Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bazilio

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2011
Μηνύματα
70
Like
178
Πόντοι
0
Νίκη πολύ καλή επιλογή μετά από πρόσφατη επίσκεψη
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με το ίδρυμα η κυρία της υποδοχής μου είπε ότι η Τζέσικα σταμάτησε κ έχει φύγει για σπουδές στη Μόσχα.
Μην είστε καχύποπτοι μπορεί όντως να έχει πάει μαζί με την Βερονικα από Φραντζή για Master στο Τσιμπουκοτεχνείο της Μόσχας, βλέπετε το Bachelor στο ΠΟΥΛΙτεχνείο της Αγίας Πετρούπολης πριν 5-6 χρόνια δεν θα ήταν αρκετό.
 

SexRevGR

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2016
Μηνύματα
71
Like
38
Πόντοι
0
Η Νίκη μπορώ να πω κι εγώ είναι μια τίμια επιλογή αρκεί να την πετύχεις ξεκούραστη..
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Με Νίκη έχω περάσει και εγώ 2 φορές. Αρκετά καλή μπορώ να πώ αν και είναι λίγο σαν αποχαυνωμένη. Την δεύτερη φορά που περάσαμε μαζί, ρώτησα την υποδοχή αν κάνει full. Δεν είμαι fun αλλά μου έχει βγεί βίτσιο τελευταία και θέλω να βάλω κωλοδάχτυλο. Προσπάθησα να της βάλω την ώρα που την έγλυφα αλλά μόλις το έβαλα λιγάκι μου τράβηξε το χέρι ευγενικά.

Παρεπιπτόντως, έχει περάσει κανένας με μια Ατζελα πιπίνα κοκκινομάλλα, μάλλον καινούρια?

ΥΓ: Αυτή τη μεγαλοκοπέλα στην υποδοχή, η ευγενική όχι η άλλη η κάρια, πολύ θέλω να την περάσω στο δωμάτιο. Ξέρω ιεροσυλία, αλλά είναι τόσο καλή και τόσο εξυπηρετική που μου βγαίνει να της κάνω έρωτα  :happy: !!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.082
Κριτικές
27
Like
19.356
Πόντοι
5.946
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Συστήνεται η Νίκη με φούλ πρόγραμμα από όσους την έχουν πάρει? Έχει παρόμοιο πρόγραμμα με της Μαίρης?
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
24
Like
3.372
Πόντοι
2.846
Συστήνεται η Νίκη με φούλ πρόγραμμα από όσους την έχουν πάρει? Έχει παρόμοιο πρόγραμμα με της Μαίρης?
 Προσωπικα ο  Chico  δεν  την  εχει  φαει  ακομα  την  Νικη   οποτε  δεν   μπορω  να σου  πω  ,  αλλα  δεν  νομιζω   να  συγκρινεται  με  το φουλ  κωλογαμησι  που   κανει  η  Μαιρη ,  Αλισια  και  Μαιρη απο  εμενα   αντεχουν  πολυωρο  σκαψιμο  κωλοτρυπιδας  για  πολλες   εργατοωρες  ,  κοινως   ειναι οι πιο  τιμιες   εργατριες  του   κωλου  ;) ;) :s&m_1: :s&m_1:  :s&m_2:
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
  Προσωπικα ο  Chico  δεν  την  εχει  φαει  ακομα  την  Νικη  οποτε  δεν  μπορω  να σου  πω  ,  αλλα  δεν  νομιζω  να  συγκρινεται  με  το φουλ  κωλογαμησι  που  κανει  η  Μαιρη ,  Αλισια  και  Μαιρη απο  εμενα  αντεχουν  πολυωρο  σκαψιμο  κωλοτρυπιδας  για  πολλες  εργατοωρες  ,  κοινως  ειναι οι πιο  τιμιες  εργατριες  του  κωλου  ;) ;) :s&m_1: :s&m_1:  :s&m_2:
[/quote]Έχω πάρει και Μαίρη και Αλίσια και έμεινα πολύ ευχαριστημένος και με τις δύο, ειδικά με την Μαίρη. θα δοκιμάσω την Νίκη στο άμεσο μέλλον.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
24
Like
3.372
Πόντοι
2.846
 Προσωπικα ο  Chico  δεν  την  εχει  φαει  ακομα  την  Νικη   οποτε  δεν   μπορω  να σου  πω  ,  αλλα  δεν  νομιζω   να  συγκρινεται  με  το φουλ  κωλογαμησι  που   κανει  η  Μαιρη ,  Αλισια  και  Μαιρη απο  εμενα   αντεχουν  πολυωρο  σκαψιμο  κωλοτρυπιδας  για  πολλες   εργατοωρες  ,  κοινως   ειναι οι πιο  τιμιες   εργατριες  του   κωλου  ;) ;) :s&m_1: :s&m_1:  :s&m_2:
Έχω πάρει και Μαίρη και Αλίσια και έμεινα πολύ ευχαριστημένος και με τις δύο, ειδικά με την Μαίρη. θα δοκιμάσω την Νίκη στο άμεσο μέλλον.
 Η  Μαιρη   ειναι  απιστευτη   καυλιαρα   μεσα  στο   δωματιο   και  γουσταρει   φουλ   κωλογαμησι   η  τυπισσα   οποτε  χαιρομαι  που  συμφωνουμε  ,  για  Αλισια   δεν  χρειαζεται   να  πουμε   κατι   ζει  για   το   κωλογαμησι  και  το   αναζηταει  σε  μεγαλο   βαθμο   ,  για  την  Νικη  αν  δοκιμασεις   και   δεις  τι  παιζει   γραψε  αν   θες  δυο   λογακια    διοτι  με  ψηνει   να  την   παρω   κι  εγω   απλα   φοβαμαι  μην   ειναι   ξεπετο   η  κορασιδα  και  παει  στραφι  το  60αρι  :S :S ,  αν   κανεις    πρωτος   το  κασκαντεριλικι   ριξε  ενα  ποστ  αν θες   και  γραψε    δυο    λογακια  να  πεις   τι  παιζει   για  να  δουμε πως  θα  κινηθουμε  κι  εμεις   :hi: :hi:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Τις προάλλες στον οίκο αναζητώντας το κάτι καινούργιο σκέφτηκα να πάρω την Άντζελα. Δεν νομίζω να έχει γραφτεί κάτι για αυτήν γιατί είναι καινούρια, νομίζω την βλέπω εδώ και ένα μήνα στο μαγαζί. Πρόκειται για ένα κοκκινομάλλικο 20χρονο πιπίνι από την Βουλγαρία. Μέτριας εμφάνισης, λεπτό κοντούλικο, αλλά και άλλες μέτριες φαίνονται και μέσα είναι για Champions League. Πριν την επιλέξω ρώτησα την ευγενική τσατσά τι κάνει και τι δεν κάνει, μην πάω και άκλαυτος. Η τσατσά μου είπε πως δεν κάνει κάτι έξτρα και τα κάνει όλα με προφύλαξη. Με τον τρόπο της και το ύφος της με έκανε να καταλάβω πως δεν λέει η συγκεκριμένη. Άψογη η τσατσά, έτσι πρέπει να είναι με τους τακτικούς πελάτες. Για την συγκεκριμένη τσατσά θυμάμαι όταν είχε πρωτοέρθει η Ντάρια με είχε προτρέψει να την πάρω και μου είχε βγει πολύ καλή. Έτσι επέλεξα το στανταράκι μου την Λέιλα και πέρασα τζάμι.

Αν κάποιος έχει δοκιμάσει την κοκκινομάλλα Άντζελα ας μας πει να γνωρίζουμε...
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Κάποιο νέο για τη τζέσικα.. :huh: :huh:ακόμα σπουδάζει.. :2funny: :2funny:;;
 

Sirio00

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
υπάρχει κάποια ενημέρωση σχετικά με αυτό το κατάστημα; Κάποιος που πήγε εκεί πρόσφατα;
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Πέρασμα το απογευμα από το ίδρυμα... :rockon:

Λέιλα στο δωμάτιο...
Λίζα η μελαχρινη γνωστή κοντούλα...
Αγάπη η γνωστή...Πλέον με νέο χρώμα στα μαλλιά της....(Ροζ)
Μαίρη η μιλφάρα με το φουλ πρόγραμμα και το αρκετά καλό μασάζ.
Βίκυ και Νίκη στο δωμάτιο....

* Η Μόνικα η γνωστή Τζένιφερ απο lido σταμάτησε... ;)
Επίσης και η Άντζελα η κοκκινομάλλα....

Αυτά...
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
ρε μαγκες πριν κανα μήνα , είχα πάρει την λευκορωσίδα την ξανθιά , όνομα δεν θυμάμαι , την έκανε από το δωμάτιο μετά το πρώτο βόλιο για διάλειμα? για πλύση στόματος? γύρισε μετά από 5'

άλλα κόλπα...

για την Βίκυ είχα πάει αλλά δεν την πέτυχα , μάλλον έχει ανέβει τελευταία κλίμακα...καλό κορίτσι και με όμορφο πρόγραμμα.

 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Όντως καλό και χαρούμενο κορίτσι η Βίκυ και μπορείς και να πεις και μια κουβέντα με την κοπέλα. Υπερβολικά καθαρή, σε επίπεδο λίγο κουραστικό αλλά καλά κάνει.
Θα πρέπει να πας σχεδόν 11 ακριβώς για να προλάβεις....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom