Νέα

Το τελος της μοδας του toplles!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα D R1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Είμαι κοπέλα ελεύθερη και δεν έχω παιδιά. Προτιμώ να είμαι σε παραλία μόνο με άντρες και γενικά νεαρόκοσμο παρά περιτριγυρισμένη από επικριτικές μαμάδες.

Στο μπάνιο δεν κλείνω ποτέ την πόρτα και γενικότερα δεν κλείνω και τις κουρτίνες. Θέλω να πιστεύω πως οι απανταχού γείτονές μου ήταν και είναι ευτυχισμένοι,
.

Καλησπέρα καρινα, δεν είμαι ο Αλέξανδρος
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Καλημέρα Ναπολέων. Το ξέρεις όμως ότι οι απομιμήσεις συνήθως δεν είναι καλές...βρες δική σου ατάκα
το λες και μονη σου συνήθως οι απομιμήσεις δεν ειναι καλές αλλά για τη συγκεκριμένη μια δοκιμή θα σε πείσει
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Οι γυναίκες πλέον δεν τολμούν να θηλάσουν δημόσια γιατί φοβούνται τη κατάκριση από τους δήθεν ανθρώπους (άντρες γυναίκες)

Μόνο στην Ελλάδα...Έξω έχω δει δεκάδες μαμάδες να θηλάζουν τα μωρά τους παντού.Στο τραίνο,στο πάρκο,σε πολυκαταστήματα.Δεν ασχολείται κανείς.Τώρα αν πάει ο άλλος αδιάκριτα και κοιτάζει θα τα ακούσει,και δικαίως,όπως θα τα άκουγε σε κάθε περίπτωση.Στην Ελλάδα είμαστε στον μεσαίωνα σε όλα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
εχω παει για μπανιο με κοπελες απο την σχολη που κανουν μπανιο τοπλες
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.439
Πόντοι
216
Μόνο στην Ελλάδα...Έξω έχω δει δεκάδες μαμάδες να θηλάζουν τα μωρά τους παντού.Στο τραίνο,στο πάρκο,σε πολυκαταστήματα.Δεν ασχολείται κανείς.Τώρα αν πάει ο άλλος αδιάκριτα και κοιτάζει θα τα ακούσει,και δικαίως,όπως θα τα άκουγε σε κάθε περίπτωση.Στην Ελλάδα είμαστε στον μεσαίωνα σε όλα.


οι νεοι συμπολιτες μας τι γνωμη λετε να εχουν για το δημοσιο θηλασμο και το τοπλες στη παραλια?
 

Συνημμένα

  • 13769290112135920200.jpg
    13769290112135920200.jpg
    81,1 KB · Εμφανίσεις: 21

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Σε μια τηλεοπτική εκπομπή ήταν ένας της Πακιστανικής κοινότητας Ελλάδας (έλεος!) κι έλεγε "κυκλοφορούν οι Ελληνίδες με κοντές φούστες,ανοιχτές μπλούζες και προσβάλουν τη θρησκεία μας.Και δε βρέθηκε ούτε ένας να του πει "δεν έχεις δικαίωμα να απαιτείς από τους Έλληνες και τις Ελληνίδες να ακολουθούν τα ήθη κι έθιμά σου διότι είσαι φιλοξενούμενος και όχι πολίτης της χώρας"...Ούτε ένας...Και ήταν από όλα τα κόμματα.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Ειρηνη υμιν αδερφια συναγωνιστες το παμε τελεια το θρεντακι και ειμαι περηφανος για σας προσοχη μονο σας εκλιπαρω μην το γαμησουμε κλασσικα με τρολιες και τσακωμους δεν αντεχω αλλα τετοια μετα απο 8 χρονια και σχεδον δυομιση χιλιαδες ποστς στο μπου για να σχολιασουμε πχ. πως ειναι τοσο ειρωνικο στο Ελλαντα του 2017 οι πλαζ να εχουν γεμισει απο κωλους ολων των ηλικιων, τυπων και μεγεθων οτι εχει η καθε μια το μοστραρει με στρινγκ, τανγκα, παρτώ, ντεμί ή οπως αλλως λεγονται με τα εν λογω μαγιω το τουρλωνει και το φωτογραφιζει με τις ωρες για το φατσοβιβλιο ή μαλλον το κωλοβιβλιο και οσοι ειναι διπλα το παρατηρουν σχετικα αδιαφορα ακομα και σε οικογενενειες που φαινονται ψιλοσυντηρητικές εχουν τις εφηβες κορες τους με ολο τον κωλο εξω να τουρλωνουν και να φωτογραφιζονται με τις φιλες ή την μανα τους ενω αν φανει ενα βυζι στο ανασκελο ή στο ορθιο..(εκτος της κλασσικης ελλεινικης απατης εννοω του μπρουμυτα μαυρισματος της πλατης χωρις σουτιεν και φορεμα του κλασσικα μολις καθησουν ή σηκωθουν..) θα αρχισουν τα βλεμματα, τα ψουψου και τα προσβλητικα πηγαδακια οπως ειπαν και οι συναγωνιστες πως το εξηγειται αυτο το φαινομενο απορω και ξυσταμαι... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :think: :S :S :S :S;;;?????
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
εχω παει για μπανιο με κοπελες απο την σχολη που κανουν μπανιο τοπλες

Ποια ηταν η σχολη σου και γιατι εποχη μιλαμε Ηρωα Γιωργαρε γιατι και γω θυμαμαι παρεες απο 20 something φοιτητες Ελληνες με κανα δυο κοπελες της παρεας τοπλες αλλα μιλαμε για 20-25+ χρονια πριν και μεχρι πριν 10-15+ χρονια οικογενειες τουριστων και παρεες με κοπελες ολων των ηλικιων με κορες 15,16+ εως μανα ολες τοπλες το χα δει με τα ματια μου απειρες φορες σε ολες τις παραλιες της Σαμου και της Κρητης τα ηρωικα καλοκαιρια απο 1999-2002 τρελα... ;) :cheesy: :grin: :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :S :S :S :S :tits: :tits: :tits: :cum: :cum: :tits2: :tits2: :kissass: :kissass: :pipa3: :pipa3: :fuck2: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :kneel: :kneel: :erection: :erection: :erection: :happy: :happy: :happy: :worship: :worship: :worship: :worship: :tn04: :tn04: :coolcondom: :coolcondom: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :cool2: :cool2: :cool2: :uzi: :uzi: :uzi: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :happy: :happy: :happy: :gumtits: :gumtits: :gumtits: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :jade: :jade: :jade:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Σε μια τηλεοπτική εκπομπή ήταν ένας της Πακιστανικής κοινότητας Ελλάδας (έλεος!) κι έλεγε "κυκλοφορούν οι Ελληνίδες με κοντές φούστες,ανοιχτές μπλούζες και προσβάλουν τη θρησκεία μας.Και δε βρέθηκε ούτε ένας να του πει "δεν έχεις δικαίωμα να απαιτείς από τους Έλληνες και τις Ελληνίδες να ακολουθούν τα ήθη κι έθιμά σου διότι είσαι φιλοξενούμενος και όχι πολίτης της χώρας"...Ούτε ένας...Και ήταν από όλα τα κόμματα.

Πραγματικα αισχρο σε ποια εκπομπη ηταν αυτο υπαρχει στο γιουτιουμπι φιλε Ρανταπλαν μου θυμιζει τη Γαλλια που απαγορευσαν τον Μπουρκινι περσι το καλοκαιρι επισης με τα ματια μου εχω δει στη πιο κυριλε και πολυσυχναστη παραλια της Ροδου ακριβως μπροστα απο το καζινο κοσμημα Γκραντε Αλμπερτο ντε λα Ροσε πριν απο 4 καλοκαιρια να λιαζονται 3-4 τελεια στριποκοριτσα τοπλες με μικροσκοπικα εως ανυπαρκτα στρινγκακια απο τα αντιστοιχα καλοκαιρινα μαγαζια παραρτηματα των αθηναικων προφανως και να ειναι ενας ουγκανος με τον εφηβο γιο του να τις κοιτανε συνεχεια προκλητικα και σε καποια φαση της πλησιαζει ο νεαντερταλ και μουγκρισε κατι σε καποια ουγκανικη γλωσσα σαν να της φτυνει μονο που δε τις λυντσαρε σε αποσταση μισου μετρου το ζωο και τρομαξαν οι κοπελες και εβαλαν τα χερια στο στηθος και μαζευτηκαν στις ξαπλωστρες τους...αν μας στερησουν το οφθαλμολουτρο οι ουγκανοι μου φαινεται θα γινω λακης... :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :s&m_1: :s&m_3: :fuck1: :fuck2: >:cheesy: >:cheesy: :ak: :ak: :ak: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :cussing: :cussing: :police: :police: :police: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :argue: :argue: :argue: :argue: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :thebigfinger: :thebigfinger: :thebigfinger: :thebigfinger: :thebigfinger: :thebigfinger: :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:  :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Ήταν σε μια πρωινή εκπομπή,στο Μέγκα νομίζω,αλλά δεν είμαι σίγουρος,μετά από τα επεισόδια που είχαν γίνει με λαθρομετανάστες στην Αθήνα το 2008.
Έχω τύχει κι εγώ σε παραλία να είναι κοπελιές τοπλες και να τις διώχνουν.Μια φορά μάλιστα δεν άντεξα και πήγα να πλακώσω έναν στις μάπες.Έλεγε "δεν μπορούν να βλέπουν τα παιδιά μας" είχε μια κόρη χοντρή σαν φάλαινα κάπου 17 ετων και του λέω "κι εγώ δεν μπορώ να βλέπω την κόρη σου κι εσένα".Αλλά πού....
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Ήταν σε μια πρωινή εκπομπή,στο Μέγκα νομίζω,αλλά δεν είμαι σίγουρος,μετά από τα επεισόδια που είχαν γίνει με λαθρομετανάστες στην Αθήνα το 2008.
Έχω τύχει κι εγώ σε παραλία να είναι κοπελιές τοπλες και να τις διώχνουν.Μια φορά μάλιστα δεν άντεξα και πήγα να πλακώσω έναν στις μάπες.Έλεγε "δεν μπορούν να βλέπουν τα παιδιά μας" είχε μια κόρη χοντρή σαν φάλαινα κάπου 17 ετων και του λέω "κι εγώ δεν μπορώ να βλέπω την κόρη σου κι εσένα".Αλλά πού....
'


ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εισαι ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :priest: :priest: :priest: :priest:
σε ευχαριστω πολυ για το γελιο αδερφε Ρανταπλαν αληθεια ρε συ τις εδιωχναν Ελληνες απο την παραλια επειδη ηταν τοπλες...;;; που παμε ωρε που παμε που ελεγε και ο αειμνηστος Αυλωνιτης του πνευματος και ηθικης..σε ποια παραλια ηταν αυτο αδερφε;
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
Σε 2 κοπελιές από τις ΗΠΑ έφεραν το Λιμενικό.Και μιας και οι Λιμενικοί δεν ήξεραν ούτε καλημέρα να πουν στα Αγγλικά,προσφερθήκαμε με μια φίλη που ήμασταν εκεί να κάνουμε τη διερμηνεία.Και τους έλεγαν απαγορεύεται κλπ μαλακίες.Μιλάμε για έτος 2002 κάπου.Τελικά τους πείσαμε ότι δεν απαγορεύεται το τοπλες και να μην τις διώξουν και είπαν και οι Λιμενικοί,οκ,αλλα ας πάνε λίγο πιο πέρα.Μάλιστα πιάσαμε κουβέντα και είχαμε πάει και για φαγητό μετά.Μια χαρά κοπέλες ήταν,μέτριες εμφανισιακά αλλά σωστά άτομα.Πρέπει εν ολίγοις να έχω βρεθεί σε 4-5 περιστατικά να εναντιώνονται Έλληνες λουόμενοι με κοπέλες τοπλες.Αυτά βλέπουν και οι Ελληνίδες και που να βγάλουν τα βυζιά στον ήλιο...
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Σε 2 κοπελιές από τις ΗΠΑ έφεραν το Λιμενικό.Και μιας και οι Λιμενικοί δεν ήξεραν ούτε καλημέρα να πουν στα Αγγλικά,προσφερθήκαμε με μια φίλη που ήμασταν εκεί να κάνουμε τη διερμηνεία.Και τους έλεγαν απαγορεύεται κλπ μαλακίες.Μιλάμε για έτος 2002 κάπου.Τελικά τους πείσαμε ότι δεν απαγορεύεται το τοπλες και να μην τις διώξουν και είπαν και οι Λιμενικοί,οκ,αλλα ας πάνε λίγο πιο πέρα.Μάλιστα πιάσαμε κουβέντα και είχαμε πάει και για φαγητό μετά.Μια χαρά κοπέλες ήταν,μέτριες εμφανισιακά αλλά σωστά άτομα.Πρέπει εν ολίγοις να έχω βρεθεί σε 4-5 περιστατικά να εναντιώνονται Έλληνες λουόμενοι με κοπέλες τοπλες.Αυτά βλέπουν και οι Ελληνίδες και που να βγάλουν τα βυζιά στον ήλιο...

Ελεος αδερφε πραγματικα ελεος... >:( >:( >:( >:( >:( :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:και η ειρωνεια ειναι οτι αυτες ηρθαν στην Ελλαδα απεγνωσμενες για τοπλες να ξεσκασουν οι καημενες καθως στις ΗΠΑ απαγορευεται δια ροπαλου...ειναι σοκαριστικο παντως αν σκεφτεις οτι εχουμε γεμισει στρινγκ και κωλους ολων των ηλικιων και πειραζει τους Ελληναραδες αν δουν λιγο βυζι... :think: :think: :think: :S :S :S :S ελεος... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :stretcher: :stretcher: :stretcher: :stretcher:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom