Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 377K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sexoturistasxxx

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2016
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
0
Πάντως για όσους ρωτάνε για τηλέφωνα και ραντεβού κλπ, εμένα στο πρώτο mail που της έστειλα μου εδωσε τηλέφωνο, τιμές... πολύ κατατοπιστική. οπότε μην γράφετε ότι να ναι, στείλτε ένα mail και θα σας απαντήσει! γράψτε ανθρώπινα όμως, μην γράφετε μαλακίες
 

mifonoxu

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Σχεδόν έτοιμος να κλείσω το ραντεβού με τη ζωη αλλα εχω κάποιες απορίες. Όπως αναφέρετε οι περισσότεροι ολα ειναι θεμα χημείας με την κοπέλα αλλα επειδη η ζωη δε δίνει γλωσσόφιλα και άρα δεν χαρακτηρίζεται ως gfe, ποσο pse θα λέγατε πως ειναι κατα τη διάρκεια της συνεύρεσης και του ραντεβού γενικότερα ;; το αναφέρω για μα μην απογοητευτώ απο αυτο το κομμάτι.
 

nasos97

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
0
Να σου πω την δικη μου εμπειρια φιλε μου,η ζωη ειναι πολυ φιλικη και χαβαλετζου οπου χρειαζεται και σοβαρη εκει που πρεπει, βασικα ειναι παιχνιδιαρα ,τουλαχιστον εμενα αυτο μου εβγαλε και εγω εχω σκοπο να την ξαναεπισκεφτω στο μελλον γιατι οπως ειπε και ενας φιλος ποιο πανω αφηνει υποσχεσεις.....Ειναι διαολος θα καταλαβει τι θες και παει με τα νερα σου.Ορμα και ελπιζω να περασεις καλα οπως και οι περρισοτεροι απο δω μεσα.  :zfuck:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Σχεδόν έτοιμος να κλείσω το ραντεβού με τη ζωη αλλα εχω κάποιες απορίες. Όπως αναφέρετε οι περισσότεροι ολα ειναι θεμα χημείας με την κοπέλα αλλα επειδη η ζωη δε δίνει γλωσσόφιλα και άρα δεν χαρακτηρίζεται ως gfe, ποσο pse θα λέγατε πως ειναι κατα τη διάρκεια της συνεύρεσης και του ραντεβού γενικότερα ;; το αναφέρω για μα μην απογοητευτώ απο αυτο το κομμάτι.

Η Ζωή μπορεί να παίξει πολλους ρόλους,ανάλογα με την διαθεση και το προφιλ του καθενός......και gfe και pse και ότι θέλεις.......και το ωραίο είναι ότι ,χωρίς να της πεις τι θέλεις,θα σε ψυχολογήσει εκεινη πρωτα και θα ....σε περιποιηθεί αναλόγως.Εχει εξαιρετική ικανότητα να βρίσκει το "κουμπι" του καθενός.....προσωπικά,εγω αυτό δεν το εχω συναντήσει σε αλλη κοπέλλα του χωρου.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.837
Κριτικές
19
Like
2.996
Πόντοι
7.195
Η Ζωή μπορεί να παίξει πολλους ρόλους,ανάλογα με την διαθεση και το προφιλ του καθενός......και gfe και pse και ότι θέλεις.......και το ωραίο είναι ότι ,χωρίς να της πεις τι θέλεις,θα σε ψυχολογήσει εκεινη πρωτα και θα ....σε περιποιηθεί αναλόγως.Εχει εξαιρετική ικανότητα να βρίσκει το "κουμπι" του καθενός.....προσωπικά,εγω αυτό δεν το εχω συναντήσει σε αλλη κοπέλλα του χωρου.
και λιγα λεγεις !!!
 

fire75

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Οι επισκέψεις πολλές στη Ζωούλα, ατομάρα και αν τα βρεις μαζί της στο σεξ θα περάσεις άψογα, από τα καλύτερο κορίτσια στο χώρο που δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Η Ζωή μπορεί να παίξει πολλους ρόλους,ανάλογα με την διαθεση και το προφιλ του καθενός......και gfe και pse και ότι θέλεις.......και το ωραίο είναι ότι ,χωρίς να της πεις τι θέλεις,θα σε ψυχολογήσει εκεινη πρωτα και θα ....σε περιποιηθεί αναλόγως.Εχει εξαιρετική ικανότητα να βρίσκει το "κουμπι" του καθενός.....προσωπικά,εγω αυτό δεν το εχω συναντήσει σε αλλη κοπέλλα του χωρου.

:rockon: :rockon:
Πολύ καλά τα λες!
Είναι από τις ελάχιστες αξιόλογες του χώρου!!
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
γνωριζει καποιος τι περιλαμβαει το προγραμμα της κοπελας ποσες εκτονωσεις και σε ποια τιμη?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
Οσα και να γραψει καποιος για τη Ζωη, ισως στο τελος να την αδικουν κιολας γι αυτα που πραγματικα  προσφερει.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Οσα και να γραψει καποιος για τη Ζωη, ισως στο τελος να την αδικουν κιολας γι αυτα που πραγματικα  προσφερει.

Πήγα σήμερα μετά απο καιρό........με εβγαλε ο δρόμος που λένε........
Καλύτερη απο ποτέ ! με καλαμπούρι,με χαβαλέ και με φοβερή διάθεση να περάσεις καλά..........

Υ.Γ Ευτυχώς που η συνεδρία τελειωσε πριν κλείσουν τα φαρμακεία και πρόλαβα να πάω να πάρω τις βιταμίνες μου..... :rockon: :rockon: :rockon:
 

nostalgos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
lipame gia ta greeklish all den exo ellhniko plhktrologio efxome na min einai provlima
warnwarn.gif
 greeklish.[/color[/URL]]
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Πήγα σήμερα μετά απο καιρό........με εβγαλε ο δρόμος που λένε........
Καλύτερη απο ποτέ ! με καλαμπούρι,με χαβαλέ και με φοβερή διάθεση να περάσεις καλά..........

Υ.Γ Ευτυχώς που η συνεδρία τελειωσε πριν κλείσουν τα φαρμακεία και πρόλαβα να πάω να πάρω τις βιταμίνες μου..... :rockon: :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
lipame gia ta greeklish all den exo ellhniko plhktrologio efxome na min einai provlima

Αυτη τη μαλακισμένη δικαιολογία να μην είχατε σαν καραμέλα ορισμένοι... τι να πω... Σε όλους τους υπολογιστές, κινητά και ταμπλετ της τελευταίας 15ετίσς, από όποιο μέρος του κόσμου και να τους αγοράσεις, μπορείς να πας στις ρυθμίσεις και να ορισεις πληκτρολόγιο και γλώσσα από όποια χώρα του κόσμου γουστάρεις.
Αν ήμασταν στην εποχή του 80286 τότε ναι, θα είχε μια βάση η δικαιολογία σου...
Αν δεν ξέρεις πως να ρυθμίζεις τις γλώσσες και τα πληκτρολόγια ζήτα βοήθεια από κάποιον γνώστη φίλο σου.
Εναλλακτικά , μπες εδώ γραφε ό,τι θες σε greeklish, πάτα να στα μετατρέψει σε ελληνικά και κάντα αντιγραφή και επικόλληση εδώ μέσα.
 

th-sarantaris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Έχω ξαναγράψει σχόλιο για την Ζωή, αλλά νομίζω ότι της οφείλω ένα πιο ολοκληρωμένο.
Τα καλά πρέπει να λέγονται κι ας έχουν γραφτεί τόσα θετικά γι αυτήν από τους συνφορουμίτες και θέλω να σας ευχαριστήσω γιατί τα γραφόμενα σας με οδήγησαν να την επισκεφθώ 3 φορές μέχρι στιγμής (σίγουρα θα υπάρξουν κι αλλες) με πλήρη επιβεβαίωση όλων τον θετικών που έχουν γραφτεί.
Επιβεβαιώνω ξανά ότι 100% ισχύουν όλα. Και ωραία γυναίκα είναι και χαβαλετζού και έξυπνη και υπέροχο μασάζ κάνει και τρομερό τυπάκι είναι και καταπληκτικό σεξ κάνει και δεν κοιτα να σε ξεπετάξει, αλλά στα πιο θετικά απ' όλα βάζω ότι μπορεί άμεσα να σε ψυχολογήσει ή όπως γράφτηκε, να σου βρεί το "κουμπί" σου και να σου φερθεί αναλόγως για να έχεις μία ευχάριστη συνάντηση μαζί της χωρίς να κλαις τα χρήματα σου.

Η συννενόηση πολύ εύκολη, με mail από το προφίλ της και μου έστειλε το τηλέφωνο της, επικοινωνήσαμε και κλείσαμε ραντεβού στα στενά του Κολωνακίου. Ο χώρος της καλός και διακριτικός με ωραία αρώματα και αναλόγη μουσική χαλάρωσης. Πρόγραμμα δεν υπάρχει (κι αυτό για εμένα από τα συν), το έχω καταλάβει από τις 3 επισκέψεις μου, πάντα το πράγμα πάει όπως κυλήσει κι όπως έγραψα και πιο πριν όπως σε ψυχολογήσει την δεδομένη στιγμή. Την τελευταία φορά που πήγα για μιάμιση ώρα (100€) (το πρόγραμμα της μιας ώρας δεν υπολλείπεται σε τίποτα από αυτό της μιάμισης), ήμουν "φορτωμένος" ξεκινήσαμε με πορνοκατάσταση (όπως λέει η ίδια) στον καναπέ με ωραία πίπα και περιποίηση όλης της περιοχής, ανταπόδοση γλύψιμο στο περιποιημένο μουνάκι της, πέρασμα προφυλακτικού και πολλά παιχνίδια σταματώντας σε καίρια σημεία για να μην χύσω άμεσα. Αφού με παίδεψε (λες και δεν ήθελα) έτσι με ενναλαγές στάσεων το τέλος ήρθε έντονο στο στήθος και το στόμα της.
Αφού χαλάρωσα για λίγο από την ένταση, εκ νέου ντουζάκι μαζί της, ξάπλωμα στο μασαζοκρέβατο για να απολαύσω το μασάζ της. Με πίεση υπέροχη με το σώμα της (χρησιμοποιεί εκτός από τα χεράκια της, τις γάμπες, το στήθος,τον κώλο της, όλο το κορμί της γενικά) από το κεφάλι μέχρι τις πατούσες καταλήγει να παίζει και να πιέζει την γύρω περιοχή του πούτσου (ρωτάει για δάχτυλο στον κώλο), ε δεν θες και πολύ για να μπείς στο 2ο ημίχρονο. Γύρισμα ανάσκελα για 69 (το απόλαυσα πραγματικά) πέρασμα προφυλακτικού για τα περαιτέρω με ενναλαγές στάσεων και θέσεων μέχρι να έρθει η κορύφωση. Μπανάκι, πάλι μαζί να μου βγάλει τα λάδια, ήπια και το νερακι μου με το αναψυκτικό, κουβεντιάσαμε και για κάποια προσωπικά μου θεματάκια και αποχώρησα. Χωρίς καμια πίεση χρόνου πέρασα για ακόμη μια φορά καταπληκτικά. Όπως έγραψε φίλος, δεν κλαις τα χρήματά σου. Και φυσικά οι επισκέψεις θα επαναληφθούν.

Συγνώμη για το μέγεθος του post.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom