Νέα

Ελληνίδες, είναι απελευθερωμένες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonardo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Φοιτητη εισαι εσυ μηπως που μου εστειλες πριν λιγο μηνυμα στο μαιλ μου;
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
γιατι ελαβα ενα μαιλ απο εναν που μαιλ του ειναι Φοιτητης!Εσυ θα πηγαινες με αντρα;
 

foithths22opa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
498
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί ρωτάς;
Σε καμία περίπτωση πάντως και μόνο η σκέψη μου φέρνει αηδία! Καλύτερα να φάω τα σκατά μου παρά να πάω με άντρα!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Και να μη μιλάει πολύ.

και καθολου να μη μιλαει καλυτερα... τι στο διαολο, φυτεμενη ειναι η γκρινια στο μυαλο της ελληνιδας? εχετε δει ελληνιδα που να μη γκρινιαζει και να σου κανει τ' αρχιδια τουμπανο?  >:( αν ναι, ειμαι περιεργος να τη γνωρισω, ειναι συλλεκτικο κομματι!
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Mαγκες οι ελληνιδες εχουν πολυ δρομο μπροστά τους...Ακουστε αποτελεσματα ερευνας στο ερωτημα:
Ειχατε αυνανιστεί ποτέ, πριν απο την πρωτη σας ερωτική επαφή?
Αντρες που απαντησαν θετικά: 98%
Γυναικές που απαντησαν θετικά: 20%
Τα συμπερασματα δικα σας... :jerking:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: j 1973

Επισκέπτης
σωστος ο πανος!!αν και προτιμω τις μελαχροινες!!καλα υπαρχει ανθρωπος που μισησε το μαυρο??δεν το νομιζω!!!
 

Επισκέπτης
Mαγκες οι ελληνιδες εχουν πολυ δρομο μπροστά τους...Ακουστε αποτελεσματα ερευνας στο ερωτημα:
Ειχατε αυνανιστεί ποτέ, πριν απο την πρωτη σας ερωτική επαφή?
Αντρες που απαντησαν θετικά: 98%
Γυναικές που απαντησαν θετικά: 20%
Τα συμπερασματα δικα σας... :jerking:

Αυτό ακριβώς που λες... πέφτει μουνοδάχτυλο που πάει σύννεφο! Και πριν και μετά γιατί ως γνωστόν δεν μπορούν να κρατήσουν σχέση!  :)
 

Επισκέπτης
εγω αλλιως το εννοω!!με την πρεζα χανεις την αξιοπρεπεια σου!!ολα περιστρεφονται γυρω απο τη δοση μου!σε καταστρεφει!!το μαυρο ειναι αλλιως!!αλλα ειπαμε !μαλακισμενη νομοθεσια!!!!
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Αυτό ακριβώς που λες... πέφτει μουνοδάχτυλο που πάει σύννεφο! Και πριν και μετά γιατί ως γνωστόν δεν μπορούν να κρατήσουν σχέση!  :)
Παντως μιλαμε για απιστευτο κομπλεξισμο...  :headbang:Απο τη στιγμη που δεν εχουν εξοικιωθεί με την δικια τους σεξουαλικοτητα, σκεψου ποσο δυσκολο ειναι να τα βρούνε με εναν αντρα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Kαι μετά όποιος κακομοίρης βρεθεί μπροστά τους είναι υπόλογος που αυτές δε φτάνουν σε οργασμό!
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Λίγο άσχετο, αλλά καλό - κατά τη γνώμη μου:

" Γυναικεία εκδοχή "
Α : Α ! Έκοψες τα μαλλιά σου ! Πω πω , Είναι τόσο χαριτωμένα !

Β : Αλήθεια ,νομίζεις ότι είναι χαριτωμένα ; Δεν ήμουν και τόσο σίγουρη όταν τα είδα στον καθρέφτη . Δηλαδή , δεν νομίζεις ότι είναι πολύ κοντά;

Α : Προς Θεού , όχι ! Είναι τέλεια ! Θα μ' άρεσε πολύ να κάνω και τα δικά μου μαλλιά έτσι , αλλά νομίζω ότι το πρόσωπό μου είναι πολύ φαρδύ. Νομίζω ότι δεν θα μου πήγαιναν και τόσο.

Β : Καλά , σοβαρολογείς τώρα ; Νομίζω ότι το σχήμα του προσώπου σου είναι ιδανικό ! Και , νομίζω ότι θα σου πήγαινε πολύ να τα χτενίζεις προς τα πίσω , θα ήταν πολύ ωραίο χτένισμα . Πήγα να κάνω και γώ το ίδιο με τα δικά μου μόνο που φοβήθηκα ότι θα έδειχνε άσχημα τον μακρύ λαιμό μου .

Α : Α , μα τι αστεία είναι αυτά που λες τώρα ! Εγώ θα ήθελα να έχω έναν λαιμό σαν τον δικό σου ! Οτιδήποτε για να τραβήξει την προσοχή μακριά από αυτούς τους άσχημους ώμους που έχω.

Β : Πλάκα μου κάνεις ; Ξέρω πολλές κοπέλες που παρακαλάνε να έχουν τους δικούς σου ώμους . Όλα επάνω σου είναι τόσο τέλεια ! Εννοώ , κοίτα τα μπράτσα μου , βλέπεις πόσο κοντά είναι ; αν εγώ είχα τους ώμους σου τα ρούχα θα εφάρμοζαν τέλεια επάνω μου .

" Ανδρική εκδοχή " :
Α : Κουρεύτηκες ;
Β : Ναι !

:)
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
γυναικεία εκδοχή = :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ανδρική εκδοχή= :thumbsup: :thumbsup: :cool2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Φιλε το καλυψες τελεια το θεμα.Εμενα προσωπικα δε μου μενει τιποτα να σχολιασω.
Μια ερωτηση μονο.
Εμεις που μενουμε επαρχια και δεν μπορουμε λογω δουλειων να πηγαινοερχομαστε Βουλγαριες και Αθηνες, τι κανουμε;
Μόνο με παντρειά σωζόμαστε;;;;
Αν λεγεται σώσιμο αυτό!!!
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Φιλε το καλυψες τελεια το θεμα.Εμενα προσωπικα δε μου μενει τιποτα να σχολιασω.
Μια ερωτηση μονο.
Εμεις που μενουμε επαρχια και δεν μπορουμε λογω δουλειων να πηγαινοερχομαστε Βουλγαριες και Αθηνες, τι κανουμε;
Μόνο με παντρειά σωζόμαστε;;;;
Αν λεγεται σώσιμο αυτό!!!

Ζητάτε απ' τη Μαριέττα να μην ισχύσει το όριο του 10 για την εισαγωγή στα ΤΕΙ :)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
@@ απελευθερομένες είναι. Απλά την έχουν ψωνίσει και νομίζουν οτι είναι ανεξάρτητες και πετυχημένες και μερικές απο αυτές έχουν προσωπικότητα. Balz περισσότερη προσοπικότητα έχει η σφουγγαρίστρα μου παρά το 70% των γυναικών που έχω γνωρίσει μέχρι στιγμής.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: j 1973

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0
εγω παντως σαν ελληνιδα εκει που δεν ηθελα να δινω κωλο κ να τα πινω ,βρηκα εναν γαμια που μου το εβγαλε ,του τα κανω ολα ,ξεπαρθενιασε τον κωλο μου χυνει μουνι κολο λαρυγγι οπου γουσταρει ,ειναι θεμα να στο βγαλει ο παρτενερ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom