Νέα

WOMANIZER

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
14
Like
1.893
Πόντοι
2.477
Είναι άλλης εταιρίας με πιο φτηνιάρικο μηχανισμό. Δεν παίζει ρόλο η ένταση, δυνατό είναι κι αυτό, αλλά δεν έχει πολύ "καθαρό" ρούφηγμα. Βάζει και λίγη δόνηση και το χαλάει λίγο (καλά, αυτό είναι και θέμα γούστου βέβαια...)
Το πιο ακριβό ρουφάει πιο καθαρά και δεν την μουδιάζει καθόλου με τη δόνηση.

Εγκυκλοπαίδεια είσαι!

Έχεις να μου συστήσεις κάτι τέλειο; 
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.080
Πόντοι
456
Εγκυκλοπαίδεια είσαι!

Έχεις να μου συστήσεις κάτι τέλειο; 
Το δοκιμάσατε φίλε; Να ανεβάσεις κριτική,  :grin: !

Τώρα για το τέλειο, εξαρτάται σε τι φάση είναι η κοπέλα σου. Εμείς τα έχουμε ξεπεράσει τα κλειτοριδικά και τα g-spot παιχνίδια (για κοριτσάκια όπως έλεγε ο Φρόυντ) και ψάχνουμε για διέγερση βάθους. Εκεί δυστυχώς οι κατασκευαστές έχουν μεσάνυχτα.

Σε κάτι βαρύ μακρύ και γυριστό, σαν αυτό
καταλήξαμε ως κάτι καλό. Αλλά γενικά, εξαρτάται από το πόσο προπονημένη είναι, αυτό μπορεί να μην της αρέσει και καθόλου.
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
14
Like
1.893
Πόντοι
2.477
Δεν καταλαβαίνω τι διαφορετικά κάνει απο έναν δονητη ! Αυτο που μου προτείνεις μου κάνει σαν δονητής με κλίση ! Περίεργο

Η δικια μου γουσταρει τρελα we vibe
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.080
Πόντοι
456
Δεν καταλαβαίνω τι διαφορετικά κάνει απο έναν δονητη !
Ok, έχει αρκετή διαφορά από το δονητή. Με αυτό χύνει ξανά και ξανά χωρίς να κουράζεται, ενώ με το δονητή μπορεί να χύσει 2, βαριά 3 φορές και τέρμα μετά. Επίσης, το πρώτο χύσιμο έρχεται σε περίπου ένα λεπτό και μετά ξανά και ξανά κάθε 2-3 λεπτά. Είναι μεγάλη εφεύρεση. Σκέψου ότι με το χέρακι της μόνο χρειάζεται να τρίβει κανα εικοσάλεπτο για να τελειώσει μία φορά ενώ με αυτό θα 'χει ήδη χύσει καμιά δεκαριά φορές. Μετά αντί να πέσει για ύπνο θέλει να γαμηθεί σαν τρελή. Ο δονητής (πχ. magic wand) καλός είναι αλλά δεν τα κάνει αυτά τα τρελά. Μπορείς να βάλεις το μαραφέτι να σου ρουφήξει το πουτσοκέφαλο και θα δεις κι εσύ πως είναι να "χύνεις" πολλές φορές (βασικά δεν βγαίνει σπέρμα αλλά έχεις οργασμό). Πάρτο έτσι για την εμπειρία θα σου λεγά. Αν στο γλειφομούνι της αρέσει το ρούφηγμα κι όχι το γλέιψιμο τότε σίγουρα θα το ευχαριστηθεί πάρα πολύ το ρουφηχτήρι.

Για το άλλο που σου πρότεινα, όπως καταλαβαίνεις σε κάθε γυναίκα αρέσουν διαφορετικά πράγματα (δεν ξερουν κι αυτές τι θέλουν) οπότε προχώρα με δική σου ευθύνη. Εγώ απλώς προτάσεις κάνω βάσει δικιάς μου εμπειρίας. Άμα η τύπισσα είναι κλειτοριδικιά και πονάει στις βαθιές διεισδύσεις τότε άστο, ξεκίνα με το womanizer. Θέλουνε πολύ προπόνηση αυτές μέχρι να μάθουν να γαμιούνται σα γυναίκες.

Μια ερώτηση: Το we vibe που έχετε, το φοράει η κοπέλα σου και στο sex ή από μόνο του; Λένε ότι είναι καλό toy αλλά δεν το έχουμε γι αυτό ρωτάω (καλά, μη νομίζεις ότι έχουμε και αποθήκη με sex toys, ένα magic wand, ένα rabbit με παλινδρομιση, ένα περιστροφικό, τα womanizer και το Njoy).
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
14
Like
1.893
Πόντοι
2.477
Ok, έχει αρκετή διαφορά από το δονητή. Με αυτό χύνει ξανά και ξανά χωρίς να κουράζεται, ενώ με το δονητή μπορεί να χύσει 2, βαριά 3 φορές και τέρμα μετά. Επίσης, το πρώτο χύσιμο έρχεται σε περίπου ένα λεπτό και μετά ξανά και ξανά κάθε 2-3 λεπτά. Είναι μεγάλη εφεύρεση. Σκέψου ότι με το χέρακι της μόνο χρειάζεται να τρίβει κανα εικοσάλεπτο για να τελειώσει μία φορά ενώ με αυτό θα 'χει ήδη χύσει καμιά δεκαριά φορές. Μετά αντί να πέσει για ύπνο θέλει να γαμηθεί σαν τρελή. Ο δονητής (πχ. magic wand) καλός είναι αλλά δεν τα κάνει αυτά τα τρελά. Μπορείς να βάλεις το μαραφέτι να σου ρουφήξει το πουτσοκέφαλο και θα δεις κι εσύ πως είναι να "χύνεις" πολλές φορές (βασικά δεν βγαίνει σπέρμα αλλά έχεις οργασμό). Πάρτο έτσι για την εμπειρία θα σου λεγά. Αν στο γλειφομούνι της αρέσει το ρούφηγμα κι όχι το γλέιψιμο τότε σίγουρα θα το ευχαριστηθεί πάρα πολύ το ρουφηχτήρι.

Για το άλλο που σου πρότεινα, όπως καταλαβαίνεις σε κάθε γυναίκα αρέσουν διαφορετικά πράγματα (δεν ξερουν κι αυτές τι θέλουν) οπότε προχώρα με δική σου ευθύνη. Εγώ απλώς προτάσεις κάνω βάσει δικιάς μου εμπειρίας. Άμα η τύπισσα είναι κλειτοριδικιά και πονάει στις βαθιές διεισδύσεις τότε άστο, ξεκίνα με το womanizer. Θέλουνε πολύ προπόνηση αυτές μέχρι να μάθουν να γαμιούνται σα γυναίκες.

Μια ερώτηση: Το we vibe που έχετε, το φοράει η κοπέλα σου και στο sex ή από μόνο του; Λένε ότι είναι καλό toy αλλά δεν το έχουμε γι αυτό ρωτάω (καλά, μη νομίζεις ότι έχουμε και αποθήκη με sex toys, ένα magic wand, ένα rabbit με παλινδρομιση, ένα περιστροφικό, τα womanizer και το Njoy).

To magic wand  το έχουμε χρόνια και γουστάρει τρελά, χύνει 3-4 φορές καπάκι! Φαντάσου είχαμε πάρει ένα με μπαταρίες και σε 5 μέρες πήγαμε κ πήραμε με ρεύμα! To we vibe το φοράει στο σεξ, εμενα δεν με βοηθάει κ πολύ , μου ειναι ψιλοαδιάφορο αλλά η ίδια γουστάρει αρκετά. Οχι όμως όπως το magic wand !

Στο θέμα μας τώρα, πιστεύεις οτι το womanizer θα είναι καλό και για μένα; Δεν κατάλαβα βασικά τι είπες. Επίσης παρατηρώ οτι υπάρχουν αρκετές μάρκες που παίζουν , γνωρίζεις πια είναι η καλύτερη ; το Njoy τελικά δεν κατάλαβα τι διαφορά έχει απο έναν απλό δονητή ;
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.080
Πόντοι
456
To magic wand  το έχουμε χρόνια και γουστάρει τρελά, χύνει 3-4 φορές καπάκι! Φαντάσου είχαμε πάρει ένα με μπαταρίες και σε 5 μέρες πήγαμε κ πήραμε με ρεύμα! To we vibe το φοράει στο σεξ, εμενα δεν με βοηθάει κ πολύ , μου ειναι ψιλοαδιάφορο αλλά η ίδια γουστάρει αρκετά. Οχι όμως όπως το magic wand !
Σωστά τα λες. Ε, σκέψου ότι το womanizer το χρησιμοποιεί περισσότερη ώρα από το magic wand. Χύνει κάμποσες φορές με το womanizer και στο τέλος μία καλή με το magic wand.

Στο θέμα μας τώρα, πιστεύεις οτι το womanizer θα είναι καλό και για μένα; Δεν κατάλαβα βασικά τι είπες. Επίσης παρατηρώ οτι υπάρχουν αρκετές μάρκες που παίζουν , γνωρίζεις πια είναι η καλύτερη ; το Njoy τελικά δεν κατάλαβα τι διαφορά έχει απο έναν απλό δονητή ;
Μπορείς να το βάλεις στο πουτσοκέφαλο αν θες να δεις πώς χύνουν οι γυναίκες. Δε νομίζω όμως ότι κάνει κάτι καλό για τον άντρα.
Τώρα για μάρκα, δεν τα έχω ψάξει τα καινούρια, έχουμε μόνο το πρώτο μοντέλο που βγήκε. Σίγουρα θα κυκλοφορήσανε καλύτερα, δες τις κριτικές σε διάφορα sites.
To Njoy είναι πιο γυριστό και πιο βαρύ, στιβαρό. Δεν ξέρω ακριβώς γιατί αλλά το προτιμάει σε σχέση με τα άλλα, πετυχαίνει το σημείο της καλύτερα. Συνήθως το αφήνει μέσα και βάζει και το womanizer να δουλεύει από πάνω.
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
14
Like
1.893
Πόντοι
2.477
Δυστυχώς δεν μπορώ να βρω πουθενα κριτικές !
 

Martina69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό μοιάζει με ένα φιλόξενο, πολύ ωραίο παιχνίδι, νομίζω ότι θα το δοκιμάσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom