Νέα

Swinger dream land

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasagia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
67
Κριτικές
6
Like
128
Πόντοι
280
Η αλήθεια είναι ότι φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον.
Τελικά το επισκέφτηκες; Έχουμε εντυπώσεις;
 

leonidasfunclub

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2013
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχω επισκεφθεί το ίδρυμα μερικές φορές με τη γυναίκα μου. Τους καλοκαιρινούς μήνες δεν έχει τόσο κόσμο. Την Παρασκευή έχει αρκετούς single (χωρίς να γίνονται πιεστικοί) ενώ το Σάββατο είναι για ζευγάρια. Το παιχνίδι γίνεται στον πάνω όροφο συνήθως. Πρόσωπικα έχω περάσει αρκετά καλά τις περισσότερες φορές. Όταν φθάσεις εκεί θα πρέπει να το εντοπίσεις και να κτυπήσεις το κουδούνι να σου ανοίξουν (λόγω νόμου δεν υπάρχει όνομα έξω από την πόρτα). Ανεβαίνεις την σκάλα και πληρώνεις στην reception (καλύτερα με HUF διότι με Euro θα πληρώσεις πολύ περισσότερα) και σου δίνουν το κλειδί για την ντουλάπα όπου ξεντύνεσαι. Μετά υπάρχει ένα μπαρ για ποτά και ένα υποτυπώδες εστιατόριο (όχι τίποτα σπουδαίο). Συνέχεια ένα σαλόνι με καναπέδες όπου μπορείς να κάνεις γνωριμίες. Τα playroom είναι επάνω και κάτω όροφο. Ηλικίες υπάρχουν διάφορες και μικρές και μεγάλες μπορείς να βρεις ότι θες (προσωπικά είμαι γύρω στα πενήντα και έχω κάνει παιχνίδι με πολύ μικρότερα ζευγάρια), για μένα μετά το Fun4Two της Ολλανδίας είναι η επόμενη επιλογή. Χρήματα άλλα εκτός από την είσοδο δεν πληρώνεις μπορείς να φας και να πιείς όσο θες. Αν το επισκεφθείς σου εύχομαι να περάσεις καλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom