Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6

diavolakis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0

Ποια ειναι αυτη ρε παιδια ? γνωριζει κανεις τιποτα ?? ενεργητικη παθητικη κτλ ? πρωτη φορα τη βλεπω

Φίλε την ξέρω απο Αθήνα είναι πολύ καυλιάρα,το μυαλό της στη πούτσα είναι,μόνο παθητική έχει μικρό πουλάκι αλλά κωλοτρυπίδα ρουφίχτρα τον βυζαίνει με σπασμούς.Πολύ καλό στήθος και προσωπάκι που θες να του γαμήσεις και τ'αυτιά.

:tits:  :pipa2:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Φίλε την ξέρω απο Αθήνα είναι πολύ καυλιάρα,το μυαλό της στη πούτσα είναι,μόνο παθητική έχει μικρό πουλάκι αλλά κωλοτρυπίδα ρουφίχτρα τον βυζαίνει με σπασμούς.Πολύ καλό στήθος και προσωπάκι που θες να του γαμήσεις και τ'αυτιά.

:tits:  :pipa2:
υπερβολικο σ βρυσκω
Καλησπέρα. Ποια από τις 3 μου προτείνετε για συναντηση; Ειμαι μονο ενεργητικος και ενδιαφέρομαι για gfe φαση. Ευχαριστω.



Aννα με διαφορα  απο ομορφιά
 

Damian Lillard

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
60
Like
65
Πόντοι
0
Μου τυχε ένα χοντρό περιστατικό χθες. Γυρνώντας σπίτι μου στο Παγκράτι χθες τα μεσανυχτα και λίγο πιωμενος, πέτυχα μια γκόμενα ξένη η οποία μου ζήτησε τσιγάρο μόλις παρκαρα. Με αυτά και με εκείνα επειδή την είδα άνετη έκανα τη κινηση μου και τη πήγα σπίτι της εκεί κοντά και της είπα να ανέβω. Μου κάνε εντύπωση το λίγο άγριο πρόσωπο της αλλά δεν έδωσα σημασία. Δίναμε γλωσσοφιλα και μου είπε ότι είναι τρανς!!! Ψιλοσοκαριστικα αλλά πάνω στη καβλα και στο ποτό που χα πιει συνέχισα. Σκαλωσα όμως όταν είδα ότι είχε πουλί(και μεγάλο!). Παρόλα αυτά και με προφύλαξη πάντα την έσκισα δυνατα στο κωλο της, αφού της είπα πρώτα ότι δεν μου χει ξανατυχει και είμαι ενεργητικός. Ο χώρος της μέτριος αλλά πολύ ευγενική η "κοπέλα". Από χθες όμως νιώθω πολυ άβολα γιατί αν και ξενέρωσα πολύ που γάμησα τραβελι και ειδικά με τη θέα του καυλωμένου πουλιού(ήμουν πιωμενος βλέπετε) μπορώ να πω ότι το πάθος της και το τσιμπούκι της ήταν απίστευτα.Ουτε με την κοπέλα μου που τα χουμε 1μισι χρόνο δεν γαμιομαστε ετσι. Και παλι όμως ξενερώνω και χαλιεμαι που γάμησα τραβελι και ελπίζω και να μη κόλλησα και τίποτα (πάω με εκδιδόμενη 1-2 φορές το χρόνο και αν και γενικά είμαι της αποστειρωσης αλλά τώρα κωλο δεν ξέρω).Ξαναλέω όμως νιώθω σκατα και δεν μπορω να κοιτάξω την κοπέλα μου στα ματια.
Πήρα το βαιμπερ της (είναι από Πορτογαλία) και μου είπε ότι ασχολείται με κοσμήματα στο ίντερνετ καθώς είναι δύσκολο να εργαστεί χωρίς να έχει αναγνωριστεί η αλλαγή.
 

numper2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
5
Like
156
Πόντοι
280
Είσαι πολύ τυχερός
Πώς ήταν
Όνομα ??
 

Damian Lillard

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
60
Like
65
Πόντοι
0
Ψηλή σχετικά χρώμα και συμπεριφορά λατίνας σιλικόνη βυζί και ωραίος σφιχτός κωλος. Μπεατρίς τη λεγανε
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Μου τυχε ένα χοντρό περιστατικό χθες. Γυρνώντας σπίτι μου στο Παγκράτι χθες τα μεσανυχτα και λίγο πιωμενος, πέτυχα μια γκόμενα ξένη η οποία μου ζήτησε τσιγάρο μόλις παρκαρα. Με αυτά και με εκείνα επειδή την είδα άνετη έκανα τη κινηση μου και τη πήγα σπίτι της εκεί κοντά και της είπα να ανέβω. Μου κάνε εντύπωση το λίγο άγριο πρόσωπο της αλλά δεν έδωσα σημασία. Δίναμε γλωσσοφιλα και μου είπε ότι είναι τρανς!!! Ψιλοσοκαριστικα αλλά πάνω στη καβλα και στο ποτό που χα πιει συνέχισα. Σκαλωσα όμως όταν είδα ότι είχε πουλί(και μεγάλο!). Παρόλα αυτά και με προφύλαξη πάντα την έσκισα δυνατα στο κωλο της, αφού της είπα πρώτα ότι δεν μου χει ξανατυχει και είμαι ενεργητικός. Ο χώρος της μέτριος αλλά πολύ ευγενική η "κοπέλα". Από χθες όμως νιώθω πολυ άβολα γιατί αν και ξενέρωσα πολύ που γάμησα τραβελι και ειδικά με τη θέα του καυλωμένου πουλιού(ήμουν πιωμενος βλέπετε) μπορώ να πω ότι το πάθος της και το τσιμπούκι της ήταν απίστευτα.Ουτε με την κοπέλα μου που τα χουμε 1μισι χρόνο δεν γαμιομαστε ετσι. Και παλι όμως ξενερώνω και χαλιεμαι που γάμησα τραβελι και ελπίζω και να μη κόλλησα και τίποτα (πάω με εκδιδόμενη 1-2 φορές το χρόνο και αν και γενικά είμαι της αποστειρωσης αλλά τώρα κωλο δεν ξέρω).Ξαναλέω όμως νιώθω σκατα και δεν μπορω να κοιτάξω την κοπέλα μου στα ματια.
Πήρα το βαιμπερ της (είναι από Πορτογαλία) και μου είπε ότι ασχολείται με κοσμήματα στο ίντερνετ καθώς είναι δύσκολο να εργαστεί χωρίς να έχει αναγνωριστεί η αλλαγή.
Είναι πανθομολογούμενο ότι τσιμπουκώνονται και γαμιούνται καλύτερα από γυναίκες!
Προφυλακτικό χρησιμοποίησες;
 

Damian Lillard

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
60
Like
65
Πόντοι
0
Ναι εννοείται ότι χρησιμοποίησα.Επισης δεν εγλυψα ούτε παπαρι(μπλιαχ) ούτε κωλο μόνο γλωσσοφιλα.Και πλύθηκα μετά όπως κ αυτή(ήταν φουλ στα μαντιλακια). Ελπίζω μην έπαθα καμία νιλα.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.518
Κριτικές
37
Like
1.463
Πόντοι
1.096
Ψηλή σχετικά χρώμα και συμπεριφορά λατίνας σιλικόνη βυζί και ωραίος σφιχτός κωλος. Μπεατρίς τη λεγανε

φίλε, μήπως είναι αυτή ?   Beatriz Verdello  φαίνεται σούπερ

 

Damian Lillard

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
60
Like
65
Πόντοι
0
Αν και της μοιάζει στο σώμα λίγο δεν είναι αυτή. Αυτή που πήρα ήταν μελαχρινή και πορτογαλεζα και είχε τατού στο κωλο αν θυμάμαι καλά.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Τύπε, λες να του έκατσε τσέτουλα του τύπου;  ;)
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Ψηλή σχετικά χρώμα και συμπεριφορά λατίνας σιλικόνη βυζί και ωραίος σφιχτός κωλος. Μπεατρίς τη λεγανε
μουτρο δεν μου στελνεις εμενα τ τηλ της που δεν εχω ενδιασμους να βωλεφτω κ γω με τ γκομενακι να τ ξεφωρτοθεις κ συ??
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.430
Κριτικές
2
Like
5.626
Πόντοι
2.356
Μου τυχε ένα χοντρό περιστατικό χθες. Γυρνώντας σπίτι μου στο Παγκράτι χθες τα μεσανυχτα και λίγο πιωμενος, πέτυχα μια γκόμενα ξένη η οποία μου ζήτησε τσιγάρο μόλις παρκαρα. Με αυτά και με εκείνα επειδή την είδα άνετη έκανα τη κινηση μου και τη πήγα σπίτι της εκεί κοντά και της είπα να ανέβω. Μου κάνε εντύπωση το λίγο άγριο πρόσωπο της αλλά δεν έδωσα σημασία. Δίναμε γλωσσοφιλα και μου είπε ότι είναι τρανς!!! Ψιλοσοκαριστικα αλλά πάνω στη καβλα και στο ποτό που χα πιει συνέχισα. Σκαλωσα όμως όταν είδα ότι είχε πουλί(και μεγάλο!). Παρόλα αυτά και με προφύλαξη πάντα την έσκισα δυνατα στο κωλο της, αφού της είπα πρώτα ότι δεν μου χει ξανατυχει και είμαι ενεργητικός. Ο χώρος της μέτριος αλλά πολύ ευγενική η "κοπέλα". Από χθες όμως νιώθω πολυ άβολα γιατί αν και ξενέρωσα πολύ που γάμησα τραβελι και ειδικά με τη θέα του καυλωμένου πουλιού(ήμουν πιωμενος βλέπετε) μπορώ να πω ότι το πάθος της και το τσιμπούκι της ήταν απίστευτα.Ουτε με την κοπέλα μου που τα χουμε 1μισι χρόνο δεν γαμιομαστε ετσι. Και παλι όμως ξενερώνω και χαλιεμαι που γάμησα τραβελι και ελπίζω και να μη κόλλησα και τίποτα (πάω με εκδιδόμενη 1-2 φορές το χρόνο και αν και γενικά είμαι της αποστειρωσης αλλά τώρα κωλο δεν ξέρω).Ξαναλέω όμως νιώθω σκατα και δεν μπορω να κοιτάξω την κοπέλα μου στα ματια.
Πήρα το βαιμπερ της (είναι από Πορτογαλία) και μου είπε ότι ασχολείται με κοσμήματα στο ίντερνετ καθώς είναι δύσκολο να εργαστεί χωρίς να έχει αναγνωριστεί η αλλαγή.

Νομίζω οτι δεν υπάρχει κάποιος λόγος να ανησυχείς. Είναι τραγικό και ολέθριο λάθος να μην ζεις τη ζωή σου όπως τη θες εσύ. Σιγά, και τι έγινε; Πήγες με τρανς. Που είναι το πρόβλημα; Ότι είχε πουλί; Ε και; - Αυτό που χρειάζεται είναι πάντα εν γένει να παίρνεις τις προφυλάξεις σου για τέτοιες περιπτώσεις. Μην ακούς τον κάθε εξυπνάκια που προσδιορίζει τη σεξουαλικότητά σου. - Αμα γουστάρεις φυσικά θα πας και σε τρανσ.

Και σε πληροφορώ ότι στον "χώρο" των εκδιδόμενων προσώπων τα πράγματα με τις τρανς είναι απολύτως ξεκάθαρα. Ξέρεις σχεδόν πάντα τι θα πάρεις. Και κάνουν και χιλιάδες φορές καλύτερο σεξ από ότι οι γυναίκες εκδιδόμενες. Αυτό βέβαια είναι η δική μου εμπειρία πάντα. Το feadback που έχω και από άλλους έταιρους λάτρεις των τρανς αυτό λέει.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.327
Πόντοι
2.356
Μην στεναχωριεσαι ρε τυπε δεν εκανες εγκλημα,χαλαρωσε!
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
476
Κριτικές
27
Like
1.431
Πόντοι
1.071
Μου τυχε ένα χοντρό περιστατικό χθες. Γυρνώντας σπίτι μου στο Παγκράτι χθες τα μεσανυχτα και λίγο πιωμενος, πέτυχα μια γκόμενα ξένη η οποία μου ζήτησε τσιγάρο μόλις παρκαρα. Με αυτά και με εκείνα επειδή την είδα άνετη έκανα τη κινηση μου και τη πήγα σπίτι της εκεί κοντά και της είπα να ανέβω. Μου κάνε εντύπωση το λίγο άγριο πρόσωπο της αλλά δεν έδωσα σημασία. Δίναμε γλωσσοφιλα και μου είπε ότι είναι τρανς!!! Ψιλοσοκαριστικα αλλά πάνω στη καβλα και στο ποτό που χα πιει συνέχισα. Σκαλωσα όμως όταν είδα ότι είχε πουλί(και μεγάλο!). Παρόλα αυτά και με προφύλαξη πάντα την έσκισα δυνατα στο κωλο της, αφού της είπα πρώτα ότι δεν μου χει ξανατυχει και είμαι ενεργητικός. Ο χώρος της μέτριος αλλά πολύ ευγενική η "κοπέλα". Από χθες όμως νιώθω πολυ άβολα γιατί αν και ξενέρωσα πολύ που γάμησα τραβελι και ειδικά με τη θέα του καυλωμένου πουλιού(ήμουν πιωμενος βλέπετε) μπορώ να πω ότι το πάθος της και το τσιμπούκι της ήταν απίστευτα.Ουτε με την κοπέλα μου που τα χουμε 1μισι χρόνο δεν γαμιομαστε ετσι. Και παλι όμως ξενερώνω και χαλιεμαι που γάμησα τραβελι και ελπίζω και να μη κόλλησα και τίποτα (πάω με εκδιδόμενη 1-2 φορές το χρόνο και αν και γενικά είμαι της αποστειρωσης αλλά τώρα κωλο δεν ξέρω).Ξαναλέω όμως νιώθω σκατα και δεν μπορω να κοιτάξω την κοπέλα μου στα ματια.
Πήρα το βαιμπερ της (είναι από Πορτογαλία) και μου είπε ότι ασχολείται με κοσμήματα στο ίντερνετ καθώς είναι δύσκολο να εργαστεί χωρίς να έχει αναγνωριστεί η αλλαγή.
Καλά, είσαι και πολύ τυχερός. Επρεπε να πας για joker αμεσως.
 

Damian Lillard

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
60
Like
65
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση συμφορουμιτες. νιώθω καλύτερα. Δεν είναι και λιγο. Δεν μου είχε περάσει ποτέ στο μυαλό να κάνω κάτι με τραβελι, ενώ και τσόντες που είχα δει παλιοτερα με χαλαγε το καβλι και ξενερώνα. Από κοντά όμως έχυσα στο πενταλεπτο.
Δεν μπορώ να στείλω πμ ακόμα.πρεπει να συμπληρώσω κάποιο αριθμόν μηνυμάτων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom