Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GERONTOMAGGAS

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2012
Μηνύματα
23
Κριτικές
4
Like
148
Πόντοι
0
Με την ευκαιρία θα ήθελα να προσθέσω και εγώ την εμπειρία μου με την Ζωή , μιας και τόσο καιρό που συμμετέχω στο site δεν έχω ανεβάσει καμμία κριτική .
Η συνάντηση έγινε αρχές φθινοπώρου μετά από τηλεφώνημα μου , το οποίο την πέτυχε στο γυμναστήριο . Την περίμενα έξω από την πολυκατοικία της , στο μικρό παρκάκι , γιατί έφθασα πρώτος . Επειδή ήταν η πρώτη μας συνάντηση κρατούσα και της πρόσφερα μία ανθοδέσμη, για να σπάσει ο πάγος και να δημιουργηθεί μία πιο οικεία ατμόσφαιρα , πράγμα που η Ζωή το εκτίμησε δεόντως . Περιττό να πώ ότι έμεινα με τις καλλίτερες εντυπώσεις . Η Ζωή είναι μία απίθανη κοπέλα , ένας καταπληκτικός χαρακτήρας , που σε κάνει να νοιώθεις για μία ώρα ότι είσαι με την κοπέλα σου . Το μασάζ της είναι πραγματικό μασάζ  , η  αίσθηση της επαφής της φανταστική και η ερωτική ε[αφή έρχεται σαν μία φυσιολογική εξέλιξη , χωρίς προσποίηση ή βιασύνη από πλευράς της . Θα μπορούσα να την συγκρίνω μόνο με την ΜΑΓΙΑ  ( Μοσχάτο ) , για όσους την ξέρουν και την θυμούνται  γιατί μόνο εκείνη προσέφερε τέτοιο πακέτο σαν την Ζωή . Την συνιστώ ανεπιφύλακτα  και δεν βλέπω την ώρα να ξαναβρεθώ μαζί της .
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
112
Like
82
Πόντοι
1
Έχω συναντηθεί κι εγώ με τη Ζωή στο παρελθόν. Έχω τις καλύτερες εντυπώσεις, η κοπέλα είναι σούπερ από χαρακτήρα και πολύ όμορφη στην εμφάνιση. Κοιτάει να περάσεις καλά, σου προσφέρει αυτό που θέλεις και τη θεωρώ κορυφαία επιλογή στο χώρο. Δοκιμάστε άφοβα!
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
ωραία 2... επική καταχώρηση σε κινητό! συμφωνώ και επαυξάνω με την κριτική σου! έχει μια άμεση προσαρμοστικότητα με τον πελάτη!

Απλά τεράστιο άτομο!!γελάσαμε πολύ και οι 2 με την καταχώρηση της.. Είναι πρώτη φορά που φεύγω απο χώρο μασάζ με τόσο ανεβασμένη διάθεση
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Μπορείς να στείλεις και email αλλα και να αφήσεις το μήνυμά σου  στο πεδίο των Σχολίων που υπάρχει στο προφιλ της Ζωής. Δόξα τώ Θεώ, το φόρουμ μας, έχει προβλέψει αρκετούς τρόπους επικοινωνίας με τους άλλους χρήστες.
πολυ σωστά όλα. εγώ χρησιμοποίησα e-mail και σχόλιο στο προφίλ της. απάντησε κ στους 2 τρόπους κ άμεσα
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.439
Κριτικές
19
Like
1.418
Πόντοι
6.835
Από ότι διαβάζω από όσους την έχετε συναντήσει έχετε μείνει αρκετά ικανοποιημένοι από όλο το πακέτο υπηρεσιών που προσφέρει

Το γεγονός ότι δεν δίνει φιλιά στο στόμα επηρεάζει κάπως το "αισθησιακό" της συνάντησης 'η όχι ? Η γνώμη όσων την έχουν συναντήσει θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμη 
 

Drgus1377

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Από ότι διαβάζω από όσους την έχετε συναντήσει έχετε μείνει αρκετά ικανοποιημένοι από όλο το πακέτο υπηρεσιών που προσφέρει

Το γεγονός ότι δεν δίνει φιλιά στο στόμα επηρεάζει κάπως το "αισθησιακό" της συνάντησης 'η όχι ? Η γνώμη όσων την έχουν συναντήσει θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμη 
Κατά τη γνώμη μου καθόλου!!
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
Από ότι διαβάζω από όσους την έχετε συναντήσει έχετε μείνει αρκετά ικανοποιημένοι από όλο το πακέτο υπηρεσιών που προσφέρει

Το γεγονός ότι δεν δίνει φιλιά στο στόμα επηρεάζει κάπως το "αισθησιακό" της συνάντησης 'η όχι ? Η γνώμη όσων την έχουν συναντήσει θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμη 
θεωρω οτι δεν επηρεαζει το αισθησιακο της  συναντησης καθως αυτο καλυπτεται απο τον τροπο της τις υπηρεσιες της και την συμπεριφορα της
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Από ότι διαβάζω από όσους την έχετε συναντήσει έχετε μείνει αρκετά ικανοποιημένοι από όλο το πακέτο υπηρεσιών που προσφέρει

Το γεγονός ότι δεν δίνει φιλιά στο στόμα επηρεάζει κάπως το "αισθησιακό" της συνάντησης 'η όχι ? Η γνώμη όσων την έχουν συναντήσει θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμη  

Η ερώτηση που κάνεις θα απαντηθεί υποκειμενικά από τον καθένα μας. Το καταλαβαίνεις, έτσι? Δλδ. και όλοι να πούμε όχι, πόση αξία θα έχει για σένα? Εσύ είσαι αυτός που θα κρίνει το τί χρειάζεσαι και τί οπωσδήποτε αναμένεις.

Προφανώς η γυναίκα έχει πάμπολλα καλά στοιχεία, σε εμφάνιση, σε συμπεριφορά, κτλ. Τα θέλεις όμως αυτά που προσφέρει? Σού αρκούν? Θέλεις κάτι άλλο? Από εκεί και πέρα εσύ αποφασίζεις το τί θα κάνεις. Έχει σχέση με το τί ζητάς. Δεν υπάρχει σωστό και λάθος.... Πάς μία, ή καμία ή χίλιεςμία φορές.
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.439
Κριτικές
19
Like
1.418
Πόντοι
6.835
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις, πράγματι μόνο όταν τη συναντήσω θα μπορέσω να δώσω την απάντηση στο ερώτημά μου

Το θετικό είναι ότι εκ των προτέρων γνωρίζεις τι δεν κάνει, οπότε δεν βρίσκεσαι προ δυσάρεστων εκπλήξεων ...
 

somel

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2014
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
Kαλησπέρα πως την ανεβάζω την κριτική?

Φοβερή επικοινωνία, ευγένια με στόχο να κάνει τον πελάτη να αισθανθεί άνετα στο χώρο της. Ξεκινάει με τι είδος μασσάζ θες και τι υπηρεσία ψάχνεις να προσαρμώσει το χρόνο της ανάλογα. Eπέλεξα το ταντρικό μασσάζ που το κάνει υπέρωχα. Σώμα φοβερό για την ηλικία της (γύρω στα 40), ελληνίδα, με φοθσκομένο στήθος αλλά πολύ καλό στη αφή.

Ένα μόνο παράπονο της συνάντησης, ήταν τόσο ωραίο το μασσάζ που πέρασε ο χρόνος και δεν πρόλαβα να απολαύσω όλες την υπηρεσίες της οπότε μείναμε στη φραπεδιά. Θα επισκευτώ σύντομα ξανά να πάρουμε αυτό που δεν πήραμε. Δικό μου το λάθος προς αποφυγίν παρεξήγησης που δεν κίνησα τα νήματα νωρίτερα.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.715
Κριτικές
24
Like
3.402
Πόντοι
2.846
Kαλησπέρα πως την ανεβάζω την κριτική?

Φοβερή επικοινωνία, ευγένια με στόχο να κάνει τον πελάτη να αισθανθεί άνετα στο χώρο της. Ξεκινάει με τι είδος μασσάζ θες και τι υπηρεσία ψάχνεις να προσαρμώσει το χρόνο της ανάλογα. Eπέλεξα το ταντρικό μασσάζ που το κάνει υπέρωχα. Σώμα φοβερό για την ηλικία της (γύρω στα 40), ελληνίδα, με φοθσκομένο στήθος αλλά πολύ καλό στη αφή.

Ένα μόνο παράπονο της συνάντησης, ήταν τόσο ωραίο το μασσάζ που πέρασε ο χρόνος και δεν πρόλαβα να απολαύσω όλες την υπηρεσίες της οπότε μείναμε στη φραπεδιά. Θα επισκευτώ σύντομα ξανά να πάρουμε αυτό που δεν πήραμε. Δικό μου το λάθος προς αποφυγίν παρεξήγησης που δεν κίνησα τα νήματα νωρίτερα.
  Ωραιος ο somel :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: , την επομενη  φορα δοκιμασε ολο το μενου  διοτι  η  σπεσιαλιτε  της  Ζωητσας  εκτος απ το πολυ καλο  μασσαζ κανει και πολυ καλη  μπριζολα  :tits: :tits: :fuck1: :fuck1: :fuck1: , somel πανε για  μπριζολα οπωσδηποτε  :hi: :hi: :hi:
 

siciliano

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
  Ωραιος ο somel :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: , την επομενη  φορα δοκιμασε ολο το μενου  διοτι  η  σπεσιαλιτε  της  Ζωητσας  εκτος απ το πολυ καλο  μασσαζ κανει και πολυ καλη  μπριζολα  :tits: :tits: :fuck1: :fuck1: :fuck1: , somel πανε για  μπριζολα οπωσδηποτε  :hi: :hi: :hi:
Ειχα σήμερα για πρώτη φορα Επίσκεψη στο "ανδρο"της Ζωής δεν έχω κάποια κριτική να κάνω,τα εχουν πει σχεδόν όλα οι προηγούμενοι εγω μια λέξη θα πω κι αυτή στα ιταλικά UNA MERAVIGLIA. Καλο βράδυ σ'ολους!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ειχα σήμερα για πρώτη φορα Επίσκεψη στο "ανδρο"της Ζωής δεν έχω κάποια κριτική να κάνω,τα εχουν πει σχεδόν όλα οι προηγούμενοι εγω μια λέξη θα πω κι αυτή στα ιταλικά UNA MERAVIGLIA. Καλο βράδυ σ'ολους!

Σε ελεύθερη μετάφραση.......ενα θαύμα.......ετσι είναι αγαπητέ....... :thumbsup: :thumbsup:
 

siciliano

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
MERAVIGLIA  σε ελευθερη μετάφραση απο τα Ιταλικά¨..αίσθημα ζωηρής κ χαρακτηριστικής ευχάριστης έκπληξης
που προκαλείται απο ενα νεο πράγμα η γεγονός,εξωπραγματικό που προκαλεί μία MERAVIGLIA,να το βλέπεις κ να
το χαίρεσαι!! MIRACOLO -ΘΑΎΜΑ το φαινόμενο που πραγματοποιήται έξω απο τους νόμους της φυσικής,
απο την ενέργεια μιας ΥΠΕΡΦΥΣΙΚΗΣ ΔΥΝΑΜΗΣ.ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ  και  miracolo k meraviglia.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Σ'ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ.
 

andreas_haf

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους
δεν έχω γράψη ποτέ διαβάζω πάντα με ενδιαφέρον αποφάσισα να γράψω για την Ζωή μετά την σημερινή συνάντηση μου όσα λένε είναι αλήθεια ειναι μοναδική ......τα υπόλοιπα λόγια είναι περιτά....
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.715
Κριτικές
24
Like
3.402
Πόντοι
2.846
Πολυ  σωστος  andreas !!!!  Απλα ηθελα να  ρωτησω αν μινατε  μονο στο μασσαζ ??? η μετα το μασσαζ  προχωρησατε και σε πιο χοτ  στιγμες  χαλαρωσης ???  Γραψε  αν  θες  τι  περιλαμβανε  το μενου  :hi: :hi: :hi:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Πολυ   σωστος  andreas !!!!  Απλα ηθελα να  ρωτησω αν μινατε  μονο στο μασσαζ ??? η μετα το μασσαζ  προχωρησατε και σε πιο χοτ  στιγμες  χαλαρωσης ???  Γραψε  αν  θες  τι  περιλαμβανε  το μενου  :hi: :hi: :hi:

σαφώς.......παίξανε κρυφτό,κηνυγητό,περνά περνά η μέλισσα,scramble και αλλα χαλαρωτικά......... :rockon: :rockon: :rockon:
 

saxo vts

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
37
Like
12
Πόντοι
0
τα καλυτερα  εγω θα παω εστειλα τηλ για ραντεβου αλλα μονο μασαζ θελω τι τιμες δεν λετε
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
τα καλυτερα  εγω θα παω εστειλα τηλ για ραντεβου αλλα μονο μασαζ θελω τι τιμες δεν λετε
Βασικά δεν έστειλες τηλέφωνο για ραντεβού.. Το τηλέφωνο για ραντεβού το στέλνει η Ζωή... Τιμές έχουν αναφερθεί και θα τις ήξερες αν διάβαζες παρα πίσω.. αλλα θα ενημερωθείς και απο την ίδια..

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom