Νέα

Τί σας καυλώνει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
799
Like
1.753
Πόντοι
206
Να φοράει η άλλη τακούνι και να βάζεις τον πούτσο σου μεταξύ πέλματος και τακουνιού. Κ να αρχίσεις να το τρίβεις μέχρι να χύσεις
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.292
Πόντοι
1.046
Με καυλωνουν κατι 40 -50αρες με μεγαλα βυζια που γουσταρουν κωλογαμησι.επισης περιποιημενα ακρα.
Όταν ήμουν νέος, μέχρι τα 25 περίπου, άμα η γυναίκα δεν ήταν μοντέλο, δεν γύρναγα να την κοιτάξω. Με τα χρόνια άλλαξαν τα γούστα μου. ένα κομμάτι επηρεάζεται πολύ από κοινωνικά πρότυπα: έτσι για παράδειγμα, τελευταία μου αρέσουν οι πολύ φιτ γυναίκες (αλλά όχι ακριβώς bodybuilder), όπως η Raygan Marie Whallon: Login • Instagram. Πριν 20 χρόνια θα την έβρισκα υπερβολικά γυμνασμένη - τώρα μου φαίνεται απλά θεάρα. Από την άλλη, κάποια πράγματα καθορίζονται από τη βιολογία, γιατί μόλις πάτησα τα 40 άρχισα να βρίσκω τις 20άρες βαρετές! Επίσης, ανέπτυξα παράξενα γούστα, καθώς δε με συγκινούν οι μοντελέ 20άρες, αλλά ήθελα να βρω και το έψαξα, αν και δεν τα κατάφερα, νεαρή κοντούλα χοντρούλα. Του΄λαχιστον, η γυναίκα μου τσούπωσε και έτσι έχω τέτοια μέσα στο σπίτι. Τώρα πλέον μου αρέσουν οι 40άρες με ώριμο κορμί, μεγάλα βυζιά και στυλ που δείχνει ότι έχουν γράψει πολλά χιλιόμετρα, εκείνο το πρόστυχο που καταφέρνουν κάποιες και φωνάζει από μακριά ότι δίνουν κώλο από το πρώτο βράδυ. Είμαι τυχερός, γιατί έχω τέτοια γυναίκα μέσα στο σπίτι μου!
 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
90
Like
10.277
Πόντοι
17.885
το άγριο, βαθύ, σαδιστικό μακράς όσο γίνεται διαρκείας ΚΩΛΟΓΑΜΗΣΙ
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
862
Κριτικές
40
Like
4.456
Πόντοι
6.555
η GLA 200 4MATIC
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ZoReN
OP
OP
dimitz

dimitz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
71
Πόντοι
0
Τα outfits που κάνουν οι σημερινές κοπέλες.

Άδικη η ζωή.
Δεν ξέρω τι ηλικίες έχετε αλλά όταν ήμουν κι εγώ στα ντουζένια μου, οι γυναίκες φορούσαν μποτάκι βέρμαχτ, τζιν πλαατύ, μακιγιάζ πουθενά και μπλούζα-φούτερ.
Βλέπαμε αστράγαλο και καυλώναμε που λέει κι ένας γνωστός :grin:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.987
Like
16.719
Πόντοι
3.656
Άδικη η ζωή.
Δεν ξέρω τι ηλικίες έχετε αλλά όταν ήμουν κι εγώ στα ντουζένια μου, οι γυναίκες φορούσαν μποτάκι βέρμαχτ, τζιν πλαατύ, μακιγιάζ πουθενά και μπλούζα-φούτερ.
Βλέπαμε αστράγαλο και καυλώναμε που λέει κι ένας γνωστός :grin:
Οι μαλακισμένες τα φόραγαν αυτά , που πήγαιναν σε ρέηβ , σανραϊζ και μοναστηράκια ... όχι όλες !
Είχε μουνάρες με γκίρλι ντύσιμο ..... φούστες .... σορτς ..... κοριτσίστικα τίμπερλαντ ..... μπουζουκοντύσιμο .........

Αρκεί να μην πήγαινες σε ρεηβάδικα μόνο και ροκάδικα . Και ... εξάρχεια.
Και τώρα έχει περιθωριακά στέκια με τέρατα.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
871
Like
1.467
Πόντοι
206
Να έχει ίσιο μαλλί ( δε μπορώ τις σγουρομάλλες ) και να είναι πετσί και κόκαλο.

Additional points για πορσινγκ , τατουάζ και να μη φοράει πολλά κοσμήματα.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.660
Like
7.945
Πόντοι
1.056
Αυτό
211591.jpg
 

Armyboy82

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
29
Πόντοι
0
Αμα ξερεις κανεις καμια τετοια πατουρα να στειλει
Μια Αλιονα παλια Διδυμου ειχε τετοιο κορμι
 

Συνημμένα

  • 741_1000.jpg
    741_1000.jpg
    272,3 KB · Εμφανίσεις: 58
OP
OP
dimitz

dimitz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
71
Πόντοι
0
Οι μαλακισμένες τα φόραγαν αυτά , που πήγαιναν σε ρέηβ , σανραϊζ και μοναστηράκια ... όχι όλες !
Είχε μουνάρες με γκίρλι ντύσιμο ..... φούστες .... σορτς ..... κοριτσίστικα τίμπερλαντ ..... μπουζουκοντύσιμο .........

Αρκεί να μην πήγαινες σε ρεηβάδικα μόνο και ροκάδικα . Και ... εξάρχεια.
Και τώρα έχει περιθωριακά στέκια με τέρατα.
Η Αθήνα πάντα είχε περισσότερες επιλογές και ποικιλία. Στην επαρχία είναι διαφορετικά τα πράγματα.
Εδώ βλέπεις γόβα μόνο το πάσχα στον επιτάφιο και την ανάσταση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom