Νέα

Τί σας καυλώνει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
71
Πόντοι
0
Μιας και δεν είχα συζητήσει ποτέ τέτοια θέματα με "φίλους" που αποδείχτηκαν γνωστοί ή ακόμα και άγνωστοι, θα ρωτήσω εσάς. Τι είναι αυτό που σας καυλώνει;
Και θα ξεκινήσω με τον εαυτό μου.
Παλιότερα έβλεπα τσόντα και ανατρίχιαζα. Πλέον δε μου κάνει καθόλου αίσθηση. Έχω ιδιαίτερη αδυναμία στα βυζόμπαλα, τα μεγάλα. Αλλά και πάλι θα δω στο δρόμο κάποια, αλλά το εργαλείο δε θα σηκωθεί.
Εσάς σας σηκώνεται όταν βλέπετε αυτό που σας αρέσει ή μήπως είμαι εγώ ο χαλασμένος;
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.216
Like
16.133
Πόντοι
3.556
Μιας και δεν είχα συζητήσει ποτέ τέτοια θέματα με "φίλους" που αποδείχτηκαν γνωστοί ή ακόμα και άγνωστοι, θα ρωτήσω εσάς. Τι είναι αυτό που σας καυλώνει;
Και θα ξεκινήσω με τον εαυτό μου.
Παλιότερα έβλεπα τσόντα και ανατρίχιαζα. Πλέον δε μου κάνει καθόλου αίσθηση. Έχω ιδιαίτερη αδυναμία στα βυζόμπαλα, τα μεγάλα. Αλλά και πάλι θα δω στο δρόμο κάποια, αλλά το εργαλείο δε θα σηκωθεί.
Εσάς σας σηκώνεται όταν βλέπετε αυτό που σας αρέσει ή μήπως είμαι εγώ ο χαλασμένος;
τύπε μια παρενθεση με το μπαρδον να πουμε, εσυ δεν εισαι που ειχες γραψει οτι εισαι με ψυχοφάρμακα και εχεις να γαμησεις απο το 2012; :undecided::undecided::undecided:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.978
Κριτικές
5
Like
11.975
Πόντοι
3.786
Μιας και δεν είχα συζητήσει ποτέ τέτοια θέματα με "φίλους" που αποδείχτηκαν γνωστοί ή ακόμα και άγνωστοι, θα ρωτήσω εσάς. Τι είναι αυτό που σας καυλώνει;
Και θα ξεκινήσω με τον εαυτό μου.
Παλιότερα έβλεπα τσόντα και ανατρίχιαζα. Πλέον δε μου κάνει καθόλου αίσθηση. Έχω ιδιαίτερη αδυναμία στα βυζόμπαλα, τα μεγάλα. Αλλά και πάλι θα δω στο δρόμο κάποια, αλλά το εργαλείο δε θα σηκωθεί.
Εσάς σας σηκώνεται όταν βλέπετε αυτό που σας αρέσει ή μήπως είμαι εγώ ο χαλασμένος;
Ανάλογα τις καύλες.Μπορεί να δω μια κωλάρα έξω και να μου σηκωθεί.Πιο πολύ κάγκελο θα γίνει όμως πάνω στο φλερτ,πάνω στο παιχνίδι με την γκόμενα.Είναι και εγκεφαλικό το ζήτημα
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.561
Κριτικές
2
Like
19.140
Πόντοι
3.836
τύπε μια παρενθεση με το μπαρδον να πουμε, εσυ δεν εισαι που ειχες γραψει οτι εισαι με ψυχοφάρμακα και εχεις να γαμησεις απο το 2012; :undecided::undecided::undecided:
Αυτό που κολλάει σε αυτό που λέει, φίλος; :think:
 
Τελευταία τροποποίηση:

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
776
Like
1.129
Πόντοι
206
Μιας και δεν είχα συζητήσει ποτέ τέτοια θέματα με "φίλους" που αποδείχτηκαν γνωστοί ή ακόμα και άγνωστοι, θα ρωτήσω εσάς. Τι είναι αυτό που σας καυλώνει;
Και θα ξεκινήσω με τον εαυτό μου.
Παλιότερα έβλεπα τσόντα και ανατρίχιαζα. Πλέον δε μου κάνει καθόλου αίσθηση. Έχω ιδιαίτερη αδυναμία στα βυζόμπαλα, τα μεγάλα. Αλλά και πάλι θα δω στο δρόμο κάποια, αλλά το εργαλείο δε θα σηκωθεί.
Εσάς σας σηκώνεται όταν βλέπετε αυτό που σας αρέσει ή μήπως είμαι εγώ ο χαλασμένος;

Πιθανότατα χαλασμένος.
Επισκευή και πέταμα.

Εμένα με καυλώνει η αύρα της γκόμενας.
Μέχρι να πεθάνω.

ΥΓ
Κι όσο δουλεύει το εργαλείο.
Και να μην μου σηκώνεται πάλι η αύρα με ενδιαφέρει.

Η γλώσσα πάντα δουλεύει.
Και η αφή φεύγει τελευταία.

Γούτσου-γούτσου κοριτσάκι μου ..
 

Thomas27

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Like
82
Πόντοι
0
Κωλοι μεγαλοι στρογγυλοι, λεπτη μεση, μεγαλα στητα βυζια κ σκουροχρωμη επιδερμιδα. Να ειναι ολα φυσικα, οχι πλαστικα οχι σκουπιδια σε θαλασσες κ ακτες. Οσα περισσοτερα κουτακια τσεκαρει τοσο το καλυτερο. Οπως καταλαβαινετε δεν παω με ελληνιδες πλεον, αλλα μονο με λατινες πορνες. Ωστοσο, καποιες αλβανιδες, μη πουτανες, πληρουν τα παραπανω.
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
261
Like
1.192
Πόντοι
201
Petit γκομενάκι με στητό κωλαράκι και στενή μεσούλα, τσιμπουκοχειλάρες και συμπεριφορά γλυκιά τη μέρα και υποτακτικό τσουλάκι στο κρεβάτι. Νομίζω η συμπεριφορά διορθώνει πολλές ατέλειες, το τέλειο κορμί δύσκολα
 

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
125
Κριτικές
5
Like
275
Πόντοι
21
Τα outfits που κάνουν οι σημερινές κοπέλες.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.277
Like
1.989
Πόντοι
216
Καλή αναλογία μέσης-κώλου-ποδιών, σχετικά ψηλά πόδια και αεράτα μίνι.
Πού είναι ο ψυχίατρος; Οέο;
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
40
Like
2.016
Πόντοι
1.206
με καυλώνουν τα nerd αρρώστια λέμε...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.677
Κριτικές
62
Like
41.496
Πόντοι
8.530
Κωλοι μεγαλοι στρογγυλοι, λεπτη μεση, μεγαλα στητα βυζια κ σκουροχρωμη επιδερμιδα. Να ειναι ολα φυσικα, οχι πλαστικα οχι σκουπιδια σε θαλασσες κ ακτες. Οσα περισσοτερα κουτακια τσεκαρει τοσο το καλυτερο. Οπως καταλαβαινετε δεν παω με ελληνιδες πλεον, αλλα μονο με λατινες πορνες. Ωστοσο, καποιες αλβανιδες, μη πουτανες, πληρουν τα παραπανω.
Πολλές μαύρες έχουν τέτοια περιγραφή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom