Νέα

Ελληνίδες, είναι απελευθερωμένες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonardo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
και σου θυμιζω και κατι αλλο!!!η ντιανα γερμανιδα ειναι και αυτη !!!!αλλα αντριανα μακραν η καλυτερη  ;)!!!!ΥΓ.τη παρασκευη σε θελω ετοιμοπολεμο  :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Εγω δεν βαζω καμια πανω απο τις Ρωσιδες και γαμω τις πιπες και καβλα φατσες!
 

Επισκέπτης
παντως με οσες γερμανιδες εχω παει ολες ηταν σκετη καυλα!!!αξιες ,αξιες!!οι ρωσιδες εχουν το κακο χουι να δαγκωνουν,να αφηνουν σημαδια!!οι τσεχες ειναι πολυ ομορφες!!!
 

Επισκέπτης
τατουαζ να εχει,μεγαλο σχετικα στηθος και κωλαρα  ωραια!!!αυτα θελω!!!
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Να σε ρωτησω κατι Πανο ασχετο!Η Ματουλα η μανα του Λορεντζο τι ηταν;
 

Επισκέπτης
πρεζακι ηταν και προμηθευε την καλη κοινωνια της αθηνας με πρεζα και ενιοτε κοριτσια!!αν ιδια ψωνιζοταν δεν ξερω!!πολυ πιθανο !!
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Την ειχα δει μια φορα τη μανα του Λορεντζο την χαιρετησα και με εβρισε;Εχετε καμια προσωπικη εμπειρια η κατι αλλο γνωριζετε;
 

Επισκέπτης
το ξερω πανο οτι εχουμε τα ιδια γουστα!!αλλα δεν φροντιζετε τον θειο warhol!! >:(!!τοσο καρο σας πρηζω τα παπαρια με την αντριανα και αντι να παρετε τηλεφωνο να γυρισει πισω,να μαζεψετε υπογραφες βρε αδερφε,εσεις τιποτα  :(!!μονο ο πανος συμπασχει!!
 

Επισκέπτης
τη πρεζα πολλοι εμισησαν,το μαυρο κανενας!!!!και ο γιος της ειναι μαλακας,που το παιζει και ροκας ο ρεζιλης!!
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Πεστα ρε warhol;Γιατι ο Εθνικος Σταρ αλλη ιστορια!Εχει κανενας κασετες απο Ερωτοδικειο που γινοταν της πουτανας το καγκελο;Ο Εθνικος τι μαλακας;Τον ειχαν συλλαβει για ναρκωτικα και μαστροπεια μετα του εφταιγε η Βουγιουκλακη!
 

Επισκέπτης
Το 1998 στην κιφησιά απέναντι από τον τροχονόμο , είχε αρπάξει κάτι μάπες ο εθνικός σταρ από έναν τυπά , που του έφυγαν όλα τα δαχτυλίδια και τα χαϊμαλιά που φοράει . Η πλάκα είναι οτι είναι 2 μέτρα και ο άλλος ήταν 1.65 με το ζόρι .
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι τον πλακωσε στο ξυλο;Τι αλλο ξερεις να γελασω!Πολυ οργιο!
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Καλα πολυ νουμερο του εχω κανει πλακες στο τηλ απειρες!Το σαιτ του ολο τα ιδια και τα ιδια λεει!Γιατι τα ειχε βαλει με την Βουγιουκλακη;Καλα ο Μπουτιας αλλη μορφη και αυτος βεβαια αυτος ειναι ποιο νορμαλ!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
τατουαζ να εχει,μεγαλο σχετικα στηθος και κωλαρα  ωραια!!!αυτα θελω!!!

μιά και είσαι συγκεκριμμένος φίλε μου, τη θέλω 1,70+, ξανθιά (φυσική), γυμνασμένη με βυζάρες. Ο ωραίος κώλος εννοείται. Δηλαδή ΟΧΙ μελαχροινή κοντή και χαμηλοκώλα, αγύμναστη.

Και η "πληθωρικότητα" με σωστές αναλογίες πολύ καλή είναι.

Και να μη μιλάει πολύ.

Και το ναι της να είναι ΝΑΙ και το όχι της να είναι ΟΧΙ.

Όπως δηλαδή είναι και η μέση Φασολίδα......

Όσο για το τατουάζ, ελπίζω να μπορώ να στηριχτώ στη βοήθειά σου...
 

Επισκέπτης
αντριανα !!!!!!!γυρνα!!!!!!κανω ανταρτικο για να γυρισει  :uzi: :uzi: :ak: :ak: :ak:
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
warhol θα πηγαινες ποτε με αντρα να τον πηδηξεις;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
ποιον πηδηξες?ΜΙΛΑ ΝΤΕ...Απο ν ξεκιναει το ονομα του?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom