Νέα

Vinnitsa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dude901123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
βουκουρεστι ειναι μονο για γελιο
γαμησι δεν εχει,μαλλον εχει με οπως ειπες 100-150 την ωρα
δηλ για μαλ..ες
πιο ευκολα κισιναου να βρεθουμε μαζι με θειο τασο αρχες δεκεμβρη.. :hi:
ετσι κι αλλιως εσυ για εκει εισαι..τιρασπολ βασικα..
θυμασαι σουχα πει πριν πας οτι βουκουρεστι χανεις την ωρα σου...
υγ ο μιτσος για δε γραφει?τι σου ειπε??
μονο με σαλονικιο μιλαμε λιγο καθε μερα.με μιτσο δεν μιλαμε,μια φορα πριν μηνα εστειλα μυνημα.ρε βαριεμε δεν μου αρεσει να μιλω ιτερνετ ουτε τιλεφωνο ποτε.αν παρεισ τον μιτσο θα μιλα με ωρεσ δεν τον κλινεισ,βαριεμε ετσι χαχαχαχ.σημερα μιλησα με δασκαλο ιωσηφ ειναι στο εξοχικο του καπου αθηνα κοντα δεν καταλαβα.ρωτησα για κιεβ,φοβαμε να παω ο θειοσ ειπε μην πατησω εκει μεφασιστεσ ισως φαω ξυλο.ο δασκαλοσ λεει πρωινεσ ωρεσ εηω απο τα σουπερμαρκετ δερνονται μεθυσμενοι μεταξυ τουσ,κιεβο λεει παντα εχει πιθανοτητα να φασ ξυλο.κιεβο τελευταια βρηκαν 3-4 πτωματα σε παρκα και στο ποταμι ενα χωρισ κεφαλι και χερια-ποδια.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
δηλ για να μην λεμε μονο μαλ..ες  :tickedoff:
στο λβοβ ειναι περιεργο να παει ενας ξενος η στο ντνιπρο για δουλεια,υποθετω ετσι ειναι η σωστη απαντηση,κ στι κιεβο δεν ειναι??? :grin:
επειδη εισαι κ γερμανια ισως αντιλαμαβνεσαι οτι το μοντελο της μοιαζει με την ουκρανια
πχ στο ντνιπρο υπαρχουν  πολλοι ξενοι για δουλειες οπως κ χαρκοβο κ ντονιεσκ παλια...τιποτα το περιεργο δεν εχει κ καμμια διαφορα αν απαντησει καποιος ετσι ,οτι ειμαι για δουλεια,απ οσο στο κιεβο.. :hi:
μην πετατε κοτσανες αμφοτεροι..διαβασε το ποστ για ρουμανια που ειχε κ γατες γκομενς οχι αυτα τα τουβλα της ουκρανιας.... ;)
ολεσ κιεβο-οδυσσο μου λενε ποσο βλακεσ ειναι οι ξενοι ιδικα αγγλοι-αμερικλανοι ολοι λενε ηρθαν για μπιζνεσ και γελανε μαζι τουσ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
δηλ για να μην λεμε μονο μαλ..ες  :tickedoff:
στο λβοβ ειναι περιεργο να παει ενας ξενος η στο ντνιπρο για δουλεια,υποθετω ετσι ειναι η σωστη απαντηση,κ στι κιεβο δεν ειναι??? :grin:
επειδη εισαι κ γερμανια ισως αντιλαμαβνεσαι οτι το μοντελο της μοιαζει με την ουκρανια
πχ στο ντνιπρο υπαρχουν  πολλοι ξενοι για δουλειες οπως κ χαρκοβο κ ντονιεσκ παλια...τιποτα το περιεργο δεν εχει κ καμμια διαφορα αν απαντησει καποιος ετσι ,οτι ειμαι για δουλεια,απ οσο στο κιεβο.. :hi:
μην πετατε κοτσανες αμφοτεροι..διαβασε το ποστ για ρουμανια που ειχε κ γατες γκομενς οχι αυτα τα τουβλα της ουκρανιας.... ;)

Εγώ δε λέω ποτέ οτι έχω έρθει για δουλειά.(po delam).Είναι παραμύθι που οι ξένοι έχουν χρησιμοποιήσει κατά κόρον τα τελευταία 20 χρόνια και οι γκόμενες το ξεσκαρτάρουν σε χρόνο dt.Με ένα δυο shit tests καταλαβαίνουν το σανό.Δεν έχει νόημα.
Καλύτερα να είσαι άμεσος από την αρχή.Η πραγματικότητα είναι κάπως ωμή και σκληρή σε αυτές τις χώρες δε χρειάζεται πρόλογος.
 

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
σεξοτουρισμο δεν τον ξερουν επαρχια ουκρανιας χαχχαχχαχαχ
εδω καποιος πουλα ερωτα και τρωει 5 σε  3 μερες τσαμπε λεμε
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.954
Like
10.360
Πόντοι
2.406
ολεσ κιεβο-οδυσσο μου λενε ποσο βλακεσ ειναι οι ξενοι ιδικα αγγλοι-αμερικλανοι ολοι λενε ηρθαν για μπιζνεσ και γελανε μαζι τουσ
αγγλοι αμερικανοι ειναι προφανες οτι λενε μαλ..ες
ενας απο την γερμανια η απο την κπρο η την τουρκια ομως γινεται νανι εκει για δουλειες κι ειναι κι αρκετοι ετσι κι αλλιως
,αν εχει κ το πακετο πιστευτος ευκολα.κ βασικα δεν τις απασχολει ιδιαιτερα...αν τους αρεσεις μετραει κι αν εισαι ανετος οικονομ ικα  ;)
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Νονέ μου έχω μια απορία ... Οι φοιτητουπόλεις με πανεπιστήμια και φοιτήτριες πως είναι τις γιορτές? Μένουν εκεί ή πανε στα σπίτια τους? Επίσης με όσες πάνε Κίεβο για μόνιμα και γυρναν στη πόλη τους για γιορτές, υπάρχει πρόσφορο έδαφος? Έχει περάσει κάποιος γιορτές Ουκρανία?Τα κλαμπ είναι γεμάτα?
[/quoteτετελοσ δεκεβρι αρχεσ γεναρι φευγουν ολεσ στα σπιτια τουσ για αυτο παντα παω αρχεσ δεκεβρη μετα φεβρουαριο και μετα το πασχα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.954
Like
10.360
Πόντοι
2.406
Εγώ δε λέω ποτέ οτι έχω έρθει για δουλειά.(po delam).Είναι παραμύθι που οι ξένοι έχουν χρησιμοποιήσει κατά κόρον τα τελευταία 20 χρόνια και οι γκόμενες το ξεσκαρτάρουν σε χρόνο dt.Με ένα δυο shit tests καταλαβαίνουν το σανό.Δεν έχει νόημα.
Καλύτερα να είσαι άμεσος από την αρχή.Η πραγματικότητα είναι κάπως ωμή και σκληρή σε αυτές τις χώρες δε χρειάζεται πρόλογος.
γι αυτο σκας 200αρες για νεξτ ντορ ντεβουσκες
το παραμυθι πντα χρειαζεται
κι αυτη που το τρωει,θελει να το πιστευει κι η ιδια
ειναι προφανες οτι παιζουμε σε τελειως αλλα γηπεδα.δεν κατηγορω αυτο τον τροπο.απλα δεν εχει κανενα βαλιου για μενα.ουτε καν το φηλινγκ μ αρεσει του τα χωνω χοντρα χωρις λογο σε μια της πλακας....η και καλουτσικη.. :hi:
λαστ κωλλ!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
σεξοτουρισμο δεν τον ξερουν επαρχια ουκρανιας χαχχαχχαχαχ
εδω καποιος πουλα ερωτα και τρωει 5 σε  3 μερες τσαμπε λεμε

Ελα ρε συ εδώ μια Ουκρανή έφυγε ψυχρά 5 φορές το 2008 εν μέσω τσιμπουκιού από το ξενοδοχείο στο Λβωφ γιατι ψυλλιάστηκε οτι ήμουν σεξ τουρίστ και όχι αυτό που παρίστανα.Τα ξέρουν όλα μη νομίζετε οτι πάτε σε παρθένο έδαφος.Μόνο σκληρά πρωτώγονα,έμπειρα καμάκια μουνοκυνηγοί και φανατικοί μουνάκηδες με την πούτσα έξω και το ευρώ να ανεμίζει έχουν κάποια τύχη απλά λόγω φανατισμού και χρησκτησίας.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.954
Like
10.360
Πόντοι
2.406
σεξοτουρισμο δεν τον ξερουν επαρχια ουκρανιας χαχχαχχαχαχ
εδω καποιος πουλα ερωτα και τρωει 5 σε  3 μερες τσαμπε λεμε
οταν ημουν 35 τοκανα ανετα κ συνεχεια ..τωρα οχι πλεον ,λογω ηληκιας κι ανοιγμα συνορων.απομυθοποιησης δυτικου αντρα,κ αλλων παραγοντων...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
γι αυτο σκας 200αρες για νεξτ ντορ ντεβουσκες
το παραμυθι πντα χρειαζεται
κι αυτη που το τρωει,θελει να το πιστευει κι η ιδια
ειναι προφανες οτι παιζουμε σε τελειως αλλα γηπεδα.δεν κατηγορω αυτο τον τροπο.απλα δεν εχει κανενα βαλιου για μενα.ουτε καν το φηλινγκ μ αρεσει του τα χωνω χοντρα χωρις λογο σε μια της πλακας....η και καλουτσικη.. :hi:
λαστ κωλλ!!!

Δεν παίζει παραμύθι.Και αυτή που θέλει παραμύθι σου χρεώνει το κατοστάρι ή το διακοσάρι.Απλά σου λέει θα ήταν πεντακοσάρι χωρίς το παραμύθι.Είναι αηδιαστικές οι γκόμενες φίλε μου.Τελείως.
Κρίμα που προσκυνούμε πάντα το κάτω κεφάλι.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.954
Like
10.360
Πόντοι
2.406
Δεν παίζει παραμύθι.Και αυτή που θέλει παραμύθι σου χρεώνει το κατοστάρι ή το διακοσάρι.Απλά σου λέει θα ήταν πεντακοσάρι χωρίς το παραμύθι.Είναι αηδιαστικές οι γκόμενες φίλε μου.Τελείως.
Κρίμα που προσκυνούμε πάντα το κάτω κεφάλι.
επειδη ακριβως πας μονο κιεβο τα λες αυτα,γιατι εκει ετσι ειναι
γι αυτο δεν παω εγω,κ βεβαια γιατι δεν λενε κ τιποτα οι γκομενες εκει
θα μου πεις πηγες κ χαρκοβο,κ δεν επαιξες μπαλλα
ειναι οπως λες του λεων,εχεις ενα στυλ που ακουμπαει μονο τις προ
προφανως η ηληκια κι εμφανιση κι η πιεση χρονου δεν σου αφηνουν αλλες διεξοδους
δεκτον
αλλα δεν ειναι αυτος ο κανονας...(εκτος κιεβου-οδησου )!! :hi:
τσουσια
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Been there done that.Balkan power individual.Unlimited force of the Greek kamaki.
Ο,τι και να δεις έχει ήδη γίνει και ελεχθεί.Βαλκανική δύναμη,Γαμήστε τους όλους.Χώστε τους το παλούκι στον κώλο.Απέραντη μανία.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
η ΑΞΙΑ ειναι το μεγαλυτερο ΑSSET!!!!ρε φιλε κμαν το ξερεις οτι δεν ειναι ολοι ισοι καλος ο σοσιαλισμος για το ποπολο αλλα η νομεκλατουρα δεν ειναι ηλιθια-δεν την βγαζει γιδροπαρκ ή λουτσκ αλλα dlux  !!!

στο θεμα της επαρχιας..εχω τις εξης αποριες..
Τι θα σκεφτουν οι ουκρανες που θα τις γραψεις" παω απο Ελλαδα στην ριβνα ή τερνοπιλ ή στην βινιτσα ταξιδι"? πειτε ρε παιδια τι high value να δειξεις εκει? ποιος ξενος θα σου πουνε παει εκει? κανεις? "γιατι ερχεσαι να βρεις γυναικες? και γιατι δεν βρισκεις στην χωρα σου?και γιατι δεν με καλεις κιεβ ή λβιβ?κλπ ή σε καποιο θερετρο?εισαι τσιπης ή παραμυθας???.."|ας βγουμε με τον ξενο να του τα φαμε μπας και μας παρει ελλαδα "αλλα μην μας δουνε οι γνωστοι ή να του φαμe μπορουμε ή κυριως ριχνoυμε ακυρα "!!
μια ουτοπικη ουκρανικη επαρχιακη συζητηση!

σποκονι νοτσι ταβαριτς
για μενα δεν εχουν αξια κανενασ τουσ εκει.δεν ξερεισ πως τουσ συμπεριφερομε ποτιμητικα στην κυπρο ιδικα εκτοσ απο εκει.ακομα και ντυμενουσ με αρμαννι και να το παιζουν κυριλε ειπασε ενα οτι δεν πινω ποτο μονω κερνω σαμπανιεσ και κρασια.του ειπα ειχα λεφτα στην χωρα σας οταν δεν ειχατε τιποτε και στην πετρουπολη ειπα ολοι πινουν ενα ευρο μπυρα,αν προτεινω κερασμα κοκτειλ 15-30 ευρο.ειναι πολυ οικονομικοι και τσιγουνιδεσ με τα λεφτα τουσ.επιδει μιλω την γλωσσα τουσ χεζω,προσβαλω και δεν λενε κιχ ιδικα κυπρο.δεν ξερετε καλα ρωσουσ και ουκρανουσ την ψυχοσυνθεση.σπιτι εχουν αδειο ψυγειο οι περισοτεροι που βλεπετε ελλαδα και το παιζουν χαι τουριστεσ για να αγορασουν ενα επονυμο φανελακι η παπουτσια λακοστ που θα λυσουν πανω τουσ.εχω πανω απο 83 φανελεσ μαρκεσ που δεν φορησα ποτε τα μετρησε καλοκαιρι η μανα μου χαχαχαχα.ρωσιδα που μενει κυπρο μου ειπε παει στα ξενοδοχεια τρωει παραγενει τσαμπα στην πισινα και δινει ενα νουμερο δωματιου που ειδε και χρεωνεται.τοση τσιπα εχουνε.η συγκεκριμενη εχει και λεφτα αλλα με τα δικα τουσ οικονομια.μερωτησε ρωσιδα κοντακτε ποσα να φερει για 10 μερεσ κυπρο.ειπα 3000 ευρο και μου εκαναν επιθεση αλλοι ρωσοι περασαν με 200-400 ευρο 10 μερεσ κυπρο.τουσ ειπα 300-500 δολαρια ετρωγα την μερα στην μοσχα και στο κιεβο χαχαχαχα.οκ σερβια τωρα 6 μερεσ 120 εφαγα σε στρεετ φοοτ που ειναι παφτηνο.δεν υπηρχε λογοσ να παω εστιατοριο η καφε να φαω πιτσα μακαροναδα αλλα τα ντοπια κεμπαμπ.για μενα δεν εχουν χαι βαλιου εκτοσ αν ειναι ολιγαρρχεσ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Been there done that.Balkan power individual.Unlimited force of the Greek kamaki.
Ο,τι και να δεις έχει ήδη γίνει και ελεχθεί.Βαλκανική δύναμη,Γαμήστε τους όλους.Χώστε τους το παλούκι στον κώλο.Απέραντη μανία.
με τα 200-300 μαλλον αυτοι μασ γαμανε βαλκανιε αρχοντα χαχαχαχα βαλκανιοι σπονσορεσ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
με τα 200-300 μαλλον αυτοι μασ γαμανε βαλκανιε αρχοντα χαχαχαχα βαλκανιοι σπονσορεσ

Πάντα τους γαμάμε.Πάντα.Τα τελευταία 3000 χρόνια ας πούμε.Δεν παίζει αυτό.Δεν το καταλαβαίνουνε.Η πυριδιτιδαποθήκη που λένε.
Ο Ελληναράς είναι ανώτερος από κάθε άποψη φυσικός γαμέας.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σεξοτουρισμο δεν τον ξερουν επαρχια ουκρανιας χαχχαχχαχαχ
εδω καποιος πουλα ερωτα και τρωει 5 σε  3 μερες τσαμπε λεμε
μου ετυχε οδυσσο σε 10 μερεσ 6-7 μονο με κερασμα στο λειλα,μπουκαλα 120 γριβνα ηταν αλλα πριν 8-9 χρονια.τωρα αλλαξε το λειλα δεν εχει κοσμο  τοτε τιγκα ηταν
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
βεβαια μου ετυχε και αντιθετο να ειμαι κιεβο η λετονια τοτε να πω δεν θα παρω βιζιτα και να μεινω αγαμητοσ μονο κερασουλησ στα κλαμπ.ο κμαν τα τελευταια 2 χρονια ανακαλυψε ουκρανια παω απο το 1990 κιεβ αυτο του λεω τοσο καιρο τι δεν ειδα η δεν επαθα  εκει
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
οταν ημουν 35 τοκανα ανετα κ συνεχεια ..τωρα οχι πλεον ,λογω ηληκιας κι ανοιγμα συνορων.απομυθοποιησης δυτικου αντρα,κ αλλων παραγοντων...
κουρδιστικε ο σαλονικιοσ χαρκοβ αξιζει?για τα πανεπιστιμια λεει μιλα με μικρουλεσ εκει.του ειπα επικυνδυνα ισως περισοτερο απο κιεβ εκει θα ειναι
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
βεβαια μου ετυχε και αντιθετο να ειμαι κιεβο η λετονια τοτε να πω δεν θα παρω βιζιτα και να μεινω αγαμητοσ μονο κερασουλησ στα κλαμπ.ο κμαν τα τελευταια 2 χρονια ανακαλυψε ουκρανια παω απο το 1990 κιεβ αυτο του λεω τοσο καιρο τι δεν ειδα η δεν επαθα  εκει

Τι λες βρε μάλακερ εγώ πάω Ουκρανία από το 2003 έχω ποστάρει και φωτό.Απλά είσαι ανεπάγγελτος και δεν έχεις κάτι να παρουσιάσεις και απλά σα χαζός που είσαι δεν καταλαβαίνεις γιατί κάποιος που γνώρισε την Ουκρανία το 2003 και την Πολωνία το 2002 πάει ακόμα Πολωνία.Απλά δεν πιάνεις το παίγνιο.
Οσοι πάνε Πολωνία για σεξ δεν καταλαβαίνουν πόσο μαλάκες είναι οι Ουκρανογαμιάδες και το αντίθετο.Δεν το πιάνεις γιατί δεν παίζεις μπάλλα .
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Πάντα τους γαμάμε.Πάντα.Τα τελευταία 3000 χρόνια ας πούμε.Δεν παίζει αυτό.Δεν το καταλαβαίνουνε.Η πυριδιτιδαποθήκη που λένε.
Ο Ελληναράς είναι ανώτερος από κάθε άποψη φυσικός γαμέας.
εθνικογαμιστης?ψηφιζεισ μητσο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom