Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση συμφορουμιτες. νιώθω καλύτερα. Δεν είναι και λιγο. Δεν μου είχε περάσει ποτέ στο μυαλό να κάνω κάτι με τραβελι, ενώ και τσόντες που είχα δει παλιοτερα με χαλαγε το καβλι και ξενερώνα. Από κοντά όμως έχυσα στο πενταλεπτο.
Δεν μπορώ να στείλω πμ ακόμα.πρεπει να συμπληρώσω κάποιο αριθμόν μηνυμάτων

Φίλε μου θύμισες τη πρώτη φορά που πήγα με τρανς. Μόνο που στη δική μου περίπτωση δεν ήταν αλλοδαπή. Καλώς ήρθες, να περνάς καλά και να κάνεις αυτό που σου γουστάρει χωρίς πολλές σκέψεις. Η ζωή είναι μικρή για να τη καταναλώνουμε σε ενοχές.
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.220
Πόντοι
2.411
Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση συμφορουμιτες. νιώθω καλύτερα. Δεν είναι και λιγο. Δεν μου είχε περάσει ποτέ στο μυαλό να κάνω κάτι με τραβελι, ενώ και τσόντες που είχα δει παλιοτερα με χαλαγε το καβλι και ξενερώνα. Από κοντά όμως έχυσα στο πενταλεπτο.
Δεν μπορώ να στείλω πμ ακόμα.πρεπει να συμπληρώσω κάποιο αριθμόν μηνυμάτων
Δεν πρεπει να χεις τυψεις,αρκει να μην παραμυθιαζεσαι οτι δεν εισαι αμφισεξουαλικος.Με το καλο κ σε κανα τσοντοσινεμα να σκισεις καμια πουστρα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Δεν πρεπει να χεις τυψεις,αρκει να μην παραμυθιαζεσαι οτι δεν εισαι αμφισεξουαλικος.Με το καλο κ σε κανα τσοντοσινεμα να σκισεις καμια πουστρα.
μουτρο πας κ συ συχνα κ???
 

kremantalas7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συνδαιτημονες χτες το βραδυ περασα μετα απο πολλα χρονια απο συγγρου στο στενο μετα απο το casa babylon..πηγα με μια τραβεστι με το ονομα παολα..προσοχη η τυπισσα κλεβει πηγα στο σπιτι της ενα αχουρι το κρεβατι της ηταν αντιθετο στην καρεκλα που εβαλα το μπουφαν μου και δεν το εβλεπα ειχε μεσα σιγουρα καμια φιλη της απατεωνισα μου πηρε 120 ευρω απο το πορτοφολι συν το 50ερω που της εδωσα..σκεφτομαι να την σπασω στο ξυλο δεν ξερω οπως μου ερθει..ειναι ψηλη αβυζη και εχει ενα σπιτι αχουρι πισω απο το στριπτηζαδικο..προσοχη μην πατε σε αυτην[glow=red,2,300][/glow]
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
καλησπερα συνδαιτημονες χτες το βραδυ περασα μετα απο πολλα χρονια απο συγγρου στο στενο μετα απο το casa babylon..πηγα με μια τραβεστι με το ονομα παολα..προσοχη η τυπισσα κλεβει πηγα στο σπιτι της ενα αχουρι το κρεβατι της ηταν αντιθετο στην καρεκλα που εβαλα το μπουφαν μου και δεν το εβλεπα ειχε μεσα σιγουρα καμια φιλη της απατεωνισα μου πηρε 120 ευρω απο το πορτοφολι συν το 50ερω που της εδωσα..σκεφτομαι να την σπασω στο ξυλο δεν ξερω οπως μου ερθει..ειναι ψηλη αβυζη και εχει ενα σπιτι αχουρι πισω απο το στριπτηζαδικο..προσοχη μην πατε σε αυτην[glow=red,2,300][/glow]
μουτρο δεν θ σ ο μονος που τ κλεει συγουρα θα χει σουφροσει κ αλλους μην στεναχωριέσαι...λισε μου μια απωρια ομως που πας μ διακοσαευρα στη τσεπη????εδω παμε χωρις πορτοφολια
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
μουτρο δεν θ σ ο μονος που τ κλεει συγουρα θα χει σουφροσει κ αλλους μην στεναχωριέσαι...λισε μου μια απωρια ομως που πας μ διακοσαευρα στη τσεπη????εδω παμε χωρις πορτοφολια

:2funny:
Καλα λες
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Μου τυχε ένα χοντρό περιστατικό χθες. Γυρνώντας σπίτι μου στο Παγκράτι χθες τα μεσανυχτα και λίγο πιωμενος, πέτυχα μια γκόμενα ξένη η οποία μου ζήτησε τσιγάρο μόλις παρκαρα. Με αυτά και με εκείνα επειδή την είδα άνετη έκανα τη κινηση μου και τη πήγα σπίτι της εκεί κοντά και της είπα να ανέβω. Μου κάνε εντύπωση το λίγο άγριο πρόσωπο της αλλά δεν έδωσα σημασία. Δίναμε γλωσσοφιλα και μου είπε ότι είναι τρανς!!! Ψιλοσοκαριστικα αλλά πάνω στη καβλα και στο ποτό που χα πιει συνέχισα. Σκαλωσα όμως όταν είδα ότι είχε πουλί(και μεγάλο!). Παρόλα αυτά και με προφύλαξη πάντα την έσκισα δυνατα στο κωλο της, αφού της είπα πρώτα ότι δεν μου χει ξανατυχει και είμαι ενεργητικός. Ο χώρος της μέτριος αλλά πολύ ευγενική η "κοπέλα". Από χθες όμως νιώθω πολυ άβολα γιατί αν και ξενέρωσα πολύ που γάμησα τραβελι και ειδικά με τη θέα του καυλωμένου πουλιού(ήμουν πιωμενος βλέπετε) μπορώ να πω ότι το πάθος της και το τσιμπούκι της ήταν απίστευτα.Ουτε με την κοπέλα μου που τα χουμε 1μισι χρόνο δεν γαμιομαστε ετσι. Και παλι όμως ξενερώνω και χαλιεμαι που γάμησα τραβελι και ελπίζω και να μη κόλλησα και τίποτα (πάω με εκδιδόμενη 1-2 φορές το χρόνο και αν και γενικά είμαι της αποστειρωσης αλλά τώρα κωλο δεν ξέρω).Ξαναλέω όμως νιώθω σκατα και δεν μπορω να κοιτάξω την κοπέλα μου στα ματια.
Πήρα το βαιμπερ της (είναι από Πορτογαλία) και μου είπε ότι ασχολείται με κοσμήματα στο ίντερνετ καθώς είναι δύσκολο να εργαστεί χωρίς να έχει αναγνωριστεί η αλλαγή.

που κοντα παρκαρες να ερθω να ψαξω και εγω για παρκαρισμα ; χαχα

εδω μπορεις να δεις διαφορα κοριτσια που ερχονται στη χωρα μας... πιθανο να συναντησεις τη δικια σου ->
 

kremantalas7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
μουτρο δεν θ σ ο μονος που τ κλεει συγουρα θα χει σουφροσει κ αλλους μην στεναχωριέσαι...λισε μου μια απωρια ομως που πας μ διακοσαευρα στη τσεπη????εδω παμε χωρις πορτοφολια
φιλε εκανα μαλακια το ξερω..βασικα πηγαινα στο casa babylon εβγαλα 150 ευρω απο το atm ειχα 20 ευρω στο πορτοφολι και εκανα το λαθος και περασα απο το στενο πανω και την ειδα την αλητισσα ..σαν να μπηκε ο διαολος μεσα μου και πηγα με αυτην..
 

Damian Lillard

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
60
Like
65
Πόντοι
0
Συγκεκριμένα κάπου στη Δημητρακοπούλου. Αλλά δεν ήταν αβυζη αυτή που λέω εγω
 

Damian Lillard

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
60
Like
65
Πόντοι
0
Την βρηκα παίδες. Είναι η Gisele Bittencourt. 100% αυτή είναι κ από ότι βλέπω είναι κ πορνοστάρ.
 

kremantalas7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
αυτη θα σου ελεγα φιλε βεατρικη λεγεται κανονικα την ειχα παρει πριν απο λιγους μηνες ...πολυ καλη αλλα το τελευταιο καιρο εχει πεσει η αποδοση της ..αν εχει ορεξη ειναι απο τις καλυτερες...μπραβο ρε φιλε τυχερος εισαι
 

kremantalas7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
αυτη θα σου ελεγα φιλε βεατρικη λεγεται κανονικα την ειχα παρει πριν απο λιγους μηνες ...πολυ καλη αλλα το τελευταιο καιρο εχει πεσει η αποδοση της ..αν εχει ορεξη ειναι απο τις καλυτερες...μπραβο ρε φιλε τυχερος εισαι
Την βρηκα παίδες. Είναι η Gisele Bittencourt. 100% αυτή είναι κ από ότι βλέπω είναι κ πορνοστάρ.
 

Damian Lillard

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
60
Like
65
Πόντοι
0
Δεν έδωσα ούτε €. Γουσταρε παρα πολύ και πολύ πάθος. Ήταν καθαρά παθητική εννοείται και έχυσε αρκετά. Κάτι που όμως έκανε εμένα να μη χύσω δεύτερη φορά γιατί ψιλοξενερωσα.
 

kremantalas7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έδωσα ούτε €. Γουσταρε παρα πολύ και πολύ πάθος. Ήταν καθαρά παθητική εννοείται και έχυσε αρκετά. Κάτι που όμως έκανε εμένα να μη χύσω δεύτερη φορά γιατί ψιλοξενερωσα.
φιλε respect αυτη παιρνει 150αρια..τυχη βουνο ειχες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
μουτρο αν τ κανουν συνειδητα δεν υπαρχει θεμα νομιζω ....τρηπα εχουν κ οι γυναικες συγα τα αξιοθεατο ν ναι καμια μουναρα ν σ πω ναι .....ασε που χρεωνων 100+++++αναλογα
 

Alekos400

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
19
Like
68
Πόντοι
0
Παρακαλώ πολύ να μου προτείνετε μια ενεργοπαθητικη τρανς από Αθήνα ή Θεσσαλονίκη για την πρώτη μου εμπειρία. Θά ήθελα να είναι θηλυκή και να μου μείνει αξέχαστη και από θέμα συμπεριφοράς. Ευχαριστώ πολύ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom