Νέα

Με ξεγέλασε και μου ξεπαρθένιασε τον κώλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaitaki39
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
251
Like
833
Πόντοι
81
Γεια σου ρε Πανοφάνη!!! επιτέλους εκδηλώθηκες ρε φίλε
Car Reaction GIF
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86
καταλαβαινεις κ βλεπεις οταν η τρυπα του κωλου ειναι κληστη φαινεται εγω τις πρωτες 2 μερες καθομουν σε καρεκλα κ αισθανομουν ανοιχτη πονουσε το κωλαρακι μου 2 μερες
Απλά έπαψες να φοβάσαι, ήσουν ΄ήρεμη, χαλάρωσε ο σφιγκτήρας σου και το καυλί του έμπαινε πιο εύκολα χωρίς να πονάς. Πάντα έτσι συμβαίνει. Το θέμα είναι αν σου άρεσε...χαχαχα
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.792
Κριτικές
8
Like
2.588
Πόντοι
506
Καίτη όπως ο Λιλάς. Περιμένω να δω πότε θα εκδηλωθείς πραγματικά τύπε
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
10
Like
3.575
Πόντοι
746
δικο σας προβλημα
καθόλου εδώ τα μέλη εχουν εμπειρίες όσο και πλακίτσα να κάνουν και αντιλαμβάνονται τι γίνεται. Δηλαδή μπήκες στα μπουρδέλα άνοιξες αμέσως πόστ ότι δήθεν κάποιος χωρίς να θέλεις σε πήδηξε από πίσω. μάλιστα πιστέψαμε η πραγματοποίηση της φαντασίωσης
 
OP
OP
K

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
119
Πόντοι
0
Απλά έπαψες να φοβάσαι, ήσουν ΄ήρεμη, χαλάρωσε ο σφιγκτήρας σου και το καυλί του έμπαινε πιο εύκολα χωρίς να πονάς. Πάντα έτσι συμβαίνει. Το θέμα είναι αν σου άρεσε...... τωρα πια που μπαινει ευκολα ηταν καλο οχι σαν το μουνι βεβαια αλλα καλο
 
OP
OP
K

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
119
Πόντοι
0
καθόλου εδώ τα μέλη εχουν εμπειρίες όσο και πλακίτσα να κάνουν και αντιλαμβάνονται τι γίνεται. Δηλαδή μπήκες στα μπουρδέλα άνοιξες αμέσως πόστ ότι δήθεν κάποιος χωρίς να θέλεις σε πήδηξε από πίσω. μάλιστα πιστέψαμε η πραγματοποίηση της φαντασίωσης
μιλατε μονοι σας ....ναι ειμαι γυναικα κ ηθελα να μοιραστω την εμπειρια μου ...αντε καληνυχτα
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
10
Like
3.575
Πόντοι
746
μιλατε μονοι σας ....ναι ειμαι γυναικα κ ηθελα να μοιραστω την εμπειρια μου ...αντε καληνυχτα
Μπορείς να με αγνοήσεις και να μιλήσεις με τα άλλα μέλη εγώ είμαι ένας και απλά είπα την άποψή μου
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.792
Κριτικές
8
Like
2.588
Πόντοι
506
μιλατε μονοι σας ....ναι ειμαι γυναικα κ ηθελα να μοιραστω την εμπειρια μου ...αντε καληνυχτα
Τι το πέρασες εδώ αγοράκι μου? Σούπερ Κατερίνα? Δεν έχεις καταλάβει με τι έχεις να κάνεις εδώ μέσα
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
6.008
Πόντοι
6.815
μιλατε μονοι σας ....ναι ειμαι γυναικα κ ηθελα να μοιραστω την εμπειρια μου ...αντε καληνυχτα
Μην τους παρεξηγείς @kaitaki39 .
Βγάζουν λίγο κακία από κόμπλεξ.
Εγώ σε πιστεύω και για τους αποδείξεις πόσο καύλα είσαι ανέβασε μια φωτογραφία σου να φαίνεται το μπροστινό σου σύστημα να πάθουν όλοι τους.
 
OP
OP
K

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
119
Πόντοι
0
Μην τους παρεξηγείς @kaitaki39 .
Βγάζουν λίγο κακία από κόμπλεξ.
Εγώ σε πιστεύω και για τους αποδείξεις πόσο καύλα είσαι ανέβασε μια φωτογραφία σου να φαίνεται το μπροστινό σου σύστημα να πάθουν όλοι τους.
δεν ανεβαζω φωτο εδω ειναι επικυνδινα αλλιως θα ανεβαζα μια με σεξι καβλοτριπες ανοιχτες ...ας λενε οτι θελουν δεν με νοιαζει ....με την κομπλεξιλα θα μεινουν κ γω με τις γεματες τρυπες μου
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.788
Κριτικές
25
Like
10.208
Πόντοι
4.746
δεν ανεβαζω φωτο εδω ειναι επικυνδινα αλλιως θα ανεβαζα μια με σεξι καβλοτριπες ανοιχτες ...ας λενε οτι θελουν δεν με νοιαζει ....με την κομπλεξιλα θα μεινουν κ γω με τις γεματες τρυπες μου
Καιτη με αυτα που γραφεις εχουν βραζει τα ρεθυθια μου απο κατω και σηκωθηκε η κουταλα ορθια να ξες .
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.788
Κριτικές
25
Like
10.208
Πόντοι
4.746
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom