Νέα

Τουρκάλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolaras19
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 200
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

skatoflwros

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Είναι αυτό που γράφτηκε κ πιο πάνω. Τους αρέσουν γενικά οι ξένοι, οι Έλληνες τους αρέσουν λόγω της αίσθησης ότι είναι κοντά στον τρόπο ζωης τους δίχως τα δεσμά που τους βάζει η θρησκεία κ τους κομπλεξισμούς των Τουρκων ανδρών. Δεν ειπώθηκε οτι ζούνε για να πηγαίνουνε με Έλληνες αλλά οι Ελληνες είμαστε πολύ κοντά σε αυτό που θέλουνε κ καθόλου δε μας έχουν στα αρχίδια τους.Επειδή όμως το εννοείς με την έννοια οτι καμια Τουρκάλα δε γεννηθηκε με τη σκεψη αχ να γνωρίσω έναν Ελληνα ναι έχεις δίκιο, ετσι είναι. Απλά αν τύχει κ γνωρίσει Έλληνα δε θα της περάσει καθόλου απαρατηρητος συμπληρώνω εγώ. Ειδικά στο Εράσμους εκεί μπλέξαμε όλοι με Τουρκάλες!!
 

LawDim

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οταν συνειδητοποιησουμε οτι ειμαστε οι νεοελληνες ανυπαρκτοι τοτε ισως και να βελτιωθουμε

ΣΥΜΦΩΝΩ  απολύτως με όλους τους προλαλίσαντες  συναγωνιστές. Ετσι είναι.
Εχω ζήσει κι' εγώ στην Πόλη και πάω πολύ συχνά .
Τα στοιχεία που παρέθεσα, σχετικά με τα  θετικά που βλέπουν στους Ελληνες, αφορούσαν τα λεγόμενα της κοπέλλας που είχα  και τα υποκειμενικά πιστεύω της , καθώς και μία κάστα γυναικών παρόμοια μ' αυτήν. Οι υπόλοιπες  φυσικά και μας έχουν γραμμένους, ή είναι αδιάφορες. Πάντως άσχετα από Ελληνας - Τουρκάλα, αξίζει τον κόπο να δοκιμάσετε εάν σας τύχει...!!
Ευχή είναι  αυτό !! :rockon:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Σας αρέσουν οι Τουρκάλες ; Εγώ , αν  και δεν είμαι ρατσιστής , τις βλέπω άσχημες . Ακόμη και στα τουρκικά σήριαλ είναι άσχημες , στην καθημερινότητα φαντάζομε .....
σορρυ κιόλας αλλά αν εξαιρέσουμε την αδελφή της ναζλί σε ποιο σήριαλ και ποιες είδες άσχημες?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
ασε καμια και για μας αμα ειναι να γαμας και τις τουρκαλες εμεις θα μεινουμε με τις σαυροελλεινιδες
μεχρι τουρκοφωνες πρωην σοβιετικες χωρες καλα εισαι  :2funny: :2funny: :2funny:
μα αυτες θελω!!!!το Αζερμπα'ι'τζαν λενε οτι ειναι παραδισος!οι αντρες ειναι Τουρκομαλακες και εχουνε και ολα τα κακα των Ρωσσων.πινουνε παρα πολυ.και οι πιο πολλοι εχουνε φυγει Τουρκια και Ρωσσια για δουλεια.και οι γυναικες εχουνε μεινει.πρεπει να παω ενα πορνοταξηδι....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
παντος και να μην γουσταρουν τους Ελληνες δεν υπαρχει κανενα προβλημα!αν μαθει κανεις λιγα Τουρκικα.και εννοειται οτι ξερει Αγγλικα!μπορει ανετα να της παραμυθιασει οτι ειναι Τουρκος που γεννηθικε και μεγαλωσε στην Αγγλια!αν ξερει κανεις και Γερμανικα ακομα καλητερα!στη Γερμανια ζουνε πανω απο 3 εκατομυρια Τουρκοι που η δευτεη γεννια που εχει γεννηθει εκει μιλαει πολυ λιγα Τουρκικα!οποτε αυτο δεν ειναι προβλημα!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Συμφωνώ απόλυτα με όσα γράφησαν παραπάνω από τους Συναγωνιστές...
Είχα ΦΟΒΕΡΗ εμπειρία με "εξευρωπαϊσμένη" Τουρκάλα γκόμενα, κάτοικο Κων/λης και ειδικότερα στα παράλια του Βοσπόρου, όπου οι διακοπές που κάναμε στα Πριγκηπόνισσα, το φαγητό, η περιποίηση γενικότερα, θα μου μείνουν αξέχαστα... :rockon:

 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εγώ πάντως αυτές που είδα στην Κων/Πολη ήταν δύο κατηγοριών που τις ξεχωρίζεις εύκολα:
1.Λευκές τουρκάλες κάτι σαν τις δικές μας στην εμφάνιση -ή καλύτερες- που όμως ήταν ανατολίτισσες με τους άντρες τους (όχι στα λόγια αλλά την πράξη) και
2.Λεγόμενες μαύρες σαν την αδελφή της Ναζλί με όλες τις προυπουθέσεις για μπάζα και μπετά.
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Για να πάρετε μια ιδέα της ομορφιάς, του τρόπου ντυσίματος και του στυλ μιας Τουρκάλας (όχι αυτών που είναι φανατικές Μουσουλμάνες στα βάθη της Ασίας αλλά αυτών που ζουνε στην Κωσταντινούπολη, στη Σμύρνη και στα παράλια γενικότερα) κοιτάξτε αυτό τις φωτος και εδώ
Να σου πέσει καμιά τέτοια να πεις τον Ιμάμη,Αμπτουλάχ(κατά το "Δεσπότη,Παναγιώτη")
 

scockfield

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Παντως παίδες αυτο που έζησα στην Κωνσταντινούπολη με Τουρκάλα καλλονή δέν πρόκειται να το ζήσω ξανά, ήταν σαν να παίζω σε ταινία, φαγητο κάτω απο την γέφυρα του βοσπόρου και τζακούζι το βράδι στο ξενοδοχείο...δυστυχώς τα πολύ ωραία στην ζωή δέν διαρκούν πολύ..
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ παιδιά μένω Manchester.Τα είχα με 1 Τουρκάλα πανέμορφη,όμως αν και είναι πολύ κυρία είχαμε άλλα προβλήματα που έπαιζε να ταν λόγω θρησκείας και λόγω ανατροφής εκεί.Με ζήλευε υπερβολικά και παραείναι σοβαρή.Την είχα χωρίσει για 1 Κύπρια.Όμως διαπίστωσα τι πουτάνα ήταν η Κύπρια και μετά από 1 μήνα χωρίσαμε και είπα στην Τουρκάλα την αλήθεια και με συγχώρεσε γιατι με αγαπά όπως και γω.Παιδιά και Τουρκάλες καργιολες υπάρχουν,όμως και καλά κορίτσια.Όμως μακρυά από Κύπριες!!!Είναι χειρότερες από Ελληνίδες!!!
 

GiveItToMe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
χαχαχαχα

Έλα ρε Manchester! η πιο ωραία διασταύρωση γυναίκας που έχω δει είναι Γαλλοτουρκάλα... Όλα τα λιεφτά.  :rockon:
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Εγώ παιδιά μένω Manchester.Τα είχα με 1 Τουρκάλα πανέμορφη,όμως αν και είναι πολύ κυρία είχαμε άλλα προβλήματα που έπαιζε να ταν λόγω θρησκείας και λόγω ανατροφής εκεί.Με ζήλευε υπερβολικά και παραείναι σοβαρή.Την είχα χωρίσει για 1 Κύπρια.Όμως διαπίστωσα τι πουτάνα ήταν η Κύπρια και μετά από 1 μήνα χωρίσαμε και είπα στην Τουρκάλα την αλήθεια και με συγχώρεσε γιατι με αγαπά όπως και γω.Παιδιά και Τουρκάλες καργιολες υπάρχουν,όμως και καλά κορίτσια.Όμως μακρυά από Κύπριες!!!Είναι χειρότερες από Ελληνίδες!!!
ρε φιλε τα εχει ο κολητος μου με μια κυπρια και εχει κολησει θεοχοντρα
χεσε μεσα τρελα.δεν μπορω να τον ξεκολισω εγω φετος το καλοκαιρι γνωρισα μια τουρκαλα.πολυ καλες κοπελες και σοβαρες μιλαμε για σχεση οχι μαλακιες.τεσπα αυτα
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Εμένα το παιζε 1 αθώο και γλυκό κοριτσάκι η Κύπρια και ότι είχε καρδούλα και μόνο αγάπη και μου πε μετά από 15 μέρες σχέσης ότι ο πρώτος της ήταν Τούρκος και ότι και καλά έχει τύψεις!!Μου πε ότι έγινε επειδή την πήγε σε πάρτυ που καπνίζαν χασίς και ήταν μισοκοιμισμένη.Ναι αλλά με μαγικό τρόπο δεν τον έφαγε εκεί αλλά στο σπίτι του μετά.Τεσπα δεν ήταν μόνοαυτό και άλλα.Εγώ την έσκισα τόσες φορές κάθε μέρα που έπαθα ουριθρίτιδα!!και τον κώλο της τον ξέσκισα της κωλοΚύπριας!!Μετά επειδή με απειλούσε πρόσφατα να πιάσει την κοπέλα μου και να μας διαλύσει την πιάσαν τα ξαδέρφια μου(είμαστε Κρητικοί) και την σπάσαν στο ξύλο και την διαλύσαν το σπίτι.Καργιόλες!!!!Σκέψου ότι η Τουρκάλα δεν κάνει από πίσω!Μάλλον δεν πρέπει να λέγεται Οθωμανικό αλλά Κυπριακό!!!
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
Θα έρθω και θα σύμφωνο με τους προηγουμένους που λένε τα καλά για της Τουρκάλες..
Φέτος πήγα διακοπές Αλικαρνασσό.. 1 εβδομάδα και από την πρώτη μέρα ήμουν με μια σαν να έχουμε σχέση, έμενε στο διπλανό δωμάτιο στο ξενοδοχείο..
Ένα θα σας πω μου έφερνε πρωινό στο κρεβάτι    κάθε μέρα… μου έφερνε καφέ μετά τον μεσημεριανό ύπνο μ… και έκανα το καλύτερο κρεβάτι που έχω κάνει μέχρι τώρα… έχω πάει και με Έλληνιδες και με Ευρωπαίες.. όχι πουτανες  ..
Ε σαν αυτή καμιά..
Μου φέρθηκε πολύ καλυτέρα από της σχέσης που είχα μέχρι τώρα . τελευταία μέρα μου ζήτησε να μείνω για μερικές μέρες ακόμα και να μου πλήρωση τα έξοδα.

Ρε τι να λεμέ τώρα !!!
 

ilovesex

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ειναι ασχημες οι Τουρκαλες ρε παιδια.Ενταξει στα βαθυ της Τουρκιας ισως,αλλα στην Ευρωπαικη τουρκια μια χαρα ειναι!Μην βλεπετε σε καποια ντοκυμαντερ(που παιρνουν σκηνες απο καποια χωρια που δεν τα βλεπει ο ηλιος) που μας πλασαρουν κατι γριες με μαντιλες στο κεφαλι!Το καθε εθνος κ καθε φυλη εχει κ ασχημες κ ομορφες.Για του λογου το αληθες σας δινω κ καποιες φωτο με γνωστες(στην Τουρκια) Τουρκαλες τραγουδιστριες.

Ειπε κανενας πως ειναι ασχημες????
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    30,1 KB · Εμφανίσεις: 75
  • 2.jpg
    2.jpg
    63,5 KB · Εμφανίσεις: 47
  • 3.jpg
    3.jpg
    23,5 KB · Εμφανίσεις: 23
  • 4.jpg
    4.jpg
    39,1 KB · Εμφανίσεις: 21
  • 5.jpg
    5.jpg
    22,3 KB · Εμφανίσεις: 29

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Εμένα το παιζε 1 αθώο και γλυκό κοριτσάκι η Κύπρια και ότι είχε καρδούλα και μόνο αγάπη και μου πε μετά από 15 μέρες σχέσης ότι ο πρώτος της ήταν Τούρκος και ότι και καλά έχει τύψεις!!Μου πε ότι έγινε επειδή την πήγε σε πάρτυ που καπνίζαν χασίς και ήταν μισοκοιμισμένη.Ναι αλλά με μαγικό τρόπο δεν τον έφαγε εκεί αλλά στο σπίτι του μετά.Τεσπα δεν ήταν μόνοαυτό και άλλα.Εγώ την έσκισα τόσες φορές κάθε μέρα που έπαθα ουριθρίτιδα!!και τον κώλο της τον ξέσκισα της κωλοΚύπριας!!Μετά επειδή με απειλούσε πρόσφατα να πιάσει την κοπέλα μου και να μας διαλύσει την πιάσαν τα ξαδέρφια μου(είμαστε Κρητικοί) και την σπάσαν στο ξύλο και την διαλύσαν το σπίτι.Καργιόλες!!!!Σκέψου ότι η Τουρκάλα δεν κάνει από πίσω!Μάλλον δεν πρέπει να λέγεται Οθωμανικό αλλά Κυπριακό!!!
το θυμαμαι Κωστα που εγραψες αυτη την ενδιαφερον ιστορια.τι εγινε τελικα τα ξαναβρηκες με την Τουρκαλα?
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
αποψη μου είναι ότι οι τουρκαλες είναι παθιαρες καί ερωτιαρες γυναικες ...καί αμα πεσετε σε τουρκαλα πουτανα πού νά είναι εστω ψηλομετρια..καί μέχρι 40ρα θά ξεχασετε πολλές πρώην ανατολικες και δυτικες...
οι τουρκαλες είναι αδικημενες στο σαιτ,,σε σύγκριση μέ κάτι ρωσσιδες κλπ καί λιγοτερο καριολες...όπως γενικά η τουρκια γιά διακοπες και διασκέδαση..είναι ποίό φτηνή από ελλάδα ,καλύτερα ξενοδοχεία και δέν συζηταμε γιά το φαγητο τούς καί τα εστιατοριά τους...τι καλύτερο μετά από ένα φαγητό καλό σέ κανενα εστιατοριο στην κωσταντινουπολη ένα θεικό γαμησι μέ τουκαλα ..καί μετά ένας μπακλαβας με καιμάκι και καφέ..
 

Επισκέπτης

Η Τουρκία είναι όντως φτηνότερη για διακοπές από την Ελλάδα είχα πάει Μαρμαρίς απέναντι από τη Ρόδο και πέρασα φίνα. Είχε και πολλά κλαμπάκια που γινόταν το έλα να δεις. Όσο για τις Τουρκάλες όντως έχει πολλές όμορφες είχα δει και χορεύτριες της κοιλιάς μελανούρια φοβερές :boobies:..αλλά και άλλες κοπέλες που τους άρεσαν να χορεύουν και ελληνικά τραγούδια και φαίνονταν φιλικές με μας τους Έλληνες..Δυστυχώς δε μπόρεσα να γνωρίσω κάποια επειδή είμουνα με τη δικιά μου εκεί  :headbang:
 

Επισκέπτης
Καλά έκανε ο φίλος και άνοιξε το τοπικ λέγοντας οτι μοιάζουνε με μπάζα. Και εγώ το ίδιο νόμιζα κ όλοι οι φίλοι μου βλέποντας τα ηλίθια τουρκικα σηριαλ στην ελληνικη τηλεόραση. Νόμιζα οτι οι Τουρκάλες είναι χοντρές, μαυριδερές που κάνουν σα βλάχες και φυσικά μυξοπαρθένες...

Λοιπόν, εδώ και 2 χρόνια είναι με Τουρκάλα, οι φίλοι μου, όλοι Έλληνες και αυτοί με Τουρκάλες, άλλη για σχέση, άλλη για πήδημα. Για να πάρετε μια ιδέα της ομορφιάς, του τρόπου ντυσίματος και του στυλ μιας Τουρκάλας (όχι αυτών που είναι φανατικές Μουσουλμάνες στα βάθη της Ασίας αλλά αυτών που ζουνε στην Κωσταντινούπολη, στη Σμύρνη και στα παράλια γενικότερα) κοιτάξτε αυτό τις φωτος και εδώ
Και το βασικότερο είμαι ότι εκτός του ότι κάνουν τα πάντα, ψοφάνε να ευχαριστήσουν τον άντρα. Από τη φύση τους είναι έτσι ώστε να θέλουν πρώτα να κάνουν τον άντρα να νιώσει πασάς...έτσι για να θυμόμαστε κ την ιστορία τους :P Επίσης ψοφάνε να βρούνε άντρα εκτός Τουρκίας και κυρίως Έλληνες για να σηκωθούν κ να φύγουν απο εκεί.

Καμία σχέση με Ελλεηνίδες. Αν μπορέσετε να γνωρίσετε τουρκάλα σας εύχομαι να περάσετε καλά κ θα θυμηθείτε τα λόγια μου. Αλλά ο φίλος έχει απόλυτο δίκιο, οι τύπισες που βλέπουμε στα σήριαλ είναι χειρότερες και από σαύρες.

Χεχε στα λινκ που παραθέτεις έχει ψηφοφορία για τις πιο ωραίες γυναίκες του euro και οι ελληνίδες έχουν πατώσει  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom