Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.254
Like
11.875
Πόντοι
2.606
Ε έξω από το γήπεδο δεν απαγορεύει κάνεις να πάει κόσμος ..αν κ το σωστό θα ήταν να στηθεί γιγαντοοθονη πλατείες όπως Ομονοίας Πειραιά κ φυσικά Φιλαδέλφεια:confused:
Στης Ομόνοιας φοβάμαι θα το περάσουν οι αλλοδαποί για τσοντοσινεμά και θα αρχίσουνε τις πίπες σε μερακλήδες γέρους
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.648
Κριτικές
48
Like
11.711
Πόντοι
10.446
Επισης μονο ο Ντεμης εδωσε συγχαρητηρια στον Θρυλο..... Ολοι οι αλλοι αφαντοι... Βαζελοχανουμοπαοκια.... Μυρισαν τον κρινο....
Μιλαμε για κομπλα...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.696
Like
23.179
Πόντοι
6.256
Εν τω μεταξυ αν καταλαβα καλα, ξεκινησε μια παραφιλολογια για το αν θα υπαρξει συγκρουση ΑΕΚτζηδων και Ολυμπιακών την ημερα του τελικου.

Οτι υπαρχει καπου και μια Φιορεντινα, το θυμαται κανενας?

Οτι οι Ιταλοι οπαδοι περσι ισοπεδωσαν την Πραγα στον τελικο Γουεστ Χαμ-Φιορεντινα, το θυμαται κανενας?

Οι ολυμπιακοί πιστευουν δηλαδη οτι θα πανε να γεμισουν ενα γηπεδο και οι αντιπαλοι τους θα ειναι οι....ΑΕΚτζηδες?

Θα εχει και κατι χιλιαδες Ιταλους εκει περα, μηπως να σκεφθουν καποιοι αυτο?
Δεν ξεραμε κυβερνητικε εκπροσωπε οτι οι αγωνες γινονται αναλογα με τους οπαδους των ομαδων που θα συμμετεχουν....εχετε προσλαβει ολα αυτα τα χρονια χιλιαδες μπατσους και δεν μπορειτε να εγγυηθειτε την ασφαλη διεξαγωγη ενος ποδοσφαιρικου αγωνα;

Να πατε να γαμηθειτε τοτε και να παρετε μαζι σας και τον αυτιστικο κερατα....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.210
Πόντοι
21.896
ωραιο μωρακι θα μου βρεις κανενα να το φιλοξενησω για 20 χρονια?
Έχω ένα τέτοιο βίντεο κ εγώ στην καρταγενα στο δρόμο από τη πλατεία o'clock για Electra club όπως αυτόν τον δρόμο εδώ που είναι τίγκα στα μούνια κ τις κιόλας έτσι τις λατινες κ παίρνεις τηλ ....
Εδώ στην Ελλάδα φαντάζει σενάριο τσοντας αλλά εκεί καρταγενα γίνονται κ έχει πολλές Βενεζουέλανες
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.983
Κριτικές
31
Like
12.657
Πόντοι
5.097
Αυτη δεν ειναι Κολομβιανη, ειναι γυφτισσα Βενεζολάνα

Με τετοιες δεν μπλεκουμε.
Παιζεις τη ζωη σου κορωνα γραμματα.
πως την ξεχωρισες?το λεει μηπως επεσα τυχαια πανω του και δεν εδωσα σημασια.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.983
Κριτικές
31
Like
12.657
Πόντοι
5.097
Έχω ένα τέτοιο βίντεο κ εγώ στην καρταγενα στο δρόμο από τη πλατεία o'clock για Electra club όπως αυτόν τον δρόμο εδώ που είναι τίγκα στα μούνια κ τις κιόλας έτσι τις λατινες κ παίρνεις τηλ ....
Εδώ στην Ελλάδα φαντάζει σενάριο τσοντας αλλά εκεί καρταγενα γίνονται κ έχει πολλές Βενεζουέλανες
πιατσαρουν δλδ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.058
Κριτικές
1
Like
30.758
Πόντοι
8.006
πως την ξεχωρισες?το λεει μηπως επεσα τυχαια πανω του και δεν εδωσα σημασια.
Tην ρωταει ο τύπος και του το απανταει η ιδια.
Αρα μιλαμε για βενεζολανα στην πρωτευουσα της πουτανιάς της λατινικης Αμερικης, την Καρταχένα.
Ολες αυτες ειναι εκει με τον γκομενο για να βρουν αμερικανους αφελεις τουριστες και στην καλυτερη να τους ληστεψουν, στην χειροτερη να τους εκτελεσουν κιολας (αφου παρουν τα λυτρα).
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχω ένα τέτοιο βίντεο κ εγώ στην καρταγενα στο δρόμο από τη πλατεία o'clock για Electra club όπως αυτόν τον δρόμο εδώ που είναι τίγκα στα μούνια κ τις κιόλας έτσι τις λατινες κ παίρνεις τηλ ....
Εδώ στην Ελλάδα φαντάζει σενάριο τσοντας αλλά εκεί καρταγενα γίνονται κ έχει πολλές Βενεζουέλανες
Αν ψωνιζεις βενεζολανα στην Καρταχενα, οι πιθανοτητες επιβιωσης σου ειναι λιγοτερες απο εγχειριση μεταμοσχευσης καρδιας
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.400
Like
3.165
Πόντοι
456
Δε μπορώ να φανταστώ, ότι θα τολμήσουν να αλλάξουν όντως την έδρα του τελικού. Θα τα βρούνε. Κάποιο αντάλλαγμα θα διαπραγματεύονται όμως μεταξύ τους στα κρυφά.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.402
Like
16.076
Πόντοι
3.656
Tην ρωταει ο τύπος και του το απανταει η ιδια.
Αρα μιλαμε για βενεζολανα στην πρωτευουσα της πουτανιάς της λατινικης Αμερικης, την Καρταχένα.
Ολες αυτες ειναι εκει με τον γκομενο για να βρουν αμερικανους αφελεις τουριστες και στην καλυτερη να τους ληστεψουν, στην χειροτερη να τους εκτελεσουν κιολας (αφου παρουν τα λυτρα).
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αν ψωνιζεις βενεζολανα στην Καρταχενα, οι πιθανοτητες επιβιωσης σου ειναι λιγοτερες απο εγχειριση μεταμοσχευσης καρδιας

Έχεις εμπειρία απο Καρταχένα ε; :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.210
Πόντοι
21.896
Tην ρωταει ο τύπος και του το απανταει η ιδια.
Αρα μιλαμε για βενεζολανα στην πρωτευουσα της πουτανιάς της λατινικης Αμερικης, την Καρταχένα.
Ολες αυτες ειναι εκει με τον γκομενο για να βρουν αμερικανους αφελεις τουριστες και στην καλυτερη να τους ληστεψουν, στην χειροτερη να τους εκτελεσουν κιολας (αφου παρουν τα λυτρα).
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αν ψωνιζεις βενεζολανα στην Καρταχενα, οι πιθανοτητες επιβιωσης σου ειναι λιγοτερες απο εγχειριση μεταμοσχευσης καρδιας
Γιατί τυπε ;; Εγώ τοσεςς μέρες εκεί δεν έπαθα τιποτα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.058
Κριτικές
1
Like
30.758
Πόντοι
8.006
Έχεις εμπειρία απο Καρταχένα ε; :confused:
Προσωπική οχι.
Αλλά εχω πληροφορηση απο την δικια μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί τυπε ;; Εγώ τοσεςς μέρες εκεί δεν έπαθα τιποτα
Μην το κάνεις και συνηθιο....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.058
Κριτικές
1
Like
30.758
Πόντοι
8.006
Δε μπορώ να φανταστώ, ότι θα τολμήσουν να αλλάξουν όντως την έδρα του τελικού. Θα τα βρούνε. Κάποιο αντάλλαγμα θα διαπραγματεύονται όμως μεταξύ τους στα κρυφά.
Δεν υπαρχει μωρε θεμα αλλαγης εδρας, ειπε μια ουγγαρεζικη εφημεριδα μια παπαρια και αρχισατε ολοι αναλυσεις
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.210
Πόντοι
21.896
σου βγαζουμε εισιτηρια για μια βδομαδα ολα πληρωμενα με προυποθεση καθε βραδυ να τριγυρνας εκει. :coffee:
1 καλύτερα κορίτσια από τις Βενεζουέλανες δεν υπάρχουν
2 η πιο safe πόλη στην Λατινική Αμερική .
3 η πιο κυριλέ πόλη στην Λατινική Αμερική
4 είναι κ υποστηρικτές του θρυλου εκεί :confused:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.254
Like
11.875
Πόντοι
2.606
Δε μπορώ να φανταστώ, ότι θα τολμήσουν να αλλάξουν όντως την έδρα του τελικού. Θα τα βρούνε. Κάποιο αντάλλαγμα θα διαπραγματεύονται όμως μεταξύ τους στα κρυφά.
Τι σου φαίνεται περίεργο αυτό θα γίνει εδώ μπάζωσαν τα τέμπη και βγήκαν όλοι λάδι βιαστές κυκλοφορούν ελεύθεροι και 20 που άναψαν καπνογόνα σε μια ταράτσα για να δουν αγώνα μαντρωθήκανε η ψήφος δεν αφήνει στον φάκελο ίχνη πυρίτιδας να θυμάστε πουσταραδες
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.983
Κριτικές
31
Like
12.657
Πόντοι
5.097
1 καλύτερα κορίτσια από τις Βενεζουέλανες δεν υπάρχουν
2 η πιο safe πόλη στην Λατινική Αμερική .
3 η πιο κυριλέ πόλη στην Λατινική Αμερική
4 είναι κ υποστηρικτές του θρυλου εκεί :confused:
e tote τι μας λεει ο χασοδικης?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.402
Like
16.076
Πόντοι
3.656
1 καλύτερα κορίτσια από τις Βενεζουέλανες δεν υπάρχουν
2 η πιο safe πόλη στην Λατινική Αμερική .
3 η πιο κυριλέ πόλη στην Λατινική Αμερική
4 είναι κ υποστηρικτές του θρυλου εκεί :confused:

Μας το χάλασες με το τελευταίο :sad2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom