Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.646
Πόντοι
3.246
διαφωνώ!
το κωλί της Κάτιας είναι βασικό αγαθό και ως εκ τούτου κοινό!
έχουν όλοι δικαίωμα πρόσβασης! και χωρίς έξτρα χρεώσεις!
Δυστυχώς, μύστη το χρεώνει πια έξτρα στο δωμάτιο. Εμένα μου ζήτησε 20ρικο, παρόλο που είμαι παλιός πελάτης από Λαγουμιτζή...:cry: Α, και πρέπει να της το πεις πριν την έναρξη της συνεδρίας...:hi:
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.362
Κριτικές
31
Like
2.266
Πόντοι
4.655
Περασμα με Σοφια 15 μηνες μετα την πρωτη φορα.
Η καινουρια σεριφισσα ειναι πολυ εξυπηρετικη,ημουν κοντα και μπορεσα να κλεισω απο το τηλ ραντεβου με την Σοφια που μολις ειχε μπει στο μαγαζι οπως μου ειπε

Αφου μπηκα αργοτερα στο δωματιο ηρθε η Σοφια και εκανα 2-3 λεπτα να σιγουρευτω οτι ηταν αυτη,σε σχεση με την πρωτη μας φορα εχει παρει 8-10 κιλα και το προσωπο της μου φανηκε 6-7 χρονια μεγαλυτερο..Οπότε σαν εμφανιση δεν με καυλωσε οπως 15 μηνες πριν
Ομως στο προγραμμα η Σοφια αν και ιδαιτερος χαρακτηρας με αποζημιωσε,παιχτηκε οτι μπορει να παιχτει,γλωσσοφιλα,δαχτυλα,πρωκτικο,τα παιρνει στο στομα κτλ

Ειναι τοπ σε pse υπηρεσιες στον χώρο,δεν ξερω αν θα την ξαναεπαιρνα γιατι δινω προτεραιοτητα σε εμφανιση για να μπω σε δωματιο..Παντως αξιζει.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.572
Κριτικές
190
Like
48.237
Πόντοι
41.443
Περασμα με Σοφια 15 μηνες μετα την πρωτη φορα.
Η καινουρια σεριφισσα ειναι πολυ εξυπηρετικη,ημουν κοντα και μπορεσα να κλεισω απο το τηλ ραντεβου με την Σοφια που μολις ειχε μπει στο μαγαζι οπως μου ειπε

Αφου μπηκα αργοτερα στο δωματιο ηρθε η Σοφια και εκανα 2-3 λεπτα να σιγουρευτω οτι ηταν αυτη,σε σχεση με την πρωτη μας φορα εχει παρει 8-10 κιλα και το προσωπο της μου φανηκε 6-7 χρονια μεγαλυτερο..Οπότε σαν εμφανιση δεν με καυλωσε οπως 15 μηνες πριν
Ομως στο προγραμμα η Σοφια αν και ιδαιτερος χαρακτηρας με αποζημιωσε,παιχτηκε οτι μπορει να παιχτει,γλωσσοφιλα,δαχτυλα,πρωκτικο,τα παιρνει στο στομα κτλ

Ειναι τοπ σε pse υπηρεσιες στον χώρο,δεν ξερω αν θα την ξαναεπαιρνα γιατι δινω προτεραιοτητα σε εμφανιση για να μπω σε δωματιο..Παντως αξιζει.
ομορφη κριτικη. γνωστη η Σοφια για το πολυ καλο σερβις της.
αυτο που μου αρεσε περισσοτερο ηταν η ειδηση για την νεα σεριφισσα που ανεφερες.
μακαρι να μεινει για καιρο να απαλλαγουμε απο την αλλη επιτελους.
 

Tom Hardy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2021
Μηνύματα
32
Κριτικές
2
Like
224
Πόντοι
280
Δεν μπορείς φίλε και δεν επιτρέπεται να σου δώσουμε στοιχεία επικοινωνίας. Μην κάνεις τον κόπο να τα ζητήσεις από κάποιον. :sunglasses: Το μόνο που γίνεται είναι να κλείσεις ραντεβού μαζί της στο κατάστημα. Αν έχετε επιτυχημένη συνεδρία, θα σου πει η ίδια τον τρόπο....:hi:
πηρα τηλ στο καταστημα και με το που ζητησα ραντεβου μου το κλεισανε και δεν το ξανασηκωσαν
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
37
Like
20.186
Πόντοι
4.646

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
37
Like
20.186
Πόντοι
4.646
Καλά νά πάθεις :2funny::2funny::2funny:

Σοβαρά τώρα Αν ήταν ή ξυνη στήν υποδοχή αυτή μόνο μέ το όνομα πού ακούει για ραντεβού παθαίνει ταρακουλο.

Με υποδοχή τήν Αλεξάνδρα ίσως έχεις καλύτερη επιτυχία αν δέν χαλάσει καί αυτή.
Άλλος τρόπος όχι μόνο τηλ στο μαγαζί καί ραντεβού αν είσαι τυχερός και τά υπόλοιπα στα ενδότερα μέ τήν κοπέλα εφόσον καί αν.....
 

Tom Hardy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2021
Μηνύματα
32
Κριτικές
2
Like
224
Πόντοι
280
Καλά νά πάθεις :2funny::2funny::2funny:

Σοβαρά τώρα Αν ήταν ή ξυνη στήν υποδοχή αυτή μόνο μέ το όνομα πού ακούει για ραντεβού παθαίνει ταρακουλο.

Με υποδοχή τήν Αλεξάνδρα ίσως έχεις καλύτερη επιτυχία αν δέν χαλάσει καί αυτή.
Άλλος τρόπος όχι μόνο τηλ στο μαγαζί καί ραντεβού αν είσαι τυχερός και τά υπόλοιπα στα ενδότερα μέ τήν κοπέλα εφόσον καί αν.....
Σευχαριστω πολυ θα παω απο κοντα να δω αν θα γινει κατι
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.572
Κριτικές
190
Like
48.237
Πόντοι
41.443
πηρα τηλ στο καταστημα και με το που ζητησα ραντεβου μου το κλεισανε και δεν το ξανασηκωσαν
φιλε αν σε παρηγορει,δεν εισαι ο μονος.
εχει χυθει ατελειωτο διαδικτυακο μελανι για την υποθεση και ακρη δεν βγηκε.
 

Tom Hardy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2021
Μηνύματα
32
Κριτικές
2
Like
224
Πόντοι
280
φιλε αν σε παρηγορει,δεν εισαι ο μονος.
εχει χυθει ατελειωτο διαδικτυακο μελανι για την υποθεση και ακρη δεν βγηκε.
Δεν περιμενα με τιποτα τοση δυσκολια να πω την αληθεια αλλα που θα παει ευχομαι σε κανα 2μηνο να πετυχω τυχερο αριθμο λαχνου
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.572
Κριτικές
190
Like
48.237
Πόντοι
41.443
Θά πω μία καλή κουβέντα για εσένα :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
:2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν περιμενα με τιποτα τοση δυσκολια να πω την αληθεια αλλα που θα παει ευχομαι σε κανα 2μηνο να πετυχω τυχερο αριθμο λαχνου
δεν μελετας το παρον νημα φαινεται,αλλιως θα το ηξερες
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.646
Πόντοι
3.246
πηρα τηλ στο καταστημα και με το που ζητησα ραντεβου μου το κλεισανε και δεν το ξανασηκωσαν
Θα επιμένεις κάθε μέρα! :rockon: Προσωπικά καλούσα σχεδόν κάθε μέρα επί δύο εβδομάδες μέχρι να καταφέρω το κονέ! Ο επιμενων ΓΑΜΑ... :zfuck:
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
εψαξα Μαρινα για τις γιορτες
δυστυχως ειναι Παρισι
αρχες 2023 παλι εδω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom