Νέα

Τί σας καυλώνει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.538
Κριτικές
8
Like
11.513
Πόντοι
3.786
δεν έχεις χαλάσει, απλά έχεις μεγαλώσει.

Μεγαλώνοντας γινόμαστε πιο εκλεκτικοί. Είναι φυσιολογικό. Και στις τσόντες είμαστε πιο εκλεκτικοί και στις γυναίκες.

Σίγουρα υπάρχει κάτι που σε φτιάχνει αλλά δεν το βλέπεις συχνά έξω. Ας πούμε όταν πας με μία που έχει βυζάρες γουστάρεις ή όχι;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.665
Κριτικές
62
Like
41.477
Πόντοι
8.530
Οι δημοσιογραφινες με την κρανουμπα στο περιποιημενο μακρύ μαλλί...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με έφτιαξε η Λιόλιου τώρα στο Όπεν από Γάζα...:smiling-face-with-heart-eyes:
 
OP
OP
dimitz

dimitz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
71
Πόντοι
0
Όντως η αλληλεπίδραση με την άλλη είναι μεγάλος παράγοντας. Παλιότερα είχα πετύχει μια που ό,τι και να μου έλεγε, μου ανέβαζε παλμούς. Είχε και βυζάρες, αλλά εγώ καύλωνα και πριν τα δω.
Αλλά πλέον νομίζω είναι και δυσεύρετο, δυστυχώς.



τύπε μια παρενθεση με το μπαρδον να πουμε, εσυ δεν εισαι που ειχες γραψει οτι εισαι με ψυχοφάρμακα και εχεις να γαμησεις απο το 2012; :undecided::undecided::undecided:
Ναι, εγώ είμαι.
 

Tsoupakampras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
222
Κριτικές
4
Like
1.351
Πόντοι
481
Μιας και δεν είχα συζητήσει ποτέ τέτοια θέματα με "φίλους" που αποδείχτηκαν γνωστοί ή ακόμα και άγνωστοι, θα ρωτήσω εσάς. Τι είναι αυτό που σας καυλώνει;
Και θα ξεκινήσω με τον εαυτό μου.
Παλιότερα έβλεπα τσόντα και ανατρίχιαζα. Πλέον δε μου κάνει καθόλου αίσθηση. Έχω ιδιαίτερη αδυναμία στα βυζόμπαλα, τα μεγάλα. Αλλά και πάλι θα δω στο δρόμο κάποια, αλλά το εργαλείο δε θα σηκωθεί.
Εσάς σας σηκώνεται όταν βλέπετε αυτό που σας αρέσει ή μήπως είμαι εγώ ο χαλασμένος;

Πλέον δεν φοράει καμία σουτιέν και όλες με τη ρόγα κάγκελο να διαγράφει την μπλούζα.
Όσο και να μας αρέσει το βυζί στο τέλος αν το βλεπουμε όλη την ώρα, όλη μέρα, παντού, θα το συνηθίσουμε και αυτό..
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.978
Like
16.710
Πόντοι
3.656
Ανάστημα άνω του 1.75 και πατούσες μεγαλύτερες από Νο40 ........
 

rodolfos2393

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2019
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
133
Πόντοι
0
στυλ γραμματεας... φοιτητριας πρακτικαριας στο γραφειο.... υπαλληλος γενικα γραφειου.. γυαλι πουκαμισο φουστα κτλ ....
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
323
Like
133
Πόντοι
1
Εμενα ρε μαγκες με καυλωνει η συζητηση με ωριμες γυναικες 45+ που γνωριζω σε καφε,μπαρ κτλ ντυμένες σεξι και την κουβεντα να ξεφευγει σε αλλη φαση. Καλα τα κολαν τα εσωρουχα τα στρινγκακια,αλλα σαν το παιχνιδι πριν το κρεβατι δεν υπαρχει.
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
799
Like
1.753
Πόντοι
206
Να γλείφω περιποιημένες κ βαμένες ποδάρες, ένα μυρωδάτο κ ξυρισμένο μουνί κ μία ποδομαλακία με τακούνι είναι σούπερ. Τατουάζ κ piercing σε απόκρυφα σημεία επίσης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom