Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
νομιζω οτι εχθες στο γηπεδο φανηκε η 45ημερη αποχη απο παιχνιδια.χαθηκε η ομαδικοτητα και αυτο εκανε μπαμ.
σε καθε περιπτωση,απο το χανουμοθρεντ,ευχαριστουμε ολα τα παιδια του παροντως θρεντ για τα συγχαρηκια.

:hi:

:hi: :hi: :hi: :hi:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.109
Like
21.248
Πόντοι
5.006
Μια ακόμα σπουδαία μεταγραφή για την ομάδα βόλεϊ του Ολυμπιακού που έχει αποφασίσει να φτιάξει μια ομάδα για μεγάλα πράγματα. Μετά τον Λίμπερμαν Αγκάμεζ, μια ακόμα "βόμβα" έσκασε στο Λιμάνι. Οι "ερυθρόλευκοι" ανακοίνωσαν την έναρξη της συνεργασίας με τον 22χρονο Κουβανό κεντρικό, Λίμπαν Οσόρια Ροντρίγκεζ.

Ο διεθνής αθλητής είναι γεννημένος στις 5 Φεβρουαρίου 1994, έχει ύψος 2,01 μ. και ζυγίζει 96 κιλά. Την προηγούμενη σεζόν αγωνιζόταν στην Αργεντινή με την ομάδα του Σαν Χουάν, την Κλουμπ Όμπρας Σανιτάριας. Είναι διεθνής από το 2011 και μετράει περισσότερες από 50 συμμετοχές με το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα της Κούβας.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


μπραβο στον κουντουρη, τον μαρινακη και όλα τα παιδια που τρεχουν και στηριζουν τον ερασιτεχνη...ετσι φτιαχνονται οι αυτοκρατοριες και όχι με περαστικούς κομήτες και κλαμματα...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.625
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.362
Πόντοι
14.565
Παρτε και αυτο το γερμανακι ρε αμα μπορειτε  :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:

Κι αυτό.

[youtube=700,500]SscwbKZrf3Q[/video]

βόλλεϊ δεν ξέρω αν ξέρει βέβαια. Αλλά θα μάθει - εύκολο είναι. Θα της δώσουμε πίστωση χρόνου οι οπαδοί.

 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
Η ομάδα είναι χτικιό. Το χειρότερο είναι ότι δεν έχει ίχνος πάθους. Σπασικλάκι που πάει χεσμένο να γράψει πανελλήνιες περισσότερο τσαμπουκά έχει. Μην ξαναπεί κανείς για τον Φορτούνη. Τον βλέπεις, και φωνάζεις αυτόματα "ξύπνα αγόρι μου! ΞΥΠΝΑ!". Παιχτικά μια άψυχη μαλθακή κατάσταση. Τί σημαίνει ξέρει μπάλα; Σε τέτοια παιχνίδια τον θέλω όπως το χτεσινό και με την Άντερλεχτ. Το παιδί πάει να κάνει ανοιχτές τρίπλες ανάμεσα σε 3 αντιπάλους. Υπολογίζει δηλαδή ότι μπορεί να εξαφανιστούν από προσώπου γης το επόμενο δευτερόλεπτο. Συνέχεια αυτό το πράμα κάνει - μας έχει σπάσει τα νεύρα. Τώρα για Μαζουακού τί να πει κανείς; Ο άνθρωπος είναι απατεώνας. Μόνο για φάπες. Ερνάνι μηδέν. Κασάμι μηδέν. Τί σημαίνει ρε είναι φευγάτοι και δικαιολογούνται; Να πα να γαμηθούν κι αυτοί κι αυτός που τους έβαλε. Τί εικόνα είναι αυτή; Χάσαμε ένα κύπελλο επειδή κάποιοι παίχτες είναι φευγάτοι; Μιλάμε για αστεία πράγματα. Φορ. Πάντα είχαμε παιχταράδες εκεί. Είναι δυνατόν να έχουμε καταλήξει με Ιντέγιε και Πουλίδο; Δεν ξέρεις ποιός είναι πιο ανύπαρκτος απ' τον άλλον. Όχι μέτριοι. Μιλάμε για ανύπαρκτους. Για καρπαζές. Μέγιστο έγκλημα που τελειώσαμε τον Φίνμπο. Ντα Κόστα τα 'χουμε πει - στο πρώτο γκολ απλά καθόταν και κοίταζε. Μιλιβόγιεβιτς; Άλλος από εκεί που είναι καλός, αλλά μάλλον παίζει καλά μόνος του στο σπίτι του. Σε ποιά παιχνίδια έχει παίξει καλά φέτος; Σε πόσα; Σε ένα; Από όλο αυτό το τσούρμο δεν ξεχώρισε κανείς. Άντε μόνο ο Τσόρι. Αλλά πόσο μπορούμε να στηριζόμαστε στον Τσόρι πια;
Μην ακούσω δικαιολογίες για Κοντονή, αναβολές κλπ. Αυτές οι δικαιολογίες είναι για ομαδούλες τύπου πάο και προέδρους τύπου Αλαφούζου. Εμείς έπρεπε να κατέβουμε όπως πρέπει. Και κατεβήκαμε σα να πηγαίναμε να γυρίσουμε διαφημιστικό. Δυσφήμιση συλλόγου ήταν το χτεσινό όχι εμφάνιση.
Ο Σίλβα είναι γελοίος πλέον. Τεράστιες ευθύνες κι αυτουνού και καμία εμπιστοσύνη για τη νέα σεζόν. "Να μη μηδενίζουμε" σου λέει ο άλλος. Τί να μη μηδενίζουμε μωρέ; Τί είμαστε για να μας αρκεί που αποκλειστήκαμε από Μπάγερν και Άρσεναλ; Λάρισα; Και οκ απ' τους ομίλους αποκλειστήκαμε. Με την Άντερλεχτ; Να τους καταπιούμε έπρεπε όχι να παίξουμε όπως παίξαμε. Μετά τι; Που κερδίσαμε το βάζελο 3-0; Σιγά τ' αβγά. Απ' την άεκ φέτος χάσαμε δυό φορές και μου λέει ο άλλος να μη μηδενίζουμε.
Τα έχω ξαναπεί: ένας συρφετός περαστικών λεγεωνάριων είναι η ομάδα χωρίς κορμό και κυρίως χωρίς πάθος, εγωισμό και τσαμπουκά. Ναι, το selling club που μας λένε κάποιοι ειδικοί στα ποδοσφαιρικά οικονομικά. Εδώ και αρκετά χρόνια η ομάδα παίζει 3 παιχνίδια τη σεζόν. Έχουμε κάνει ιστορικές νίκες που θα θυμόμαστε, έχουμε ανέβει στη βαθμολογία της uefa αρκετά κλπ., αλλά εμένα αυτό δε μου αρκεί.
Και επειδή είμαστε ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και θα πρέπει να μαθαίνουμε απ΄τις ήττες μας, θα το πούμε: συγχαρητήρια στην ΑΕΚ για τη νίκη και το κύπελλο και κυρίως για το πάθος και τη θέλησή τους για τη νίκη.

υγ ότι κάτι βαζελάκια πανηγυρίζουν που πήρε η άεκ το κύπελλο δείχνει την κατάστασή τους.
Κατάντια είχες εσύ γαυράκο όταν στηνόσουν να φας 3 από την αεκ για να μην πάρει πρωτάθλημα ο ΠΑΟ. Το "γαύροι αδέρφια στη Νέα Φιλαδέλφεια" σου λέει κάτι?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.625
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.362
Πόντοι
14.565
Ματς πριν 23 χρόνια θυμήθηκε ο άλλος για να συμψηφίσει την κατάντια του.
Απ' τις πιο μελανές στιγμές της ιστορίας μας πράγματι. (Πάντως η πιο μελανή μακράν ήταν που σώσαμε το σκατοσωματειάκι σου απ' τον υποβιβασμό.)
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.466
Κριτικές
53
Like
9.254
Πόντοι
25.786
Εγώ πάντως αν ήταν να το πάρει ο σκατοβέζελος το ξανάδινα στο αεκάκι  :tooth:
 

Επισκέπτης
Ποντάρισα έτσι για ηθική ικανοποίηση (στο λάηβ) εναντίον της ομάδας μου το ελάχιστο ποσό και δυστυχώς δεν πρόλαβα να κάνω κας άουτ ακριβώς στα 10 λεπτά γιατί ούτε ένα σεντ δε θέλω κι από τους αντιπάλους, γιατί δεν είμαι αλήτης και ξεφτιλισμένος, και δε με νοιάζει αν έβγαζα πακέτο σήμερα.
Nα πάνε στο διάολο...

 

Συνημμένα

  • Δεν ήθελα ούτε 1 cent.png
    Δεν ήθελα ούτε 1 cent.png
    37,6 KB · Εμφανίσεις: 17

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
παιζατε και μπασκετ σήμερα τι έγινε?? :rolleyes:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.720
Κριτικές
1
Like
2.080
Πόντοι
606
Έρχεται η βδομάδα των παθών αύριο του λαθρεμπορα  στη μπαλλα και τη πέμπτη στο μπασκετακι του Δημητράκη...το μπάσκετ 3-0 με 3-1 το κόβω το πολυ να πάει...για πλάκα... :hi: και στη μπαλα κανένα τριμπαλο το κόβω.   :2funny: :boobies:
:rolleyes:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
ειχα σκοπο σημερα να μπω και να τρολαρω μεχρι δακρυων τον αντισθενη για το μπρεικ αλλα μετα απο αυτο που εκαναν οι οργανωμενοι του γαυρου για το συνθημα κατα του διαμαντιδη δε μου βγαινει καζουρα
δεν ειμαι σιγουρος οτι θα το εκανα εγω για καποια σημαια του ολυμπιακου που μου εχει κανει κηδειες  :-
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.625
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.362
Πόντοι
14.565
Σήμερα το γήπεδο θύμιζε τουρνουά Ρολάν Γκαρός. Σε λίγο θα ακούγονται και ςςςςςςς όταν κάποιος μιλάει δυνατά. Τί μας συμβαίνει επιτέλους;
τέλος πάντων. Πάμε γερά για το Τσάμπιονς Λιγκ στο πόλο μέσα στη Βουδαπέστη εμείς δεν ασχολούμαστε με άλλα αθλήματα.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.109
Like
21.248
Πόντοι
5.006
ειχα σκοπο σημερα να μπω και να τρολαρω μεχρι δακρυων τον αντισθενη για το μπρεικ αλλα μετα απο αυτο που εκαναν οι οργανωμενοι του γαυρου για το συνθημα κατα του διαμαντιδη δε μου βγαινει καζουρα
δεν ειμαι σιγουρος οτι θα το εκανα εγω για καποια σημαια του ολυμπιακου που μου εχει κανει κηδειες  :-
ποιο συνθημα τυπε? :think:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.625
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.362
Πόντοι
14.565
και περιμένετε να δείτε πόσο θα ανταποδώσουν το "fair play" οι άλλοι στον επόμενο αγώνα...  :jerking:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
ποιο συνθημα τυπε? :think:
πριν το τζαμπολ πηγαν μερικοι τζουτζεδες να πουν ενα υβριστικο συνθημα κατα του μητσαρα και η 7 τους εριξε κατι πουτσοσκαμπιλα και σταματησανε  :S
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
Ματς πριν 23 χρόνια θυμήθηκε ο άλλος για να συμψηφίσει την κατάντια του.
Απ' τις πιο μελανές στιγμές της ιστορίας μας πράγματι. (Πάντως η πιο μελανή μακράν ήταν που σώσαμε το σκατοσωματειάκι σου απ' τον υποβιβασμό.)
Και τα 7 απ τη Γιουβέντους είναι κατάντια και το 3-2 με Λεβαδειακό για να πέσει ο ΟΦΗ είναι κατάντια και το 0-1 απ' την Κέρκυρα είναι κατάντια και το 0-2 ημιχρόνο 3-2 τελικό με το Αιγάλεω είναι κατάντια. Θες να θυμηθώ κι΄ άλλα. Και όσο για την περίφημη υπόθεση Ματζαβελάκη, όλα αυτά είναι της φαντασίας σας και μυθοπλασίες του Μπαρμπή και του Τσουκαλά.
 

Επισκέπτης
Τί μας συμβαίνει επιτέλους;
Το είπε ο Λεβέντης πριν 20+ χρόνια στο βίντεο που παρέθεσα κι είναι κι η δική μου άποψη.

Πάμε γερά για το Τσάμπιονς Λιγκ στο πόλο μέσα στη Βουδαπέστη εμείς δεν ασχολούμαστε με άλλα αθλήματα.
Όχι Admin δε θα παίξω, δε θα πάρω. Από Σεπτέμβρη θα δούμε......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom