Νέα

Με ξεγέλασε και μου ξεπαρθένιασε τον κώλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaitaki39
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
56
Like
19.499
Πόντοι
13.636
δεν ανεβαζω φωτο εδω ειναι επικυνδινα αλλιως θα ανεβαζα μια με σεξι καβλοτριπες ανοιχτες ...ας λενε οτι θελουν δεν με νοιαζει ....με την κομπλεξιλα θα μεινουν κ γω με τις γεματες τρυπες μου
Τύπε Καίτη ,
τι έχεις τελειώσει ?
Η ορθογραφία σου μας έβγαλε τα μάτια :confused:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.296
Like
11.948
Πόντοι
2.606
τοσα χρονια σε καμοια περιπτωση δεν ηθελα να κανω κατι απο την πισω πορτα ,μεχρι που βρηκα εναν γαμια πολυ καβλιαρη ..μου λεγε τα θελω ολα ,οσο με γαμουσε στα 4 στο μουνι στην αρχη μου βαζε δαχτυλα απο πισω ...εγω ελεγα ποναω φτανει ,στο πρωτο μας ραντεβου ,μου βαλε το μισο καβλι ..λεω δεν αντεχω αλλο απο κολο ,μου λεγε σταματα να γκρινιαζεις θα χυσω κωλο...εγω του ελεγα οχι θα χυσεις μουνι......ερχεται το δευτερο ραντεβου με παιρνει παλυ απο κολο εγω πονουσα κ τον παρακαλαγα να με παρει απο μουνι....κ ελεγε οχι ...σου χω ταξει οτι θα σου ανοιξω το κωλαρακι σου..παρτουζοτσουλο θα σε παιρνω απο μουνι κ κωλο...ωσπου ανοιξε το κωλαρακι μου κ μετα ο πουτσος εμπαινε αερας μεσα...του πα με ανοιξες ...ειπε ναι στο χα ταξει..απο τοτε με παιρνει μπρος κ πισω....εσεις πως ηταν η πρωτη εμπειρια απο πισω ?
Αρτεμισίο ξερεις τι είναι?
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.220
Like
16.152
Πόντοι
3.556
Τύπε Καίτη ,
τι έχεις τελειώσει ?
Η ορθογραφία σου μας έβγαλε τα μάτια :confused:
σχολή χορού τύπε :undecided::undecided::undecided:

Dance Speedo GIF
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
6.008
Πόντοι
6.815
δεν ανεβαζω φωτο εδω ειναι επικυνδινα αλλιως θα ανεβαζα μια με σεξι καβλοτριπες ανοιχτες ...ας λενε οτι θελουν δεν με νοιαζει ....με την κομπλεξιλα θα μεινουν κ γω με τις γεματες τρυπες μου
Τι φοβάσαι, δε θα φαίνεσαι, ούτως ή άλλως εδώ μέσα υπάρχει εχεμύθεια από όλους.
Αν πάλι ντρέπεσαι να τις ανεβάσεις στείλτε μου με πμ να τις ανεβάσω εγώ.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.792
Κριτικές
8
Like
2.588
Πόντοι
506
Μην μιλάς για τόσο προχώ σπουδές γιατί έχουμε άτομα που θα κομπλάρουν και θα ζηλέψουν σαν το Μπίρλα
Δεν ευθύνομαι εγώ αν η ακαδημαϊκή μόρφωση του τύπου "Καίτη" είναι ανώτερη από το bou
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.788
Κριτικές
25
Like
10.208
Πόντοι
4.746
Α ρε και να ειναι καμια μιλφαρα μουναρα αχχαχαχχαχαχχα. Εχει συμβει αυτο παλια εδω και εγραφαν οτι ηταν πουστης χαχχχχχαχαχα
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.792
Κριτικές
8
Like
2.588
Πόντοι
506
Α ρε και να ειναι καμια μιλφαρα μουναρα αχχαχαχχαχαχχα. Εχει συμβει αυτο παλια εδω και εγραφαν οτι ηταν πουστης χαχχχχχαχαχα
Μιλφάρα, μουνάρα με τέτοιο συντακτικό, ορθογραφία και τρόπο έκφρασης μόνο σε ταινίες
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.603
Κριτικές
12
Like
6.529
Πόντοι
2.646
Τυπε τεντυ καιτυ, αν δεν έκανες atm με μερεντα, δσν μετραει ξεπαρθενεμα κωλου.
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.788
Κριτικές
25
Like
10.208
Πόντοι
4.746
Μιλφάρα, μουνάρα με τέτοιο συντακτικό, ορθογραφία και τρόπο έκφρασης μόνο σε ταινίες
μπορει να ειναι αλλοδαπης προελευσεως .Αυτη παλια που την ελεγαν πουστη ηταν Ρωσιδα
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.265
Like
10.218
Πόντοι
2.606
Ας πούμε ότι είσαι γυναίκα, ας πούμε λέω εμείς θα σου πούμε την πρώτη μας εμπειρία που γαμήσατε γυναίκα από τον κώλο.Για να τον έχουμε πάρει θα πρέπει να ρωτήσεις σε άλλο φορουμ.Εδώ είμαστε άγρια αρσενικά μουρδελιάρηδες.
τι εισαι ,τι ειμαστε ?..πως ειπατε?
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
56
Like
19.499
Πόντοι
13.636

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom