Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 381K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bagellis64

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2016
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
πολλα καλα λογια βλεπω για την ζωη...μπραβο της
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
πολλα καλα λογια βλεπω για την ζωη...μπραβο της

Πίστεψέ με τα αξίζει........κυρία σε όλα της,όμορφη γυναίκα και άψογη επαγγελματίας........και βεβαια,με την ανάλογη δόση τρέλλας......... :rockon: :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Έτσι ακριβώς είναι!Και ο χώρος και η ατμόσφαιρα αντίστοιχα χαλαρά.Ευχάριστο σύνολο!
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86
Όντως καλός και ευχάριστος χώρος. Θα μπορούσε πάντως να έχει λίγο καλύτερη τιμή....
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195
μα φιλε μου η ποιοτητα αμοιβεται !
α΄λλιως στην αγορα φυσικα και κυκλοφορουν καλυτερες τιμες ...
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Σε αυτά που προσφέρει έχει ποιότητα -πραγματική και όχι φαινομενική.

 

Andrewmt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καινουριος στο φορουμ αν και μπαινω συχνα και διαβαζω κριτικες σας εδω και πολλα χρονια.. Δεν ειχα κανει ομως προφιλ.. Αφορμη σταθηκε η Ζωη μιας και εχω διαβασει τα καλυτερα. Της εστειλα στο προφ της κ αμ το δει θα μου στειλει το τηλ. Αν καποιος το εχει προχειρο ευπροσδεκτο!:) Συνηθως πηγαινα κριτωνος αλλα τελευταια παραγινε με τα γκιλφς:)
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
23
Like
5.018
Πόντοι
2.846
Ζωιτσα μου! Μου λειψες! Θα σουρθω σύντομα ! Αν με δεχθεις! Δε θα σε ξεχάσω ποτε !
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
9
Like
3.677
Πόντοι
736
Επίσκεψη μετά απο αρκετό καιρό στην αγαπημένη μου Ζωή.
Ηξερα τι περιμένω, επομένως δεν είχα αγχος αν οι υπηρεσίες θα ήταν καλές η όχι, αλλά φευ!
Ποτέ τελικά δεν πρέπει να είσαι σίγουρος με την συγκεκριμένη, γιατί είναι η επιτομή του ρητού που λένε στο χωριό μου: quality its not an act its a habbit!!!
Δεν θα υπεισέλθω σε λεπτομέρειες γιατί έχουν αναφερθει πολλάκις στο παρελθόν, απλά θα σας πω ότι  στα 70 ευρω είναι οτι καλύτερο υπάρχει, πάντα βέβαια σύμφωνα με την υποκειμενική μου αντιμετώπιση του θέματος.
Και κλείνω αυτή την μινι αναφορά με οδηγίες προς ναυτιλομενους, οταν την επισκεφθήτε, απλά συζητήστε μαζί της τι ακριβώς θέλετε και είμαι σίγουρος οτι θα βρεθεί η χρυσή τομή!
Καλή διασκέδαση

 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια καλησπερα... ηξερα ζωη απο ΟΑΣΙΣ, που μπορω να τη βρω ? διευθυνση ιδρυματος ή κατι...

θενκς
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
153
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
1
Πραγματικά κάβλα παρουσία ,αληθινός χαρακτήρας και τι να πω; της εδωσα καταλάθος 20ε παραπάνω και μωλις ηδη είχα φύγει δέχτηκα τηλ της να γυρίσω να τα πάρω! Δεν έχω λόγια για την ζωή.η καλύτερη στον τομέα της!!
 

erotic rise

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους...είμαι νέο μέλος στο site , αλλά παλιά καραβάνα στα σκοτεινά μονοπάτια του έρωτα.. η Ζωή φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση και ανυπομονώ να στείλω πμ  όταν μου το επιτρέψουν οι κανόνες του site
 

Takisp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα θα μπορούσα να εχω το τηλέφωνο?
 

black panther

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
234
Κριτικές
19
Like
955
Πόντοι
311
Φαίνεται ότι η Ζωή προσφέρει κάτι το ιδιαίτερο που πρέπει οπωσδήποτε να δοκιμάσω !!!...ελπίζω να μη χρειαστεί να περιμένω πολύ  :smiley6600:
Ευχαριστώ τους φίλους εδώ για τις πληροφορίες !!!
 

tasfot

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλημερα.. που παρκαρετε εκει στην περιοχη της Ζωης?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom