατραπει σε ανδρα Αστερια και εκεινος δε δειχνει να το καταλαβαινει...

Μόνος του αυτός, με το αγγούρι εσύ στο τέλος προβλέπεται ...ανώμαλο sex.

6) Τον τυφλωνει ο εγωισμος του και μετα απτο καβγα αντι να σε γαμησει χειροτερα σηκωνεται και φευγει..
(Αυτο ισχυει για ολους τους ανδρες Αστεριες και μη...) 

Εδώ έχεις δίκαιο. Μετά από ένα καυγά πρέπει να σου αλλάξει τον αδόξαστο και να φύγει μετά.
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Παρακαλω θα ηθελα να τοποθετηθειτε επι του θεματος..αν εχετε υπαρξει ποτε ανδρας Αστεριας, τι σας οδηγησε σε αυτο καθως και πως αντιμετωπισατε το χωρισμο σας οταν η γκομενα σας εδωσε τα παπουτσια στο χερι?
Ευχαριστω :)
Ότι ακούς ακριβώς.. εδώ μέσα,  μην μας το κάνεις παρά πέντε..
Υπάρχουν μόνο γυναίκες αστερίες και έπιπλα ικέα ή κομοδίνα. Ο άντρας όσο είναι ενεργητικός δεν είναι αστερίας, αλλά είναι καρχαρίας.
Τον χωρισμό τον αντιμετωπίζουμε με τις γκόμενες καβάτζα, όσο υποκρινόμαστε ότι έχουμε σχέση μαζί σας.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706

υ.γ Παρακαλω θα ηθελα να τοποθετηθειτε επι του θεματος..

αν εχετε υπαρξει ποτε ανδρας Αστεριας, πολλες φορες

τι σας οδηγησε σε αυτο γουσταρω να με ικανοποιει η γυναικα. Οπως κανει μια ταυλανδη μασερ χωρις να χρειαστει να πληρωσω. Γιατι οχι αν πραγματικα με γουσταρει??

καθως και πως αντιμετωπισατε το χωρισμο σας οταν η γκομενα σας εδωσε τα παπουτσια στο χερι? Νο προμπλεμ. Ουτε καν το σκεφτομαι κ βουρ για την επομενη, οπως κ αυτη ανικανοποιητη ψαχνει τον επομενο μαλακα.

Ευχαριστω 
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
Αισιως 27 τυπε.. μεγαλωσα κ γω :)
μωρα και γαμους εβλεπα στα 23 μου..ευτυχως τα ξεπερασα αυτα..

αυτο που θελω ειναι καποιον να περναω σουπερ σε ολα τα επιπεδα και αυτο να μη φθινει! γινεται?!?!
γινεται μωρο μου προσφερομαι εγω!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
την χωριζεις γιατι την βαρεθηκες - εισαι κακος
της το λες πιο πριν - εισαι σκληρος και κακος
καθεσαι και την γαμας βαρετα για να μην την χωρισεις και την πληγωσεις- εισαι αστεριας και κακος

οτι και αν κανεις και αν δεν κανεις εισαι κακος. πες ρε πενταγιωτισσα τι θα ηθελες πχ για να ειναι καλος ο αστεριας σου? να σε χωριζε πριν αρχισει την τεμπελια και τοτε να τον στολισεις ως ψυχρο που σε ηθελε για 2 πηδηματα? πες τι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom