Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Πέρασμα το πρωί.
3 κοπέλες και 1 υπάλληλος του ΟΤΕ που πέρναγε καλώδια.
Τζέσικα (μαυρισμένη μελαχρινή μουνάρα), Στεφανία (η γνωστή ξανθιά μιλφ από το Συγγρού 49), και Αργυρώ.
Το όνομα του υπαλλήλου δεν μου το είπαν.
Μέριλυν δεν είδα και δεν αναφέρθηκε.
Λοιπόν και στις 6 που πήγα εγώ ο τύπος ακόμα εκεί ήταν. Δεν τον βλέπω να ξεκολλάει από εκεί μέσα
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
Λοιπόν και στις 6 που πήγα εγώ ο τύπος ακόμα εκεί ήταν. Δεν τον βλέπω να ξεκολλάει από εκεί μέσα

να λοιπόν έρχεται η ανάπτυξη που έλεγε ο Αντώνης, ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ...ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ !!!!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.819
Πόντοι
36.618

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
605
Κριτικές
4
Like
1.312
Πόντοι
206
Περασμα χτες στο καινουριο μαγαζι. Μεριλιν απων (περιοδος), Τζεσικα γαμιοτανε με συναγωνιστη και διαθεσιμες η Στεφανια και αλλο ενα μιλφ που μου διαφευγει το ονομα της. Απογοητευση και εδω...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Περασμα χτες στο καινουριο μαγαζι. Μεριλιν απων (περιοδος), Τζεσικα γαμιοτανε με συναγωνιστη και διαθεσιμες η Στεφανια και αλλο ενα μιλφ που μου διαφευγει το ονομα της. Απογοητευση και εδω...

τουλαχιστον αυτο ειναι τιμιο γιατι σε αλλα ενω εχει περιοδο μπαινει κανει μασαζ και οταν φτανει η ωρα σου λεει εχω περιοδο και μενεις με το πουλι στο χερι!!!!
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα κατά τις 7 παρα κατι υπήρχε μία υπερκινητικότητα στο μαγαζί , φαίνεται ότι υπήρχε στο μαγαζί κάποιος που τα χώνει χοντρά.Δεν δικαιολογείται αλλοιώς τα ουισκι-νερά-σόδες ,τα ξηροκάρπια ,τσιπσακια κλπ πήγαιναν κι ερχόντουσαν ίσα που είδα τη Τζέσικα σερβιτόρα όπως και τις άλλες [απούσα Μερυλιν] η τσα τσα  με ψιλοσνόμπαρε λέγοντάς μου ,συγνώμη αλλά τώρα τρέχουμε....τι να πω.Εφυγα με την εντύπωση του φτωχου ,κατατρεγμένου Ελληνα . :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Πέρασα κατά τις 7 παρα κατι υπήρχε μία υπερκινητικότητα στο μαγαζί , φαίνεται ότι υπήρχε στο μαγαζί κάποιος που τα χώνει χοντρά.Δεν δικαιολογείται αλλοιώς τα ουισκι-νερά-σόδες ,τα ξηροκάρπια ,τσιπσακια κλπ πήγαιναν κι ερχόντουσαν ίσα που είδα τη Τζέσικα σερβιτόρα όπως και τις άλλες [απούσα Μερυλιν] η τσα τσα  με ψιλοσνόμπαρε λέγοντάς μου ,συγνώμη αλλά τώρα τρέχουμε....τι να πω.Εφυγα με την εντύπωση του φτωχου ,κατατρεγμένου Ελληνα . :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
χαχα θα το γύρισαν σε μπαράκι φαίνεται....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.362
Κριτικές
16
Like
13.490
Πόντοι
5.577
Πέρασα κατά τις 7 παρα κατι υπήρχε μία υπερκινητικότητα στο μαγαζί , φαίνεται ότι υπήρχε στο μαγαζί κάποιος που τα χώνει χοντρά.Δεν δικαιολογείται αλλοιώς τα ουισκι-νερά-σόδες ,τα ξηροκάρπια ,τσιπσακια κλπ πήγαιναν κι ερχόντουσαν ίσα που είδα τη Τζέσικα σερβιτόρα όπως και τις άλλες [απούσα Μερυλιν] η τσα τσα  με ψιλοσνόμπαρε λέγοντάς μου ,συγνώμη αλλά τώρα τρέχουμε....τι να πω.Εφυγα με την εντύπωση του φτωχου ,κατατρεγμένου Ελληνα . :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

:rockon:
αυτό μαλιστα νεα ηθη εθιμα μεχρι τωρα ξεραμε ότι οι αγαπουληδες ανοιγαν τα μπουκαλια στα μπουζούκια
Ζητω ο σαμαρας Ζητω η αναπτυξη  :uglystupid:
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
Περασμα χτες στο καινουριο μαγαζι. Μεριλιν απων (περιοδος), Τζεσικα γαμιοτανε με συναγωνιστη και διαθεσιμες η Στεφανια και αλλο ενα μιλφ που μου διαφευγει το ονομα της. Απογοητευση και εδω...

παρ ολο που το μαγαζι ειναι ωραιοτατο, και σε κυριλε πολυκατοικια, με ευκολη προσβαση (αλλα οχι παρκαρισμα), οι κορασιδες ειναι λιγες, ειδικα για το μεγεθος του.
Θελω να ελπιζω οτι συντομα θα γινει ενα Κ48 οταν ηταν στις δοξες του , με 8-9 κορες να παρελαυνουν και αναμονη για δωματιο.
παντως προς το παρον, οταν πηγα εγω , ηταν μονο η Τζες , την οποια και πηρα για τον σεφτε περισσοτερο, μια που δεν ειναι και πολυ του γουστου μου η συγκεκριμενη.

ειδωμεν..
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
κυριλε πολυκατοικια...??? εεεε ???? πωςςςςς ????
παλιό βρώμικο κτίριο γραφείων ίσως...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
περασμα απ οτο καταστημα σημερα,μαζι με φιλο...τον περιμενα απο κατω...τον ενημερωσανε οτι η μεριλιν θα λειπει για ενα μηνα.....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
4
Like
1.601
Πόντοι
266
Πέρασα κατά τις 7 παρα κατι υπήρχε μία υπερκινητικότητα στο μαγαζί , φαίνεται ότι υπήρχε στο μαγαζί κάποιος που τα χώνει χοντρά.Δεν δικαιολογείται αλλοιώς τα ουισκι-νερά-σόδες ,τα ξηροκάρπια ,τσιπσακια κλπ πήγαιναν κι ερχόντουσαν ίσα που είδα τη Τζέσικα σερβιτόρα όπως και τις άλλες [απούσα Μερυλιν] η τσα τσα  με ψιλοσνόμπαρε λέγοντάς μου ,συγνώμη αλλά τώρα τρέχουμε....τι να πω.Εφυγα με την εντύπωση του φτωχου ,κατατρεγμένου Ελληνα . :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

O guru 13 θα ήτανε...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
σε ποιό κτήριο είναι το 40-42; πολυκατοικία ή γραφεία;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom