Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 381K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
34
Like
3.160
Πόντοι
4.365
Επειδή βλέπω πολλούς άξιους και σεβαστούς κριτές του μπου να αναρωτιούνται για τις καλές κριτικές του παρελθόντος για τη Ζωή, θέλω να πω ότι ήταν πέρα για πέρα αληθινές.

Και επειδή καπνός χωρίς φωτιά δεν υπάρχει, είναι φανερό ότι κάτι άλλαξε προς το χειρότερο

Εγώ πάντως εύχομαι να ξαναβρεί τις ισορροπίες της και να βρει τον καλό παλιό της εαυτό..  :hi:
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.578
Like
5.349
Πόντοι
2.306
Αυτή την απορία είχα και γω. Μάλλον θα αποδυναμωθεί το πρώτο μέρος του προγράμματός της και θα ενισχυθεί το δεύτερο.
Αν το κατεχει γενικα η κοπελα και στο κρεβατι μπορει να κανει αρκετα καλο μασαζ!
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Επειδή βλέπω πολλούς άξιους και σεβαστούς κριτές του μπου να αναρωτιούνται για τις καλές κριτικές του παρελθόντος για τη Ζωή, θέλω να πω ότι ήταν πέρα για πέρα αληθινές.

Και επειδή καπνός χωρίς φωτιά δεν υπάρχει, είναι φανερό ότι κάτι άλλαξε προς το χειρότερο

Εγώ πάντως εύχομαι να ξαναβρεί τις ισορροπίες της και να βρει τον καλό παλιό της εαυτό..  :hi:
Μια χαρά ήταν και είναι η Ζωή, οι υπερβολές είναι που κάνουν τη ζημιά.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Επικοινωνησα σημερα μαζι της και μου επιβεβαιωσε οτι παει μονο χοτελ. της λεω πως θα γινει μασαζ στο κρεββατι του ξενοδοχειου? ε μου λεει οτι μπορουμε μασαζ στο πατωμα και κατι τετοια κουφα. οποτε μαυρο μεχρι νεωτερας εκτος αν ενδιαφερεται καποιος μονο για το Β μερος αποκλειστικα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Επικοινωνησα σημερα μαζι της και μου επιβεβαιωσε οτι παει μονο χοτελ. της λεω πως θα γινει μασαζ στο κρεββατι του ξενοδοχειου? ε μου λεει οτι μπορουμε μασαζ στο πατωμα και κατι τετοια κουφα. οποτε μαυρο μεχρι νεωτερας εκτος αν ενδιαφερεται καποιος μονο για το Β μερος αποκλειστικα

Και στο πάτωμα κάνει πολύ καλό μασάζ η Ζωή!Μου έκανε πριν λίγα χρόνια σε άλλο μαγαζί στο Κολωνάκι που την είχα συναντήσει...Όσες κοπέλες ξέρουν μασάζ το κάνουν εξίσου καλά όπου και να βρίσκονται,και η Ζωή ξέρει !Καλημέρα
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
Κάτι παίχτηκε βρε μάγκες με το κορίτσι για να μην δεχεται πλέον στον χώρο της ... μπορεί και να άλλαξε σπίτι η κάτι άλλο στην προσωπική της ζωή ... εγω μεγάλη εμπειρία από μασερ κλπ δεν έχω, αλλά από αυτή που έχω μπορω να επιβεβαιώσω πως η Ζωή είναι από τις λίγες που ξέρουν όντως την τέχνη ... και κατέχει και την τέχνη του σεξ σε πολύ μεγάλο βαθμό ... τώρα αν σου γράφει πως μπορούμε και στο πάτωμα ... μπορεί ... δεν το γραφει έτσι απλά ...
γουστάρει αυτο που κάνει και το απολαμβάνει και η ίδια .... είναι γεγονος όμως πως αλλιώς είναι το μασαζοκρέβατο αλλιως το κανονικό κρεβάτι αλλά εγω δεν την ξέγραφα την ζωή έτσι απλά ... να δουμε ομως πως θα το παει και εδω είμαστε
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
αδερφια συναγωνιστες θερμη παρακληση εαν εχει κανεις το τηλ της και οποιαδηποτε πληροφορια ας στειλει πμ...ανταλλασσω με πολυτιμη ινφο!!!!!!!!! :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Μαλλον θα καταλαβαν τι γινοταν στο υπογειο οποτε θα αναγκασστηκε να φυγει,μην ξεχνατε οτι μιλαμε για Κολωνακι και οχι για Αγιο Παντελεημονα (απλο παραδειγμα).Προφανως μεχρι να βρει καποιο αλλον χωρο θα παιζει σε χοτελ και αν της παει και καλα ,ισως και να μην βρει αλλον χωρο.Το οτι προτιμα παγκρατι,εμεσα προδιδει και το που περιπου ειναι και το κανονικο της σπιτι (οχι οτι εχει και καμια σημασια).Οσο για την ιδια και το περιφημο προγραμμα της,τιποτα το ιδιαιτερο.Οποιος θελει να πηδηξει ας παει με κανονικο cg,οποιος θελει και μασαζ ας την επιλεξει για μια φορα για να του φυγει η περιεργεια πιο πολυ,απλα θα πρεπει να μην δινει σημασια στις π@παριες που λεει κατα τη διαρκεια της συναντησης.Δυστυχως και σε αυτη την περιπτωση καταλαβα οτι πεφτει τρελο παραμυθιασμα στις κριτικες απο πολλα μελη του φορουμ (και ακομα αναρωτιεμαι με τι ανταλλαγμα).
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86
Μαλλον θα καταλαβαν τι γινοταν στο υπογειο οποτε θα αναγκασστηκε να φυγει,μην ξεχνατε οτι μιλαμε για Κολωνακι και οχι για Αγιο Παντελεημονα (απλο παραδειγμα).Προφανως μεχρι να βρει καποιο αλλον χωρο θα παιζει σε χοτελ και αν της παει και καλα ,ισως και να μην βρει αλλον χωρο.Το οτι προτιμα παγκρατι,εμεσα προδιδει και το που περιπου ειναι και το κανονικο της σπιτι (οχι οτι εχει και καμια σημασια).Οσο για την ιδια και το περιφημο προγραμμα της,τιποτα το ιδιαιτερο.Οποιος θελει να πηδηξει ας παει με κανονικο cg,οποιος θελει και μασαζ ας την επιλεξει για μια φορα για να του φυγει η περιεργεια πιο πολυ,απλα θα πρεπει να μην δινει σημασια στις π@παριες που λεει κατα τη διαρκεια της συναντησης.Δυστυχως και σε αυτη την περιπτωση καταλαβα οτι πεφτει τρελο παραμυθιασμα στις κριτικες απο πολλα μελη του φορουμ (και ακομα αναρωτιεμαι με τι ανταλλαγμα).
Απ ότι θυμάμαι από κουβέντα που είχαμε κάνει πριν από αρκετό διάστημα το σπίτι της δεν είναι στο Παγκράτι ούτε καν στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας. Μάλιστα σκεφτόταν να σταματήσει το άθλημα αλλά δύσκολα κόβετε το ρημάδι!!! Απλά τώρα με το ξενοδοχείο υπάρχει ένα επιπλέον κόστος για εμάς
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
153
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
1
Guru μην πιστευεις πολλα δεν ειναι και πολυ ενταξει το παλικαρι ξερω απο παλια...
Αυτα τα λενε πιο νωρις Νικ γτ και εγω που του απαντησα με πμ ακομα περιμενω :thubsdown:
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.578
Like
5.349
Πόντοι
2.306
Αυτα τα λενε πιο νωρις Νικ γτ και εγω που του απαντησα με πμ ακομα περιμενω :thubsdown:
Φιλε επρεπε αλλα ξεχαστηκα!!!!! Δεν πειραζει κρατηστε το νικ αυτο ομως γιατι τον εχω στην μπουκα πολυ καιρο!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.977
Like
929
Πόντοι
96
Μαλλον θα καταλαβαν τι γινοταν στο υπογειο οποτε θα αναγκασστηκε να φυγει,μην ξεχνατε οτι μιλαμε για Κολωνακι και οχι για Αγιο Παντελεημονα (απλο παραδειγμα).Προφανως μεχρι να βρει καποιο αλλον χωρο θα παιζει σε χοτελ και αν της παει και καλα ,ισως και να μην βρει αλλον χωρο.Το οτι προτιμα παγκρατι,εμεσα προδιδει και το που περιπου ειναι και το κανονικο της σπιτι (οχι οτι εχει και καμια σημασια).Οσο για την ιδια και το περιφημο προγραμμα της,τιποτα το ιδιαιτερο.Οποιος θελει να πηδηξει ας παει με κανονικο cg,οποιος θελει και μασαζ ας την επιλεξει για μια φορα για να του φυγει η περιεργεια πιο πολυ,απλα θα πρεπει να μην δινει σημασια στις π@παριες που λεει κατα τη διαρκεια της συναντησης.Δυστυχως και σε αυτη την περιπτωση καταλαβα οτι πεφτει τρελο παραμυθιασμα στις κριτικες απο πολλα μελη του φορουμ (και ακομα αναρωτιεμαι με τι ανταλλαγμα).
..ανταλλαγμα ? ισως βαθυτερο κωλοδαχτυλο..
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
θα πω αυτα που ειχα πει και παλιοτερα η ζωη κανει πολυ καλο μασαζ, ναι ειναι περιεργη σαν χαρακτηρας λιγο στον κοσμο τον δικο της , εμενα δεν με χαλασε αυτο, εχει γαμω τα σωματα για την ηλικια της, για το πορνοπρογραμμα της εχει να κανει με τι διαθεση εχεις παει εσυ σαν πελατης. το μοναδικο φαουλ για εμενα ειναι το χρονικο
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.917
Κριτικές
126
Like
21.810
Πόντοι
28.900
Τελικά μάθαμε αν βρήκε καινούριο χώρο η Ζωή ή πηγαίνει σε ξενοδοχείο;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom