Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 380K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Έχω ξαναγράψει σχόλιο για την Ζωή, αλλά νομίζω ότι της οφείλω ένα πιο ολοκληρωμένο.
Τα καλά πρέπει να λέγονται κι ας έχουν γραφτεί τόσα θετικά γι αυτήν από τους συνφορουμίτες και θέλω να σας ευχαριστήσω γιατί τα γραφόμενα σας με οδήγησαν να την επισκεφθώ 3 φορές μέχρι στιγμής (σίγουρα θα υπάρξουν κι αλλες) με πλήρη επιβεβαίωση όλων τον θετικών που έχουν γραφτεί.
Επιβεβαιώνω ξανά ότι 100% ισχύουν όλα. Και ωραία γυναίκα είναι και χαβαλετζού και έξυπνη και υπέροχο μασάζ κάνει και τρομερό τυπάκι είναι και καταπληκτικό σεξ κάνει και δεν κοιτα να σε ξεπετάξει, αλλά στα πιο θετικά απ' όλα βάζω ότι μπορεί άμεσα να σε ψυχολογήσει ή όπως γράφτηκε, να σου βρεί το "κουμπί" σου και να σου φερθεί αναλόγως για να έχεις μία ευχάριστη συνάντηση μαζί της χωρίς να κλαις τα χρήματα σου.

Η συννενόηση πολύ εύκολη, με mail από το προφίλ της και μου έστειλε το τηλέφωνο της, επικοινωνήσαμε και κλείσαμε ραντεβού στα στενά του Κολωνακίου. Ο χώρος της καλός και διακριτικός με ωραία αρώματα και αναλόγη μουσική χαλάρωσης. Πρόγραμμα δεν υπάρχει (κι αυτό για εμένα από τα συν), το έχω καταλάβει από τις 3 επισκέψεις μου, πάντα το πράγμα πάει όπως κυλήσει κι όπως έγραψα και πιο πριν όπως σε ψυχολογήσει την δεδομένη στιγμή. Την τελευταία φορά που πήγα για μιάμιση ώρα (100€) (το πρόγραμμα της μιας ώρας δεν υπολλείπεται σε τίποτα από αυτό της μιάμισης), ήμουν "φορτωμένος" ξεκινήσαμε με πορνοκατάσταση (όπως λέει η ίδια) στον καναπέ με ωραία πίπα και περιποίηση όλης της περιοχής, ανταπόδοση γλύψιμο στο περιποιημένο μουνάκι της, πέρασμα προφυλακτικού και πολλά παιχνίδια σταματώντας σε καίρια σημεία για να μην χύσω άμεσα. Αφού με παίδεψε (λες και δεν ήθελα) έτσι με ενναλαγές στάσεων το τέλος ήρθε έντονο στο στήθος και το στόμα της.
Αφού χαλάρωσα για λίγο από την ένταση, εκ νέου ντουζάκι μαζί της, ξάπλωμα στο μασαζοκρέβατο για να απολαύσω το μασάζ της. Με πίεση υπέροχη με το σώμα της (χρησιμοποιεί εκτός από τα χεράκια της, τις γάμπες, το στήθος,τον κώλο της, όλο το κορμί της γενικά) από το κεφάλι μέχρι τις πατούσες καταλήγει να παίζει και να πιέζει την γύρω περιοχή του πούτσου (ρωτάει για δάχτυλο στον κώλο), ε δεν θες και πολύ για να μπείς στο 2ο ημίχρονο. Γύρισμα ανάσκελα για 69 (το απόλαυσα πραγματικά) πέρασμα προφυλακτικού για τα περαιτέρω με ενναλαγές στάσεων και θέσεων μέχρι να έρθει η κορύφωση. Μπανάκι, πάλι μαζί να μου βγάλει τα λάδια, ήπια και το νερακι μου με το αναψυκτικό, κουβεντιάσαμε και για κάποια προσωπικά μου θεματάκια και αποχώρησα. Χωρίς καμια πίεση χρόνου πέρασα για ακόμη μια φορά καταπληκτικά. Όπως έγραψε φίλος, δεν κλαις τα χρήματά σου. Και φυσικά οι επισκέψεις θα επαναληφθούν.

Συγνώμη για το μέγεθος του post.
τι εννοείς δάχτυλο το κωλο? Είναι στα πλαισία του ταντρα ή απλά βάζει δάχτυλο? Ενδιαφέρομαι να τη συναντήσω για το μασάζ καταρχήν., και εκτονωση το σεξ δε μου λείπει αλλά αυτό το ταντρα ισχύει ? Αξίζει ? Τ είναι,τελικά?
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
τι εννοείς δάχτυλο το κωλο? Είναι στα πλαισία του ταντρα ή απλά βάζει δάχτυλο? Ενδιαφέρομαι να τη συναντήσω για το μασάζ καταρχήν., και εκτονωση το σεξ δε μου λείπει αλλά αυτό το ταντρα ισχύει ? Αξίζει ? Τ είναι,τελικά?


γτ υπαρχει καμια που να της πεις οτι θες δαχτυλακι και να σου αρνηθει;

τυπε μηπως εισαι..... :effemine: :gay:
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
γτ υπαρχει καμια που να της πεις οτι θες δαχτυλακι και να σου αρνηθει;

τυπε μηπως εισαι..... :effemine: :gay:
όχι φίλε δεν είμαι απλά πολύ διαφημίζει το ταντρα και ρωτάω.. Και δεν πιστεύω ότι αν γλυψει εκεί μια γυναίκα γίνεσαι,πουστης..,
 

tantrazoe

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
όχι φίλε δεν είμαι απλά πολύ διαφημίζει το ταντρα και ρωτάω.. Και δεν πιστεύω ότι αν γλυψει εκεί μια γυναίκα γίνεσαι,πουστης..,
καλημέρα σέ όλους τους αγαπημένους φίλους τάντρα είναι ένα όνομα απλό πού εκπρωσοπει ένα ταξίδι όσο μπορούμε τού σώματος χωρίς τίςσυνηθισμένες εικόνες του εγκεφάλου εύχομαι καλές γιορτές γεμάτες με χιούμορ και παιχνίδια για να έχουμε καλύτερη ψυχολογία και νά είναι για όλο το χρόνο όχι μόνο τις γιορτές φιλάκια πολλά πολλά
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
καλημέρα σέ όλους τους αγαπημένους φίλους τάντρα είναι ένα όνομα απλό πού εκπρωσοπει ένα ταξίδι όσο μπορούμε τού σώματος χωρίς τίςσυνηθισμένες εικόνες του εγκεφάλου εύχομαι καλές γιορτές γεμάτες με χιούμορ και παιχνίδια για να έχουμε καλύτερη ψυχολογία και νά είναι για όλο το χρόνο όχι μόνο τις γιορτές φιλάκια πολλά πολλά
θα τα πούμε από βδομαδα κάτσε να μπει το δώρο και θα σε επισκεφτώ!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
καλημέρα σέ όλους τους αγαπημένους φίλους τάντρα είναι ένα όνομα απλό πού εκπρωσοπει ένα ταξίδι όσο μπορούμε τού σώματος χωρίς τίςσυνηθισμένες εικόνες του εγκεφάλου εύχομαι καλές γιορτές γεμάτες με χιούμορ και παιχνίδια για να έχουμε καλύτερη ψυχολογία και νά είναι για όλο το χρόνο όχι μόνο τις γιορτές φιλάκια πολλά πολλά
τζοις,ασε τις πολλες ρεκλαμες,και σε περιμενω να ανεβεις σανιδι.
Υ.Γ.καλες γιορτες,με υγεια. :hi: :fart-in-bed:
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195
τζοις,ασε τις πολλες ρεκλαμες,και σε περιμενω να ανεβεις σανιδι.
Υ.Γ.καλες γιορτες,με υγεια. :hi: :fart-in-bed:
μερα
γιατι πειραζεις τηνν φιλεναδα ???
και που ειδες την ρεκλαμα???
αφου αληθεια λεει κσαι το γνωριζεις ...

:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μερα
γιατι πειραζεις τηνν φιλεναδα ???
και που ειδες την ρεκλαμα???
αφου αληθεια λεει κσαι το γνωριζεις ...

:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
το πειραζω,γιατι ειναι οκ τυπακι,και καλο παιδι.
Υ.Γ.και κορμαρα. :rockon:
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
τελικά έχετε δίκιο όλοι.. η ΖΩΉ δεν παίζεται... ωραία πέρασα σήμερα.. διάβαζα την κριτική του Θεοχάρη και νομίζω ότι διάβαζα την εμπειρία που πέρασα σήμερα...
και μην ανησυχεί ο φίλος για το... κωλοδάκτυλο που το 80% των ανδρών σύμφωνα με την Ζωή το γουστάρει...αν δεν θες...δεν το κάνει... ή τη σταματάς...
 

saggell

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά ! Κάποιος να μ στηλει. Το τηλ της ζωής ;;
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Μετά την σημερινή συνάντηση με την Ζωή θα ήθελα να ευχαριστήσω τον ΤΑΖ7 για τις πληροφορίες που μου έδωσε και μου πρόσφεραν την πιο όμορφη εμπειρία που είχα ως σήμερα στο χώρο του μασαζ. Τα λόγια είναι πραγματικά λίγα για να περιγράψουν αυτό το πλάσμα. Μια πολυ ερωτική γυναίκα με εξαιρετικό κορμί, ένα συνεχές χαμόγελο που δεν έφυγε στιγμή απο τα χείλη της, μια επαγγελματίας που έκανε το παν για την απόλαυση του πελάτη της, μια ιδιαίτερα δυναμική κ έξυπνη γυναίκα που σε κερδίζει με την συμπεριφορά της κ τιμά τα χρήματα της στον απόλυτο βαθμό. Δεν μπορώ να καταλάβω απο που προέκυψαν τα σχόλια περι βιασύνης της καθώς τίποτα δεν μας ενόχλησε κατά την συνεδρία, συνεχώς τόνιζε ότι πρέπει να είμαι χαλαρός και να μην ανησυχώ για το αν θα υπερβούμε τον χρόνο συνάντησης μας (τον οποίο κ ξεπεράσαμε). Όσον αφορά τις υπηρεσίες της είναι πραγματικά μοναδική. Διαβάζει τις σκέψεις κ τις επιθυμίες του πελάτη και ενσαρκώνει κάθε φαντασίωση του. Η χημεία που ένιωσα μαζί της ήταν κάτι το οποίο με μετέτρεψε σε φανατικό θαυμαστή της. Ζωή μου σε ευχαριστώ και όπως σου τόνισα θα βαρεθείς να με βλέπεις!! φιλιά απο τον ωραία 2 (όπως μου έδειξες ότι με καταχώρησες στο κινητό σου)
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μπορείς να στείλεις και email αλλα και να αφήσεις το μήνυμά σου  στο πεδίο των Σχολίων που υπάρχει στο προφιλ της Ζωής. Δόξα τώ Θεώ, το φόρουμ μας, έχει προβλέψει αρκετούς τρόπους επικοινωνίας με τους άλλους χρήστες.
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
Μετά την σημερινή συνάντηση με την Ζωή θα ήθελα να ευχαριστήσω τον ΤΑΖ7 για τις πληροφορίες που μου έδωσε και μου πρόσφεραν την πιο όμορφη εμπειρία που είχα ως σήμερα στο χώρο του μασαζ. Τα λόγια είναι πραγματικά λίγα για να περιγράψουν αυτό το πλάσμα. Μια πολυ ερωτική γυναίκα με εξαιρετικό κορμί, ένα συνεχές χαμόγελο που δεν έφυγε στιγμή απο τα χείλη της, μια επαγγελματίας που έκανε το παν για την απόλαυση του πελάτη της, μια ιδιαίτερα δυναμική κ έξυπνη γυναίκα που σε κερδίζει με την συμπεριφορά της κ τιμά τα χρήματα της στον απόλυτο βαθμό. Δεν μπορώ να καταλάβω απο που προέκυψαν τα σχόλια περι βιασύνης της καθώς τίποτα δεν μας ενόχλησε κατά την συνεδρία, συνεχώς τόνιζε ότι πρέπει να είμαι χαλαρός και να μην ανησυχώ για το αν θα υπερβούμε τον χρόνο συνάντησης μας (τον οποίο κ ξεπεράσαμε). Όσον αφορά τις υπηρεσίες της είναι πραγματικά μοναδική. Διαβάζει τις σκέψεις κ τις επιθυμίες του πελάτη και ενσαρκώνει κάθε φαντασίωση του. Η χημεία που ένιωσα μαζί της ήταν κάτι το οποίο με μετέτρεψε σε φανατικό θαυμαστή της. Ζωή μου σε ευχαριστώ και όπως σου τόνισα θα βαρεθείς να με βλέπεις!! φιλιά απο τον ωραία 2 (όπως μου έδειξες ότι με καταχώρησες στο κινητό σου)

ωραία 2... επική καταχώρηση σε κινητό! συμφωνώ και επαυξάνω με την κριτική σου! έχει μια άμεση προσαρμοστικότητα με τον πελάτη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom