Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 381K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Επίσκεψη κάπου στον Ιούνιο για πρώτη φορά στη Ζωή. Η συννενόηση είχε γίνει μία μέρα πιο πριν. Άφιξη στο χώρο της Ζωής, δε θα έλεγα ότι είναι και εύκολα προσιτός μιας που ο κοντινότερος σταθμός είναι η στάση μετρό Πανεπιστήμιο και θέλει κανά 15λεπτο περπάτημα μονίμως σε ανηφόρα.
Τηλέφωνο και ανοίγει την πόρτα η Ζωή. Εμφανησιακά κοντά στα 40 ή κάτι λιγότερο, μου θύμισε κάτι μεταξύ Brandi Love και Stormy Daniels. Πέρασμα στον ημισκότεινο υπόγειο χώρο της, όπου μύριζε λίγο κλεισούρα η αλήθεια είναι. To παρέβλεψα μιας που ανυπομονούσα για τη συνεδρία μας, καθώς λίγο από τις κριτικές και λίγο βλέποντάς την ήξερα ότι θα περάσω καλά όπως και έγινε.
Επέλεξα ένα πιο συμβατικό μασαζοπρόγραμμα της μίας ώρας, αντί για tantra massage, πορνοκατάσταση όπως η ίδια το λέει. Ξεκίνημα με χαμούρεμα στα ωραία της στήθη, φιλιά πεταχτά και πολύ ωραίο στοματικό. Ξέρει πολύ καλά πώς να το κάνει και έτσι δεν άργησα να ελευθερώσω μία δυνατή ποσότητα πάνω στο πρόσωπο και στα βυζιά της.
Ο 2ος γύρος ξεκίνησε με πολύ ωραίο αισθησιακό μασάζ, κατέχει άριστα την τέχνη μιας που από ότι μου πε κιόλας έχει δουλέψει στο παρελθόν σε πολλές χώρες του εξωτερικού. Μετά από κανά μισάωρο αφού άναψα ξεκινάμε την πορνοκατάσταση. Πάλι πολύ ωραίο στοματικό, πέρασμα προφυλακτικόυ και έναρξη ιεραποστολικού. Στήνεται πολύ ωραία παρά το ότι το μασαζοκρέβατο δε βοηθάει πολύ. Εν συνεχεία λίγο doggy style και τέλος πάλι με στοματικό.

Συνολικά είμαι πολύ ευχαριστημένος από την πρώτη συνεδρία και τη συστήνω ανεπιφύλακτα στον καθένα να τη δοκιμάσει έστω μία φορά και δε θα χάσει. Μόνο σημαντικό μείον είναι η απουσία σφραγισμένης πετσέτας. Κατά τα άλλα οι υπηρεσίες της Ζωής είναι ένα πολύ καλό VFM.

έκανες και τελειωτικό στο πρόσωπο δηλαδή συναγωνιστή? εννοώ... φάση... έφυγε κάνα φλόκι καταλάθος ή σε συνεννόηση μαζί της τα πήρε κανονικά στο πρόσωπο...
αν είναι το 2ο... πολύ καλή πληροφορία....
 

Andrew.mtsls

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καποιος πλζ το τηλ της Ζωης γιατι το εχω διαγραψει!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.578
Like
5.349
Πόντοι
2.306
έκανες και τελειωτικό στο πρόσωπο δηλαδή συναγωνιστή? εννοώ... φάση... έφυγε κάνα φλόκι καταλάθος ή σε συνεννόηση μαζί της τα πήρε κανονικά στο πρόσωπο...
αν είναι το 2ο... πολύ καλή πληροφορία....
Το κανει και το ζηταει και γουσταρει!!!
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
142
Κριτικές
4
Like
276
Πόντοι
21

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
142
Κριτικές
4
Like
276
Πόντοι
21
έκανες και τελειωτικό στο πρόσωπο δηλαδή συναγωνιστή? εννοώ... φάση... έφυγε κάνα φλόκι καταλάθος ή σε συνεννόηση μαζί της τα πήρε κανονικά στο πρόσωπο...
αν είναι το 2ο... πολύ καλή πληροφορία....

Να σου πω την αλήθεια δε συνεννοηθήκαμε καν. Απλώς έτσι "στοχευσα"
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
54
Like
137
Πόντοι
0
Καλησπέρα Ζωή, μπορώ να έχω το τηλεφωνό σου σε πμ. Ευχαριστώ!
 

vlingam

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγώ το έχω ζητήσει με pm αλλά εδώ και 2 εβδομάδες τίποτα .
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.369
Κριτικές
7
Like
2.912
Πόντοι
736
Φίλε στείλε mail (υπάρχει στο προφίλ της).
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.917
Κριτικές
126
Like
21.810
Πόντοι
28.900
Εγγρ.
3 Ιουν 2014
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αλλα για να τη βρεις θες μεσον...
Που ειναι οι παλιες καλες εποχες του Πασοκ που ειχαμε τα μεσα...
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Συναντηση με Ζωη πριν λιγες μερες.
Ειχα παρει το τηλεφωνο πριν 2 χρονια απο την ιδια με μηνυμα εδω, οποιος θελει να το ζητησει απο την ιδια παρακαλω, συγκεκριμενα εμενα μου ειπε οτι δεν θελει να αυξησει το πελατολογιο της, ισα ισα. Γι'αυτο το λογο εφυγε απο τα μασατζιδικα, για να εχει πιο χαλαρο προγραμμα.
Η συναντηση κινηθηκε σε πολυ ωραιο πλαισιο, ειναι ιδιαιτερη μορφη και το πηγα με τα νερα της, κατι που δεν με χαλασε καθολου!
Ξεκινησαμε με ποδολαγνεια, μετα μου εβαλε δαχτυλο και εκανε γλυφοκωλι πολυ δυνατο, εκει εχυσα.
Μετα παιξαμε μασαζ ταντρα, ηταν παρα πολυ καλο πραγματικα, σε συνδυασμο με τη μουσικη σε μεταφερει αλλου αν αφεθεις. Δεν κυνηγησα 2η πιστολια αλλα μια κουβεντουλα κι εφυγα σε πανω απο 60' που πληρωσα (70Ε).
Να ειναι καλα η κοπελα!
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Συναντηση με Ζωη πριν λιγες μερες.
Ειχα παρει το τηλεφωνο πριν 2 χρονια απο την ιδια με μηνυμα εδω, οποιος θελει να το ζητησει απο την ιδια παρακαλω, συγκεκριμενα εμενα μου ειπε οτι δεν θελει να αυξησει το πελατολογιο της, ισα ισα. Γι'αυτο το λογο εφυγε απο τα μασατζιδικα, για να εχει πιο χαλαρο προγραμμα.
Η συναντηση κινηθηκε σε πολυ ωραιο πλαισιο, ειναι ιδιαιτερη μορφη και το πηγα με τα νερα της, κατι που δεν με χαλασε καθολου!
Ξεκινησαμε με ποδολαγνεια, μετα μου εβαλε δαχτυλο και εκανε γλυφοκωλι πολυ δυνατο, εκει εχυσα.
Μετα παιξαμε μασαζ ταντρα, ηταν παρα πολυ καλο πραγματικα, σε συνδυασμο με τη μουσικη σε μεταφερει αλλου αν αφεθεις. Δεν κυνηγησα 2η πιστολια αλλα μια κουβεντουλα κι εφυγα σε πανω απο 60' που πληρωσα (70Ε).
Να ειναι καλα η κοπελα!

Γλυφοκώλι;;;;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.917
Κριτικές
126
Like
21.810
Πόντοι
28.900
Συναντηση με Ζωη πριν λιγες μερες.
Ειχα παρει το τηλεφωνο πριν 2 χρονια απο την ιδια με μηνυμα εδω, οποιος θελει να το ζητησει απο την ιδια παρακαλω, συγκεκριμενα εμενα μου ειπε οτι δεν θελει να αυξησει το πελατολογιο της, ισα ισα. Γι'αυτο το λογο εφυγε απο τα μασατζιδικα, για να εχει πιο χαλαρο προγραμμα.
Η συναντηση κινηθηκε σε πολυ ωραιο πλαισιο, ειναι ιδιαιτερη μορφη και το πηγα με τα νερα της, κατι που δεν με χαλασε καθολου!
Ξεκινησαμε με ποδολαγνεια, μετα μου εβαλε δαχτυλο και εκανε γλυφοκωλι πολυ δυνατο, εκει εχυσα.
Μετα παιξαμε μασαζ ταντρα, ηταν παρα πολυ καλο πραγματικα, σε συνδυασμο με τη μουσικη σε μεταφερει αλλου αν αφεθεις. Δεν κυνηγησα 2η πιστολια αλλα μια κουβεντουλα κι εφυγα σε πανω απο 60' που πληρωσα (70Ε).
Να ειναι καλα η κοπελα!


Και εγω έμεινα με την απορία. Από πότε κάνει η Ζωή γλυφοκωλι.
Δεν λέω ότι λέει ψέματα ο συναγωνιστής αλλά δεν ηξερα οτι το προσέφερε...
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.977
Like
929
Πόντοι
96
Και εγω έμεινα με την απορία. Από πότε κάνει η Ζωή γλυφοκωλι.
Δεν λέω ότι λέει ψέματα ο συναγωνιστής αλλά δεν ηξερα οτι το προσέφερε...
ισως μπερδεψε το ..δαχτυλο με την γλωσσα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom