Νέα

Vinnitsa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dude901123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
το σκεφτομαι χαχα
κατσε να δωσω το διαμερισμα στο κισιναου και βλεπουμε  :grin:
σε καταλαβα... :tickedoff:
βαλε τον κουμπαρο μεσιτη ,τον Χαρη...
απ οτι καταλαβα υπαρχει κι ο "σαλονικιος" που εκτιμαει το Κισιναου ,γιατι εχει καλες κ μαζεμενες κοπελες!!!! :grin:
το νεο ΩΠΑ τι λεει?πως παει?
ο μιτσολαγνος?συνεχιζει ακαθεκτος?? :rockon:
:offtopic:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
χαρη εσυ που ξερεις ρωσσικα κ ψαχνεις για σχεση στην ουσια αξιζει να πας
παροτι εχει αδειασει εντελως το μερος ,ολο κ κατι μπορεις να βρεις,σε στυλ πιανω γκομε να
τωρα για γαμησια πολλα βιζιτες κλπ ,δεν ενδεικνυτε το μερος..παρολα αυτα θειος τασος εχει καβα και απο τετοιες!!! ;)
 

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
DIRTY Λες δεν βλεπεις στυλ επαγγελματια στις επαρχιωτισες? που να δεις που ειναι ντυμενες σαν την θεια μου απο τα σουρμενα το 60'.... :2funny: :2funny:εγω επισης δε καταλαβα πως τις διωχνεις σε 8 ωρες....και δεν ειναι εσκορτς!!!!
Λοιπον για τους αλλους δε ξερω θα σου πω για αυτες τις λιγες που ξερω εγω τις ουκρανιδες... δηλαδη η καλη εμφανιση, η μορφωση ,το ντυσιμο ,ο συγχρονος τροπος ζωης ,η καριερα ,οι διακοπες και τα ταξιδια με δικα τους λεφτα και οι μπιζνες ειναι βιζιτα ή προ???...τι να σ πω ..ισως βρηκα καποιες εξαιρεσεις που ειναι και δυσκολες....εσυ προτιμας πολλες χωριατες οκ, εγω παω με λιγες πρωτευουσιανες εκει που καποιες ειναι και πιο  φραγκατες απο μενα   :headbang:!! αμα τρως πορτα , πας εκει που δε τρως,απλο! εγω οσο μπορω παιζω  στην παρακμη της αρενας του κιεβου και μετα θα παω λονδινο ...που να τρεχω στα κατσικοχωρια!!!! ο καθενας οπως μαθει ,οπως μπορει!εγω ευχομαι καλα  :knockinb: ο καθενας με τα γουστα του και το στυλ του..ολοι συναγωνιστες ειμαστε..αλλα μην μας βαζεις σε κατηγορια  χορηγων & ΗΛΙΘΙΩΝ.
Πλεον με ενδιαφερει το quality οχι το quantity...αν θελω ποσοτητα και σεξοτουρισμο παω ταυλανδη ή κουβα!
Αυτα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
DIRTY Λες δεν βλεπεις στυλ επαγγελματια στις επαρχιωτισες? που να δεις που ειναι ντυμενες σαν την θεια μου απο τα σουρμενα το 60'.... :2funny: :2funny:εγω επισης δε καταλαβα πως τις διωχνεις σε 8 ωρες....και δεν ειναι εσκορτς!!!!
Λοιπον για τους αλλους δε ξερω θα σου πω για αυτες τις λιγες που ξερω εγω τις ουκρανιδες... δηλαδη η καλη εμφανιση, η μορφωση ,το ντυσιμο ,ο συγχρονος τροπος ζωης ,η καριερα ,οι διακοπες και τα ταξιδια με δικα τους λεφτα και οι μπιζνες ειναι βιζιτα ή προ???...τι να σ πω ..ισως βρηκα καποιες εξαιρεσεις που ειναι και δυσκολες....εσυ προτιμας πολλες χωριατες οκ, εγω παω με λιγες πρωτευουσιανες εκει που καποιες ειναι και πιο  φραγκατες απο μενα   :headbang:!! αμα τρως πορτα , πας εκει που δε τρως,απλο! εγω οσο μπορω παιζω  στην παρακμη της αρενας του κιεβου και μετα θα παω λονδινο ...που να τρεχω στα κατσικοχωρια!!!! ο καθενας οπως μαθει ,οπως μπορει!εγω ευχομαι καλα  :knockinb: ο καθενας με τα γουστα του και το στυλ του..ολοι συναγωνιστες ειμαστε..αλλα μην μας βαζεις σε κατηγορια  χορηγων & ΗΛΙΘΙΩΝ.
Πλεον με ενδιαφερει το quality οχι το quantity...αν θελω ποσοτητα και σεξοτουρισμο παω ταυλανδη ή κουβα!
Αυτα
το χειροτερο στην ζωη ειναι να εχεις μεσανυχτα ,αλλα να νομιζεις οτι τα ξερεις ολα.... ;)
 
OP
OP
D

dude901123

Επισκέπτης
DIRTY Λες δεν βλεπεις Στυλ επαγγελματια στις επαρχιωτισες? εγω επισης δε καταλαβα πως τις διωχνεις σε 8 ωρες....και δεν ειναι εσκορτς!!!!
Λοιπον για τους αλλους δε ξερω θα σου πω για αυτες τις λιγες που ξερω εγω τις ουκρανιδες... δηλαδη η καλη εμφανιση, η μορφωση ,το ντυσιμο ,ο συχρονος τροπος ζωης ,η καριερα ,οι διακοπες και τα ταξιδια με δικα τους λεφτα και οι μπιζνες ειναι βιζιτα ή προ???...τι να σ πω ..ισως βρηκα καποιες εξαιρεσεις που ειναι και δυσκολες....εσυ προτιμας χωριατες οκ, εγω παω με πρωτευουσιανες που καποιες ειναι και πιο  φραγκατες απο μενα   :headbang:!! αμα τρως πορτα , πας εκει που δε τρως,απλο! εγω θα παιξω στην παρακμη της αρενας του κιεβου και μετα θα παω λονδινο ...που να τρεχω στα κατσικοχωρια!!!! ο καθενας οπως μαθει ,οπως μπορει!εγω ευχομαι καλα  :knockinb:
Πλεον με ενδιαφερει το quality οχι το quantity...αν θελω ποσοτητα και σεξοτουρισμο παω ταυλανδη ή κουβα..
ΑΥΤΑ

Τώτα τι να σου απαντήσω? Πρωτευουσιάνες στο Κίεβο και την Οδησσό? Τι να σου πω, μπράβο σου. Δεν με νοιάζει η καταγωγή της γκόμενας. Αν είναι από την Αθήνα, τη Λάρισα, τη sofia, το Uman ή το Kiev μου είναι παγκοσμίως αδιάφορο. Μέσα στον Οκτώβριο, Νοέμβριο συνάντησα-έχω να συναντήσω 3 Μοσχοβίτισσες όπου οι δύο ας πούμε πως ανήκουν στη μεσαία τάξη. Στο Kiev η γκόμενα που είχα ήταν ιδιοκτήτρια γυμναστηρίου με 6,7 υπαλλήλους, τη μία από τις οποίες τακτοποίησε το τζόβενο ο Alantallon όταν ανέβηκε πέρυσι. Δεν είμαστε εδώ για να διαφημίσουμε τις εξαιρέσεις ως κανόνα. Μιλάμε για την πλειοψηφία των ενδιαφερόμενων που σκοπεύουν να πάνε Kiev και να κάνουν παιχνίδι λίγων ημερών χωρίς γλώσσα. Για αυτούς λοιπόν το Kiev θα έχει πολλές παγίδες. Τα αρπαχτικά-επαγγελματίες που έχουν μαζευτεί από όλη την Ουκρανία εκεί για να κάνουν νυχτοκάματο με επίδοξους ευρωπαίους και ασιατοάραβες γαμιάδες θα τους ορμήξουν να τους τα φάνε και να πάρουν δωράκι. Και αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό. Απλά ας είναι προετοιμασμένοι για το τι θα δούνε. Ανακάλυψες τις πλούσιες Ουκρανίδες? Δεν ξέρω τα οικονομικά σου στοιχεία αλλά πρέπει να είσαι ο πρώτος εδώ που κάνει σχέση με πλούσια Ουκρανίδα και μάλιστα που βγάζει περισσότερα από αυτόν. Οι περισσόετερες δουλεύουν όλη τη χρονιά 10ωρα-12ωρα για να αγοράσουν all-inclusive πακέτα και τις βάλει ο Μουζενίδης με 500-600 ευρώ σε ένα ξενοδοχείο και έρχονται εδώ και ανοίγουν mamba και tinder μήπως τις πάει κανένας επίδοξος αγαπούλης σε καμιά ταβέρνα (βάζω και τον εαυτό μου μέσα σε αυτούς). Και αυτές είναι η μεσαία τάξη της Ουκρανίας που μπορεί να πάει διακοπές στη θάλασσα. Εκτός αν μιλάς για κάτι άλλο..
Τώρα μην το πας σε προσωπικές αναλύσεις.. εγώ τις γκόμενες που μου αρέσουν τις κρατάω, τις φιλοξενώ, με φιλοξενούν ανα περιόδους. Αυτές που θα φερθούν για τα δικά μου δεδομένα μαλακισμένα θα βγούμε το βράδυ και την επομένη μέρα το πρωί θα τις αποχαιρετίσω. Ευτυχώς έχω ανέβει με συναγωνιστές και δεν χρειάζομαι επιβεβαίωση ή απόδειξη αληθείας. Αν διαβάσεις σε προηγούμενα ποστ μπορείς να τους ρωτήσεις μόνος σου αντί να αμφισβητείς.
 

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
Εγω ντερτυ και συντροφε ρεντ - μιδα ή πως αλλιως σε λενε και δε σε ξερω ..ουτε με ξερεις.. δεν ειπα οτι τα γνωριζω ολα ,ειπα απο την δικη μου οπτικη και εμπειρια στην ουκρανια..δεν με ενδιαφερει τι γινεται σε καθε χωριο...μου τα ειπε μια φιλη που ηταν καταγωγη απο  ιβανο και τα περιεγραψε ο γκλοκ περυσι που πηγε μουκατσεβο....τα ειδα κι εγω μολις βγηκα λιγο εξω απο κιεβ σε καλη περιοχη κιολας!!!παρακμη ...
ναι φιλτατοι οκ  ουκρανιδες ειναι πιο πολυ πουτανες, ναι στο κιεβ ειναι πιο πολλες και σπονσοραρονται αρκετες ,ειτε ειναι χωριατες ειτε οχι! και που δεν ειναι ΣΤΗΝ ΟΥΚΡΑΙΝΑ?
Εγω βρηκα στο κιεβ ειτε απο τυχη ειτε απο ικανοτητα καποιες που ξεφευγαν απο τα στανταρτ της πουτανας ή της χωριατισσας...δηλ εχω μεσανυχτα ?οκ δε πειραζει ας εχουν γνωση ολοι στις βαρκουλες..εγω μπαινω σε καταμαραν!

Α η ουκρανιδα μου ερχεται παλι Ελλαδα, αρχες του νοεμβρη...4η φορα σε ενα χρονο..βγαινει απο το μισθο ? αφου εταιρεια εχει!!! μπηκα σπιτι της και ντραπηκα .... :headbang:
Λοιπον αν θελω sex tourism και activities με πουτανες παω αλλου ...οχι οτι εκει δεν εχει...!εγω θα μπω στο αεροπλανο και θα παω αβανα ή μπανγκοκ αν θελω ποιοτικο σεξοτουρισμο ,κιεβ επισης με αεροπλανο παω..δε θα παρω το αμαξι με γκας απο σαλονικα να παω τσερνιφτσι διαμεσου κισιναου..!!!βεβαια που να παρκαρεις το καρο μπροστα απο το αρενα αν πας κιεβ  :think: :think:??  :2funny: οκ καποιοι ειναι αλτερνατιβ λαβερς φυσιολατρες και κανουν roadtrip !!!εγω δεν εχω χρονο ουτε ρισκαρω στους δρομους τους!
αυτα..καλα μαμησια comrades ουκρανολογοι!! σποκονι νοτσι
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Κίεβο έχει από όλα.Και προς και σεμιπρος και σπονσορέτς και κανονικές γκόμενες έχει από όλα σε τεράστιες ποσότητες.Επαρχία είναι σχεδόν νέκρα και είσαι δαχτυλοδειχτούμενος.
Εξάλλου όλες είναι πρόθυμες να έρθουν από επαρχία να μείνουν μαζί σου Κίεβο με το αντίστοιχο αντίτιμο.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Chisinau.. Έχω πει πολλάκις την άποψή μου η οποία διακρίνεται σε δυο χρονικές περιόδους. Την περίοδο πριν καταργηθεί η visa που τότε ήταν ένας ελκυστικός προορισμός και την περίοδο από το 2014 και μετά που άνοιξε η πρόσβαση στην ευρώπη χωρίς visa και το μέρος τελείωσε. Λοιπόν ωραίο μέρος με μεγάλα πάρκα στο κέντρο με κόσμο για βόλτες αλλά πλέον αδιάφορο για πορνό-τουρίστες λίγων ημέρων. Τα κορίτισα ξύπνησαν και δεν τρώνε παπά. Αν θέλεις λοιπόν να πας για βόλτα  στο προτείνω ανεπιφύλακτα, μια χαρά θα περάσεις, θα βρεις και τους έλληνες στα ελληνικά μαγαζιά να πεις καμιά μαλακία. Αν πας για να βρεις γκόμενα..καλύτερα κάτσε Οδησσό ή πήγαινε επαρχία Ουκρανίας.
Κάτι μου λέει πως η Μολδαβία έφτιαξε και ίσως τωρα είναι καλά!!!Ξέρετε πως εγώ ποτέ δεν είμουν κατά του να μην μπορούν λόγω βίζας οι Ουκρανές να ταξιδέψουν!Ισα ίσα που θα καθάριζε η χώρα!Οι πουτάνες θα έφευγαν όπως στις υπόλοιπες ανατολικές χώρες που είναι μια χαρά!
Τότε θα με ρωτήσετε γιατί επιμένω Ουκρανία ...Για εμένα η Ουκρανία χωρίς άμεςο χρηματικό αντίτιμο έχει τεράστιο βαθμό δυσκολίας!Ίσως ένα κλικ καλύτερα απο Ελλάδα!Αλλά το όλο κλίμα στις Πόλεις τους είναι ενδιαφέρον και όχι βαρετό όπως στην Ευρώπη !Σαν ξένος ξεχωρίζεις στην Ουκρανία!Θες δεν θες κάνεις μπαμ και δεν περνάς απαρατήρητος τις περισσότερες φορές με ζηλοφθονία εκτός αν είναι να δώσεις κάπου χρήμα που εκεί είσαι προςωρινά βασιλιάς!!!! !Οι κοπέλες βγάζουν τεράστια κόμπλεξ έτσι όπως τα έχει περιγράψει ο Δημητράκης!Κρίμα την ομορφιά τους λέω πολλές φορές!Ακόμα δεν έχω βρει την σωςτη χημεία στην Ουκρανία !Δεν ξέρω πως να διαχειρηςτώ Και να εκμεταλλευτώ το τρίπτυχο που έλεγε ο Ιωςήφ αλλά και όλοι "νιάτα,χρήμα, εμφάνηση" ...
 

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
Κίεβο έχει από όλα.Και προς και σεμιπρος και σπονσορέτς και κανονικές γκόμενες έχει από όλα σε τεράστιες ποσότητες.Επαρχία είναι σχεδόν νέκρα και είσαι δαχτυλοδειχτούμενος.
Εξάλλου όλες είναι πρόθυμες να έρθουν από επαρχία να μείνουν μαζί σου Κίεβο με το αντίστοιχο αντίτιμο.
πεστα κμαν !!!!
το κιεβ ειναι το ελντοραντο του ουκρανικου μουνιου!!!θες γκομενα για σχεση,θες σπονσορετ ,θες κλαμπινγκ,θες μασα? ολα σε ποιοτητα και ποσοτητα!!!!!!!!!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Κάτι μου λέει πως η Μολδαβία έφτιαξε και ίσως τωρα είναι καλά!!!Ξέρετε πως εγώ ποτέ δεν είμουν κατά του να μην μπορούν λόγω βίζας οι Ουκρανές να ταξιδέψουν!Ισα ίσα που θα καθάριζε η χώρα!Οι πουτάνες θα έφευγαν όπως στις υπόλοιπες ανατολικές χώρες που είναι μια χαρά!
Τότε θα με ρωτήσετε γιατί επιμένω Ουκρανία ...Για εμένα η Ουκρανία χωρίς άμεςο χρηματικό αντίτιμο έχει τεράστιο βαθμό δυσκολίας!Ίσως ένα κλικ καλύτερα απο Ελλάδα!Αλλά το όλο κλίμα στις Πόλεις τους είναι ενδιαφέρον και όχι βαρετό όπως στην Ευρώπη !Σαν ξένος ξεχωρίζεις στην Ουκρανία!Θες δεν θες κάνεις μπαμ και δεν περνάς απαρατήρητος τις περισσότερες φορές με ζηλοφθονία εκτός αν είναι να δώσεις κάπου χρήμα που εκεί είσαι προςωρινά βασιλιάς!!!! !Οι κοπέλες βγάζουν τεράστια κόμπλεξ έτσι όπως τα έχει περιγράψει ο Δημητράκης!Κρίμα την ομορφιά τους λέω πολλές φορές!Ακόμα δεν έχω βρει την σωςτη χημεία στην Ουκρανία !Δεν ξέρω πως να διαχειρηςτώ Και να εκμεταλλευτώ το τρίπτυχο που έλεγε ο Ιωςήφ αλλά και όλοι "νιάτα,χρήμα, εμφάνηση" ...

Ναι,γιατί οι Ουκρανές δε μιλάνε πολύ όπως οι Πολωνέζες ούτε σε διευκολύνουν καθόλου είναι αυτό που λένε οι Δυτικοί dysfunctional.Οπως πάντα μόνο ο βαλκανικός ποτσος και το γερμανικό ευρώ τις βοηθάνε να ανοίξουν τα πόδια και να ξεπεράσουν το γλωσσοδέτη.
Δεν είναι εύθυμες όπως οι Πολωνές να παρασύρονται από συναισθήματα κτλ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
πεστα κμαν !!!!
το κιεβ ειναι το ελντοραντο του ουκρανικου μουνιου!!!θες γκομενα για σχεση,θες σπονσορετ ,θες κλαμπινγκ,θες μασα? ολα σε ποιοτητα και ποσοτητα!!!!!!!!!!!

Εγώ τα έχω γράψει 100 φορές εδώ.Πήγα και Λβωφ,πήγα και Χάρκοβο φέτος και σε άλλες μικρές πόλεις και έχω γράψει τα πορίσματά μου.
Πρακτικά ας πούμε αν μπεις σε ένα high end club του Λβωφ όπως το Fashion ή το Panorama στο Χάρκοβο η πιθανότητα να γαμήσεις είναι 3% ενώ αν μπουκάρεις σε high end club του Κιέβου όπως το D Lux η πιθανότητα είναι 50%.
Το μουνί που έχει η Κρεσάτικ ή τα μωλ του Κιέβου όπως το Gulliver δεν ετο έχουν όλες οι άλλες ουκρανικές πόλεις μαζί.
Και οι Κιεβιώτισσες ξέρουν να ντύνονται,να αρωματίζονται,να προβάλλονται έχεις αληθινή γκόμενα δίπλα και αυτό φυσικά το πληρώνεις.
Επαρχία είναι απλά πολύ φτηνά είναι καλά για άτομα σε budget με πολύ χρόνο γιατί Κίεβο σου φεύγουν τα λεφτά σαν πλατανόφυλλα.(υπολογίστε 300 ευρώ τη μέρα για κανονικά γούστα δηλαδή 5-6 πούτσους την ημέρα σε 3 διαφορετικές γκόμενες).
 

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
Κάτι μου λέει πως η Μολδαβία έφτιαξε και ίσως τωρα είναι καλά!!!Ξέρετε πως εγώ ποτέ δεν είμουν κατά του να μην μπορούν λόγω βίζας οι Ουκρανές να ταξιδέψουν!Ισα ίσα που θα καθάριζε η χώρα!Οι πουτάνες θα έφευγαν όπως στις υπόλοιπες ανατολικές χώρες που είναι μια χαρά!
Τότε θα με ρωτήσετε γιατί επιμένω Ουκρανία ...Για εμένα η Ουκρανία χωρίς άμεςο χρηματικό αντίτιμο έχει τεράστιο βαθμό δυσκολίας!Ίσως ένα κλικ καλύτερα απο Ελλάδα!Αλλά το όλο κλίμα στις Πόλεις τους είναι ενδιαφέρον και όχι βαρετό όπως στην Ευρώπη !Σαν ξένος ξεχωρίζεις στην Ουκρανία!Θες δεν θες κάνεις μπαμ και δεν περνάς απαρατήρητος τις περισσότερες φορές με ζηλοφθονία εκτός αν είναι να δώσεις κάπου χρήμα που εκεί είσαι προςωρινά βασιλιάς!!!! !Οι κοπέλες βγάζουν τεράστια κόμπλεξ έτσι όπως τα έχει περιγράψει ο Δημητράκης!Κρίμα την ομορφιά τους λέω πολλές φορές!Ακόμα δεν έχω βρει την σωςτη χημεία στην Ουκρανία !Δεν ξέρω πως να διαχειρηςτώ Και να εκμεταλλευτώ το τρίπτυχο που έλεγε ο Ιωςήφ αλλά και όλοι "νιάτα,χρήμα, εμφάνηση" ...

μην σκεφτεσαι πολωνικα!!! καμακι κλαμπ και φορτωμα σε dt,ουκρανια και δη επαρχια αδυνατον,το σπορ θελει υπομονη και τακτικη ή χρημα,αν δε θες τακτικες αμεσες τυπου κμαν πρεπει να εχεις ωρες να παιξεις ιντερνετ,να κανεις mindgames και να εχεις υπομονη γαιδουρινη να πουλας λιγο ελπιδες μην σπαζεσαι στην καθε βλακεια που σου λενε και σου γραφουν και αρχιζεις τα εθνολογικα !ουκρανικη επαρχια ειναι δυσκολο,θελει πολυ κοπο, επειτα νομιζω ντρεπονται πολυ στο μερος τους να παιξουν με ξενο!αφου ειχες ουκρανιδες..τα ξερεις...κιεβιοτισες μαλλον?!
 

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ τα έχω γράψει 100 φορές εδώ.Πήγα και Λβωφ,πήγα και Χάρκοβο φέτος και σε άλλες μικρές πόλεις και έχω γράψει τα πορίσματά μου.
Πρακτικά ας πούμε αν μπεις σε ένα high end club του Λβωφ όπως το Fashion ή το Panorama στο Χάρκοβο η πιθανότητα να γαμήσεις είναι 3% ενώ αν μπουκάρεις σε high end club του Κιέβου όπως το D Lux η πιθανότητα είναι 50%.
Το μουνί που έχει η Κρεσάτικ ή τα μωλ του Κιέβου όπως το Gulliver δεν ετο έχουν όλες οι άλλες ουκρανικές πόλεις μαζί.
Και οι Κιεβιώτισσες ξέρουν να ντύνονται,να αρωματίζονται,να προβάλλονται έχεις αληθινή γκόμενα δίπλα και αυτό φυσικά το πληρώνεις.
Επαρχία είναι απλά πολύ φτηνά είναι καλά για άτομα σε budget με πολύ χρόνο γιατί Κίεβο σου φεύγουν τα λεφτά σαν πλατανόφυλλα.(υπολογίστε 300 ευρώ τη μέρα για κανονικά γούστα δηλαδή 5-6 πούτσους την ημέρα σε 3 διαφορετικές γκόμενες).

εκει διπλα εμενα και νοικιαζα διαμερισμα λουξ με 50 γιουρια μονο!!!τοσο μουνι να κυκλοφορει εξω δεν εχω δει πουθενα στην ζωη μου..ουτε στην αβανα...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Όλοι οι ξένοι εκεί μένουν στη Baseina ulice απέναντι από το Gulliver αλλά είναι κάπως επικίνδυνα.Δίπλα βέβαια παρέλαση μουνιων.Δεν είχα πολύ χρόνο για καθαρό καμάκι λόγω συνεχούς γαμησιου αλλά όλα γίνονται.
Κάτι μουναρες να κυκλοφορούν με απόλυτους τρωγλοδύτες.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
μην σκεφτεσαι πολωνικα!!! καμακι κλαμπ και φορτωμα σε dt,ουκρανια και δη επαρχια αδυνατον,το σπορ θελει υπομονη και τακτικη ή χρημα,αν δε θες τακτικες αμεσες τυπου κμαν πρεπει να εχεις ωρες να παιξεις ιντερνετ και να εχεις υπομονη γαιδουρινη να πουλας λιγο ελπιδες μην σπαζεσαι στην καθε βλακεια που σου λενε και σου γραφουν !ουκρανικη επαρχια ειναι δυσκολο,θελει πολυ κοπο, επειτα νομιζω ντρεπονται πολυ στο μερος τους να παιξουν με ξενο!αφου ειχες ουκρανιδες..τα ξερεις...κιεβιοτισες μαλλον?!
Οχι Φίλε, Ρωσικά σκέφτομαι!Και το παραμύθι δεν το έχω!Μπορεί να λέω και να δείχνω πολύ λιγότερα των δυνατοτήτων μου!
Περσι είμουν χορτασμένος στο νησί το είδα σαν βόλτα στο Λβιβ και Μουκάτςεβο απο τις πρώτες μέρες που κατάλαβαβπως δεν βγαίνει τίποτα απο καμάκι...
Φέτος πάλι είμαι χορτασμένος και απο εκεί ξεκινάω!Αν κάτσει γυναίκα καλώς αν όχι τα λεφτά που θα φάω Ρόδο θα τα φάω Ουκρανία !Καλά παιδιά είναι οι Ουκρανοί και το διάςτημα που πήγαιναν καλά οικονομικά  ήταν και καλοί πελάτες  στη Ρόδο !Το οτι είναι χαζοί και η πολιτική τους είναι χάλια δεν με νοιάζει για 15 μέρες!
Δικαίωμα να με πει μαλάκα ή λιγούρι τουρίςτα δεν δίνω σε κανέναν εκει!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
εκει διπλα εμενα και νοικιαζα διαμερισμα λουξ με 50 γιουρια μονο!!!τοσο μουνι να κυκλοφορει εξω δεν εχω δει πουθενα στην ζωη μου..ουτε στην αβανα...
Πράγματι μόνο που βλέπεις τι γίνεται σε όλη την Ουκρανία απο γυναίκες  είναι απίστευτο!Σε αυτά τα high end κλαμπς!Μόνο τη μπύρα σου να πίνεις εκεί μέσα δεν θες τίποτα άλλο!!!Στο Αρένα οι κοπέλες ήταν αρτίστριες της ομορφιάς!Μόνο που έβλεπες τους αγγέλους γύρω φτάνει κι ας μην γαμήσεις!!!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
σε καταλαβα... :tickedoff:
βαλε τον κουμπαρο μεσιτη ,τον Χαρη...
απ οτι καταλαβα υπαρχει κι ο "σαλονικιος" που εκτιμαει το Κισιναου ,γιατι εχει καλες κ μαζεμενες κοπελες!!!! :grin:
το νεο ΩΠΑ τι λεει?πως παει?
ο μιτσολαγνος?συνεχιζει ακαθεκτος?? :rockon:
:offtopic:
Αν το θελει μακαρι να το παρει το καρντασι  :grin: οχι τιποτα αλλο αλλα εχει μεγαλη ιστορια το σπιτι αφου περασανε απο εκει εκτος απο τις εκατονταδες ντεβουςκες ολα αυτα τα χρονια  και καποια εκλεκτα μελη του σαιτ  :grin: ( εσυ,allan,davarits,moldo,flower και αλλοι χαχα)...

Ολοι καλα ειναι...και μη χειροτερα  :grin: :grin: :)
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
χαρη εσυ που ξερεις ρωσσικα κ ψαχνεις για σχεση στην ουσια αξιζει να πας
παροτι εχει αδειασει εντελως το μερος ,ολο κ κατι μπορεις να βρεις,σε στυλ πιανω γκομε να
τωρα για γαμησια πολλα βιζιτες κλπ ,δεν ενδεικνυτε το μερος..παρολα αυτα θειος τασος εχει καβα και απο τετοιες!!! ;)
o salonikios που πηγε εκει και ειδε μου ειπε ακριβωσ το ιδιο οτι ειναι το καταληλο μεροσ για μενα που δεν ψαχνω βιζιτεσ αλλα νορμαλ γκομενακια.φιλη μικρουλα μολδαβη στην κυπρο μου ειπε οι φιλεσ τησ ειναι ολεσ παντρεμενεσ απο μικρεσ ολεσ ειναι 22-23.οτι εκει βγαινουν παρεα και μου ειπε οτιειναι ακριβη πολη.υποστηριζει ακομα οτι εκει εχει καλεσ κοπελεσ αλλα τησ ειπα αν δεν χουμισεισ το σπιτι σου χαχαχαχχαχ.μια φιλη που εχει κουκλα εχει μωρο απο τουρκο κατι που το θεωρησα παρομεια κατασταση με τησ αθλιεσ γκομενεσ τησ οδυσσου και της ειπα αν θελω θα την γνωρισω μονο για σπονσαρισμα αφου δεν δουλευει.θα το σκεφτω  για δεκεβριο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom