Νέα

Γυριζοντας την Ευρωπη με το αυτοκινητο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Ροδίτισσα εγινε τωρα? Ηπειρωτισσα δεν λεγαμε τις προαλλες?
Ξυπνα Θαναση!!! Τοσο καιρο και δεν ξερεις οτι ειναι απο Ροδο? Μεινε μακρυα της! Δεν εισαι ετοιμος!
αλεξ ξερεις τι εστι ροδιτισα?  ειναι σαν τις πυργιωτισες η τις καλαματιανες  σε πουλαει και σε αγοραζει στο λεπτο
Ξυπνα Αλεξ, θα σε βγαλει φορα παρτιδα στο βιβλιο της, μετα δεν σε σωσει ουτε οΚουγιας, οΠαναθηναικακιας και οΠαυλοπουλος μαζι!!!
Κοιτα, εν προκειμενω το θεμα δεν ειναι ακριβως η εμφανιση. Απο οσα εχω ακουσει ας πουμε, εμενα μου κανει. Αλλά ρε παιδι μου με τοση "διαθεσιμοτητα" σε ομαδες υψηλου κινδυνου, καπου το φοβαμαι.
Πας καλα? Καλητερα να κολησεις Εμπολα! Πιο λιγες πιθανοτητες εχεις σαν Πρωκτικος Εξτρεμιστης με μαυρες γαζελες, παρα με την Πενταγιοτισα!

οσο για την φιλη μας το ξερεις πολυ καλα οτι ειναι παντρεμενη και πολυ σοβαρη κοπελα οχι σαν εσενα
Δηλαδη η Βοιδιοτισα χρησημοποιει τους Καυκασιους γαμιαδες σαν προκαληψη???
Σιγουρα θα εχει οργωσει τα γκει πραιντ!
ειμαι ηδη σε συζητησεις με τον καστανιωτη
Καταλαβες Αλεξ? Η κυρια ηρθε με δολο, να βρει αθωα θυματα και μετα απο καποια χρονια να πουλσει μουρη! σε λιγο θα ζητησει απο τις κοινωνικες υπερεσιες της αγγλιας και ψυχολογικη υποστηριξη σαν θυμα μπουλινκ! Καταλαβες? και να οι συντευξεις μετα, και να οι εκΠομπες της με την χειρδαρη για το σεξ για σουπερ σπας γκριρλς κτλ.
Να σημειωσω επισης οτι η δημοσιοποιηση πμ ειναι λογος αποβολης απο το σαιτ.
Δικηγορος εισαι?
Δεν μιλας σοβαρα. Ελπιζω.
Μα καλα που ζεις?
Δεν εχεις ακουσει για τις Ψυχανωμαλες Γκομενες? Τοσα χρονια κοιμωσουν η ακουγες τον Μεταναστη?
 

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
αλεξ ξερεις τι εστι ροδιτισα?  ειναι σαν τις πυργιωτισες η τις καλαματιανες  σε πουλαει και σε αγοραζει στο λεπτο
...δε νομίζω....π.χ. την ίδια Ροδίτισσα πήρα εγώ και ο κολλητός μου μαζί σε διάστημα μήνα...και μετά τα ρυζόγαλα ήθελε σχέσεις και τα τοιάυτα και την αφήσαμε αμφότεροι σύξυλη...να κράζει το αντρικό φύλο...και για να 'μαστε ξηγημένοι...είναι μουνίτσα ζηλευτή...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.331
Κριτικές
15
Like
5.868
Πόντοι
1.496
Ειχα απορριψει Μπουρναζιωτισσα συναδελφο που μου την επεσε στη ψυχρα. Ετσι ειναι οι χοντρουλες, επιθετικες. Οι αλλοι μου λεγανε να το κανω το ψυχικο. Αν και δεν εχω προβλημα με τις χοντρουλες σε ανεκτα ορια, εκεινη ηταν αρκετα παχια, με μεγαλη περιφερεια και μικρο στηθος για το σωμα της. Ειχε ομως ωραιο προσωπο. Δε φαινεται να το πηρε βαρεως αφου συντομα την ειδαν σε ελληναδικο στο Μπουρναζι να χορευει τσιφτετελια με εναν μεγαλυτερο της φαλακρο κοιλαρα. Φαινοταν ευτυχισμενη, μου ειπαν.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
υπαρχουν και εξαιρεσεις σαν την δικια σου αλλα σε γενικο πλαισιο οι ροδιτισες εχουν το ιδιο dna με καλαματιανες η πηργιωτισες
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
υπαρχουν και εξαιρεσεις σαν την δικια σου αλλα σε γενικο πλαισιο οι ροδιτισες εχουν το ιδιο dna με καλαματιανες η πηργιωτισες

Αυτο ειναι απολυτως σωστο.
Συμφωνα με προσφατη μελετη του Ινστ Μοριακης Βιολογιας του πανεπιστημιου του Βολχμπαρτ, μια συγκριση του DNA μεταξυ των γυναικων ολων των ηλικιων απο Πυργο Ηλιειας και Ροδο Δωδεκανησων, απεξειξε οτι πανω απο 90% του DNA ειναι κοινο.
Επισης εδειξε οτι και οι δυο υποπληθυσμοι ΑΥΤΟΙ της ελλαδας, διαθετουν ακριβως τον αριθμο τεσσερα (4) ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ 4, απο τις βασεις, που αποτελειται το δεσοξυριβονουκλεικο τους οξυ, δηλ. A C T G !!!

Δεν χρειαζεται να πουμε περισσοτερα για το ποσο ΙΔΙΑ συμπεριφορα θα εχει μια πυργιωτισα και μια ροδοτισα κατω απο οποιεσδηποτε συνθηκες στη ζωη!

Εγω σας παρεθεσα τα στοιχεια.

λαβετε τα μετρα σας!
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
αυπνος ο τυπος για 3 μερες και ειχε ορεξη να κανει και παρακαμψεις σε πολεις για να καυλαντισει μαζι σου και προς στο τελος της διαδρομης ειπε ας περασω και μια βολτα να δω τα φιλαρακια μου τους ουτσεκαδες στο κοσσοβο.



την πηγε να την περασουν και οι φιλοι του ενα χερι...
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.680
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
τελικα επεσε καμια πουτσα η τσαμπα επινε τα ρεντμπουλ ο αλβανος?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.290
Κριτικές
1
Like
29.982
Πόντοι
8.006
Αυτο ειναι απολυτως σωστο.
Συμφωνα με προσφατη μελετη του Ινστ Μοριακης Βιολογιας του πανεπιστημιου του Βολχμπαρτ, μια συγκριση του DNA μεταξυ των γυναικων ολων των ηλικιων απο Πυργο Ηλιειας και Ροδο Δωδεκανησων, απεξειξε οτι πανω απο 90% του DNA ειναι κοινο.
Επισης εδειξε οτι και οι δυο υποπληθυσμοι ΑΥΤΟΙ της ελλαδας, διαθετουν ακριβως τον αριθμο τεσσερα (4) ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ 4, απο τις βασεις, που αποτελειται το δεσοξυριβονουκλεικο τους οξυ, δηλ. A C T G !!!

Δεν χρειαζεται να πουμε περισσοτερα για το ποσο ΙΔΙΑ συμπεριφορα θα εχει μια πυργιωτισα και μια ροδοτισα κατω απο οποιεσδηποτε συνθηκες στη ζωη!

Εγω σας παρεθεσα τα στοιχεια.

λαβετε τα μετρα σας!
Πού ειναι η πολη Βολχμπαρτ?
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
οφειλω να ομολογησω οτι εαν απο οσα εγραψα, στο μονο που "κολλησες" και θεωρησες οτι ειναι δειγμα τρολλιάς, ειναι εαν η πολη Βολχ*** ειναι πραγματικη η οχι, τοτε ...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.290
Κριτικές
1
Like
29.982
Πόντοι
8.006
οφειλω να ομολογησω οτι εαν απο οσα εγραψα, στο μονο που "κολλησες" και θεωρησες οτι ειναι δειγμα τρολλιάς, ειναι εαν η πολη Βολχ*** ειναι πραγματικη η οχι, τοτε ...
Πιστεψε με, εχω διαβασει πολυ χειροτερες μαλακιες σε αυτο το σαιτ και αυτοι που τα γραφουν τα πιστευουν κιολας. Αρα μην με αδικεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom