Νέα

Viber, Messenger

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BOSCO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
πρεπει να ειναι το "Επιτρεπονται συστασεις φιλων"
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.858
Πόντοι
6.585
γιατι προφανως δινεις προσβαση στις επαφες για να λειτουργει το βιμπερ τυπε! για τον ιδιο λογο που δινεις προσβαση στο φβ να εχει access σε οτι εχεις μεσα στη συσκευη σου (φωτο που δεν εχεις καν ανεβασει, επαφες κλπ)

σου ζητησε η εφαρμογη δικαιωματα και τα εδωσες! απο κει και περα κανει οτι θελει χωρις να ρωτησει. αλλωστε ποιος διαβαζει τους ορους χρησης! επισης σε πληροφορω οτι η ρουφιανια γινεται και σε αριθμους που δεν εχεις εσυ στις επαφες σου αλλα σε εχουν αυτοι!!! αρα αν εσυ εσβησες τον αριθμο της πρωην αλλα η πρωην εχει βιμπερ παλι της παει ειδοποιηση οτι αλλαξες αριθμο!
εδώ κ 2 χρόνια έχω την εφαρμογή telegraph.

Μου έρχονται notifications όταν κάποιο contact συνδέθηκε-απέκτησε την εφαρμογή.

Το περίεργο είναι ότι μου έρχονταν και notifications για επαφές που είχα διαγράψει και μάλιστ καμιά φορά .. είχα ξεχάσει πως υπήρχαν κάποτε, σπάζοντας το κεφάλι μου να τις θυμηθώ (κάτι γκόμενες αρπαχτές από το 2015 ή 2016 που είχα γνωρίσει μέσω tinder σε διακοπές κ χάθηκαν/σβήστηκαν με το πέρασμα του χρόνου..).

Μάλιστα δείχνει να "κρατάει" την ονομασία που είχα δώσει εγώ στην επαφή.. (την οποία εγώ κάποια στιγμή διέγραψα..)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.577
Κριτικές
61
Like
39.356
Πόντοι
21.555
:rockon: :rockon:
Φτιάχνεις κλώνο vider με τό τηλέφωνο τού θυματοςυ :wanker:.απαραιτητα βέβαια με άλλη συσκευή τηλεφώνου.
Βεβαίως το έχεις μόνο για κουρτίνα δεν απαντάς από αυτό.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.858
Πόντοι
6.585
πρεπει να ειναι το "Επιτρεπονται συστασεις φιλων"
αν το ξέρεις επίσης φίλος και μπορείς να δώσεις τα φώτα σου:

Στην εφαρμογή WhatsApp, υπάρχει η λειτουργία "status". Ανεβάζεις φωτό ή link, στο status σου (κατι σαν το story insta & FB) και είναι ορατό στις επαφές σου για 24h.

Σαν χρήστης, μπορείς να δεις ποιος από τις επαφές σου, βλέπει το στάτους που ανέβασες, μέσα στο 24ωρο.

Έχει τύχει να μου απαντάνε ή να σχολιάζουν κάποιες από τις επαφές μου, που εγώ δεν το βλέπω ότι "διάβασαν" το status μου. Δλδ δεν συμπεριλαμβάνονται σε αυτό που λέμε "seen by..."

Έχεις καμιά ιδέα γιατί γίνεται αυτό ?
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
αν το ξέρεις επίσης φίλος και μπορείς να δώσεις τα φώτα σου:

Στην εφαρμογή WhatsApp, υπάρχει η λειτουργία "status". Ανεβάζεις φωτό ή link, στο status σου (κατι σαν το story insta & FB) και είναι ορατό στις επαφές σου για 24h.

Σαν χρήστης, μπορείς να δεις ποιος από τις επαφές σου, βλέπει το στάτους που ανέβασες, μέσα στο 24ωρο.

Έχει τύχει να μου απαντάνε ή να σχολιάζουν κάποιες από τις επαφές μου, που εγώ δεν το βλέπω ότι "διάβασαν" το status μου. Δλδ δεν συμπεριλαμβάνονται σε αυτό που λέμε "seen by..."

Έχεις καμιά ιδέα γιατί γίνεται αυτό ?
δε παιζω πια στο γουατσαπ! ελεος πια. 80 κοινωνικα δικτυα και 80 τσατιγκ εφαρμογες για να μιλας ακριβως με τα ιδια ατομα. ΠΛΕΟΝΑΣΜΟΣ. πλεον το φβ εχει γινει καπη. το ινστα προμοτορας καλης ζωης ομορφιας υγειας και πλουτου ε και βιμπερ/γουατσαπ ενα και το αυτο.... με τα ιδια 10 ατομα που μιλαω στο ενα μιλαω και στο αλλο....
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
Καλησπερα και Καλη Χρονια!!!
ξερει καποιος πως γινεται να αλλαξει
το last seen στο viber
τελευταια προβολη και να παει πισω καποιες ημερες;
πχ τελευταια προβολη 25 Δεκεμβριου.
υπαρχουν εφαρμογες για αυτα;
η μηπως αν κλεισεις τα δεδομενα της εφαρμογης μπερδευεις το last seen?
ευχαριστω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom