Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 381K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

azamanana

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
1
1 2 μερες το πολυ ... ρε φιλε ειναι ιουλιος μηνας ισως να εχει παει διακοπες ... δεν θα στο δωσει κανενας το τηλεφωνο της εκτος απο την ιδια
Ευχαριστώ. Το ξέρω ότι το δίνει μόνο η ίδια και δεν το ζήτησα.

Της έχω στείλει Pm 15 μέρες!!!!!!
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Ευχαριστώ. Το ξέρω ότι το δίνει μόνο η ίδια και δεν το ζήτησα.

Της έχω στείλει Pm 15 μέρες!!!!!!
φιλε υπομονη και θα λαβεις πμ απο την ζωη σιγουρα ειναι πολυ σωστη το μονο σιγουρο
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
Ζωίτσα μου και πάλι συγγνώμη για χθες.Ηταν ατύχημα και άρχισαν οι ασφαλιστικές. Αλλά όπως είπες και εσύ ότι αφού δεν χτύπησα θα ειδοθουμε άλλη φορά.
Ευχαριστώ για την κατανόηση και πολλά φιλιά. 
χωρίς παρεξήγηση ρε φίλε... αλλά εμάς τι μας αφορά αν δεν πήγες στο ραντεβού λόγω... ατυχήματος και μπλέξιμο με ασφαλιστικές ??.....
γιατί δεν στέλνεις ένα pm στην ζωή και spamάρεις?
κι εγω συμφωνω οτι δε μας αφορα,αλλα χωρις παρεξηγηση φιλε υο δικο σου λιγο πιο πανω προφανως μας αφορα,οπως κι αλλα  που γραφεις,οπως εριξα βιαστικα μια ματια...τα περισσοτερα που γραφονται εδω μεσα ειναι για καυλαντισμα ,δεν εχουν σχεση με το καθε θεμα..δεν το συνεχιζω γιατι ειμαστε εκτοε θεματος,αλλα μη τη λες κι εσυ στον αλλον ..ελεος
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
κι εγω συμφωνω οτι δε μας αφορα,αλλα χωρις παρεξηγηση φιλε υο δικο σου λιγο πιο πανω προφανως μας αφορα,οπως κι αλλα  που γραφεις,οπως εριξα βιαστικα μια ματια...τα περισσοτερα που γραφονται εδω μεσα ειναι για καυλαντισμα ,δεν εχουν σχεση με το καθε θεμα..δεν το συνεχιζω γιατι ειμαστε εκτοε θεματος,αλλα μη τη λες κι εσυ στον αλλον ..ελεος

sorry για το off post (σταματάω εδώ ότι θες pm συνάδελφε) αλλά οι μόνες απαντήσεις που έχω δώσει για το -νήμα- της Ζωής αφορούν σε παραθέσεις ποστ άλλων που ζητάνε με τη μια τηλ. της εδώ να τους δώσουμε (και προφανώς απαντάω όπως και άλλα παιδιά με ειρωνεία γιατί δεν μπαίνουν στον κόπο να διαβάσουν 2-3 σελίδες) ή κάποιο σχόλιο για την απόδοσή της πάλι σε απαντήσεις συναθλητών που έχουν γράψει κάποια κριτική εδώ για τη Ζωή.... είμαστε στο ποστ της Ζωής και μιλάμε πάντα για τα σχόλια εδώ...

τώρα αν εσύ, κάθισες και σπατάλησες χρόνο (κανένα θέμα, δικαίωμά σου) να δεις τι ποστ έχω κάνει γενικώς στο site.... οκ πάσο... δικός σου ο χρόνος κανένα θέμα... το κάθε τοπικ έχει τον χαρακτήρα του και μια και λέμε για το ποστ της Ζωής.... αν θέλει ο κάθε τύπος να ζητήσει συγγνώμη η οτιδήποτε ας το κάνει είτε με pm στην Ζωή είτε μέσω τηλεφώνου....

-φιλικά-
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
:heavymetalbig: αυτο εννοω ή ενδιαφερει καποιον αν θα ξαναπας στη βικυ στεφανια που  γραφεις;...και τα γραφω δημοσια μπας και σωσω λιγο την κατασταση που δε σωζεται..τεσπα
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
:heavymetalbig: αυτο εννοω ή ενδιαφερει καποιον αν θα ξαναπας στη βικυ στεφανια που  γραφεις;...και τα γραφω δημοσια μπας και σωσω λιγο την κατασταση που δε σωζεται..τεσπα


άντε πάλι.... :coffee:

ρε φίλε....τι να γράψεις δημόσια και τι να σώσεις?!?!.... αντί να κράξεις τους τύπους που ζητάνε με ένα ποστ ως άσχετοι το τηλ. της Ζωής την λες σε μένα????πλάκα μας κάνεις???

Και μια και το ανέφερες....

μου έγραψε ο kwstasxat  (χθες στις 15:21)
Αδερφέ κάνει καταπληκτικό μασάζ η κοπέλα. Δύο φορές που πήγα πέρασα σούπερ. Το κατέχει το άθλημα του μασάζ.

και του απάντησα απλά πως :
έχω περάσει και έχω μείνει παααααααρα πολύ ικανοποιημένος....
πάνω απόλα με την συμπεριφορά της και δευτερευόντως με το μασαζ της που είναι αρκετά καλό και χαλαρωτικό....
θα την δω πάλι σύντομα


έτσι λοιπόν επιβεβαίωσα τον kwstasxat για την εμπειρία του αλλά έτσι ενημερώθηκε και ο κόσμος για την δική μου γνώμη για την Βίκυ-Στεφανία ότι έχει και καλή συμπεριφορά και καλό μασάζ χαλαρωτικό τόσο που θα την επισκεφτώ σύντομα ξανά και δεν ήταν απλά και μόνο για 1 φορά...

άρα πιο είναι το σπαμάρισμα σε αυτή την περίπτωση μου λες? και στην τελική σε συνάδελφο συναγωνιστή απάντησα πάνω στον διάλογο και όχι στο ξεκάρφωτο....

επίσης σου έγραψα ότι άλλο θες σε pm για να μην βγαίνουμε off topik και εσύ συνεχίζεις να γράφεις εδώ... αρά θα πάρεις και την απάντησή σου....
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
άντε πάλι.... :coffee:

ρε φίλε....τι να γράψεις δημόσια και τι να σώσεις?!?!.... αντί να κράξεις τους τύπους που ζητάνε με ένα ποστ ως άσχετοι το τηλ. της Ζωής την λες σε μένα????πλάκα μας κάνεις???

Και μια και το ανέφερες....

μου έγραψε ο kwstasxat  (χθες στις 15:21)
Αδερφέ κάνει καταπληκτικό μασάζ η κοπέλα. Δύο φορές που πήγα πέρασα σούπερ. Το κατέχει το άθλημα του μασάζ.

και του απάντησα απλά πως :
έχω περάσει και έχω μείνει παααααααρα πολύ ικανοποιημένος....
πάνω απόλα με την συμπεριφορά της και δευτερευόντως με το μασαζ της που είναι αρκετά καλό και χαλαρωτικό....
θα την δω πάλι σύντομα
άντε πάλι.... :coffee:

ρε φίλε....τι να γράψεις δημόσια και τι να σώσεις?!?!.... αντί να κράξεις τους τύπους που ζητάνε με ένα ποστ ως άσχετοι το τηλ. της Ζωής την λες σε μένα????πλάκα μας κάνεις???

Και μια και το ανέφερες....

μου έγραψε ο kwstasxat  (χθες στις 15:21)
Αδερφέ κάνει καταπληκτικό μασάζ η κοπέλα. Δύο φορές που πήγα πέρασα σούπερ. Το κατέχει το άθλημα του μασάζ.

και του απάντησα απλά πως :
έχω περάσει και έχω μείνει παααααααρα πολύ ικανοποιημένος....
πάνω απόλα με την συμπεριφορά της και δευτερευόντως με το μασαζ της που είναι αρκετά καλό και χαλαρωτικό....
θα την δω πάλι σύντομα


έτσι λοιπόν επιβεβαίωσα τον kwstasxat για την εμπειρία του αλλά έτσι ενημερώθηκε και ο κόσμος για την δική μου γνώμη για την Βίκυ-Στεφανία ότι έχει και καλή συμπεριφορά και καλό μασάζ χαλαρωτικό τόσο που θα την επισκεφτώ σύντομα ξανά και δεν ήταν απλά και μόνο για 1 φορά...

άρα πιο είναι το σπαμάρισμα σε αυτή την περίπτωση μου λες? και στην τελική σε συνάδελφο συναγωνιστή απάντησα πάνω στον διάλογο και όχι στο ξεκάρφωτο....

επίσης σου έγραψα ότι άλλο θες σε pm για να μην βγαίνουμε off topik και εσύ συνεχίζεις να γράφεις εδώ... αρά θα πάρεις και την απάντησή σου....

έτσι λοιπόν επιβεβαίωσα τον kwstasxat για την εμπειρία του αλλά έτσι ενημερώθηκε και ο κόσμος για την δική μου γνώμη για την Βίκυ-Στεφανία ότι έχει και καλή συμπεριφορά και καλό μασάζ χαλαρωτικό τόσο που θα την επισκεφτώ σύντομα ξανά και δεν ήταν απλά και μόνο για 1 φορά...

άρα πιο είναι το σπαμάρισμα σε αυτή την περίπτωση μου λες? και στην τελική σε συνάδελφο συναγωνιστή απάντησα πάνω στον διάλογο και όχι στο ξεκάρφωτο....

επίσης σου έγραψα ότι άλλο θες σε pm για να μην βγαίνουμε off topik και εσύ συνεχίζεις να γράφεις εδώ... αρά θα πάρεις και την απάντησή σου....
Χρώματα δεν αλλαζε ρε φίλε οταν ήμουν εγώ αλλά πιθανόν να είναι έτσι.
ειχα παει νωρίς το απογευμα οπότε δεν ειχε ουσία ο φωτισμός.
Η κοπέλα είναι όσο μπορεί αν διακρίνει κανείς όπως και στις φώτο αλλά τι να λέμε, το μαζάζ είναι ΤΟΠ.

μια χαρά..
έχω καιρό να περάσω απλά "εγκυκλοπαιδικά" ρωτάω πιο πολύ...
σύντομα θα την επισκεφτώ ξανά...
αυτο εννοω...ενδιαφερει κανεναν αν ρωτας εγκυκλοπαιδικα κι αν θα τη ξαναδεις;...η στο αλλο που βαζεις απαντηση μονο το emoji....γιάυτο αστο γραψε οτι θες,οπως κι ο καθενας και μη σε ενοχλει ο αλλος που ζηταει το τηλεφωνο...οιποις θελει το δινει ,οποιος οχι
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
έτσι λοιπόν επιβεβαίωσα τον kwstasxat για την εμπειρία του αλλά έτσι ενημερώθηκε και ο κόσμος για την δική μου γνώμη για την Βίκυ-Στεφανία ότι έχει και καλή συμπεριφορά και καλό μασάζ χαλαρωτικό τόσο που θα την επισκεφτώ σύντομα ξανά και δεν ήταν απλά και μόνο για 1 φορά...

άρα πιο είναι το σπαμάρισμα σε αυτή την περίπτωση μου λες? και στην τελική σε συνάδελφο συναγωνιστή απάντησα πάνω στον διάλογο και όχι στο ξεκάρφωτο....

επίσης σου έγραψα ότι άλλο θες σε pm για να μην βγαίνουμε off topik και εσύ συνεχίζεις να γράφεις εδώ... αρά θα πάρεις και την απάντησή σου....

Χρώματα δεν αλλαζε ρε φίλε οταν ήμουν εγώ αλλά πιθανόν να είναι έτσι.
ειχα παει νωρίς το απογευμα οπότε δεν ειχε ουσία ο φωτισμός.
Η κοπέλα είναι όσο μπορεί αν διακρίνει κανείς όπως και στις φώτο αλλά τι να λέμε, το μαζάζ είναι ΤΟΠ.

μια χαρά..
έχω καιρό να περάσω απλά "εγκυκλοπαιδικά" ρωτάω πιο πολύ...
σύντομα θα την επισκεφτώ ξανά...

αυτο εννοω...ενδιαφερει κανεναν αν ρωτας εγκυκλοπαιδικα κι αν θα τη ξαναδεις;...η στο αλλο που βαζεις απαντηση μονο το emoji....γιάυτο αστο γραψε οτι θες,οπως κι ο καθενας και μη σε ενοχλει ο αλλος που ζηταει το τηλεφωνο...οιποις θελει το δινει ,οποιος οχι

ρε φίλε μάλλον έχεις θέμα το να καταλάβεις κάποια πράγματα... δεν εξηγείται διαφορετικά....

1ον) προφανώς ενδιαφέρει κάποιον που έχει να περάσει καιρό με την κοπέλα (όπως εγώ) αν έχει χάσει ή είναι στα ίδια κιλά που ήταν πιο παλιά.... απάντησα στον φίλο που μου έδωσε πληροφορίες (που αφορούν όλους) από ευγένεια όπως με ενημέρωσε...
2ον) τα emoji υπάρχουν για να μπαίνουν και εκφράζουν κάποιο συναίσθημα χωρίς να γράφεις αράδες.... (να ένα τώρα που σου αρέσουν  :fuck2: )
3ον) ή αφελής είσαι ή κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις.... δεν υπάρχει σε αυτό το τοπικ για την Ζωή ΑΝ θέλει κάποιος να δώσει τηλ. ή ΑΝ δεν θέλει.... Είναι ξεκάθαρο πως είναι επιθυμία της Ζωής να το δίνει ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ σε pm σε όποιον το ζητήσει και ΟΧΙ  να το αραδιάζει ο καθένας εδώ μέσα.... αν διάβαζες το τοπικ θα το γνώριζες αλλά όπως φαίνεται κι εσύ είσαι από την πλευρά των καλοπερασάκιδων που τα θέλουν έτοιμα στο χέρι....
4ον) συνεχίζεις να αραδιάζεις βλακείες, να κάθεσαι να ψάχνεις αναρτήσεις μου και καλά για να μου την πεις κλπ κλπ.... και με αναγκάζεις και απαντώ για να σε βάζω κάθε φορά στην θέση σου (τελευταία όμως)....
5ον) αντί να σχολιάσεις κάποιον με 1 ποστ όλο κι όλο που ζητάει το τηλ. της Ζωής ή τον άλλον πως μας ενημέρωσε για τις συγγνώμες του στην Ζωή (χεστήκαμε ας της στείλει προσωπικό μηνυματάκι με γουτσου-γουτσου) .... και να τους "επαναφέρεις" στην πραγματικότητα του τοπικ , την λες σε μένα...σόρρυ πάω πάσο...!! ας σε αναλάβουν οι συνάδελφοι παραδίδω τα όπλα.... δεν έχει νόημα να εξηγώ τα προφανή....
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
έχεις δίκιο... σορρυ από την πλευρά μου δεν ξαναπαντάω στον τύπο....
εγω λεω βλακειες ,αλλα εσυ εισαι ουφο...
έχεις δίκιο... σορρυ από την πλευρά μου δεν ξαναπαντάω στον τύπο....
αφου το πας ετσι,εγω λεω βλακειες ,αλλα εσυ εισαι ουφο βρε παπαρα..σου ειπα εγω για τα κιλα ..για το αλλο ποστ λεω που γραφεις αυτο ¨"μια χαρά..
έχω καιρό να περάσω απλά "εγκυκλοπαιδικά" ρωτάω πιο πολύ...
σύντομα θα την επισκεφτώ ξανά.."..αντε ανοιξε τα γκαβα σου..τελος
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
εγω λεω βλακειες ,αλλα εσυ εισαι ουφο...αφου το πας ετσι,εγω λεω βλακειες ,αλλα εσυ εισαι ουφο βρε παπαρα..σου ειπα εγω για τα κιλα ..για το αλλο ποστ λεω που γραφεις αυτο ¨"μια χαρά..
έχω καιρό να περάσω απλά "εγκυκλοπαιδικά" ρωτάω πιο πολύ...
σύντομα θα την επισκεφτώ ξανά.."..αντε ανοιξε τα γκαβα σου..τελος

:coffee: ααααχ
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Παιδιά αντί να γαματε το νήμα της κοπέλας δεν φυτιλιαζετε ενα 70αρι να πατε να την πάρετε για ενα καλο μασάζ να χαλαρώσετε και θα δείτε τον κόσμο με αλλα μάτια
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.578
Like
5.349
Πόντοι
2.306
Ρε μαγκες κουρασατε!!!! Σας παρακαλω σταματηστε
 

DenExoMia

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21
Like
1
Πόντοι
0
Ζωη αμα το δεις στηλε το νουμερο σου σε pm
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
142
Κριτικές
4
Like
276
Πόντοι
21
Επίσκεψη κάπου στον Ιούνιο για πρώτη φορά στη Ζωή. Η συννενόηση είχε γίνει μία μέρα πιο πριν. Άφιξη στο χώρο της Ζωής, δε θα έλεγα ότι είναι και εύκολα προσιτός μιας που ο κοντινότερος σταθμός είναι η στάση μετρό Πανεπιστήμιο και θέλει κανά 15λεπτο περπάτημα μονίμως σε ανηφόρα.
Τηλέφωνο και ανοίγει την πόρτα η Ζωή. Εμφανησιακά κοντά στα 40 ή κάτι λιγότερο, μου θύμισε κάτι μεταξύ Brandi Love και Stormy Daniels. Πέρασμα στον ημισκότεινο υπόγειο χώρο της, όπου μύριζε λίγο κλεισούρα η αλήθεια είναι. To παρέβλεψα μιας που ανυπομονούσα για τη συνεδρία μας, καθώς λίγο από τις κριτικές και λίγο βλέποντάς την ήξερα ότι θα περάσω καλά όπως και έγινε.
Επέλεξα ένα πιο συμβατικό μασαζοπρόγραμμα της μίας ώρας, αντί για tantra massage, πορνοκατάσταση όπως η ίδια το λέει. Ξεκίνημα με χαμούρεμα στα ωραία της στήθη, φιλιά πεταχτά και πολύ ωραίο στοματικό. Ξέρει πολύ καλά πώς να το κάνει και έτσι δεν άργησα να ελευθερώσω μία δυνατή ποσότητα πάνω στο πρόσωπο και στα βυζιά της.
Ο 2ος γύρος ξεκίνησε με πολύ ωραίο αισθησιακό μασάζ, κατέχει άριστα την τέχνη μιας που από ότι μου πε κιόλας έχει δουλέψει στο παρελθόν σε πολλές χώρες του εξωτερικού. Μετά από κανά μισάωρο αφού άναψα ξεκινάμε την πορνοκατάσταση. Πάλι πολύ ωραίο στοματικό, πέρασμα προφυλακτικόυ και έναρξη ιεραποστολικού. Στήνεται πολύ ωραία παρά το ότι το μασαζοκρέβατο δε βοηθάει πολύ. Εν συνεχεία λίγο doggy style και τέλος πάλι με στοματικό.

Συνολικά είμαι πολύ ευχαριστημένος από την πρώτη συνεδρία και τη συστήνω ανεπιφύλακτα στον καθένα να τη δοκιμάσει έστω μία φορά και δε θα χάσει. Μόνο σημαντικό μείον είναι η απουσία σφραγισμένης πετσέτας. Κατά τα άλλα οι υπηρεσίες της Ζωής είναι ένα πολύ καλό VFM.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom