Νέα

Viber, Messenger

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BOSCO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
To έχεις κάνει ή το φαντάζεσαι ότι γίνεται;Γιατί μόλις περάσεις τον κωδικό στο νέο κινητό τότε το παλιό σταματάει να δουλεύει.

φιλε το εχω κανει παλιοτερα και δουλευει αν εχουν αλλάξει τωρα κατι δεν το γνωριζω αλα μπορω να τεσταρω μιας και εχω 2 τηλεφωνα
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
εχεις δικιο οτι με 2 τηλεφωνα πλεον δεν δουλευει ισως να μπορεις με υπολογιστη.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.648
Like
28.819
Πόντοι
6.056
εχεις δικιο οτι με 2 τηλεφωνα πλεον δεν δουλευει ισως να μπορεις με υπολογιστη.

Με υπολογιστή γίνεται, το έχω κάνει εγώ, ότι μηνύματα μου έρχονται στο κινητό έρχονται και στον υπολογιστή.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.551
Πόντοι
17.336
καλησπερα συναγωνιστες.....καθαρα για την ιστορια....αλλο χακαρω δηλ σπαω τους κωδικους και μπαινω στον λογαριασμο αλλο φτιαχνω κλωνο...οταν φτιαξεις κλωνο μολις διαβασεις το μυνημα θα δει και ο αλλος οτι ισως μερικα μυνηματα εχουν αναγνωστει χωρις να τα εχει διαβασει....αρα κατι παει στραβα.....τες πα.....και στις 2 περιπτωσεις ειναι ποινικο......τον νου σας......εγω δεν θα ζητουσα χακερ δημοσια.....ειναι σαν να λεω εδω ειμαι ελατε.....και κατι ακομα το βαιμπερ δεν σπαει ...... οχι κλωνο....χακαρισμα
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
καλησπερα συναγωνιστες.....καθαρα για την ιστορια....αλλο χακαρω δηλ σπαω τους κωδικους και μπαινω στον λογαριασμο αλλο φτιαχνω κλωνο...οταν φτιαξεις κλωνο μολις διαβασεις το μυνημα θα δει και ο αλλος οτι ισως μερικα μυνηματα εχουν αναγνωστει χωρις να τα εχει διαβασει....αρα κατι παει στραβα.....τες πα.....και στις 2 περιπτωσεις ειναι ποινικο......τον νου σας......εγω δεν θα ζητουσα χακερ δημοσια.....ειναι σαν να λεω εδω ειμαι ελατε.....και κατι ακομα το βαιμπερ δεν σπαει ...... οχι κλωνο....χακαρισμα

χακαρισμα εξ αποστασεως ειναι δυσκολο πραγμα γενικα. αν ξερεις πως δουλευει ο κωδικας του βιμπερ σιγουρα θα βρεις μια τρυπα. αυτο που ειπα εγω ειναι ενας χαζος τροπος να σπασεις τα μετρα ασφαλειας του βιμπερ χωρις να εισαι γνωστης χακινγκ. καλα οτι ειναι παρανομο φανταζομαι το ξερει και αυτος που εκανε το ποστ. αλλα εδω βρισκεις στο ιντερνετ πως να φτιαξεις βομβες απο κατσαρολες και να υποκλεψεις τις κλησεις τηλεφωνου της γειτονιας ολοκληρης...

δεν ειπα οτι ειμαι χακερ στην ηλικια μου και τα μειλ που διαβαζω πολλα ειναι .
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.648
Like
28.819
Πόντοι
6.056
καλησπερα συναγωνιστες.....καθαρα για την ιστορια....αλλο χακαρω δηλ σπαω τους κωδικους και μπαινω στον λογαριασμο αλλο φτιαχνω κλωνο...οταν φτιαξεις κλωνο μολις διαβασεις το μυνημα θα δει και ο αλλος οτι ισως μερικα μυνηματα εχουν αναγνωστει χωρις να τα εχει διαβασει....αρα κατι παει στραβα.....τες πα.....και στις 2 περιπτωσεις ειναι ποινικο......τον νου σας......εγω δεν θα ζητουσα χακερ δημοσια.....ειναι σαν να λεω εδω ειμαι ελατε.....και κατι ακομα το βαιμπερ δεν σπαει ...... οχι κλωνο....χακαρισμα

Μπαίνεις μια φορά την ήμερα ωστε να μειωθεί ο κίνδυνος να σε πάρουν χαμπάρι, κατα προτίμηση στο τέλος της ημέρας ώστε να μπορείς να διαβάσεις όλο τα μηνύματα που στάλθηκαν μέσα στην ημέρα.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
εχεις δικιο οτι με 2 τηλεφωνα πλεον δεν δουλευει ισως να μπορεις με υπολογιστη.
ΜΕ υπολογιστή δουλεύει,δεν είμαι σίγουρος αν μπορείς με κινητό  και υπολογιστή να τό έχεις ταυτόχρονα και σε τάμπλετ.
Καλημέρα.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
το viber με έναν λογαριασμό μπορεί να δουλέψει σε κινητό,τάμπλετ,
σταθερό υπολογιστή,λάπτοτ...
έτσι το έχω ...
και σταθερό και λάπτοπ ταυτόχρονα;Και στα δύο έχεις ίδιο λειτουργικό;
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.805
Κριτικές
8
Like
19.131
Πόντοι
4.636
το viber με έναν λογαριασμό μπορεί να δουλέψει σε κινητό,τάμπλετ,
σταθερό υπολογιστή,λάπτοτ...
έτσι το έχω ...
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
Για κινητό έγραψε "οχι μονο και στο τηλεφωνο μπορεις να το κανεις ."
Δεν τα έχω χάσει ,ακόμα ,τόσο πολύ.  :2funny: :2funny:
Καλημέρα. :)

εχεις δικιο φιλε αυτο εγραψα γιατι το ειχα κανει αρκετα παλιοτερα οπως εγραψα και ποιο πανω το δοκιμασα ξανα χτες αφου μου εγραψες και οντως δεν δουλευει πλεον, απο υπολογιστη δεν το δοκιμασα αλλα οπως λενε και μερικοι ακομα φιλοι δουλευει
 

Jack.d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
7
Like
255
Πόντοι
280
Επειδη η γυναικες ειναι ενα βημα μπροστα, ακομα και αν δεν υποψιαζονται ενδεχομενη παρακολουθηση,κανω μια ερωτηση-απορια... με τις κρυφες συνομιλιες τι γινεται? Εμφανιζονται κανονικα σε ολες τις αλλες συσκευες ή εμφανιζονται μονο στην συσκευη που εχεις επιλεξει να αποκρηψεις? Γιατι εχω την εντυπωση(χωρις να ειμαι βεβαιος)οτι δεν εμφανιζονται σε pc ή tablet. Και αν εμφανιζονται σε ολες(ειτε επειδη ειναι συγχρονισμενες, ειτε επειδη ειναι κλωνος, ειτε για τον οποιδηποτε λογο) τι γινεται με το pin το οποιο δεν θα εχει ο δευτερος χρηστης?
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.805
Κριτικές
8
Like
19.131
Πόντοι
4.636
Επειδη η γυναικες ειναι ενα βημα μπροστα, ακομα και αν δεν υποψιαζονται ενδεχομενη παρακολουθηση,κανω μια ερωτηση-απορια... με τις κρυφες συνομιλιες τι γινεται? Εμφανιζονται κανονικα σε ολες τις αλλες συσκευες ή εμφανιζονται μονο στην συσκευη που εχεις επιλεξει να αποκρηψεις? Γιατι εχω την εντυπωση(χωρις να ειμαι βεβαιος)οτι δεν εμφανιζονται σε pc ή tablet. Και αν εμφανιζονται σε ολες(ειτε επειδη ειναι συγχρονισμενες, ειτε επειδη ειναι κλωνος, ειτε για τον οποιδηποτε λογο) τι γινεται με το pin το οποιο δεν θα εχει ο δευτερος χρηστης?
να το ξεκαθαρίσουμε...
κρυφή συνομιλία είναι μόνο στην συσκευή του τηλεφώνου δεν φαίνεται η κρυφή συνομιλία στις άλλες συσκευές...
κλώνοι κτλ ΔΕΝ μπορούν να δημιουργηθουν ...
ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ένας λογαριασμός μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε πολλές συσκευές οπός είπα ποιο πριν...
 

Jack.d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
7
Like
255
Πόντοι
280
Αρα αν η κοπελα του φιλου(ή του φιλου του φιλου) που δημιουργησε το ποστ ειναι λιγο ψιλιασμένη και δημιουργησει κρυφη συνομιλια τοτε δεν την πιανει στα πρασα, ουτε την δευτερα παρουσια!
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Ααααααμαααα την εχει κανει την κουτσουκελα η μικρα, θα ταχει ολα σε private/κρυφα , μην πεσει το τελεφωνο στα λαθος χερια (οχι τοσο μην χακαριστει)
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.805
Κριτικές
8
Like
19.131
Πόντοι
4.636
Αρα αν η κοπελα του φιλου(ή του φιλου του φιλου) που δημιουργησε το ποστ ειναι λιγο ψιλιασμένη και δημιουργησει κρυφη συνομιλια τοτε δεν την πιανει στα πρασα, ουτε την δευτερα παρουσια!
αν διαβάζει το σάιτ θα πάρει πτυχίο στις ματσαραγκιές που κάνουμε... :grin: :grin: :grin:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.648
Like
28.819
Πόντοι
6.056
Αν καποιος θελει να κρύψει κάτι όσο και να προσπαθήσεις δεν πρόκειται να τον πιάσεις στα πράσα, λίγο μυαλό αν έχει στο τέλος της συνομιλίας θα τα διαγράψει ολα. Ετσι κανει ενας φιλος μου, μιλάει όλοι μέρα με γκομενακια σε messenger και viber, ε οταν ειναι να βγει με την επίσημη γκόμενα σβήνει όλες της συνομιλίες, οχι οτι του εχει ψαξει ποτε το κινητο αλλα μου λεει φύλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισά!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Μάγκες πρόσφατα μου στάθληκε email ότι προσπάθησαν να μου αλλάξουν κωδικό στο fb και βρήκα και στον υπολογιστή μου απενεργοποιημένο το avg free, δεν μπορούσε να επανακινηθεί και με αλλαγμένη ημερομηνία εγκατάστασης.Το timing λίγο συμπίπτει επειδή είχα κάνει και μία παπαριά με μία γκόμενα που έχει κάτι φίλους λιωμένους με κομπιουτερς, αλλά κυρίως σε τεχνικά ζητήματα! Να έφαγα κάνα χακάρισμα χωρίς να έχουν πρόσβαση στο pc μου και χωρίς να ξέρουν το email μου τρελό δεν είναι? Λογικά καμιά γαμημένη σύμπτωση, αλλά έφαγα κάποιο σκάλωμα επειδή συνέπιπταν οι ημερομηνίες! Γενικά να σε χακάρουν μόνο με ip πρέπει να είναι ακραίο έτσι?
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Αν καποιος θελει να κρύψει κάτι όσο και να προσπαθήσεις δεν πρόκειται να τον πιάσεις στα πράσα, λίγο μυαλό αν έχει στο τέλος της συνομιλίας θα τα διαγράψει ολα. Ετσι κανει ενας φιλος μου, μιλάει όλοι μέρα με γκομενακια σε messenger και viber, ε οταν ειναι να βγει με την επίσημη γκόμενα σβήνει όλες της συνομιλίες, οχι οτι του εχει ψαξει ποτε το κινητο αλλα μου λεει φύλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισά!

Εχε υπόψη σου ότι για να διαγραφθεί πλήρως μια συνομιλία τουλάχιστον στο messanger θα πρέπει αυτό να γίνει και από τις δύο πλευρές διαφορετικά αν εμφανισθεί η γκόμενα με ένα νέο μύνημα εμφανίζεται ξανά και όλο το ιστορικό.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom