Νέα

Με ξεγέλασε και μου ξεπαρθένιασε τον κώλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaitaki39
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0
τοσα χρονια σε καμοια περιπτωση δεν ηθελα να κανω κατι απο την πισω πορτα ,μεχρι που βρηκα εναν γαμια πολυ καβλιαρη ..μου λεγε τα θελω ολα ,οσο με γαμουσε στα 4 στο μουνι στην αρχη μου βαζε δαχτυλα απο πισω ...εγω ελεγα ποναω φτανει ,στο πρωτο μας ραντεβου ,μου βαλε το μισο καβλι ..λεω δεν αντεχω αλλο απο κολο ,μου λεγε σταματα να γκρινιαζεις θα χυσω κωλο...εγω του ελεγα οχι θα χυσεις μουνι......ερχεται το δευτερο ραντεβου με παιρνει παλυ απο κολο εγω πονουσα κ τον παρακαλαγα να με παρει απο μουνι....κ ελεγε οχι ...σου χω ταξει οτι θα σου ανοιξω το κωλαρακι σου..παρτουζοτσουλο θα σε παιρνω απο μουνι κ κωλο...ωσπου ανοιξε το κωλαρακι μου κ μετα ο πουτσος εμπαινε αερας μεσα...του πα με ανοιξες ...ειπε ναι στο χα ταξει..απο τοτε με παιρνει μπρος κ πισω....εσεις πως ηταν η πρωτη εμπειρια απο πισω ?
 
OP
OP
K

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0
Καιτακι θα γινει κοσμοσυρροη στο νημα σου εντος λιγων λεπτων...
γιατι?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στο μεταξύ το καιτάκι , παίζει να έχει κανένα παργαλάτσο , 12cm μακρύτερο από το μέσο μέλος ....
ψωλαρας 20 ποντους
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
τοσα χρονια σε καμοια περιπτωση δεν ηθελα να κανω κατι απο την πισω πορτα ,μεχρι που βρηκα εναν γαμια πολυ καβλιαρη ..μου λεγε τα θελω ολα ,οσο με γαμουσε στα 4 στο μουνι στην αρχη μου βαζε δαχτυλα απο πισω ...εγω ελεγα ποναω φτανει ,στο πρωτο μας ραντεβου ,μου βαλε το μισο καβλι ..λεω δεν αντεχω αλλο απο κολο ,μου λεγε σταματα να γκρινιαζεις θα χυσω κωλο...εγω του ελεγα οχι θα χυσεις μουνι......ερχεται το δευτερο ραντεβου με παιρνει παλυ απο κολο εγω πονουσα κ τον παρακαλαγα να με παρει απο μουνι....κ ελεγε οχι ...σου χω ταξει οτι θα σου ανοιξω το κωλαρακι σου..παρτουζοτσουλο θα σε παιρνω απο μουνι κ κωλο...ωσπου ανοιξε το κωλαρακι μου κ μετα ο πουτσος εμπαινε αερας μεσα...του πα με ανοιξες ...ειπε ναι στο χα ταξει..απο τοτε με παιρνει μπρος κ πισω....εσεις πως ηταν η πρωτη εμπειρια απο πισω ?
Τελικά που έκλεισε η συμφωνία?
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
J3IfXzg.gif
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
3
Like
4.161
Πόντοι
456
Ας πούμε ότι είσαι γυναίκα, ας πούμε λέω εμείς θα σου πούμε την πρώτη μας εμπειρία που γαμήσατε γυναίκα από τον κώλο.Για να τον έχουμε πάρει θα πρέπει να ρωτήσεις σε άλλο φορουμ.Εδώ είμαστε άγρια αρσενικά μουρδελιάρηδες.
 
OP
OP
K

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0
Ας πούμε ότι είσαι γυναίκα, ας πούμε λέω εμείς θα σου πούμε την πρώτη μας εμπειρία που γαμήσατε γυναίκα από τον κώλο.Για να τον έχουμε πάρει θα πρέπει να ρωτήσεις σε άλλο φορουμ.Εδώ είμαστε άγρια αρσενικά μουρδελιάρηδες.
ρωταω αν εχετε ξεπαρθενιασει κωλο γυναικας ,η γυναικα που ξεπαρθενιασε τον κωλο της
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766

Εδώ έπρεπε να ανοίξεις το θέμα σου φίλε :gay:
 
OP
OP
K

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0

Εδώ έπρεπε να ανοίξεις το θέμα σου φίλε :gay:
δεν ειμαι γκει ειμαι γυναικα που της ξεπαρθενιασαν τον κωλο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

φοτο από το κόκκινο σεντόνι θελουμε...:alivedick::alivedick::alivedick:
δεν υπαρχει πληθηκε χιχι
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
ρωταω αν εχετε ξεπαρθενιασει κωλο γυναικας ,η γυναικα που ξεπαρθενιασε τον κωλο της
εγω ουτε απο το μουνι δε πιστεψα πότε οτι ξεπαρθένιασα κάποια απο τον κωλο θα την πιστέψω?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom