Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 377K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
849
Κριτικές
3
Like
90
Πόντοι
6
ο κος ειναι γνωστος dominatrix lover...
 

kafearkouda

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας! Θα μπορούσε να μου στείλει κάποιος τον αριθμό για επικοινωνία;
Ευχαριστώ
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Παιδιά καλημέρα,

Δεν ξέρω τι γνώμη έχετε εσείς αλλά εγω τη θεωρώ λίγο παρμένη. Μίλαγε όλη την ώρα, έλεγε ασυνάρτητα πράγματα, μία έλεγε το ένα, την άλλη κάτι το ακριβως ανάποδο. Χαμένη στις σκέψεις της, τις θεωρίες της και την εικόνα που έχει για τον εαυτό της και για τους άλλους. Και όλα αυτά δεν θα είχαν ιδιαίτερη σημασία αλλα και απο υπηρεσίες ήταν μέτρια. Ο χώρος απεριποίητος. Καμία σχέση με αυτό που περίμενα και όλα αυτά που είχα δει να γράφονται.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Like
2.912
Πόντοι
456
Παιδιά καλημέρα,

Δεν ξέρω τι γνώμη έχετε εσείς αλλά εγω τη θεωρώ λίγο παρμένη. Μίλαγε όλη την ώρα, έλεγε ασυνάρτητα πράγματα, μία έλεγε το ένα, την άλλη κάτι το ακριβως ανάποδο. Χαμένη στις σκέψεις της, τις θεωρίες της και την εικόνα που έχει για τον εαυτό της και για τους άλλους. Και όλα αυτά δεν θα είχαν ιδιαίτερη σημασία αλλα και απο υπηρεσίες ήταν μέτρια. Ο χώρος απεριποίητος. Καμία σχέση με αυτό που περίμενα και όλα αυτά που είχα δει να γράφονται.
Φίλε δεν την ξέρω την συγκεκριμένη αλλά όπως την περιγράφεις έχω συναντήσει αρκετές στο χώρο,συνήθως δουλεύουν μόνες!
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
1
Like
145
Πόντοι
16
Παιδιά καλημέρα,

Δεν ξέρω τι γνώμη έχετε εσείς αλλά εγω τη θεωρώ λίγο παρμένη. Μίλαγε όλη την ώρα, έλεγε ασυνάρτητα πράγματα, μία έλεγε το ένα, την άλλη κάτι το ακριβως ανάποδο. Χαμένη στις σκέψεις της, τις θεωρίες της και την εικόνα που έχει για τον εαυτό της και για τους άλλους. Και όλα αυτά δεν θα είχαν ιδιαίτερη σημασία αλλα και απο υπηρεσίες ήταν μέτρια. Ο χώρος απεριποίητος. Καμία σχέση με αυτό που περίμενα και όλα αυτά που είχα δει να γράφονται.
Συμφωνω υπερεκτιμημενη περιπτωση μια φορα δοκιμασα και μετρα δεν...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Μετά  από επικοινωνία με την ζωή για ραντεβού  με ενημέρωσε πως.... Τέλος το σπίτι μασαζ... ραντεβού μόνο έξω στο πρια....ς χοτελ Παγκράτι με τιμές γνωστές δηλαδή 50αρι μισαωρο 70αρι ώρα συν το κόστος ξενοδοχείου που όπως μου είπε βρίσκεις από 16 ευρώ...
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
125
Like
21.691
Πόντοι
28.900
Το μασάζ παραμένει το ίδιο ή με την μια έχει μπριζολάρισμα;;;
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Συμφωνω υπερεκτιμημενη περιπτωση μια φορα δοκιμασα και μετρα δεν...
Η υπερβολική, άρα και παραπλανητική, διαφήμιση που προσπαθούν να κάνουν κάποιες και οι παρατρεχάμενοί τους εδώ μέσα, στο τέλος ακυρώνουν και την όποια αξία έχουν σαν επαγγελματίες του χώρου.   Επιτίθενται σαν αγέλη σε όποιον κακοπροαίρετα ή μη γράψει κάτι αρνητικό, κάνοντας τον να σκεφτεί   "ας μην γράψω καλύτερα γιατί θα μου την πέσουν".   Η φυσική κατάληξη όλων αυτών είναι να τους τα κρεμάσουν στο τέλος τα κουδούνια  :2funny:           Η αξία της κάθε επαγγελματία όπως και κάθε μαγαζιού θα φανεί από την πορεία και συνέπεια - συνέχειά τους στο χρόνο.
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Μετά  από επικοινωνία με την ζωή για ραντεβού  με ενημέρωσε πως.... Τέλος το σπίτι μασαζ... ραντεβού μόνο έξω στο πρια....ς χοτελ Παγκράτι με τιμές γνωστές δηλαδή 50αρι μισαωρο 70αρι ώρα συν το κόστος ξενοδοχείου που όπως μου είπε βρίσκεις από 16 ευρώ...
μονο παγκρατι η παει και αλλου?
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
καλημερα,
την συναντησα πριν αρκετο καιρο...
ισως η δυσκολια να την βρεις...συντηρει εναν μυθο γυρω της...
για μια φορα και τερμα...
καλη μεχρι εκει...
 

Kwstasss123

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
0
...ουτε το ενοικιο της υπογας δεν εβγαινε...  για αυτο αναγκαστηκε το κοριτσι να το αφησει.. κ να τρεχει στα χοτελια... :P :grin:
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
Παιδιά καλημέρα,

Δεν ξέρω τι γνώμη έχετε εσείς αλλά εγω τη θεωρώ λίγο παρμένη. Μίλαγε όλη την ώρα, έλεγε ασυνάρτητα πράγματα, μία έλεγε το ένα, την άλλη κάτι το ακριβως ανάποδο. Χαμένη στις σκέψεις της, τις θεωρίες της και την εικόνα που έχει για τον εαυτό της και για τους άλλους. Και όλα αυτά δεν θα είχαν ιδιαίτερη σημασία αλλα και απο υπηρεσίες ήταν μέτρια. Ο χώρος απεριποίητος. Καμία σχέση με αυτό που περίμενα και όλα αυτά που είχα δει να γράφονται.

ειχα γραψει σχετικα ,παλαιοτερα.

συναντηση με την ζωη πριν λιγο καιρο..

σημειο με δυσκολη προσβαση,κ ακομη ποιο δυσκολο παρκαρισμα(αν βρεισ παιξε κ τζοκερ)
ευκολη συνενοηση απο το τηλεφωνο αλλά...
λιγη ωρα πριν το ραντεβου μου ζητησε να επισπευσουμε το ραντεβου...λαθοσ μου που δεχτηκα(θα καταλαβετε παρακατω..(οταν σου ζητανε κατι τετοιο προφανωσ εχει στριμωξει κ αλλο ραντεβου οποτε ξεκινανε τα προβληματα).
αφιξη λοιπον..
η ζωη ,ειναι μια πολυ ομορφη κοπελα (για τα δικα μου γουστα),πολυ ωραιο σωμα,θα ελεγα στα ορια του FIT.
ηλικια γυρω στα 35,στηθοσ φτιαγμενο,3αρακι..
μπαινοντασ μεσα ,με χαιρετησε εγκαρδια,κ με χαμογελο..πηγαμε να μιλησουμε για λιγο αλλα μου ελεγε να μην μιλαω δυνατα,για να μην μασ ακουν απο το διπλανο διαμερισμα...μου προσφερε ενα νερακι,που δεν προλαβα καλα καλα να πιω μια γουλια,κ μου ζητησε να ξεκινησουμε...μπανακι κ ξαπλωμα στον παγκο(που διαθετει τρυπα για το κεφαλι)..με ρωτησε τι μασαζ θελω,τησ ειπα ερωτικο,αισθησιακο,αλλα αυτη με πεθανε ..μποντυ το μποντυ υποτιθεται,αλλα μου εκανε κατι λαβεσ ζιου ζιτσου,πηγε να με ξεκανει...κατα την διαρκεια του μασαζ μιλαγε για κατι περιεργα,κ ασυναρτητα...υποψιν οτι σου ριχνει 2 κιλα λαδι κ γινεσαι σαν λαδοποντικασ...
στο δευτερο μεροσ πηγαμε στον καναπε,οπου εκανε για πολυ λιγο πιπα ανευ,πολυ καλη,αλλα για δευτερολεπτα..ξεκινουσε την πιπα κ μετα ελεγε παλι κατι χαζα κ αντε ξανα μανα....μου προτεινε το μουνι τησ για γλυψιμο,αλλα τι να γλυψεισ,που ηταν μεσα στα λαδια απο το μποντυ το μποντυ..
κατα την διαρκεια του πηδηματοσ,πανω στον παγκο του μασαζ,ενω την γαμουσα,ελεγε παλι κατι περιεργα,αδειασε το κεφαλι σου,ασε τισ σκεψεισ σου κ αλλα τετοια...απο την μια μου ερχοταν να γελασω,κ απο την αλλη με πιανανε τα νευρα μου..τελοσ παντων εχυσα,δεν θυμαμαι που κ πωσ,πραγματικα..ηρθε λιγο στο μπανιο  κ καλα για να μου κθαρισει τα λαδια απο την πλατη,αλλα τι να καθαρισει ετσι οπωσ με ειχε κανει..βενζινη χρειαζοταν..(προσοχη λοιπον οι παντρεμενοι)..πληρωσα κ εφυγα..

γενικα υπηρχε μια διαχυτη ,διακριτικη βιασυνη,που ομωσ την καταλαβαινα.
σιγουρα δεν θα ξαναπηγαινε,διοτι δεν εμεινα ευχαριστημενοσ,παρολουσ τουσ διθυραμβουσ που εχω διαβασει εδω μεσα.
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
Η υπερβολική, άρα και παραπλανητική, διαφήμιση που προσπαθούν να κάνουν κάποιες και οι παρατρεχάμενοί τους εδώ μέσα, στο τέλος ακυρώνουν και την όποια αξία έχουν σαν επαγγελματίες του χώρου.   Επιτίθενται σαν αγέλη σε όποιον κακοπροαίρετα ή μη γράψει κάτι αρνητικό, κάνοντας τον να σκεφτεί   "ας μην γράψω καλύτερα γιατί θα μου την πέσουν".   Η φυσική κατάληξη όλων αυτών είναι να τους τα κρεμάσουν στο τέλος τα κουδούνια  :2funny:           Η αξία της κάθε επαγγελματία όπως και κάθε μαγαζιού θα φανεί από την πορεία και συνέπεια - συνέχειά τους στο χρόνο.

και που να δεισ,σε διπλανο νημα τι γινεται....κ δεν εχω γραψει κριτικη εκει,στο διπλανο νημα,διοτι μεχρι κ μπαν θα ετρωγα...τετοια νιλα,τετοιο χαλι ...κ διαβαζω μονο διθυραμβουσ,οπωσ εδω παλαιοτερα για την ζωη..αλλα..(βλεπε λιγο ποιο πανω,παλαιοτερη κριτικη μου,για την ζωη)
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.413
Κριτικές
16
Like
13.586
Πόντοι
6.515
Η υπερβολική, άρα και παραπλανητική, διαφήμιση που προσπαθούν να κάνουν κάποιες και οι παρατρεχάμενοί τους εδώ μέσα, στο τέλος ακυρώνουν και την όποια αξία έχουν σαν επαγγελματίες του χώρου.   Επιτίθενται σαν αγέλη σε όποιον κακοπροαίρετα ή μη γράψει κάτι αρνητικό, κάνοντας τον να σκεφτεί   "ας μην γράψω καλύτερα γιατί θα μου την πέσουν".   Η φυσική κατάληξη όλων αυτών είναι να τους τα κρεμάσουν στο τέλος τα κουδούνια  :2funny:           Η αξία της κάθε επαγγελματία όπως και κάθε μαγαζιού θα φανεί από την πορεία και συνέπεια - συνέχειά τους στο χρόνο.
:hi:
 

ptrsth

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2015
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
0
το κοριτσι το συναντησα κι εγω πριν καποιο διαστημα, ανετη στο χρονο, δε θυμαμαι πολλα για το μασαζ, μου κανε εντυπωση οτι ενω ο κωλος ηταν πολυδουλεμενος αρνηθηκε να τον δωσει τελειωσα στο στοματακι της κατι που δε φανηκε να εκτιμησε, για μια φορα και παμε γι αλλα
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
σε κρεββατι ξενοδοχειου πως θα κανει μασαζ?
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
7
Like
2.875
Πόντοι
736
Αυτή την απορία είχα και γω. Μάλλον θα αποδυναμωθεί το πρώτο μέρος του προγράμματός της και θα ενισχυθεί το δεύτερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom