Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

natali29

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
αν κανείς ότι λες στην αγγελία σου και είσαι ο της αυτή στην φωτό θα είσαι όνειρο !!!! Προσόντα από ότι βλέπω στις φωτό είναι μικρό καλό και αυτό !!!
eimai akrivos ayto pou vlepeis stis foto den eimai gia na koridepsw eew pera ... exalou h sinantisi einai h kalyterh apodiski
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Θελω να μου πειτε τραβελακι με τις καλυτερες υπηρεσιες μασαζ και τιμη αν γνωριζετε.

Αν κι έχω πολύ καιρό να πάω μαζί της, η tzeniTr, φίλε, είναι καλή και στους δύο ρόλους και το έχει στο μασάζ. Τιμή στα 50, τίμια περίπτωση, αξίζει επίσκεψη.
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
eimai akrivos ayto pou vlepeis stis foto den eimai gia na koridepsw eew pera ... exalou h sinantisi einai h kalyterh apodiski

αν ήσουν εσύ στις φώτο θα είχες βάλει και φωτογραφίες προσώπου.
Δεν έχω δει καμία ελληνίδα τρανς κοπέλα με το κορμί των φωτογραφιών σου, αν και υπάρχουν κάποιες που το πλησιάζουν.
Αν παρολαυτά με διαψεύσεις, χάνω το στοίχημα και θα με πηδήξεις αυτή τη φορά χωρίς αντίτιμο  :dancing:  :P
 

natali29

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
αν ήσουν εσύ στις φώτο θα είχες βάλει και φωτογραφίες προσώπου.
Δεν έχω δει καμία ελληνίδα τρανς κοπέλα με το κορμί των φωτογραφιών σου, αν και υπάρχουν κάποιες που το πλησιάζουν.
Αν παρολαυτά με διαψεύσεις, χάνω το στοίχημα και θα με πηδήξεις αυτή τη φορά χωρίς αντίτιμο  :dancing:  :P
den tha evaza pote mou foto you prosopo mou gt logika exw kai prosopiki zwh pera apo olo ayto kai eipidi mpainei poli kosmo kai vlepei tis aggelies den tha hthela na ektethw profanos, kai gt allwste mia dokimi tha se pisei , mporoume na klisoume ena rantvou aplä kai mono gia na me deis , den exw kanena thema wtse na deis an einai fake oi foto einai aula ta pragmata ,oute apefthinomai se xazous isa isa mono sovara atoma thelw na perasoume kala kai na einai monoimi mou pelates ;)
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
Μάγκες καλησπέρα ! Σκέφτομαι να βρεθώ με την Εύα από Νίκαια.. έχει κανεις εμπειρία ; Εξωτερική εμφάνιση κλπ;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Αν έχει κάποιος info ας στείλει .
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.850
Κριτικές
31
Like
7.438
Πόντοι
3.886
Συνάδελφοι στο s cape μπορεί να γίνει παιχνίδι με κάνα τραβελακι;;
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
76
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια καμια προταση απο Συγγρου μερια καλη κ στους 2 ρολους υπαρχει?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
κανα μωρο για αυτες τις μερες αθηνα ψήνεται???????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom