Νέα

Με ξεγέλασε και μου ξεπαρθένιασε τον κώλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaitaki39
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.674
Κριτικές
25
Like
9.961
Πόντοι
4.746
Moustache Hairdryer GIF by Ediz Anavi
Τυπε δεν το παιζω ξερολας το τι ειναι αλλα απο παλαιοτερο περιστατικο παντα κραταω μικρο καλαθι μπορει να ειναι πιτσιρικος η πιτσιρικα και να μας παιζει
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.748
Like
14.190
Πόντοι
2.256
Τύπε @geiasou βγες από το @kaitaki39 !!!!
Τύπε kaitaki τέτοια ορθογραφία ούτε ο τύπος geiasou!!!!
Επίσης γκωνλικόν πρώτη φορά χωρίς να το περιμένεις και χωρίς να το θέλεις με ποθτσον 20 πόντοι και χωρίς μερέντα;;;;;

Εσύ @ZoReN που έγραψες για τους ηλεκτρολόγους του ΕΠΑΛ να ξέρεις σε ψάχνουμε!!! Μόλις σε βρούμε, θα ξεκινήσουν 20 παπάκια δικάβαλα και κανείς δεν γκζέρει τι θα γίνει ναούμε!!!
Κανονικά αυτό έπρεπε να το γράψω με κεφαλαία γράμματα αλλά απαγορεύεται από τους κανόνες ασούμε.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
90
Like
10.177
Πόντοι
17.885
τοσα χρονια σε καμοια περιπτωση δεν ηθελα να κανω κατι απο την πισω πορτα ,μεχρι που βρηκα εναν γαμια πολυ καβλιαρη ..μου λεγε τα θελω ολα ,οσο με γαμουσε στα 4 στο μουνι στην αρχη μου βαζε δαχτυλα απο πισω ...εγω ελεγα ποναω φτανει ,στο πρωτο μας ραντεβου ,μου βαλε το μισο καβλι ..λεω δεν αντεχω αλλο απο κολο ,μου λεγε σταματα να γκρινιαζεις θα χυσω κωλο...εγω του ελεγα οχι θα χυσεις μουνι......ερχεται το δευτερο ραντεβου με παιρνει παλυ απο κολο εγω πονουσα κ τον παρακαλαγα να με παρει απο μουνι....κ ελεγε οχι ...σου χω ταξει οτι θα σου ανοιξω το κωλαρακι σου..παρτουζοτσουλο θα σε παιρνω απο μουνι κ κωλο...ωσπου ανοιξε το κωλαρακι μου κ μετα ο πουτσος εμπαινε αερας μεσα...του πα με ανοιξες ...ειπε ναι στο χα ταξει..απο τοτε με παιρνει μπρος κ πισω....εσεις πως ηταν η πρωτη εμπειρια απο πισω ?
σε πιστεύω μου έχει τύχει και μένα κάτι παρόμοιο...γαμούσα μια γκόμενα γενικά κλειστή από πίσω, μια μέρα που την γαμούσα από πίσω πολύ σκληρά άρχισε να φωνάζει, να βογκάει, εγώ είχα καυλώσει περισσότερο και τη γαμούσα όλο και πιο δυνατά. Την έβλεπα από καθρέφτη και είχε σχεδόν κοκκινίσει η φάτσα της...Εγώ συνέχισα, ΟΛΟ ΕΞΩ ΟΛΟ ΜΕΣΑ, και ξάφνου ακούω ένα μπαμ...αυτό ήταν...ΜΟΥ ΚΛΑΣΕ Τ ΑΡΧΙΔΙΑ
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
K

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0
σε πιστεύω μου έχει τύχει και μένα κάτι παρόμοιο...γαμούσα μια γκόμενα γενικά κλειστή από πίσω, μια μέρα που την γαμούσα από πίσω πολύ σκληρά άρχισα να φωνάζει, να βογγάει, εγώ είχα καυλώσει περισσότερο και τη γαμούσα όλο και πιό δυνατά. Την έβλεπα από καθρέφτη και είχε σχεδόν κοκκινίσει η φάτσα της...Εγώ συνέχισα, ΟΛΟ ΕΞΩ ΟΛΟ ΜΕΣΑ, και ξάφνου ακούω ένα μπαμ...αυτό ήταν...ΜΟΥ ΚΛΑΣΕ Τ ΑΡΧΙΔΙΑ
με το μαλακο οχι με το αγριο στα κωλαρακια ποναμε εμεις οι γυναικες
 

SilverAries

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
324
Κριτικές
34
Like
3.105
Πόντοι
5.271
Καιτούλα μην τους ακούς αυτούς, είναι τραμπούκοι και το μόνο που θέλουν είναι να σε πηδήξουν. Άκου εμένα που είμαι σοβαρός άνθρωπος και σε παρακαλώ λύσε μου μια απορία, το μπλέ ή το καφέ είναι η φάση?
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.219
Κριτικές
9
Like
7.948
Πόντοι
2.036
τοσα χρονια σε καμοια περιπτωση δεν ηθελα να κανω κατι απο την πισω πορτα ,μεχρι που βρηκα εναν γαμια πολυ καβλιαρη ..μου λεγε τα θελω ολα ,οσο με γαμουσε στα 4 στο μουνι στην αρχη μου βαζε δαχτυλα απο πισω ...εγω ελεγα ποναω φτανει ,στο πρωτο μας ραντεβου ,μου βαλε το μισο καβλι ..λεω δεν αντεχω αλλο απο κολο ,μου λεγε σταματα να γκρινιαζεις θα χυσω κωλο...εγω του ελεγα οχι θα χυσεις μουνι......ερχεται το δευτερο ραντεβου με παιρνει παλυ απο κολο εγω πονουσα κ τον παρακαλαγα να με παρει απο μουνι....κ ελεγε οχι ...σου χω ταξει οτι θα σου ανοιξω το κωλαρακι σου..παρτουζοτσουλο θα σε παιρνω απο μουνι κ κωλο...ωσπου ανοιξε το κωλαρακι μου κ μετα ο πουτσος εμπαινε αερας μεσα...του πα με ανοιξες ...ειπε ναι στο χα ταξει..απο τοτε με παιρνει μπρος κ πισω....εσεις πως ηταν η πρωτη εμπειρια απο πισω ?
Κουφάλα Κασσελάκη κι εδώ ρε βρωμόπουστα;
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
826
Like
2.762
Πόντοι
446
Καιτούλα μην τους ακούς αυτούς, είναι τραμπούκοι και το μόνο που θέλουν είναι να σε πηδήξουν. Άκου εμένα που είμαι σοβαρός άνθρωπος και σε παρακαλώ λύσε μου μια απορία, το μπλέ ή το καφέ είναι η φάση?
Τουλάχιστον άλλη μια περίπτωση παντρεμένης που ο γαμιας περηφανεύεται ότι έχει βρει μια πουτανα για ξεφόρτωμα και λέει στην παρέα του ότι την στέλνει χυμένη στον μαλακα της
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
745
Κριτικές
5
Like
2.808
Πόντοι
726
Ήσουν ελεύθερη ,πισωξέσκισμα γιόκ ,είσαι παντρεμένη ξεκώλιασμα από τον άντρα σου γιόκ . Βρίσκεις έναν ,ο οποίος είναι με 20πόντο εκτός bou και στον κάνει γαρύφαλο ,,,,,,μάλιστα ,,,,καλημέρα ,,,καλησπέρα,,, καληνύχτα !!!
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.992
Πόντοι
6.815
:grin:Ήσουν ελεύθερη ,πισωξέσκισμα γιόκ ,είσαι παντρεμένη ξεκώλιασμα από τον άντρα σου γιόκ . Βρίσκεις έναν ,ο οποίος είναι με 20πόντο εκτός bou και στον κάνει γαρύφαλο ,,,,,,μάλιστα ,,,,καλημέρα ,,,καλησπέρα,,, καληνύχτα !!!
Θα το έλεγα και κεραυνοβόλο έρωτα
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
825
Κριτικές
12
Like
2.273
Πόντοι
496
Η Κυριακή ξημέρωσε νωρίς.
Καιτάκι καλησπέρα(για το φύλο δεν παίρνω όρκο) διότι μόλις είδα αυτά που γράφεις και έχω να πω ότι κατάφερες να τραβήξεις την προσοχή πολλών εδώ μέσα το ποιό σωστό που έχεις να κάνει βάση νόμου είναι να ανεβάσεις βίντεο με την σούφρα σου να να την εξετάσω λέγοντας το όνομα του προφίλ σου και αν μετά να κανονίσουμε να στον κάνω Φ20.
Αν είσαι άντρας κάτσε με το σουφρί στο χέρι
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.107
Κριτικές
27
Like
17.629
Πόντοι
7.415
ναι Καιτη,κανας Αχιλλεας θα'ναι παλι.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
112
Like
17.884
Πόντοι
20.686
Τύπε όπου βρήκε μπήκε .
Όχι ναχεις και παράπονο.:zfuck:
 

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.238
Κριτικές
26
Like
10.962
Πόντοι
3.246
Ολα λυνονται με μια απλη φωτο για να δειξεις οτι οντως εισαι γυναικα...
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
56
Like
18.728
Πόντοι
13.636
με το μαλακο οχι με το αγριο στα κωλαρακια ποναμε εμεις οι γυναικες
με το μαλακο οχι με το αγριο
Εμένα πάρε με με το μαλακό ,
Να γίνω μούσι να με ξουρίσεις ,
που έλεγε και ο αείμνηστος Χατζηχρήστος ... :tooth:

 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom