Νέα

Το τελος της μοδας του toplles!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα D R1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
η εκάστοτε ξαδερφη, συναδελφισα, γειτονισα, αδελφη ή ότι εχει ο καθενας παιζει τον ρολο της προξενητρας, απλα παλια γινοταν με σκοπο τον γαμο ενώ τωρα με σκοπο την σχεση. αγνωστες στο δρομο σου λενε δεν δινω το τηλ μου σε αγνωστο, ε αμα εχεις φιλη της καποια δικη σου, σου κάθονται πολύ πολύ πιο ευκολα

Λάθος, αλλιώς δε σου κάθονται, το προξενιό για σχέση είναι απαραίτητο πλέον χωρίς αυτό μόνο με λεφτά σε εκδιδόμενες ή με τις Έλενα Χούφτα και Μαρία Παλάμη...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Φίλε έχεις απόλυτο δίκιο και θέλω να το διευκρινίσω! Τις τρεις μέρες που τραβιόταν μαζί μου ήταν το καλύτερο κορίτσι και έτσι είναι κάθε γκόμενα που γαμιέται μαζί μας! Το "ψώλα" πήγαινε για τη συμπεριφορά της μετά τις τρεις μέρες που με ανάγκασε να την διώξω και να την μπλοκάρω αν και πριν λίγο ήρθε και έκλαιγε σαν καταρράχτης!  Βέβαια και η εμφάνισή της πάντα χωρίς σουτιέν τα βράδια μόνο με φορεματάκι παραπέμπει να της δωθεί ο χαρακτηρισμός όσο είναι στο ψάξιμο!
Πιστευω πάντος πως με ένα σοβαρό πέσιμο το μουνί θα τρωγόταν και θα γλίτωνα τα κλάματα και τις ...πετσέτες  !
Επίσης !!!! Ξεκολλήστε απο τα κινητά! Η μόδα να βρίσκει κάποια γαμιά απο τα applications ψιλοτελειώνει ή τουλάχιστον είναι στα τελευταία της!
The pussy is out there...
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Φίλε έχεις απόλυτο δίκιο και θέλω να το διευκρινίσω! Τις τρεις μέρες που τραβιόταν μαζί μου ήταν το καλύτερο κορίτσι και έτσι είναι κάθε γκόμενα που γαμιέται μαζί μας! Το "ψώλα" πήγαινε για τη συμπεριφορά της μετά τις τρεις μέρες που με ανάγκασε να την διώξω και να την μπλοκάρω αν και πριν λίγο ήρθε και έκλαιγε σαν καταρράχτης!  Βέβαια και η εμφάνισή της πάντα χωρίς σουτιέν τα βράδια μόνο με φορεματάκι παραπέμπει να της δωθεί ο χαρακτηρισμός όσο είναι στο ψάξιμο!
Πιστευω πάντος πως με ένα σοβαρό πέσιμο το μουνί θα τρωγόταν και θα γλίτωνα τα κλάματα και τις ...πετσέτες  !
Επίσης !!!! Ξεκολλήστε απο τα κινητά! Η μόδα να βρίσκει κάποια γαμιά απο τα applications ψιλοτελειώνει ή τουλάχιστον είναι στα τελευταία της!
The pussy is out there...

:thumbsup:

Ποτέ μου δε κατάλαβα των εθισμό στο κινητό και δη στις εφαρμογές!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
chat rooms, κινητα, ιντερνετ, φεησμπουκ δινουν δινατοτητα να μιλαμε με πολλες ταυτόχρονα και σε αυτές ένα ειδος ανωνυμιες αφου δεν είναι σε κοινη θεα στο δρομο.

με απλα λογια στο δρομο σε ποσες εχεις τα κοτσια σε μια μερα να μιλησεις?
εμενα το ρεκόρ μου είναι 10 μετα από στοίχημα με τον εαυτο μου σε ένα κάμπινγκ και τελικα δεν εκατσε καμμια από αυτές.

αντίθετα όταν ημουν στην αθηνα μπηκα σε 5 σαητ , φεησμπουκ, ανταλτ, σινγκλ, φριεντς, παρεα,
μιλησα σε 1 μερα σε 50
επιασα κουβεντα στις 5
βγηκα ραντεβού με τις 2
πηδηξα την 1

πολύ καλυτερα από ότι με το παραδοσιακο δρομο τελος. το ιδιο κανουν και οι γκομενες αν βγουν με μινι θα τις μιλησουν 2 αν ανεβασουν φωτο με μινι 50-100
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Δε νομιζω πως μπαινει τελος στη συνηθεια του τοπλες! Υπαρχουν νησια και παραλιες που καλα κρατα!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
chat rooms, κινητα, ιντερνετ, φεησμπουκ δινουν δινατοτητα να μιλαμε με πολλες ταυτόχρονα και σε αυτές ένα ειδος ανωνυμιες αφου δεν είναι σε κοινη θεα στο δρομο.

με απλα λογια στο δρομο σε ποσες εχεις τα κοτσια σε μια μερα να μιλησεις?
εμενα το ρεκόρ μου είναι 10 μετα από στοίχημα με τον εαυτο μου σε ένα κάμπινγκ και τελικα δεν εκατσε καμμια από αυτές.

αντίθετα όταν ημουν στην αθηνα μπηκα σε 5 σαητ , φεησμπουκ, ανταλτ, σινγκλ, φριεντς, παρεα,
μιλησα σε 1 μερα σε 50
επιασα κουβεντα στις 5
βγηκα ραντεβού με τις 2
πηδηξα την 1

πολύ καλυτερα από ότι με το παραδοσιακο δρομο τελος. το ιδιο κανουν και οι γκομενες αν βγουν με μινι θα τις μιλησουν 2 αν ανεβασουν φωτο με μινι 50-100
Συμφωνώ! Όλοι πηδήξαμε απο Ίντερνετ! Τότε που ψάχνονταν λιγότεροι! Και οι γκόμενες το ανακαλύπταν σιγά σιγά! Τώρα έχει πέσει όλη η μάζα των ανδρών πάνω στο νετ και οι γκόμενες ξέρουν πλέον τι γίνεται! Και μάλιστα πολλές πλέον το έχουν για παιχνίδι αυτοεπιβεβαίωσης και το θεωρούν και βλακεία να γαμηθούν με κάποιον απο το νετ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
λογω ξενων τουριστριων ναι εκει που εχει μονο ελληνιδες το τοπλες εχει εξαφανιστεί από τον ιουνιο του 1997.
πχ 20.000 ελληνιδες στην παραλια νεων φλογητων χαλκιδικης = 0 τοπλες
παραλια ελλη στην πολη της ροδου 200 ξενες + 200 ελληνιδες = 5 τοπλες
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Δε νομιζω πως μπαινει τελος στη συνηθεια του τοπλες! Υπαρχουν νησια και παραλιες που καλα κρατα!
Το Σάββατο σε μια παραλία πολύ ωραία(τραγανού) με μιξ κοσμο τουρίστες αλλά μόνο μια γιαγιά τα είχε έξω! Όλες οι μικρές φοράνε μαγιό...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Φίλε Βαλκάνιε ;Τόσο μπάζο είναι;Στη Πράγα έναν στα τζάμπα δεν θα της τον έριχνες ;Φίλε Cool με πίεζε για γάμο!Θα τη παντρευόσουν;

Ελα ρε συ,τωρα σε διάβασα :grin:

Δεν ξέρω τι σου έκανε μετά την 3η μέρα και την σιχρτιρίζεις. :grin:

Από εμφάνιση,αν ήταν από 19-22 για Σλοβακα θα της εβαζα 6,5
αλλά αυτη ειναι μεγαλύτερη οποτε είναι κλασσικο εξαράκι.
Το εξαράκι πέρα απο τη φωτο,προκυπτει και από τα περί γαμου.
Δεν εχει να κάνει με εσένα αυτο,απλά αξιόμαχη Σλοβακα που να θέλει να παντρευτει στην Ελλάδα και μάλιστα μετά από γνωριμια 3 ημερών,δεν υπάρχει..

Πάντως δωσε πονο :fuck1: απλά μην τις τραμπουκίζεις αν δεν έκαναν καμιά καφριλα,δεν υπάρχει λόγος



 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Αγαπητοί φιλοί που ακουλουθείτε τα ταπεινά γραφόμενά μου!Έχω γράψει σε πολλά ανατολικά νήματα αλλά αυτή τη στιγμή έτσι όπως είμαι έχω την ανάγκη να γράψω ΕΔΩ!!!!!!!
Στη φώτο που σας παραθέτω είναι η ψώλα Σλοβάκα που  :knockinb: :fuck2: :pipa1: :s&m_1: επι 3 μέρες και χόρτασα όσο δεν πάει!!!!Στη πορεία και λόγω υπερβολικής εξάντλησης και ασυμφωνίας  επιδιώξεων την σούταρα στεγνά προς αναζήτησή άλλων και νέων κορασίδων!!!!
Τυχαίως εβρισκόμενος πριν ολίγης ώρας σε Ελληνικό πιρφοροκλαμπ, ξαφνικά βλέπω την εν λόγω "τουρίστρια" να παρευρίσκεται εις την πίσταν και να χορεύει προκλυτικώς προς προσέλκυσην νέων επιβητόρων !!!!Επι μια ώρα !!!!!!Κανεις ΝΕΟΕΛΛΗΝ δεν προσέγγισε !!!Ένα "Hallo" μόνο!!!!Ένα και μόνο ΕΝΑ καταραμένο απλό "Γεια" χρειαζόταν!Όποιος το έλεγε μετά από λίγη ώρα θα είχε το στημένο πέος του εντός της υγρής Σλοβάκικης μουνοτρυπίδας της...

Και επι μία ώρα δεν βρέθηκε ΕΝΑΣ!!!!!!ΕΝΑΣ!!!!!!!!!!Ενας να πει ένα καταραμένο "Γεια"....
Ρε γαμώτο...Κανένας μα κανένας δεν έχει γσμήσει χειρότερη ?????Τόσο σαβουρογάμης είμαι ?Θα με κράξουν και οι αριστεροί με τα χάλια των νεοελλήνων!!!
Τώρα γυρνάω απο μια γύρα σε όλες τις Τουριστικές πιάτσες και έχω να πω πως η μοναδική κλαςάτη και έτοιμη γκόμενα για γαμήσι ήταν η Σλοβάκα που εισήγαγα προς χάρη του Έθνους για τον κάθε απλό συμπατριώτη ...Απορώ αν αξίζουμε καλύτερη μοίρα απο αυτή που έχουμε...
Στο πιρφοριστάν όλοι ακολουθούν την μοίρα τους!Οι γκόμενα έφυγε αγαμητη ενώ ψαχνώταν αγρίως για πούτσο!!!
Φίλε Βαλκάνιε ;Τόσο μπάζο είναι;Στη Πράγα έναν στα τζάμπα δεν θα της τον έριχνες ;Φίλε Cool με πίεζε για γάμο!Θα τη παντρευόσουν;
Φίλε Μίδα είχε έναν 50άρη Ιταλό πριν απο μένα ...Τι λες για τη κατάντια όσων έχουν μείνει?
Ναυαρχέ?
Πάρτε τη

Καλη αλλα λιγο ακωλη. Παντρεψε τη με κανα θειο σου να στεριωσει
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ελα ρε συ,τωρα σε διάβασα :grin:

Δεν ξέρω τι σου έκανε μετά την 3η μέρα και την σιχρτιρίζεις. :grin:

Από εμφάνιση,αν ήταν από 19-22 για Σλοβακα θα της εβαζα 6,5
αλλά αυτη ειναι μεγαλύτερη οποτε είναι κλασσικο εξαράκι.
Το εξαράκι πέρα απο τη φωτο,προκυπτει και από τα περί γαμου.
Δεν εχει να κάνει με εσένα αυτο,απλά αξιόμαχη Σλοβακα που να θέλει να παντρευτει στην Ελλάδα και μάλιστα μετά από γνωριμια 3 ημερών,δεν υπάρχει..

Πάντως δωσε πονο :fuck1: απλά μην τις τραμπουκίζεις αν δεν έκαναν καμιά καφριλα,δεν υπάρχει λόγος
Δυστηχώς φέτος μαζί με την δίνη κρίσης που έχει περιέλθει η χώρα υπάρχει και τεράστια κρίση και στο καμάκι!
Είναι τόσο πάτος ο Τουρισμός και τόσο καλά πακεταρισμένος με το all inclusive που δεν υπάρχει καθόλου κόσμος εκτός ξενοδοχείων αλλά και όταν βγαίνουν το κάνουν στα γρήγορα για να μην χάσουν το φαί....
Ακόμα και στη δουλειά μου αναγκάζομαι να συναναστραφώ με κόσμο που τα προηγούμενα χρόνια δεν θα ασχολιόμουν καν!Το ίδιο και με τις τουρίστριες ...είναι τόσο χαμηλό το επίπεδο που πρέπει να ξεχάσουμε στάνταρ άλλων εποχών!
Η Σλοβάκα ήταν περσινό one night stand  που ξαναήρθε με προσδοκίες για περισσότερα αλλά έκανε κάποια foul και πήρε κίτρινη και μετά κόκκινη κάρτα στις αρχές του αγώνα...
Είναι η λιγότερο ωραία των τελευταίων μου ετών αλλά μοναδική διαθέσιμη...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Σαπίλα...
Όλη η παραλία του καζίνο δεν είχε ΟΥΤΕ ΜΙΑ Ρώγα....
Τέλος εποχής!Μόνο ξέκωλα μαγιό και τατουάζ οι περισσότερες γκόμενες !Ξένες και Ελλεινίδες

Και όπως βλέπετε όλες πάσχουν απο τη νόσο του ...κινητού ...
 

Συνημμένα

  • IMG_0534.JPG
    IMG_0534.JPG
    645 KB · Εμφανίσεις: 48
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Δε ξερω αλλα η δικια μου σε οποια παραλια κ αν εχουμε βρεθει μολις ετοιμασουμε τα πραγματα κ πριν βουτηξουμε,το πρωτο πραγμα που κανει ειναι να βγαλει σιγουρα το τοπακι της!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Χτες "όργωμα" χιλιομέτρων στη παραλία Φαληρακίου!
Topless μόνο ΜΙΑ αξιόλογη γκόμενα με μια ανάλογη φίλη!
Εμείς σαν... world class "snippers" πήγαμε κάτσαμε δίπλα και την πέσαμε με συνοπτικές διαδικασίες!
Ήταν Ούγγρες και ευγενικότατες! Καναμε καλό παρεάκι και σε κάποια φάση βρέθηκα στην άκρη της παραλίας στο κύμα να είμαι μπρούμυτα και αυτή καθιστή και να μιλάμε χαλαρά! Ήξερε που κοίταζα αλλά δεν την ένοιαζε!
Φύγαμε όλοι μαζί και πήγαμε για παγωτά!
Στο τέλος αντάλλαξε FB  ο φίλος μου και στείλαμε μνμ να βρεθούμε βράδυ!
Δεν απάντησαν και στο προφίλ τους δηλώνουν και οι δύο αρραβωνιασμένες...

The game never end :rockon: :rockon: :rockon:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Χτες "όργωμα" χιλιομέτρων στη παραλία Φαληρακίου!
Topless μόνο ΜΙΑ αξιόλογη γκόμενα με μια ανάλογη φίλη!
Εμείς σαν... world class "snippers" πήγαμε κάτσαμε δίπλα και την πέσαμε με συνοπτικές διαδικασίες!
Ήταν Ούγγρες και ευγενικότατες! Καναμε καλό παρεάκι και σε κάποια φάση βρέθηκα στην άκρη της παραλίας στο κύμα να είμαι μπρούμυτα και αυτή καθιστή και να μιλάμε χαλαρά! Ήξερε που κοίταζα αλλά δεν την ένοιαζε!
Φύγαμε όλοι μαζί και πήγαμε για παγωτά!
Στο τέλος αντάλλαξε FB  ο φίλος μου και στείλαμε μνμ να βρεθούμε βράδυ!
Δεν απάντησαν και στο προφίλ τους δηλώνουν και οι δύο αρραβωνιασμένες...

The game never end :rockon: :rockon: :rockon:

Μάλλον πρέπει να σκεφτόμαστε πλέον μόνο την Ουγγαρία... Σου εύχομαι και γενικά καλλίτερη τύχη και πολλά και ποιοτικά γαμήσια!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τελικά ο Σεπτέμβριος είναι ο καλύτερος μήνας!

Χτες πήγα παραλία (αφάντου για όσους ξέρουν απο Ρόδο) και είχε 4-5 Τοπλες σαραντάρες με τουμπανόβιζα γύρω μου που ήταν με τους άντρες τους!!

Η δικιά μου Ρωσίδα δεν τα έβγαλε και σπάστηκα :2funny:

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Κάτι ψιλά
 

Συνημμένα

  • IMG-f77065700ab72248a2220597803b9a9d-V.jpg
    IMG-f77065700ab72248a2220597803b9a9d-V.jpg
    160,9 KB · Εμφανίσεις: 36
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μια χαρα είναι η ροδος. ο νομός θεσσαλονικης με 10πλασιο πληθυσμο εχει να δει τοπλες από το 2008.
στην δε χαλκιδικη τελευταια φορα ειδα σε παραλια γυμνιστων πριν 2 χρονια βυζι. στις υπολοιπες παραλιες ΚΑΙ ΜΕ ΞΕΝΕΣ από το 2012.
και τις οργωνω ολες τις παραλιες κάθε χρονο.
η ροδος είναι παραδεισος σε αυτό το θεμα, όπως και στο καμακι. όπως ειπατε βρηκατε 2 ουγγερεζες και πιασατε κουβεντα… ημουν προγηγουμενο σκ καλαμιτσι σε κάμπινγκ με ανατολικοερυρωπαιες ΟΛΕΣ συνοδευομενες από συζυγο ή και παιδια. ελευθερες ηταν μονο ανηλικες με τους γονεις τους. καλυτερα στις παραλιες της θεσσαλονικης εκει βρίσκεις και γυναικοπαρεες ελληνιδες ή ξενες, χαλκιδικη μονο οικογενειες και ζευγάρια από ξενες.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
μια χαρα είναι η ροδος. ο νομός θεσσαλονικης με 10πλασιο πληθυσμο εχει να δει τοπλες από το 2008.
στην δε χαλκιδικη τελευταια φορα ειδα σε παραλια γυμνιστων πριν 2 χρονια βυζι. στις υπολοιπες παραλιες ΚΑΙ ΜΕ ΞΕΝΕΣ από το 2012.
και τις οργωνω ολες τις παραλιες κάθε χρονο.
η ροδος είναι παραδεισος σε αυτό το θεμα, όπως και στο καμακι. όπως ειπατε βρηκατε 2 ουγγερεζες και πιασατε κουβεντα… ημουν προγηγουμενο σκ καλαμιτσι σε κάμπινγκ με ανατολικοερυρωπαιες ΟΛΕΣ συνοδευομενες από συζυγο ή και παιδια. ελευθερες ηταν μονο ανηλικες με τους γονεις τους. καλυτερα στις παραλιες της θεσσαλονικης εκει βρίσκεις και γυναικοπαρεες ελληνιδες ή ξενες, χαλκιδικη μονο οικογενειες και ζευγάρια από ξενες.
Αν δεις την ημερομηνία , η ιστορία με τις Ουγγαρέζες είναι ένα χρόνο πριν!
Δυστηχώς στον τουρισμό ισχύει το κάθε πέρσι και παρα πολύ καλύτερα! Στην ίδια βόλτα πριν μια εβδομάδα  δεν υπήρχε τίποτα! Ούτε ένα βιζί και ούτε μια ξέμπαρκη γκόμενα!
Βλέπω επίσης  πως οι μόνες κοπέλες έχουν ξεγράψει τελείως την Ρόδο από τις διακοπές τους! Εκτός βέβαια αν έρθουν να λιώσουν στο ποτό και στο φαί(ούτε καν παραλία) σε κανένα all inclusive! Που απο διασταυρωμένες πληροφορίες ούτε οι Ανιματερ δεν γαμάνε φέτος! Στο δε Φαλιράκι κάθε βράδι αυτόν τον Ιούλιο γίνονται άσχημες φασαρίες και ξυλίκια μεταξί των τουριστών!
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Ομοιως, στις παραλιες της αττικης παιδια τα πραγματα ειναι καθε περυσι και καλυτερα. Τις εχουμε φοβισει τις γκομενες και δεν γδυνονται, ισως κρυωνουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom