Νέα

Vinnitsa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dude901123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
ειναι πολυ σωστη η αναλυση
ομως σε μερη απολυτης πουτανιας οπως πχ το φρανκιφσκ ,η διψα για πουτσο ποτο τζαπα κ χρημα,δεν αφηνει τις ντεβουσκες να κανουν τοσο βαθιες σκεψεις κι αν συνενοηθεις(εκει παραμιλανε ουκρανικα) αν λοιπον συνενοηθεις ,τον εχωσες!!!! γρηγορα ευκολα κ φτηνοτατα,,ειναι δυσκολη πολη το χειμωνα,αλλα ειναι το πιο ιζυγκοινγκ μερος που εχω συναντησει,ουμπεραλλες :fuck1: :fuck1: :fuck1:

Τα μισά από τα Ουκρανόπουλα που γεννήθηκαν μεταξύ 1941-1945 είχαν Γερμανούς πατέρες στρατιώτες της Βέρμαχτ.Βελτίωση του γενετικού υλικού?
Αν λέει κάτι η ανάλυση.Πάντως ακόμα διψάνε για το θρύλο του δυτικού πούτσου.


 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Αμάν ρε φίλε με τα παγκάκια.ς.Αμα πλησιάσεις τη γκόμενα σαν άρχοντας σε κυριλέ μαγαζί με τον πούτσο έξω Βαλκάνιος άρχοντας οι πιθανότητες επιτυχίας είναι τεράστιες.Σου λένε αμέσως έλα κάτσε δίπλα μας αφού και το χύσι σου να μη δοκιμάσουνε έχουν κέρασμα εξασφαλισμένο.Στα παγκάκια τι να κλάσεις?Να χύσεις στη μάπα της άλλης και να μην έχει χαρτοπετσέτα να σκουπιστεί τη νύχτα?
δεν εχω λογια!!!! :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
δοκιμασα σε πολλεσ πολεισ συν αυτεσ να παιξω πρωτα μεσω κοντακτε αλλα καμια ανταποκριση οπως παντα.μπαντου εχει απο πολλεσ πολεισ,εκει απαντανε.αλλα ξερεισ γιατι?πολλεσ με πηραν κουβεντα αν και βιζιτεσ  ρωτουσαν πολλεσ λεπτωμερεισ και δεν μιλησαν για κασερι,αλλεσ μετα απο 2 μερεσ συζητηση μετα μπηκαν στο ψητο.πολυ καλυτερο απο μαμπα,σου απαντανε σχεδον ολεσ και αμεσως
κοντακτε κ μαμπα δεν παιζουν γιατι ειναι ρωσσικσ σαιτ κ δεν γουσταρουν....
τιντερ εχει δοκιμασει καποιος ουκρανια ??ετσι πληροφοριακα,εγω προτιμω παντα σε αυτες τις περιοχες το λαιβ στρητ κ ντισκο καμακι!!!
σε κεντρ ουκρανια κ ντιονμπας ομως τα δουλευα με καλες συγκομιδες  :tits2:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
κοντακτε κ μαμπα δεν παιζουν γιατι ειναι ρωσσικσ σαιτ κ δεν γουσταρουν....
τιντερ εχει δοκιμασει καποιος ουκρανια ??ετσι πληροφοριακα,εγω προτιμω παντα σε αυτες τις περιοχες το λαιβ στρητ κ ντισκο καμακι!!!
σε κεντρ ουκρανια κ ντιονμπας ομως τα δουλευα με καλες συγκομιδες  :tits2:

Εχω δοκιμάσει τίντερ ακριβώς όπως το mamba είναι.Είναι να μη βρουν ευκαρία οι σπονσορέτες.Καλιγώνουν όλα τα social sites,υπερπροσφορά οπότε και από tinder θα γαμήσεις άμεσα όσο και αν είναι παράξενο.
Το πρώτο ραντεβού είναι συνήθως σπίτι σου για μενού με πούτσο.
Για street καμάκι πρέπει να λιώσεις σόλες.Θλει οχτάρωο μίνιμουμ καθημερινό περπάτημα και τεράστια εμπειρία ευελιξία.Παλιά το έκανα τώρα δεν έχω πια τις φυσικές αντοχές που απαιτούνται.Οταν το έκανα έβγαζα μια γκόμενα το διήμερο ας πούμε 175,20 χρονών,ξανθιά,φοιτήτρια και τζάμπα αλλά θέλει πολλή κίνηση.Πρέπει να το έχεις μέσα σου.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Αμάν ρε φίλε με τα παγκάκια.Στην Ουκρανία το λέμε συνέχεια πρέπει να δείχνεις high value.Αμα κυκλοφορείς στα παγκάκια δείχνεις low value ζήτουλας.Αμα πλησιάσεις τη γκόμενα σαν άρχοντας σε κυριλέ μαγαζί με τον πούτσο έξω Βαλκάνιος άρχοντας οι πιθανότητες επιτυχίας είναι τεράστιες.Σου λένε αμέσως έλα κάτσε δίπλα μας αφού και το χύσι σου να μη δοκιμάσουνε έχουν κέρασμα εξασφαλισμένο.Στα παγκάκια τι να κλάσεις?Να χύσεις στη μάπα της άλλης και να μην έχει χαρτοπετσέτα να σκουπιστεί τη νύχτα?
Τα logistics είναι πάντα σημαντικά.
ρε τρελε δεν σου ειπα ελα οδυσσο να δεισ και μονοσ?εμεισ ρε αρχοντα εχουμε χρημα να κερναμε αλλα οταν παρκαρι ο αλλοσ την αυτοκινηταρα απο εξω απο αυτα τα μαγαζια χανουμε την μπαλα.μενω 10-20 μετρα απο καφε να βγαινω λεσ με μια αυτοκινηταρα να την παρκαρω εξω?χαχααχχαχα.βλεπουν πρωτα αν κρατασ αιφοουν,δεν βλεπουν τοσο τα φιρμα ρουχα.αλλο πλιν ειναι αυτο,τα παιδεια τησ αδερφης μου 6 και 10 ο ενασ εχει αιφουν,ο αλλοσ νοουτ 4 χαχαχαχ.με δουλευουν που δεν ξερω να χρισημοπειω τετεια γενικα απο τεχνολογια μηδεν,δεν μου αρεσει να ψαχνω και να μαθενω.στα πιο πολλα απο αυτα τα μερη πανε καραπουταναρεσ που δεν γουσταρω να κερνω ουτε να καθομε να με βλεπει ο κοσμοσ εκει.υπαρχουν αλλα μικρα καφε οδυσσο στην μπουνινα και πριμορκι μικρα που πανε νορμαλ κοπελιτσεσ,εκει θα πηγαινω τωρα.ανοιξε καπου εκει ενα με οραια κεικ μαζευει νορμαλ καλα κοριτσακια.αρχοντα εχω ξεπερασει το παθος με τισ καραπουταναρεσ,ρε τοσα χρονια επαιζα με αυτεσ,στοπ.φετοσ καλοκαιρι ειχε πολλα γκρουπ λεωφορεια απο αλλεσ πολλεσ ερχονταν και εκαναν εκδρομεσ στην οπερα και γυρω.δυστηχως 2 μερεσ που πηγα εκει μολισ εντοπισα  στοχουσ νορμαλ καλεσ κοπελιτσεσ που εβγαζαν φωτο επιασαν νερα και πηγα σπιτι.υπαρχουν μερη με νορμαλ αλλα επιδει κινουμε συνεχως πανω κατω τωρα βολευομαι στα ξυλινα σπιτακια εξω απο εκει που μενω παντα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
ρε τρελε δεν σου ειπα ελα οδυσσο να δεισ και μονοσ?εμεισ ρε αρχοντα εχουμε χρημα να κερναμε αλλα οταν παρκαρι ο αλλοσ την αυτοκινηταρα απο εξω απο αυτα τα μαγαζια χανουμε την μπαλα.μενω 10-20 μετρα απο καφε να βγαινω λεσ με μια αυτοκινηταρα να την παρκαρω εξω?χαχααχχαχα.βλεπουν πρωτα αν κρατασ αιφοουν,δεν βλεπουν τοσο τα φιρμα ρουχα.αλλο πλιν ειναι αυτο,τα παιδεια τησ αδερφης μου 6 και 10 ο ενασ εχει αιφουν,ο αλλοσ νοουτ 4 χαχαχαχ.με δουλευουν που δεν ξερω να χρισημοπειω τετεια γενικα απο τεχνολογια μηδεν,δεν μου αρεσει να ψαχνω και να μαθενω.στα πιο πολλα απο αυτα τα μερη πανε καραπουταναρεσ που δεν γουσταρω να κερνω ουτε να καθομε να με βλεπει ο κοσμοσ εκει.υπαρχουν αλλα μικρα καφε οδυσσο στην μπουνινα και πριμορκι μικρα που πανε νορμαλ κοπελιτσεσ,εκει θα πηγαινω τωρα.ανοιξε καπου εκει ενα με οραια κεικ μαζευει νορμαλ καλα κοριτσακια.αρχοντα εχω ξεπερασει το παθος με τισ καραπουταναρεσ,ρε τοσα χρονια επαιζα με αυτεσ,στοπ.φετοσ καλοκαιρι ειχε πολλα γκρουπ λεωφορεια απο αλλεσ πολλεσ ερχονταν και εκαναν εκδρομεσ στην οπερα και γυρω.δυστηχως 2 μερεσ που πηγα εκει μολισ εντοπισα  στοχουσ νορμαλ καλεσ κοπελιτσεσ που εβγαζαν φωτο επιασαν νερα και πηγα σπιτι.υπαρχουν μερη με νορμαλ αλλα επιδει κινουμε συνεχως πανω κατω τωρα βολευομαι στα ξυλινα σπιτακια εξω απο εκει που μενω παντα

Είναι γιατί πιάνεις κουβεντούλα στις γκόμενες δεν έχεις στυλ πουτσαρά.Ουκρανία σε μια ώρα από το καμάκι πρέπει να τη φιλάς με γλώσσα και στις 3 ώρες να έχεις το δάχτυλο στο μουνί της.Αλλιώς μιλάμε για αποτυχημένο καμάκι.
Αυτά που λένε οι γκόμενες δεν έχουν καμιά αξία είναι όλα παραμύθια ούτε καν πρέπει να τα ακούς μπαινάκης βγαινάκης από το ένα αυτί μπαίνουν από το άλλο βγαίνουν αλλιώς κινδυνεύει η διαννοητική σου κατάσταση με το φούμαρο και τον παπά που πουλάνε.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
εδω και 2 -3 χρονια που εχει τα ξυλινα σπιτακια που μαζευουν κοσμο δεν παιζω στα παγκακια,πολυ σπανια.τα συναφερα τα παγκακια στο θεμα σερβια οτι θα ηταν βοηθητικα αν ειχε ωστε να μπορεισ να πλισιασεισ αφου οι σερβεσ σε αφηνουν να μιλησεισ και να κουβεντιασεισ ενω οι μαλακισμενεσ εκει οχι.για αυτο συναφερα οτι θα ηταν βοηθητικα εκει που ολεσ ηταν με φιλεσ και περπατουσαν γρηγορα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
εδω και 2 -3 χρονια που εχει τα ξυλινα σπιτακια που μαζευουν κοσμο δεν παιζω στα παγκακια,πολυ σπανια.τα συναφερα τα παγκακια στο θεμα σερβια οτι θα ηταν βοηθητικα αν ειχε ωστε να μπορεισ να πλισιασεισ αφου οι σερβεσ σε αφηνουν να μιλησεισ και να κουβεντιασεισ ενω οι μαλακισμενεσ εκει οχι.για αυτο συναφερα οτι θα ηταν βοηθητικα εκει που ολεσ ηταν με φιλεσ και περπατουσαν γρηγορα

Πας στα παγκάκια για να μην πληρώσεις τον καφέ στα καφέ και τα ρεστωράν με τις μουνάρες.Εσύ λες να μην το καταλαβαίνουν οι γκόμενες οτι είσαι τσίπης?Μόλις κάνεις οτι πας κοντά ανοίγουν το κινητό και κάνουν οτι μιλάνε για να σε αποφύγουνε.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
εδω και 2 -3 χρονια που εχει τα ξυλινα σπιτακια που μαζευουν κοσμο δεν παιζω στα παγκακια,πολυ σπανια.τα συναφερα τα παγκακια στο θεμα σερβια οτι θα ηταν βοηθητικα αν ειχε ωστε να μπορεισ να πλισιασεισ αφου οι σερβεσ σε αφηνουν να μιλησεισ και να κουβεντιασεισ ενω οι μαλακισμενεσ εκει οχι.για αυτο συναφερα οτι θα ηταν βοηθητικα εκει που ολεσ ηταν με φιλεσ και περπατουσαν γρηγορα
τι ειδες σερβια χαρη??εχεις γραψει καπου κατι?
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Είναι γιατί πιάνεις κουβεντούλα στις γκόμενες δεν έχεις στυλ πουτσαρά.Ουκρανία σε μια ώρα από το καμάκι πρέπει να τη φιλάς με γλώσσα και στις 3 ώρες να έχεις το δάχτυλο στο μουνί της.Αλλιώς μιλάμε για αποτυχημένο καμάκι.
Αυτά που λένε οι γκόμενες δεν έχουν καμιά αξία είναι όλα παραμύθια ούτε καν πρέπει να τα ακούς μπαινάκης βγαινάκης από το ένα αυτί μπαίνουν από το άλλο βγαίνουν αλλιώς κινδυνεύει η διαννοητική σου κατάσταση με το φούμαρο και τον παπά που πουλάνε.
κιεβο εβρισκα πιο ευκολα γκομενεσ.ετυχε 3-4 περιπτωσεισ να γαμησω 20-30 λεπτα μετα την γνωριμια κοπελεσ που δουλευαν χρισατικ και εδιναν διαφημιστικα στον δρομο.καμακωνα και ρωτουσα ποτε σχολνουσαν,κανα καφε στο δρομο μετα σπιτι.μια την γαμουσα 2 χρονια τετεια περιπτωση.οδυσσο μου ετυχε μια φορα με την πολταβα την διδημη και αλλεσ φορεσ που ηρθαν γιατι καταλαβα ηθελαν βοηθεια.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
τι ειδες σερβια χαρη??εχεις γραψει καπου κατι?
μαλον ο βαλκαν εισαι χαχαχαχαπου χαθηκεσ.εκανα φεισπουκ στο στελνω τωρα πμ να με βρεισ και να δεισ φωτο.εγραψα στο θεμα εκει.θα πηγαινα οδθσσο,μετα πηγα να κλισω αρμενια-γεωργια και την μερα που θα εκλινα βρηκα τυχαια την γθναικα φιλου σερβα και αυτον να μου λενε τραβα εκει,αν πασ συχνα εχει καλεσ γκομενεσ.για αυτο τραβω τα βυζια που πηγα 4 φορα.πηγα πριν 2,3 και 6-7.διαβασε θεμα σερβια.στελω τωρα πμ το φεισπουκ μου
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ε μαλ..ας ειναι..τοσο καιρο..του τοχα πει κ περσυ,βγαλτο ρε μαλ.. να υπαρχει,καλιο αργα παρα ποτε
παντως πεστου αν χρειαστει κατι για χαρτια,μην παει στο δικηγορο που μου συστησε,ας με παρει τηλ ,ποιο πολυ θα τον βοηθησω εγω στο Βουκουρεστι παρα η "ακρη " του!!! :grin:
γεναρι που ησουν βουκουρεστι?εμεινα αγαμητοσ και εκει και λισαβωνα,δεν εχει πουτανεσ πλεον λισαβωνα παλια πολη.βουκουρεστι μου ελεγαν 100-150 ευρο λεω κυπρο γαμω τισ ιδιεσ με 30.μαρτιο πηγα οδυσσο μετα.πεσ αν θα πασ σιγουρα βουκουρεστι και ποτε.φιλοσ εκει ελεγε να με παρει με 30-40σαλον αλλα δεν ηξερα οτι θα πηγαινα τελευταια στιγμη αποφασισα και δεν ειχα το ρουμανικο του κινιτο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
γεναρι που ησουν βουκουρεστι?εμεινα αγαμητοσ και εκει και λισαβωνα,δεν εχει πουτανεσ πλεον λισαβωνα παλια πολη.βουκουρεστι μου ελεγαν 100-150 ευρο λεω κυπρο γαμω τισ ιδιεσ με 30.μαρτιο πηγα οδυσσο μετα.πεσ αν θα πασ σιγουρα βουκουρεστι και ποτε.φιλοσ εκει ελεγε να με παρει με 30-40σαλον αλλα δεν ηξερα οτι θα πηγαινα τελευταια στιγμη αποφασισα και δεν ειχα το ρουμανικο του κινιτο
βουκουρεστι ειναι μονο για γελιο
γαμησι δεν εχει,μαλλον εχει με οπως ειπες 100-150 την ωρα
δηλ για μαλ..ες
πιο ευκολα κισιναου να βρεθουμε μαζι με θειο τασο αρχες δεκεμβρη.. :hi:
ετσι κι αλλιως εσυ για εκει εισαι..τιρασπολ βασικα..
θυμασαι σουχα πει πριν πας οτι βουκουρεστι χανεις την ωρα σου...
υγ ο μιτσος για δε γραφει?τι σου ειπε??
 

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
Στην Ουκρανία το λέμε συνέχεια πρέπει να δείχνεις high value.Αμα κυκλοφορείς στα παγκάκια δείχνεις low value ζήτουλας.


η ΑΞΙΑ ειναι το μεγαλυτερο ΑSSET!!!!ρε φιλε κμαν το ξερεις οτι δεν ειναι ολοι ισοι καλος ο σοσιαλισμος για το ποπολο αλλα η νομεκλατουρα δεν ειναι ηλιθια-δεν την βγαζει γιδροπαρκ ή λουτσκ αλλα dlux  !!!

στο θεμα της επαρχιας..εχω τις εξης αποριες..
Τι θα σκεφτουν οι ουκρανες που θα τις γραψεις" παω απο Ελλαδα στην ριβνα ή τερνοπιλ ή στην βινιτσα ταξιδι"? πειτε ρε παιδια τι high value να δειξεις εκει? ποιος ξενος θα σου πουνε παει εκει? κανεις? "γιατι ερχεσαι να βρεις γυναικες? και γιατι δεν βρισκεις στην χωρα σου?και γιατι δεν με καλεις κιεβ ή λβιβ?κλπ ή σε καποιο θερετρο?εισαι τσιπης ή παραμυθας???.."|ας βγουμε με τον ξενο να του τα φαμε μπας και μας παρει ελλαδα "αλλα μην μας δουνε οι γνωστοι ή να του φαμe μπορουμε ή κυριως ριχνoυμε ακυρα "!!
μια ουτοπικη ουκρανικη επαρχιακη συζητηση!

σποκονι νοτσι ταβαριτς
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
η ΑΞΙΑ ειναι το μεγαλυτερο ΑSSET!!!!ρε φιλε κμαν το ξερεις οτι δεν ειναι ολοι ισοι καλος ο σοσιαλισμος για το ποπολο αλλα οι νομεκλατουρα δεν ειναι ηλιθια !!!
στο θεμα της επαρχιας..εχω τις εξης αποριες..
Τι θα σκεφτουν οι ουκρανες που θα τις γραψεις" παω απο Ελλαδα στην ριβνα ή τερνοπιλ ή στην βινιτσα ταξιδι"? πειτε ρε παιδια τι high value να δειξεις εκει? ποιος ξενος θα σου πουνε παει εκει? κανεις? γιατι ερχεσαι να βρεις γυναικες? και γιατι δεν βρισκεις στην χωρα σου?και γιατι δεν με καλεις κιεβ ή λβιβ?κλπ ή σε καποιο θερετρο?εισαι τσιπης ή παραμυθας???.."|ας βγουμε με τον ξενο να του τα φαμε μπας και μας παρει ελλαδα "αλλα μην μας δουνε οι γνωστοι ή να του φαμe μπορουμε ή κυριως ριχνoυμε ακυρα !!
μια ουτοπικη ουκρανικη επαρχιακη συζητηση!

σποκονι νοτσι ταβαριτς
με την ιδια λογικη παλια δηλ στην ρουμανια επρεπε να πηδιονται μονο στο βουκουρεστι
κ στο ιασι κραιοβα τιμισοαρα να μην το δινουν σε κανεναν ξενο
τι ισχυε στ αληθεια?
οσοι ηταν στις ανω πολεις γαμουσαν 2 σκαλες πανω κ 2 φορες πιο πολλες κ 5 φορες πιο ευκολα απ οτοι οι αλλοι ξενοι στο βουκουρεστι
.....
σου εθπα κ πριν
εχεις ενα μοτιβο στο μυαλο σου,κ πας μ αυτο,χωρις καμμια εμπειρια πραγματικη απο τα αλλα μερη που αναφερεις...
ε καμμια σχεση με την πραγματικοτητα δεν εχει το μοτιβο αυτο,ακριβως τ αναπ[οδα συμβαινουν στην ρεαλιτετ.... :hi:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Πας στα παγκάκια για να μην πληρώσεις τον καφέ στα καφέ και τα ρεστωράν με τις μουνάρες.Εσύ λες να μην το καταλαβαίνουν οι γκόμενες οτι είσαι τσίπης?Μόλις κάνεις οτι πας κοντά ανοίγουν το κινητό και κάνουν οτι μιλάνε για να σε αποφύγουνε.
καλα ρε τρελε αυτεσ στα παγκακια προτεινω καφε και εστιατορια.οπου προτεινω θα ερθουν.οι καραπουταναρεσ στα αλλα θα μου φανε 300-400 σουσια σαμπανιεσ και αλα εξτρα να τησ πληρωσω.δεν ειμαι τσιπησ,παλακασ σταματησα να ειμαι για οσεσ δεν αξιζουν.παντα ελεγα ξοδευω 300-400 ευρο μερασε κερασματα και τετεια.τωρα εδω και ενα χρονο μεχρι 100 τιν μερα τρωω.αλλα οταν εχω γκομενα σπονσαρω καλα χρηματα και δωρακια.οπως την μπαργουμαν τον μαρτιο και την μικρουλα που εφυγε μιση ωρα και επεστρεψε σε 5 μερεσ.καλοκαιρι τιποτα δεν βρηκα,αδειο κεντρο θαλασεσ δεν παω επαιξα με βιζιτεσ.ουτε κερασα αδικα πλιν 2 μιρουλεσ 18 που δεκτηκαν σπονσαρισμα και να μεινουν μαζι μου.μολισ εφαγαν στο μπαφαλο,ηπιαν ναργιλε και κοκτειλ εγιναν καπνοσ.μετα απο ενα μηνα η μια εστειλε μυνημα να τησ αγορασω εισιτιριο να παει τουρκια!απαντησα λεφτα στο χερι δινω,εκανα προσφορα και αρνηθηκεσ αντε γεια.ειπε εισαι τσιγγουνισ και θα εισαι μονοσ χαχαχαχαχ.καλα εκανε ο ντερτι στιν πουταναρα που πλιρςσε τον καφε του χαχαχαχ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
η ΑΞΙΑ ειναι το μεγαλυτερο ΑSSET!!!!ρε φιλε κμαν το ξερεις οτι δεν ειναι ολοι ισοι καλος ο σοσιαλισμος για το ποπολο αλλα η νομεκλατουρα δεν ειναι ηλιθια !!!

στο θεμα της επαρχιας..εχω τις εξης αποριες..
Τι θα σκεφτουν οι ουκρανες που θα τις γραψεις" παω απο Ελλαδα στην ριβνα ή τερνοπιλ ή στην βινιτσα ταξιδι"? πειτε ρε παιδια τι high value να δειξεις εκει? ποιος ξενος θα σου πουνε παει εκει? κανεις? "γιατι ερχεσαι να βρεις γυναικες? και γιατι δεν βρισκεις στην χωρα σου?και γιατι δεν με καλεις κιεβ ή λβιβ?κλπ ή σε καποιο θερετρο?εισαι τσιπης ή παραμυθας???.."|ας βγουμε με τον ξενο να του τα φαμε μπας και μας παρει ελλαδα "αλλα μην μας δουνε οι γνωστοι ή να του φαμe μπορουμε ή κυριως ριχνoυμε ακυρα "!!
μια ουτοπικη ουκρανικη επαρχιακη συζητηση!

σποκονι νοτσι ταβαριτς

Οντως αυτά σε ρωτάνε.Τουλάχιστον με Λβωφ έχεις έτοιμη τη δικαιολογία.Θαυμάζω τον αυστροουγγρικό πολιτισμό το μεγαλείο της αυτοκρατορίας πετάχτηκα Κράκωβ από Γερμανία και είπα να έρθω και εδώ να ρίξω μια ματιά αν τηρείτε ακόμα τα υψηλά πρότυπα.
Τερνόπιλ,Ρόβνο,Λουτσκ πιο δύσκολα τα πράγματα.Εκεί πρέπει να ομολογήσεις οτι ήρθες να ρίξεις πούτσο δεν έχει και κανένα αξιοθέατο πέρα από τα μουνιά.
Βασικά λες σκατά εδώ που μένεις όλα αγάπη μου όπως λες και εσύ μόνο ωραία γκομενάκια έχει τα άλλα είναι για τον κάδο.Ολες συμφωνούνε έτσι κι αλλιώς ανατολικά του Οντερ.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Οντως αυτά σε ρωτάνε.Τουλάχιστον με Λβωφ έχεις έτοιμη τη δικαιολογία.Θαυμάζω τον αυστροουγγρικό πολιτισμό το μεγαλείο της ααυτοκρατορίας πετάχτηκα Κράκωβ από Γερμανία και είπα να έρθω και εδώ να ρίξω μια ματιά αν τηρείτε ακόμα τα υψηλά πρότυπα.
Τερνόπιλ,Ρόβνο,Λουτσκ πιο δύσκολα τα πράγμτα.Εκεί πρέπει να ομολογήσεις οτι ήρθες να ρίξεις πούτσο δεν έχει και κανένα αξιοθέατο π΄'ερα από τα μουνιά.
δηλ για να μην λεμε μονο μαλ..ες  :tickedoff:
στο λβοβ ειναι περιεργο να παει ενας ξενος η στο ντνιπρο για δουλεια,υποθετω ετσι ειναι η σωστη απαντηση,κ στι κιεβο δεν ειναι??? :grin:
επειδη εισαι κ γερμανια ισως αντιλαμαβνεσαι οτι το μοντελο της μοιαζει με την ουκρανια
πχ στο ντνιπρο υπαρχουν  πολλοι ξενοι για δουλειες οπως κ χαρκοβο κ ντονιεσκ παλια...τιποτα το περιεργο δεν εχει κ καμμια διαφορα αν απαντησει καποιος ετσι ,οτι ειμαι για δουλεια,απ οσο στο κιεβο.. :hi:
μην πετατε κοτσανες αμφοτεροι..διαβασε το ποστ για ρουμανια που ειχε κ γατες γκομενς οχι αυτα τα τουβλα της ουκρανιας.... ;)
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
δηλ για να μην λεμε μονο μαλ..ες
στο λβοβ ειναι περιεργο να παει ενας ξενος η στο ντνιπρο για δουλεια,υποθετω ετσι ειναι η σωστη απαντηση,κ στι κιεβο δεν ειναι??? :grin:
μην πετατε κοτσανες αμφοτεροι..διαβασε το ποστ για ρουμανια που ειχε κ γατες γκομενς οχι αυτα τα τουβλα της ουκρανιας.... ;)

Στο Λβωφ δεν είναι περίεργο να πας για τουρισμό.Για δουλειά είναι περίεργο.
Βασικά όλες σε υποψιάζονται για σεξοτουρίστα έχουν γίνει άπειρα ντοκυμαντέρ για το θέμα αυτό στην ουκρανική τηλεόραση και είναι ψυλλιασμένες.Τι μαλακία και αυτή.Οτι εξαπατάς τις αθώες Ουκρανές και τις αφήνεις με τα χύσια στη μάπα μετά άπειρες υποσχέσεις ενώ αυτές κλαίνε για τον κακό ξένο που ερωτεύτηκαν και τις εξαπάτησε.
Κίεβο εύχονται να είσαι σεξ τούριστ να τα αρπάξουν χοντρά και εύκολα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Στο Λβωφ δεν είναι περίεργο να πας για τουρισμό.Για δουλειά είναι περίεργο.
Βασικά όλες σε υποψιάζονται για σεξοτουρίστα έχουν γίνει άπειρα ντοκυμαντέρ για το θέμα αυτό στην ουκρανική τηλεόραση και είναι ψυλλιασμένες.Τι μαλακία και αυτή.
Κίεβο εύχονται να είσαι σεξ τούριστ να τα αρπάξουν χοντρά και εύκολ
καλα τωραμαλακιες στο πατερο..100 εταιρειες εχπορτ εχουν αποηθκες μονο στο λβοβ... ....
ο κανονας ΣΤΗΝ ΟΥΚΡΑΝΙΑ  ειναι ,οτι οπου ΕΧΕΙ μουνι κ εισαι με λιγοτερο ανταγωνισμο,γαμας καλυτερα περισοτερο κι ευκολοτερα
.λοιπομ γκουτε ναχτ,παω για κλαμπινγκ σε γερμανικο εδαφος,{δηλ φατε ματια ψαρια} ,κ τι ψαρια,γαυρο κ σαρδελα μονο μη πω κοτσομουρες.... :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom