Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.952
Κριτικές
15
Like
11.748
Πόντοι
3.846
Καλά δεν κάνει εντύπωση για την Κάτια.
Όποτε περνούσα από Σ42 ήταν πάντα διαθέσιμη.
Αυτό λέει πολλά.
Και επειδή την ξέρω, φυσικά δεν την έπαιρνα.
Στο στόμα δεν κάνει τελείωμα, έβγαλε τον κωλο από το μενού,γιατί να πάρει κάποιος το σκιάχτρο.
Για να μετράει τα κόκαλα στην πλάτη;
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
549
Like
953
Πόντοι
86
Με την ακρίβεια που μας βαράει και τις τιμές των μαγαζιών σταθερές, δεν έχουν κι άδικο να ζητάνε έξτρα.
Το ποιός θα τα δώσει είναι άλλο θέμα.
 

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
Κρίμα για την Κατια. Αν έχει ακούσει μάλιστα τις προσωπικές ιστορικές που είχε κάθε κοπέλα…
Προσωπικά είχα περάσει πολλές φορές καλά μαζί της.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Κρίμα για την Κατια. Αν έχει ακούσει μάλιστα τις προσωπικές ιστορικές που είχε κάθε κοπέλα…
Προσωπικά είχα περάσει πολλές φορές καλά μαζί της.
Σε χαλάει να πας στο μπουρδέλο να την δεις? Έχουν ντουζιέρα μέσα στο συγκεκριμένο.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
885
Κριτικές
33
Like
2.638
Πόντοι
5.345
Κρίμα που καταλήγουν έτσι πολλά κορίτσια(πιθανόν και τα περισσότερα). Στους Πάκηδες και στους Αφρικανούς για 10€ και στον κάθε άπλυτο σιχασιάρη και ξεδοντιάρη σαπιοκοιλιά.

Ρωτάω καμιά φορά όσες έχω κάποια οικειότητα(το είχα ρωτήσει στην Κάτια), αν έχουν στόχο για το μέλλον, να κρατήσουν κάποια χρήματα από τα αρκετά που βγάζουν, ίσως και για μια δουλειά να κάνουν μετά την "απόσυρσή" τους από το επάγγελμα(), αλλά φαίνεται ότι πολλές προτιμούν το εύκολο χρήμα μέχρι τέλους παρά μια κανονική δουλειά (με πολύ λιγότερα χρήματα φυσικά) , πιθανόν κάποιες έχουν τόσα ψυχιατρικά μαζεμένα που δεν σκέφτονται καθαρά, κ.λ.π.
Καλημέρα καλή Κυριακή
Υπάρχουν πολλές γυναίκες χωρίς στόχους & όνειρα. Μπλοκαρισμενες & με θολά μυαλά.
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Παιδια οι επιλογές λιγοστεύουν όλο και περισσότερο
Η Μαρίνα ηταν μια κοπέλα που στο Λαγουμιτζή 23 την έπαιρνα συχνά
Από τότε που πήρε μεταγραφή την εχω χάσει
Οποιος εχει τον αριθμό της κι εχει την καλοσύνη να μου τον στειλει θα ειμαι ευγνώμων
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.372
Κριτικές
13
Like
1.911
Πόντοι
3.425
Λογικό ηταν η Κατια να παραπέσει στα ...ντελα

Ηταν απαράδεκτη και ονειροπαρμένη
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.176
Κριτικές
18
Like
16.170
Πόντοι
4.546
Η αλήθεια είναι ότι τον τελευταίο καιρό δεν ήταν τόσο ενθουσιώδης στο δωμάτιο(όσο την γνώρισα αρχικά), είχε πέσει η απόδοσή της πριν να πάει στο Σ40, από το Λ23 ακόμα, σαν να είχε κουραστεί, καεί. Μακάρι να βάλει σε μια τάξη ότι την ταλαιπωρεί και απασχολεί.
 

Skipper!

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
81
Σε ποιο ρδέλο είναι η Κάτια;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.866
Κριτικές
67
Like
3.810
Πόντοι
4.130
Επίσκεψη σήμερα γύρω στις 12, ελευθερες Βίκυ, Αλεξάνδρα, Αλεσια, αν και το σκέφτηκα για Αλεξάνδρα οι πολλές αναφορές με οδήγησαν στη Βίκυ. Δεν έχω να προσθεσω κατι στα τόσα θετικά που έχουν γραφτεί.....Η κυρια στην υποδοχή ευγενική με χαμόγελο, λέτε να πάρω λαχείο?
 
Τελευταία τροποποίηση:

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
266
Κριτικές
39
Like
1.712
Πόντοι
3.990
Επίσκεψη σήμερα γύρω στις 12, ελευθερες Βίκυ, Αλεξάνδρα, Αλεσια, αν και το σκέφτηκα για Αλεξάνδρα οι πολλές αναφορές με οδήγησαν στη Βίκυ. Δεν έχω να προσθεσω κατι στα τόσα θετικά που έχουν γραφτεί.....Η κυρια στην υποδοχή ευγενική με χαμόγελο, λέτε να πάρω λαχείο?

Επίσκεψη σήμερα γύρω στις 12, ελευθερες Βίκυ, Αλεξάνδρα, Αλεσια, αν και το σκέφτηκα για Αλεξάνδρα οι πολλές αναφορές με οδήγησαν στη Βίκυ. Δεν έχω να προσθεσω κατι στα τόσα θετικά που έχουν γραφτεί.....Η κυρια στην υποδοχή ευγενική με χαμόγελο, λέτε να πάρω λαχείο?
για ποια κυρία μιλάμε;;;;
 

Nikos2022

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2023
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα γύρω στις 12, ελευθερες Βίκυ, Αλεξάνδρα, Αλεσια, αν και το σκέφτηκα για Αλεξάνδρα οι πολλές αναφορές με οδήγησαν στη Βίκυ. Δεν έχω να προσθεσω κατι στα τόσα θετικά που έχουν γραφτεί.....Η κυρια στην υποδοχή ευγενική με χαμόγελο, λέτε να πάρω λαχείο?

Επίσκεψη σήμερα γύρω στις 12, ελευθερες Βίκυ, Αλεξάνδρα, Αλεσια, αν και το σκέφτηκα για Αλεξάνδρα οι πολλές αναφορές με οδήγησαν στη Βίκυ. Δεν έχω να προσθεσω κατι στα τόσα θετικά που έχουν γραφτεί.....Η κυρια στην υποδοχή ευγενική με χαμόγελο, λέτε να πάρω λαχείο?
Αξίζει η Βίκυ ? Είναι οκ ?
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Επίσκεψη σήμερα γύρω στις 12, ελευθερες Βίκυ, Αλεξάνδρα, Αλεσια, αν και το σκέφτηκα για Αλεξάνδρα οι πολλές αναφορές με οδήγησαν στη Βίκυ. Δεν έχω να προσθεσω κατι στα τόσα θετικά που έχουν γραφτεί.....Η κυρια στην υποδοχή ευγενική με χαμόγελο, λέτε να πάρω λαχείο?
Τι έγινε διώξανε τον φακόχοιρο απο εκεί μέσα? Όταν μου ανοίγει αυτή την πόρτα φεύγω, μεταβολή και ασανσέρ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom