Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 381K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Moutsodrigo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Νέος στο thread και είναι εντυπωσιακό  απο τόσα σχόλια ούτε ένα αρνητικό
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.504
Κριτικές
16
Like
13.740
Πόντοι
6.515
με τη ρεγουλα παιδια, πολλοι νεοι πλακωσαν  :orchestra:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Έχουν γραφτεί πολλά, οπότε με βάση την εμπειρία μου ενώνω και εγώ τη φωνή μου, μια που ακόμη δεν έχω εκφραστεί συνολικά: Εμφανίσιμη σε σώμα και πρόσωπο, πολύ καλά ενισχυμένο στήθος, έμπειρη και όχι πιπίνι. Καλό μασάζ, Β2Β, δικό της στυλ. Καλό καλαμάκι, όπως και ο φραπές και η μπριζόλα. Χωρίς πίσω πόρτα. Δεν φιλάει. Όχι gfe. Πολύ καλό σόσιαλ. Σοβαρή επαγγελματίας. Ευχαριστιέσαι αρκεί να αναζητάς αυτά που προσφέρει και να ταιριάζεις με το στυλ της, που άλλωστε ισχύει για όλες. Προσέχει την υγιεινή."
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86
Συμφωνώ και εγώ με το παραπάνω φίλο στα περισσότερα. Προσωπικα δεν μου άρεσε το καλαμάκι της, ενώ στη μπριζόλα και στο φραπέ ειναι πολύ καλή. Για όποιον ταιρίαξει μαζί της θα περάσει σουπερ. Επίσης νομίζω ότι ειναι πιο καλή στο μασαζ σε σχέση με το σεξ. Το σώμα της σε σχέση με την ηλικία της είναι πολύ καλό και γυμνασμένο. Είναι καθαρότατη. Το ραντεβού κλείνεται πολύ εύκολα παρ ότι που μερικοί γράφουν ότι αργησαν να παρουν απάντηση. Σ εμενα απαντησε αυθημερον. Καλά λαδώματα!
 

orion4

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εξαιρετικη, φιλικη, περιποιητικη, με κορμαρα και πολυ πολυ ωραιο προσωπο.
Οταν σου τρυβει τις υπεροχες λαδωμενες βυζαρες επανω σου ειναι το κατι αλλο!!!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.358
Κριτικές
1
Like
839
Πόντοι
96
  Εγω παντως πιστευω οτι τα εξαιρετικα καλα λογια μπορει να καψουν μια κοπελα .

  Την επίσκεφτηκα πριν καιρο 3 ωρες μετα την υπόγραφη του διαζυγιου μου μιας και ηθελα χαλάρωση .

    Το λαθος που εκανα ηταν οτι δεν την ειχα δει. Κοντη ξανθια χωρισα οποτε με το που την ειδα να περιμενει με ενα μαυρο νυχτικο σκαλωσα γιατι μου θυμισε την πρωην (Εμφανισιακα ειναι ακριβως στα γουστα μου δηλαδη). Αυτη νομισε οτι δεν της αρεσα και καπου εκει το χασαμε γιατι αγχωθηκα πιο πολυ και την αγχωσα και οσο αγχωνόταν - αγχωνομουν . Επισης δεν επιασε τον χαρακτηρα μου οποτε χαθηκαμε .

  Σε γενικες γραμμες καλο μασαζ και ανεση χρονου αλλα  δεν με αφησε να χαλαρωσω .

  Μονο στο τελος ειπαμε 5 μαλακιουλες και μου αρεσε η κουβεντουλα . Βεβαια οταν ειπε "εισαι καλος για συζυγος" μου ηρθε να την πνιξω και γιατι μολις ειχα χωρισει αλλα και γιατι απο "πορνοκατασταση" εγινα "συζυγος" σε μολις μια ωρα (story of my life).

  Για μασαζ δεν ξαναπηγαινα αλλα για ενα φαγητο την εβγαζα . Πρεπει να ειναι καλή στην κουβεντα .

  Συμφωνω με την φραση

 
  ......και να ταιριάζεις με το στυλ της,

  οποιος ταιριαξει με το στυλ της θα περασει ζαχαρη και θα γινει πελάτης.
Οποιος δεν ταιριαξει θα κανει ενα αρκετα καλό μασαζ και αμα του αρεσει η παρεα με γυναικες θα κανει παρεα με μια ενδιαφερουσα γυναικα.

Τεσπα θα την προτεινα για δοκιμη αρκει να σας βολευει η περιοχη . Απλα να κρατατε μεσαιο καλαθι πηγαινοντας .



 

   
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Συμβουλή: Πήγαινε μόνο σε μασεζ ψηλές και μελαχροινές.

Δεν φταίει η Ζωή που μοιάζει στην πρώην γυναίκα σου και δεν μπόρεσες να χαλαρώσεις.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
περασμα με ζωη δεν ξετρελαθηκα τυπικες υπηρεσίες και βαριοταν το μασαζ βιαζοταν να το τελειωσει,θα της εδινα ακομη μια ευκαιρια αλλα με τοση προσφορα δεν το ξαναβλεπω για συντομα.
 

duo_processor

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Επιτέλους επίσκεψη στο υπέροχο πλάσμα που ακούει στο όνομα Ζωή!!!Άψογη επαγγελματίας!!!Νούμερο 1 σε θέμα υγιεινής,καθαριότητας και στο μασάζ όπου κι εκεί τα λόγια περισσεύουν!
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
23
Like
5.018
Πόντοι
2.846
Περασα υπεροχα το Σαββατο με τη βροχη!Γλυκια Ζωη!
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Περασα υπεροχα το Σαββατο με τη βροχη!Γλυκια Ζωη!
Ποιητής είσαι τύπε ή απλά χάρηκες που είδες τη Ζωή?
Μπορεί να είναι απλά ένα ρομαντικό αγόρι που του αρέσουν τα βροχερά Σάββατα και θέλησε να το μοιραστεί μαζί μας
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195
Μπορεί να είναι απλά ένα ρομαντικό αγόρι που του αρέσουν τα βροχερά Σάββατα και θέλησε να το μοιραστεί μαζί μας
με την γυναικα !!!!,  Ζωη αγκαλια και την απολυτη ατμοσφαιρα τι αλλο να ελεγε ο ανθρωπος ???
τι να επιθυμουσε ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom