Νέα

Studio Orhidea (Βούρβαχη 19)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fylisixos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 634
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.113
Like
142
Πόντοι
16
ειναι κλειστο για λιγο καιρο λογω προβληματων αλλα μαλλον θα ξανανοιξει μην ανησυχειτε!!

Από έγκυρη πηγή έχω μάθει ότι κάποιο ή κάποια απ τα μπουρδελα της Βριλλησου ειχαν καποια προβληματα μαλλον απ ότι καταλαβα με τις αδειες λειτουργιας τους. Απ ότι μου είπε ο φιλος μου είχε έρθει ο δικηγόρος τους για να καταθέσει κάτι χαρτιά για να επαναλειτουργήσουν!!!!
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
μηπως υπαρχει κανενα νεο για το αν θα ξαναανοιξει και ποτε???
 

lautrec

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
62
Like
2
Πόντοι
0
Δε νομίζω να αργήσει πολύ. Περνάω καθημερινά θα ενημερώσω!
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
επιλαρχε μηπως(η και κανεις αλλος) ξερει ποια δουλευει σημερα βραδυ στην βριλισου 57??γιατι θα ειμαι εξω και για να παω απο εκει πρεπει να καψω ενα κουβα βενζινη.για αυτο προτιμουσα παντα την βουρβαχη.
αληθεια η ΛΕΜΠΕΣΗ τι εγινε?εκλεισε για παντα?
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
επιλαρχε μηπως(η και κανεις αλλος) ξερει ποια δουλευει σημερα βραδυ στην βριλισου 57??γιατι θα ειμαι εξω και για να παω απο εκει πρεπει να καψω ενα κουβα βενζινη.για αυτο προτιμουσα παντα την βουρβαχη.
αληθεια η ΛΕΜΠΕΣΗ τι εγινε?εκλεισε για παντα?
Φίλε Ταρζάν δεν ΄ξέρω τι παίζει Βριλησσού, Λεμπέση ποτέ δεν βρήκα ανοιχτά αλλά απόσο θυμάμαι παίζει καλό υλικό Καρέα 30 (πολύ κοντά στην Βούρβαχη) αν σε βγάζει καλύτερα ο δρόμος σου...
 

usb2.0

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2006
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες μην κάνετε το λάθος για Καρέα 30. Πήγα προχθες και εμφανίστηκε τρελλό μπάζο ονόματι "Λολίτα" (ναι, κι εγώ είμαι ο Hulk  Hogan) που δεν τη γαμούσα ούτε να με πλήρωναν. Και ήθελε και 60Ε!!
 

6509

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες μην κάνετε το λάθος για Καρέα 30. Πήγα προχθες και εμφανίστηκε τρελλό μπάζο ονόματι "Λολίτα" (ναι, κι εγώ είμαι ο Hulk  Hogan) που δεν τη γαμούσα ούτε να με πλήρωναν. Και ήθελε και 60Ε!!

Τhanx για το report.. πάνω που ετοιμαζόμουν να πάμε με ενα φιλο που μόλις ήρθε απο επαρχία..
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ηθελα να περασω να δω αν ανοιξε αλλα δεν προλαβα...μηπως εμαθε κανεις τιποτα καινουργιο???
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Τhanx για το report.. πάνω που ετοιμαζόμουν να πάμε με ενα φιλο που μόλις ήρθε απο επαρχία..

Το μέρος έχει ξεπέσει πολύ, αν κι ίσως να αξίζει να το δοκιμάσεις γύρω στις 00:00 γιατί συνήθως παίζουν 1-2-3 τάνες μαζί.
Γενικότερα, αμα πετύχεις καμμιά Μαρίνα ξου-μακριά, είναι όμορφη (αν και το βυζί είναι τασάκι...αλλά τόσο απαράδεκτη)
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
αρχιζω ν ανησυχω...τι γινεται ρε παιδια?ακομα δεν ανοιξε?κοντευει τις 2 βδομαδες που ειναι κλειστο.τι παιζει και δεν ανοιγει?υπαρχει περιπτωση να μην ξαναανοιξει?κριμα θα ειναι παντως αν γινει κατι τετοιο!
 
OP
OP
F

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Αν κι έχω καιρό να γράψω, η Βούρβαχη έκλεισε. Ήμουν τακτικός της  Εύας (ακάποτα, κώλο, κτλ κορυφαία περιποίηση για εμένα) και με ειδοποήσε ότι έχει κλείσει εδώ και 2 εβδομάδες. Μου το επιβεβαίωσαν και οι τσατσάδες γιατί τους έδιωξε μια εκκλησία που ήταν εκεί κοντά (αλήθεια ή ψέμματα δεν με ενδιαφέρει κι ιδιαίτερα). Πάντως όλες οι κοπέλες είναι πλέον στο στούντιο Βριλησσού 57 και ανοίγει καινούριο στην Αχαρνών υπό την ίδια διευθυνση
 

Επισκέπτης
η βουρβαχη ειχε κλεισει και πιο παλια αν θυμαστε και ξανανοιξε χωρις να εχει τα απαραιτητα χαρτια για την αδεια,γι αυτο και ειναι κλειστο εδω και 2 βδομαδες!!
 

Επισκέπτης
Πρός τους φίλους Warhol και Ταρζάν. Την Μαρία την Ουκρανέζα την πετύχατε στην Βούρβαχη 19 πρίν κλείσει? Μιλάμε για απίστευτο μοντέλο :knockinb: :sperm: :crazy: Έπαιξε για ένα διάστημα και Κεφαλληνίας. Μετά χάθηκαν τα ίχνη της >:(
ναι την ειχα πετυχει!!με ειχε παρει η κυρα ειρηνη η τστσα και μου ειχε πει να παω να την παρω την μαρια γιατι ειναι αστερακι !!και ετσι πηγα  ;) ;) ;)
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Πρός τους φίλους Warhol και Ταρζάν. Την Μαρία την Ουκρανέζα την πετύχατε στην Βούρβαχη 19 πρίν κλείσει? Μιλάμε για απίστευτο μοντέλο :knockinb: :sperm: :crazy: Έπαιξε για ένα διάστημα και Κεφαλληνίας. Μετά χάθηκαν τα ίχνη της >:(
ρε συ πανο αυτην την μαρια δεν την ξερω και δεν την εχω δει καθολου οσο καιρο πηγαινα βουρβαχη.τωρα τελευταια ξερεις που παιζει μπαλα?
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Χθες πέτυχα την κυρα Ειρήνη στην Βριλλησού 57, την ρώτησα για Βούρβαχη και μου είπε οτι δε νομίζει οτι θα ξανανοίξει..κρίμα
 

Επισκέπτης
η κυρα ειρηνη να ανοιξει γρηγορα δικο της μαγαζι παλι γιατι δεν παλευεται αλλο!!αντε να ξαναρθουν οι ωραιες μερες της ακαμαντου!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom