Νέα

Το τελος της μοδας του toplles!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα D R1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Η μοναδική topless στο Φαλιράκι σήμερα !Τουλάχιστον αποζημίωσε !Προσφορά στο φόρουμ-->
 

Συνημμένα

  • IMG_0887.JPG
    IMG_0887.JPG
    904,8 KB · Εμφανίσεις: 55

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Αν δεις την ημερομηνία , η ιστορία με τις Ουγγαρέζες είναι ένα χρόνο πριν!
Δυστηχώς στον τουρισμό ισχύει το κάθε πέρσι και παρα πολύ καλύτερα! Στην ίδια βόλτα πριν μια εβδομάδα  δεν υπήρχε τίποτα! Ούτε ένα βιζί και ούτε μια ξέμπαρκη γκόμενα!
Βλέπω επίσης  πως οι μόνες κοπέλες έχουν ξεγράψει τελείως την Ρόδο από τις διακοπές τους! Εκτός βέβαια αν έρθουν να λιώσουν στο ποτό και στο φαί(ούτε καν παραλία) σε κανένα all inclusive! Που απο διασταυρωμένες πληροφορίες ούτε οι Ανιματερ δεν γαμάνε φέτος! Στο δε Φαλιράκι κάθε βράδι αυτόν τον Ιούλιο γίνονται άσχημες φασαρίες και ξυλίκια μεταξί των τουριστών!
μια από τα ίδια κ εδώ Λευκάδα όμως γκόμενες έχει κ πόλες αλλά φασαρίες σουρονουνε γαμάτα κ φέτος ρε μάγκες τη γίνεται όλοι χορτατοι είναι από γαμιση ρεεεεεεε θα φύγουν αγαμητές!!
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Λευκαδα οταν ειχα ερθει ειχε μονο γριες και αγγλιδες πιτσιρικες αλλα γαμω της παραλιες
Απ τα επτανησα εχω παει σε πολλες παραλιες Λευκαδα,Κερκυρα και Ζακυνθο

Κερκυρα εχει γαμω τις παραλιες γυμνηστων

Μυρτιωτισα μαζευε πολυ μουνι μεχρι που την μαθανε οι βλακες οι Θεσσαλονικεις και οι Αθηναιοι και τα τελευταια δυο χρονια πανε φουλ Ελληνες Ελληνιδες που δεν γδυνεται κανεις/καμια με αποτελεσμα να φυγουν οσες Ελληνιδες και ξενες εκαναν γυμνισμο..Τελευταια φορα πηγα μονο μιση ωρα αντεξα οι τενεκεδες ειχαν φερει μεχρι και ρακετες σε παραλια γυμνηστων που υποτιθεται πρεπει να ναι ησυχα!!Εννοειται οτι πλεον πανε να την κανουν κοσμοπολιτικη γιατι ειναι οντως πανεμορφη παραλια..

Αλλα για οποιον ξερει υπαρχει ο Αριλας που για μενα ειναι αν οχι η καλυτερη παραλια γυμνηστων στην  Ελλαδα τοτε σιγουρα στο τοπ 3

Ολες ειναι τοπλες και το 80% και ολογυμνη..Παλια απαγορευοταν να πας χωρις να τα βγαλεις ολα αλλα τελευταια εχει αλλαξει αυτο μερικες καθονται με στρινγ

ΤΟ 80% που μαζευει ειναι Γερμανιδεςοι/Γερμανιδες
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Δεν γαμουνται πια οι τουριστριες ακομα να το καταλαβεται?
Εχει η Αγγλιδα,η Γαλλιδα,η Ολλανδεζα κτλπ στην χωρα τους απο ασπρο,κιτρινο,μαυρο μεχρι οτι μιξη μπορειται να φανταστειται

Οποτε δεν τους νοιαζει το γαμησι γιατι πια ο ΕΛληνας δεν ειναι κατι ξεχωριστο

Εγω πιο πολλες ξενες γαμαω Αθηνα μεσω couchsurfing που σκανε πολλες παρα στα νησια που ειναι και οι τηγανοκεφαλοι οι οποιοι εχουμε ξενερωσει με τις καφριλες τους και τις τελευταιες τουριστριες που πιθανον να θελανε λουτσο..
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36

Το 2013 η το 2014...
Ωραια ειχα περασει απιστευτες παραλιες αλλα μου φανηκε πολυ υποτονικα σε σχεση με την Κερκυρα οσον αφορα την διασκεδαση..
Πιο πολυ για ζευγαρο-κατασταση μου φανηκε
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Λευκαδα οταν ειχα ερθει ειχε μονο γριες και αγγλιδες πιτσιρικες αλλα γαμω της παραλιες
Απ τα επτανησα εχω παει σε πολλες παραλιες Λευκαδα,Κερκυρα και Ζακυνθο

Κερκυρα εχει γαμω τις παραλιες γυμνηστων

Μυρτιωτισα μαζευε πολυ μουνι μεχρι που την μαθανε οι βλακες οι Θεσσαλονικεις και οι Αθηναιοι και τα τελευταια δυο χρονια πανε φουλ Ελληνες Ελληνιδες που δεν γδυνεται κανεις/καμια με αποτελεσμα να φυγουν οσες Ελληνιδες και ξενες εκαναν γυμνισμο..Τελευταια φορα πηγα μονο μιση ωρα αντεξα οι τενεκεδες ειχαν φερει μεχρι και ρακετες σε παραλια γυμνηστων που υποτιθεται πρεπει να ναι ησυχα!!Εννοειται οτι πλεον πανε να την κανουν κοσμοπολιτικη γιατι ειναι οντως πανεμορφη παραλια..

Αλλα για οποιον ξερει υπαρχει ο Αριλας που για μενα ειναι αν οχι η καλυτερη παραλια γυμνηστων στην  Ελλαδα τοτε σιγουρα στο τοπ 3

Ολες ειναι τοπλες και το 80% και ολογυμνη..Παλια απαγορευοταν να πας χωρις να τα βγαλεις ολα αλλα τελευταια εχει αλλαξει αυτο μερικες καθονται με στρινγ

ΤΟ 80% που μαζευει ειναι Γερμανιδεςοι/Γερμανιδες
ποτέ ήρθες;;;
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Δεν γαμουνται πια οι τουριστριες ακομα να το καταλαβεται?
Εχει η Αγγλιδα,η Γαλλιδα,η Ολλανδεζα κτλπ στην χωρα τους απο ασπρο,κιτρινο,μαυρο μεχρι οτι μιξη μπορειται να φανταστειται

Οποτε δεν τους νοιαζει το γαμησι γιατι πια ο ΕΛληνας δεν ειναι κατι ξεχωριστο

Εγω πιο πολλες ξενες γαμαω Αθηνα μεσω couchsurfing που σκανε πολλες παρα στα νησια που ειναι και οι τηγανοκεφαλοι οι οποιοι εχουμε ξενερωσει με τις καφριλες τους και τις τελευταιες τουριστριες που πιθανον να θελανε λουτσο..
εγώ διαφωνώ τυπε μακράν .....μακράν..... δουλεύω σε χοτελ κ βλέπω τη γίνεται τώρα αν θες να σου τη πέση αυτή ξεχνάτο!!!!!!!
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
εγώ διαφωνώ τυπε μακράν .....μακράν..... δουλεύω σε χοτελ κ βλέπω τη γίνεται τώρα αν θες να σου τη πέση αυτή ξεχνάτο!!!!!!!

Καλα δεν μιλαω για ξενοδοχεια και μπαρ μεσα σε ξενοδοχεια
με το all inclusive μονο αυτοι τρωνε στα νησια
Βεβαια εγω τρωω πολυ απ αλλες πηγες οπως παραλιες γυμνηστων η κανα πρωινο καμακι...

Αλλα ουσιαστικα στα νησια μονο οσοι ειναι κοντα στο all inclusive τρωνε..

Πχ να κατεβει Αθηναιος σε νησι δεν αξιζει..Εγω ουσιαστικα εχω σπιτι σε νησι και ξερω ντοπιους που με  καθοδηγησανε καλα αλλιως σιγα μην ηξερα οτι πχ στην ταδε παραλια γυμνηστων γαμας..

Απλα λεω οτι πλεον ειναι τοσο ακριβα τα νησια που μη μονιμος κατοικος δεν αξιζει να παει για να γαμησει τουριστρια γιατι με το all inclusive μαλλον θα μιναρει παρα θα γαμησει
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
Καλα δεν μιλαω για ξενοδοχεια και μπαρ μεσα σε ξενοδοχεια
με το all inclusive μονο αυτοι τρωνε στα νησια
Βεβαια εγω τρωω πολυ απ αλλες πηγες οπως παραλιες γυμνηστων η κανα πρωινο καμακι...

Αλλα ουσιαστικα στα νησια μονο οσοι ειναι κοντα στο all inclusive τρωνε..

Πχ να κατεβει Αθηναιος σε νησι δεν αξιζει..Εγω ουσιαστικα εχω σπιτι σε νησι και ξερω ντοπιους που με  καθοδηγησανε καλα αλλιως σιγα μην ηξερα οτι πχ στην ταδε παραλια γυμνηστων γαμας..

Απλα λεω οτι πλεον ειναι τοσο ακριβα τα νησια που μη μονιμος κατοικος δεν αξιζει να παει για να γαμησει τουριστρια γιατι με το all inclusive μαλλον θα μιναρει παρα θα γαμησει
Ζακυνθινός;;;εγώ αδερφέ έχω πάρει απολα από γκόμενες μέχρι ζευγάρια δουλεύω πάντα νύχτα 11_7 ......κατάλαβες!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Breaking News!!
 

Συνημμένα

  • c95f8b1b-873b-4b86-a4f5-8244fd7f4c48.jpg
    c95f8b1b-873b-4b86-a4f5-8244fd7f4c48.jpg
    102,6 KB · Εμφανίσεις: 38

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Βέβαια 1 στις τρεις με χαλάει..Παλιώτερα όλες έξω θα τα είχαν...
 

Συνημμένα

  • 18a463ca-dc32-45ea-b44f-718694e79f79.jpg
    18a463ca-dc32-45ea-b44f-718694e79f79.jpg
    128,4 KB · Εμφανίσεις: 29
  • 66e897fd-5859-4048-a4b2-989f2c33edc1.jpg
    66e897fd-5859-4048-a4b2-989f2c33edc1.jpg
    72,6 KB · Εμφανίσεις: 33

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom