Νέα

Το τελος της μοδας του toplles!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα D R1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Οι γυναικες ελληνιδες δε θελουν να δειχνουν τα βυζια τους σε:

1. Γερους

2. Οικονομικους μεταναστες πλην αραπαδων

3. Μπατιρηδες εργενηδες
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Η Ελληνική παραλία τις δεκαετίες του 90 και του 2000 ήταν ....πεντοζάλη!! Απίθανη αίσθηση!! Μοναδική!

Πού να δεις τι ζήσαμε εμείς οι παππούδες (σήμερα) στην Έλλη, στο Φαληράκι αλλά και στη Λίνδο τη δεκαετία του 80!!!
 

Καρίνα

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
552
Like
8
Πόντοι
6
Οι γυναικες ελληνιδες δε θελουν να δειχνουν τα βυζια τους σε:

1. Γερους

2. Οικονομικους μεταναστες πλην αραπαδων

3. Μπατιρηδες εργενηδες

Εγώ πάλι δε θέλω να δείχνω τα βυζιά μου σε παραλίες με οικογένειες
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.439
Πόντοι
216
Οι πουστηδες επεβαλαν και αυτη τη ταση!
 

Dr Serway

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Φαινεται ειναι θεμα μοδας και εποχης.Θυμαμαι αρχες δεκαετιας 90 κατι Γερμανιδες βυζαρουδες που τα πεταγανε,για τοπλες μιλαω.Σε συντομη τσαρκα στη παραλια υπηρχαν  τουλαχιστον 5.Τα τελευταια χρονια οντως εχει μειωθει αυτο.

Τη δεκαετία του 80 παίχτη μου να δεις τι γινόταν!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Εγώ πάλι δε θέλω να δείχνω τα βυζιά μου σε παραλίες με οικογένειες
Γιατί όχι? Να χαίρονται τα αγοράκια και να μαθαίνουν τα κοριτσάκια  :2funny: :rockon:

Εγώ γουστάρω τις σούπερ Μαμάδες που τα πετάνε όλα έξω!  :tits2: :tits:

Ευφορικές καταστάσεις! Και εκεί ίσα ίσα που έχεις και την ησυχία  σου  ;)

Αν είσαι κοπέλα, με τον τρόπο που σκέφτεσαι νομίζω πως μόνο στη μπανιέρα σου τα βγάζεις και μάλιστα  με τη πόρτα κλειδωμένη  
 

zevgar1

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε κανείς λάθος τα τσουλια πανε τωρα σε γκλαμουρ παραλιες με τσουχτερή είσοδο ή σε πισίνες. Εκεί ψάχνουν είτε χορηγούς είτε πουτσα απο κάνα βαπορακι κοκας ή μπάρμαν....
χωρίς να υιοθετώ το τσουλια και ότι πάνε για κοκες συμφωνώ ότι πλέον πάνε σε παραλίες η μαγαζιά με ακριβή είσοδο.
 

zevgar1

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Και κάτι άλλο το οποίο είναι πολύ σημαντικό. Οι γυναίκες πλέον δεν τολμούν να θηλάσουν δημόσια γιατί φοβούνται τη κατάκριση από τους δήθεν ανθρώπους (άντρες γυναίκες). Φοβούνται να κάνουν ένα από τα ιεροτερα πράγματα στην ύπαρξη μας. Πλέον με τόσο κατάκριση στις παραλίες με μητέρες η ζηλοφθονες γυναίκες που σπεύδουν να πάνε για παρατήρηση επειδή είναι τόπλες.
 

zevgar1

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Ρατσισμός ενάντια στο γυναικείο σώμα επειδή έχει μεγαλύτερα στήθια. Πηγαδακια μπροστά στα μάτια τους από λυσσασμένες η λυσσασμενους με ύφος κοίτα τη πουτανα
Πώς να τολμήσουν? Σεβασμός μηδέν στο σώμα και την ελευθερία της γυναίκας και από τη κοινωνία αλλά και από τη νομοθεσία.
 

Καρίνα

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
552
Like
8
Πόντοι
6
Γιατί όχι? Να χαίρονται τα αγοράκια και να μαθαίνουν τα κοριτσάκια  :2funny: :rockon:

Εγώ γουστάρω τις σούπερ Μαμάδες που τα πετάνε όλα έξω!  :tits2: :tits:

Ευφορικές καταστάσεις! Και εκεί ίσα ίσα που έχεις και την ησυχία  σου  ;)

Αν είσαι κοπέλα, με τον τρόπο που σκέφτεσαι νομίζω πως μόνο στη μπανιέρα σου τα βγάζεις και μάλιστα  με τη πόρτα κλειδωμένη 

Είμαι κοπέλα ελεύθερη και δεν έχω παιδιά. Προτιμώ να είμαι σε παραλία μόνο με άντρες και γενικά νεαρόκοσμο παρά περιτριγυρισμένη από επικριτικές μαμάδες.

Στο μπάνιο δεν κλείνω ποτέ την πόρτα και γενικότερα δεν κλείνω και τις κουρτίνες. Θέλω να πιστεύω πως οι απανταχού γείτονές μου ήταν και είναι ευτυχισμένοι,
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Είμαι κοπέλα ελεύθερη και δεν έχω παιδιά. Προτιμώ να είμαι σε παραλία μόνο με άντρες και γενικά νεαρόκοσμο παρά περιτριγυρισμένη από επικριτικές μαμάδες.

Στο μπάνιο δεν κλείνω ποτέ την πόρτα και γενικότερα δεν κλείνω και τις κουρτίνες. Θέλω να πιστεύω πως οι απανταχού γείτονές μου ήταν και είναι ευτυχισμένοι,
Εγώ μιλάω για Μαμάδες που είναι και αυτές Topless! ;)
Τότε μπορείς να κρατηθείς :tits2:?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.138
Like
21.129
Πόντοι
5.506
Είμαι κοπέλα ελεύθερη και δεν έχω παιδιά. Προτιμώ να είμαι σε παραλία μόνο με άντρες και γενικά νεαρόκοσμο παρά περιτριγυρισμένη από επικριτικές μαμάδες.

Στο μπάνιο δεν κλείνω ποτέ την πόρτα και γενικότερα δεν κλείνω και τις κουρτίνες. Θέλω να πιστεύω πως οι απανταχού γείτονές μου ήταν και είναι ευτυχισμένοι,


Σε κάθε χρήση;;  :grin:
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
451
Κριτικές
8
Like
828
Πόντοι
81
Είμαι κοπέλα ελεύθερη και δεν έχω παιδιά. Προτιμώ να είμαι σε παραλία μόνο με άντρες και γενικά νεαρόκοσμο παρά περιτριγυρισμένη από επικριτικές μαμάδες.

Στο μπάνιο δεν κλείνω ποτέ την πόρτα και γενικότερα δεν κλείνω και τις κουρτίνες. Θέλω να πιστεύω πως οι απανταχού γείτονές μου ήταν και είναι ευτυχισμένοι,
Επέλανες μας τέλεια, κόρη...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Είμαι κοπέλα ελεύθερη και δεν έχω παιδιά. Προτιμώ να είμαι σε παραλία μόνο με άντρες και γενικά νεαρόκοσμο παρά περιτριγυρισμένη από επικριτικές μαμάδες.

Στο μπάνιο δεν κλείνω ποτέ την πόρτα και γενικότερα δεν κλείνω και τις κουρτίνες. Θέλω να πιστεύω πως οι απανταχού γείτονές μου ήταν και είναι ευτυχισμένοι,

χαχαχα μονο οι γκευ τα λενε αυτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom