Νέα

PC problem - Help!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zironvenom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 291K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.151
Like
345
Πόντοι
36
Λέει από πίσω Inspiron 15.
Υπάρχει ένα αυτοκόλητο στο κάτω μέρος του laptop με σειριακό αριθμό. Βγαλτο μια φωτογραφία.
Ίσως να βιαστηκα για φορμάτ. Έπρεπε να το περνουσα από malwarebytes αλλά σκέφτηκα ότι αφού ήταν ευάλωτος ένας driver θα τον έβρισκε ξανά στο φορμάτ. Πάντως μου κάνει εντύπωση διότι όταν κατεβάζα το σντιβάιρους δούλευε. Δηλαδή δεν πρέπει να είναι κάτι σε hardware.

:rockon:
Με το φορματ σβήνεις και τον ιο. Δεν υπάρχει θέμα με ιο. Κάτι άλλο είναι.
Ισως μπορέσω να σε βοηθήσω και να μην χρεωθείς σε τεχνικό κλπ.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.905
Κριτικές
15
Like
11.672
Πόντοι
3.846
μετα απο τοσα χρονια κ τοσες δοκιμες κ παραμενεις αχρ...ασχετος...κριμα...
προσεχε μονο μη πατησεις κανα αρχιδι κ γλιστρισεις
Άρχισες προσωπικούς χαρακτηρισμούς;
Δεν θες να πάει εκεί η κουβέντα τυπε γιατί μετά έρχεται ξεφτιλισμα.
Οπότε μαζέψου λίγο και να μιλάς όπως σου μιλάνε.

Και άσχετος είναι όποιος προτείνει άσχετα λειτουργικά.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Υπάρχει ένα αυτοκόλητο στο κάτω μέρος του laptop με σειριακό αριθμό. Βγαλτο μια φωτογραφία.
Δεν θα σου πω ότι δεν υπάρχει διότι όντως υπάρχει. Μάλιστα επειδή δεν είμαι ειδικός σκέφτηκα γιατί μου το ζητάει αυτός και μπήκα στο γκουγκλ. Διάβασα λίγο σε τι εξυπηρετεί. Είμαι έγκυρος από ότι διάβασα, πληκτρολόγησα σε βάση το νούμερο αλλά είμαι λογικά εκτός εγγύησης. Αυτό το υποθέτω. Πάμε στο δύσκολο κομμάτι. Αν και προσφέρθηκες να με βοηθήσεις και σε
ευχαριστώ, ακριβώς επειδή δεν είναι γνώστης σε τέτοια θέματα θα σου απαντήσω ευγενικά ότι διστάζω λόγω αγνώστου παράγοντα. Ζήτω συγνώμη. Το έσωσα (κάπως);

:confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Μύστη Σωτήρη, ωραία αυτά και ευχαριστώ (ειδικά το 64 δηλώνει στο μυαλό μου συχνό υπαρκτό πρόβλημα) αλλά δεν έχω οθονη. Δηλαδή έχω αλλά παει στη τηλεόραση με καλώδιο και αυτομάτως με πετάει διαρκώς επανεκκίνηση. Πιστεύεις ότι θα τα καταφέρω μην μπορώντας να μπω καν στο bios; σημείωσε ότι δεν είμαι ειδικός σε αυτά.

:confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Και μια άλλη ερώτηση. Κουράστηκα πολύ σήμερα. Περπάτησα άπειρα να βρω καφέ με πισί, εφτιαξα ρούφους usb, κατέβασα τορρεντ, δεν μπόρεσα να πάρω windows από την Microsoft πιθανόν γιατί τα είχε κλειδωμένα στα download το μαγαζί, κατέληξα να κατεβάσω λινουξ, κι άντε οκ όλα αυτά αλλά ξενέρωσα. Αυτό είναι το χειρότερο.
Αν βρω κανέναν να το φτιάξει πόσο θα μου στοιχίσει περίπου (έχει και σπασμένη οθόνη το αρχίδι και στέλνω εικόνα στην τηλεοραση). Ρωτάω γιατί αν ΔΕΝ συμφέρει έχω βγάλει έξω best of από ταινίες, παρτίδες σκακι, αρχεία, μουσική κτλ οπότε θα μείνουν αυτά αν το φουντάρω!

:rockon:
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.151
Like
345
Πόντοι
36
Δεν θα σου πω ότι δεν υπάρχει διότι όντως υπάρχει. Μάλιστα επειδή δεν είμαι ειδικός σκέφτηκα γιατί μου το ζητάει αυτός και μπήκα στο γκουγκλ. Διάβασα λίγο σε τι εξυπηρετεί. Είμαι έγκυρος από ότι διάβασα, πληκτρολόγησα σε βάση το νούμερο αλλά είμαι λογικά εκτός εγγύησης. Αυτό το υποθέτω. Πάμε στο δύσκολο κομμάτι. Αν και προσφέρθηκες να με βοηθήσεις και σε
ευχαριστώ, ακριβώς επειδή δεν είναι γνώστης σε τέτοια θέματα θα σου απαντήσω ευγενικά ότι διστάζω λόγω αγνώστου παράγοντα. Ζήτω συγνώμη. Το έσωσα (κάπως);

:confused:
Δεν ζήτησα προσωπικά δεδομένα.
Εάν δω το ακριβές μοντέλο θα ξέρω εάν έχει μηχανικό δίσκο ή όχι. Εάν ναι τότε πολλή πιθανόν έχει κάποια τμήματα ας πούμε χαλασμένα. Το ότι δούλευε δεν σημαίνει τίποτα. Εφόσον δεν έτρεξες κάποιο διαγνωστικό δεν το βρήκες. Απλά στην εγκατάσταση των Windows αυτό χτυπάει. Που σημαίνει ότι μπορείς και μόνος σου να αλλάξεις δίσκο. Είναι Dell οπότε εύκολο να το ανοίξεις και να κάνεις την αλλαγή.
Αλλιώς μπορεί να πληρώσεις γύρω στο 100+ ευρώ για το τίποτα.
Αυτά τα λίγα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Δεν ζήτησα προσωπικά δεδομένα.
Εάν δω το ακριβές μοντέλο θα ξέρω εάν έχει μηχανικό δίσκο ή όχι. Εάν ναι τότε πολλή πιθανόν έχει κάποια τμήματα ας πούμε χαλασμένα. Το ότι δούλευε δεν σημαίνει τίποτα. Εφόσον δεν έτρεξες κάποιο διαγνωστικό δεν το βρήκες. Απλά στην εγκατάσταση των Windows αυτό χτυπάει. Που σημαίνει ότι μπορείς και μόνος σου να αλλάξεις δίσκο. Είναι Dell οπότε εύκολο να το ανοίξεις και να κάνεις την αλλαγή.
Αλλιώς μπορεί να πληρώσεις γύρω στο 100+ ευρώ για το τίποτα.
Αυτά τα λίγα.
Ευχαριστώ για την κατανόηση φίλε μου. Θα ρωτήσω και θα σου πω. Καλά 100 δεν δίνω με τίποτα για αυτό το πράγμα! :headbang: Έχει σπασμένη οθόνη και από την αρχή δεν το χωνεψα λόγω των δεκαριών. :headbang:Δεν με ικανοποιεί η ταχύτητα του ασχέτως αν δουλεύει. Η μάλλον δούλευε. Το πολύ πολύ να μείνω με το τηλέφωνο και βλεπουμε. Και 2.000.000 ευρώ να είχα δεν το χωνεύω να το πληρώσω (το είχα πάρει και φθηνά) με όσα έχω τραβήξει. Παντως σε ευχαριστώ πολύ όπως και όσους βοήθησαν.

:rockon:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.877
Like
29.679
Πόντοι
6.056
Ευχαριστώ για την κατανόηση φίλε μου. Θα ρωτήσω και θα σου πω. Καλά 100 δεν δίνω με τίποτα για αυτό το πράγμα! :headbang: Έχει σπασμένη οθόνη και από την αρχή δεν το χωνεψα λόγω των δεκαριών. :headbang:Δεν με ικανοποιεί η ταχύτητα του ασχέτως αν δουλεύει. Η μάλλον δούλευε. Το πολύ πολύ να μείνω με το τηλέφωνο και βλεπουμε. Και 2.000.000 ευρώ να είχα δεν το χωνεύω να το πληρώσω (το είχα πάρει και φθηνά) με όσα έχω τραβήξει. Παντως σε ευχαριστώ πολύ όπως και όσους βοήθησαν.

:rockon:
Τυπε για λαθος που εκανα σε BIOS flash με αποτέλεσμα να νεκρώσει το laptop μου πήραν ενα 100σταρικο. οποτε να εισαι σίγουρος οτι κάπου εκει θα παίξεις.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.905
Κριτικές
15
Like
11.672
Πόντοι
3.846
Τυπε για λαθος που εκανα σε BIOS flash με αποτέλεσμα να νεκρώσει το laptop μου πήραν ενα 100σταρικο. οποτε να εισαι σίγουρος οτι κάπου εκει θα παίξεις.
Αφού το έχει διαλύσει το μηχάνημα, σιγά μη δώσει τα 100€.
Πάει για πέταμα.
Και ειδικα που έχει και σπασμένη οθόνη.
 

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
948
Like
1.477
Πόντοι
206
μαγκες τα 10αρια ειναι πολυ βαρια.... και εγω ηθελα να τα βαλω,και μου λεει ο κολητος οτι τα λαπτοπ τα ξεσκιζει...
μονο για "πυργους" ειναι...οποτε αφησα μεσα τα 7αρια και οσο τραβαει...
Μύθος...
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.077
Κριτικές
13
Like
1.631
Πόντοι
506
Και μια άλλη ερώτηση. Κουράστηκα πολύ σήμερα. Περπάτησα άπειρα να βρω καφέ με πισί, εφτιαξα ρούφους usb, κατέβασα τορρεντ, δεν μπόρεσα να πάρω windows από την Microsoft πιθανόν γιατί τα είχε κλειδωμένα στα download το μαγαζί, κατέληξα να κατεβάσω λινουξ, κι άντε οκ όλα αυτά αλλά ξενέρωσα. Αυτό είναι το χειρότερο.
Αν βρω κανέναν να το φτιάξει πόσο θα μου στοιχίσει περίπου (έχει και σπασμένη οθόνη το αρχίδι και στέλνω εικόνα στην τηλεοραση). Ρωτάω γιατί αν ΔΕΝ συμφέρει έχω βγάλει έξω best of από ταινίες, παρτίδες σκακι, αρχεία, μουσική κτλ οπότε θα μείνουν αυτά αν το φουντάρω!

:rockon:
300 ευρω εχει ενα αξιοπρεπες λαπτοπ για ιντερνετ φτωχομπινε !!!


θα του βαλεις οριτζιναλ windows κατεβασμενα απο τη μαμα και οχι απο τορρεντ! ουτως η αλλως δεν υπαρχει "πειρατεια" απλα δε μπορεις να κανεις 10 αχρειαστα πραγματα παραπανω με τα αυθεντικα...
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.077
Κριτικές
13
Like
1.631
Πόντοι
506
Παιχταρα μου είσαι φάουλ κάργα!
Ρωτά όποιον υπολογιστακια θες από τους παλιούς,όχι πιτσιρίκα που δεν έχει δει τπτ άλλο πριν τα xp,ρωτά προγραμματιστές τεχνικούς από 40 κ άνω που έχουν δει άλλες εποχές κ τα έχουν ζήσει όλα αυτά κ θα σου πουν ακριβώς αυτό...όσο πιο πίσω τόσο καλύτερα...συγκεκριμένα από τις καλύτερες εκδόσεις που έχω δουλέψει για σοβαρά πρόγραμμα βαριά κ όχι για να τσαταρω κ να ανεβάσω φωτό στο fb,ήταν τα 2000pro κ μάλιστα είχε βγει κ μια καλή έκδοση για διπλό επεξεργαστή κ κάποιοι πιο παλιοί θα σου πουν τα 98 που λες γτ με πολύ λίγες γνώσεις μπορούσες να βάλεις χέρι παντού μέχρι κ στο log screen των windows κ όταν φορτώνει να βγαίνει η κωλαρα της γκόμενας ξέρω γω...
Δε σου τη λέω η κάτι τέτοιο αλλά όντως έτσι είναι τα πράγματα,τα καινούργια λογισμικά είναι θεοβαρια,έχουν κάργα γραφικό φρου φρου κ αρώματα που λέει ο λόγος,σου τρώνε όλη τη μνήμη για μλκς κ για το τπτ κ όταν πας να εκτελέσεις ένα βαρύ πρόγραμμα όπως γραφιστικής πχ ο επεξεργαστής ψήνεται κυριολεκτικά..για να μη πούμε ότι πλέον χωρίς ίντερνετ δε μπορείς να κλάσεις ενώ παλιά που δεν έπαιζαν κ οι dsl που έχουμε τώρα το συνδεαμε μια στο τόσο κ αν...
σαν τα ΧΡ τιποτα.... μετα εγινε ο εξαναγκασμος σε 7 (βιστα για κλαμματα!!!!) 8 για κλαμματα... και μετα τα 10 και τωρα με τα 11 στρωνουν τα πραγματα οποτε μειναν τα 7 για ελαχιστους αλλα δε παιζουν ουτε driver πια (για νεα πισι) ουτε και σε λιγο θα λειτουργουν chrome και λοιπα για ιντερνετ (ασε που δε πιανουν 5g wifi)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποτέ δε σβήνονται όλα υπάρχει κρυφό προστατευμένο partition που έχει μέσα τα αρχεία των windows που είναι για εγκατάσταση.μονο χειροκίνητα κ εκτός περιβάλλοντος windows αλλά αν δε το κατέχεις δε μπορώ να στο εξηγήσω ακριβώς από εδώ κ παίζει να σε μπερδέψω χειρότερα
το θεμα ειναι οτι υπαρχουν ιοι που μολυνουν ακομη και αυτο το partition...
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.077
Κριτικές
13
Like
1.631
Πόντοι
506
Στο λάπτοπ που έχω windows 10 κάνω φορμάτ και εγκατάσταση από τα αυθεντικά μέσα που έχει στο αυτόματο αλλά μου κόβεται στο 64%. Μου λέει βέβαια ότι θα γίνει επανεκκίνηση πολλές φορές αλλά το έχει γαμήσει χρονικά. Έχω τώρα τόσες μέρες σαν μαλάκας εγκλωβισμένος που το παλεύω. Τι κάνουμε; έχουμε και άλλες ασχολίες. Φέρτε λύση όποιος ξέρει.

Υ.Γ Γαμιέται η Microsoft. Όσο είχα windows xp pro πήγαιναν όλα σε κάθε μηχάνημα σαν πύραυλος αλλά παει αυτή
η καλή εποχή.

:confused:
πιθανο bad sector σκληρου δισκου αλλιως κακογραμμενο partition... αν ειναι μονο σκληρος παρε τον πιο μικρο ssd (ουτε 20 ευρω εχει) απλα ισως χρειαστει αρχικα format σε αλλο υπολογιστη ως εξωτερικος αναλογα αν χρειαστεις gpt η mbr ωστε να τον δει ο υπολογιστης και να προχωρησεις με την εγκατασταση
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.077
Κριτικές
13
Like
1.631
Πόντοι
506
Επίσης πριν πάω στο φορμάτ το σντιβάιρους έβλεπε ευάλωτο ντραιβερ που τον πετούσε εκτός για προστασία. Ως συνέπεια σερνόταν και αφού έσωσα ότι μπορούσα, προχώρησα σε φορμάτ.

:rockon:
μπορει να μην ηταν ευαλωτος driver αλλα ελαττωματικη συσκευη! η επισης να "εφαγε" το bad sector τον driver
Ποτέ δε σβήνονται όλα υπάρχει κρυφό προστατευμένο partition που έχει μέσα τα αρχεία των windows που είναι για εγκατάσταση.μονο χειροκίνητα κ εκτός περιβάλλοντος windows αλλά αν δε το κατέχεις δε μπορώ να στο εξηγήσω ακριβώς από εδώ κ παίζει να σε μπερδέψω χειρότερα
αυτο σου λεει.... το κρυφο παρτισιον προφανως εχει θεμα ισως λογω καμμενου σκληρου....
Αυτή η φάση ξεκίνησε ώστε όταν αλλάζεις pc κ έχεις αυθεντικά windows σε δίσκο να μη τα ξαναπεράσεις στο επόμενο pc,κ καλά κάθε pc να έχει το δικό του αποκλειστικό λογισμικό,κοινός κερδοσκοπία..
Εάν έχεις είτε από χαρτιά του μηχανήματος είτε το έχει πάνω σαν αυτοκόλλητο το σειριακό των windows μπορείς να κάνει εγκατάσταση με οποιοδήποτε δίσκο η φλασάκι βρεις κ στην ενεργοποίηση μετά την εγκατάσταση βάζεις τον δικό σου σειριακο
ουτε το χαρτακι χρειαζεται! τα windows αναγνωριζουν αυτοματα τον υπολογιστη απο τα χαρακτηριστικα του οταν το συγκεκριμενο λαπτοπ ειχε την ταδε εκδοση αυθεντικη πριν. αρκει να βαλει παλι τα 10 φυσικα.
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
420
Like
444
Πόντοι
21
Για να αρχισεις μια εγκατασταση λειτουργικου, πρεπει πρωτα να μπεις στο bios για να ορισεις απο που θα μπουταρει ( cd rom η φλασακι ) το PC.
Tα λαπτοπ δεν τα πολυσυμπαθω κι εγω και δεν τα χριαστηκα ποτε. ΟΚ αν χριαζεται καποιος να εχει κομπιουτερ μαζυ του στις δουλειες του βολευει, αλλα να το εχει μονημα σε ενα μερος, ποιος ο λογος? Ασε που με τα ιδια χρηματα που θα κοστισει το λαπτοπ φτιαχνει κανεις δυνατοτερο σταθερο.
Φιλε D D, εχω την εντυπωση οτι εκτος της σπασμενης οθονης πρεπει ναχεις κι αλλο hardware προβλημα. Ειναι και λιγο παλαιο το μηχανακι, δεν σε συμφερει να τρεχεις για επισκευες και αναβαθμισεις. Καλυτερα μαζεψε χρηματα και παρε ενα καινουργιο η μεταχειρισμενο και βαλε οτι λειτουργικο σε εξηπυρετει.
Εγω εστησα προσφατα νεο PC και τα παιδια εδω με βοηθησαν στην επιλλογη του με τις γνωμες και τις παρατηρισεις τους. Τους ευχαριστω αλλη μια φορα. Θα βοηθησουν κι εσενα. Οχι τιποτα αλλο, να μην σπανε τα νευρα σου με το χρεπακι
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.077
Κριτικές
13
Like
1.631
Πόντοι
506
επισης για να κατεβασετε windows 10 πρεπει μεσω vpn να τα κανετε και προφανως θα κατεβασετε ξενη εκδοση (πχ αμερικανικη)

ειναι το "ελευθερο" ιντερνετ που εχουμε!
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.240
Like
1.911
Πόντοι
216
Μύστη Σωτήρη, ωραία αυτά και ευχαριστώ (ειδικά το 64 δηλώνει στο μυαλό μου συχνό υπαρκτό πρόβλημα) αλλά δεν έχω οθονη. Δηλαδή έχω αλλά παει στη τηλεόραση με καλώδιο και αυτομάτως με πετάει διαρκώς επανεκκίνηση. Πιστεύεις ότι θα τα καταφέρω μην μπορώντας να μπω καν στο bios; σημείωσε ότι δεν είμαι ειδικός σε αυτά.

:confused:
Η έξοδος προς την τηλεόραση, δεν επηρεάζει σε κάτι. Θα έκανε το ίδιο και στη δική του οθόνη.
Γιατί δε μπορείς να μπεις στο bios; Τι κάνει αν θες να πας στο bios;
Ο δίσκος είναι μηχανικός, ο μανίσιος και πας από την εσωτερική ;
Προσωπικά, θα έβαζα ένα ssd, θα κατέβαζα και τα 10άρια και με ένα σπαστήρι θα ήμουν ΟΚ και τέλος.
 

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
948
Like
1.477
Πόντοι
206
Προσωπικά, θα έβαζα ένα ssd, θα κατέβαζα και τα 10άρια και με ένα σπαστήρι θα ήμουν ΟΚ και τέλος.
Σωστά...

Τα λειτουργικά από τα Vista και μετά τρέχουν παντού καλά… Αν σε απλές καθημερινές χρήσεις εμφανίζονται προβλήματα αυτά οφείλονται ή στο σκουπιδαριό που μαζεύουν τα win με τον καιρό, ή στις οι εφαρμογές και κυρίως στους browsers που βαραίνουν με κάθε νέα έκδοση… ένα καλοσυντηρημένο και καθαρό από άποψης λειτουργικού pc σχεδόν οποιασδήποτε ηλικίας με την προσθήκη ενός ssd δεν έχει κανένα πρόβλημα με τα win αυτά καθ΄αυτά…όσο χρέπι και να είναι...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Άχρηστο μηχάνημα. Κι είχα δώσει και (μπέσα) 400 ευρώ από κάλαντα κτλ. Ας τα έτρωγα καλύτερα σε γκουρμέ με αυτόν τον τενεκέ. Σιγά μην έδινα από τα δικά μου. Εδώ πήγα να το σηκώσω πιάνοντας το από την οθόνη και το κέλυφος και ράγισε η οθόνη. Σάπιο hardware που με ανάγκασε να βάλω καλώδιο τηλεόρασης. Η σχέση μου με αυτό το πράγμα ήταν εξαρχής μια σχέση μισούς. Από το πρώτο κλάσμα δευτερολέπτου θεώρησα ότι θα βάλω xp αδιαφορώντας
τι είχαν κοτσάρει μέσα οι μπαστουνόβλαχοι της Microsoft.
Με τα xp πατούσες power on και μέχρι να κατουρήσεις είχε πιάσει τελική εικόνα. Με τα 10άρια προλάβαινες να φτιάξεις μια μακαρονάδα μέχρι να φτάσεις εκεί.
Εν ολίγοις, με τα xp ήταν λειτουργικότερες και γρηγορότερες οι γραμμές εργαλείων, autoplay, εκκινήσεις, μηδενικά κολλήματα, ανεμπόδιστη εναλλαγή χρηστών χωρίς ζαλαδες, κτλ. Οι ψωριάρηδες των 11 επανέφεραν την ομαδοποίηση πολλαπλών παραθύρων της ίδιας εφαρμογής για να μην ξεφτιλιστούν. Με τα xp, όλα ήταν γρήγορα και σωστά.
Αν βρω κανένα παλιό θα το πάρω, θα βάλω πάνω xp και ας το έχω σαν ζαρντινιέρα.
Το παρόν ξέρει ήδη πολύ σύντομα θα μαχαιρωθεί στον σκληρό δίσκο και θα καταλήξει στον κάδο. Ότι πάρουμε εδώ και χρονια, όλα ευαίσθητα κι άχρηστα. Εποχή ωραιοπάθειας. Αποτέλεσμα της σειράς. Θα το μαχαιρώσω γλυκά. Αυτό που μου χρωστάει θα του το επιστρέψω με τόκο. Αρίμπα μουτσάτσος!

:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom