Νέα

Studio Orhidea (Βούρβαχη 19)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fylisixos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 634
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια αν μαθει κανεις τι ωρες δουλευουν η ευα και η αγαπη απο αυτην την παρασκευη μεχρι την δευτερα ας απαντησει!!!please!!!
 

gemata1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
114
Like
10
Πόντοι
1
βεβαίως συμπουρδελιάρη:
50 ? η βασική μας έκδοση (bj κλπ)
70 ? 69αρι και game
80 ? αυταρχικό
όπως θα σου πεί η συμπαθητική τσατσά στο studio  :sperm:
για κουλούρι δεν ξέρω αν παίζει ...
Εγω πηρα την Αλεξαντρα με 40 και περασα πολυ ωραια
 

NikosKoukos

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Στην Παιωνίου 10 πέτυχες μόνη της την Εύα?Πότε, θυμάσαι?Γιατι εκεί είδα ότι παίζουν και παρτυ με ούζα....
 

NikosKoukos

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Αρα μάλλον θα έχουμε συναντηθεί στην Βούρβαχη....!
Εμενα μου είχε πει η Εύα ότι δουλεύει και Βριλησσού 57.
Τεσπα, καλα βόλια και τριβόλια!
 

Επισκέπτης
ναι δουλευει και στην βριλλησου γιατι ανηκει και αυυτο στη ναταλι!!καλα ρε  πανο πετυχες την ευα στην παιωνιου και δεν μου το ειπες?
 

NikosKoukos

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Βριλησσού 57 δεν την πέτυχα ακόμα. Απλά μου το είπε και κάθε φορά που την ρωτάω μου το λέει οτι δουλεύει και εκεί.
Συν τις άλλοις τα 2 αυτά μαγαζιά είναι παραρτήματα.Διασταυρωμένο και τεκμηριωμένο με τηλέφωνα.
 

NikosKoukos

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Α, και το τηλέφωνο στο σαιτ για την βούρβαχη είναι λάθος.Γιαυτό όποτε τηλεφωνείτε δεν το σηκώνουν.
 

Επισκέπτης
απο το ολοτελα καλη και η ευα!!!ωστε εκει γυρνας και κλεινεις τα τηλεφωνα κουφαλα!!!
 

NikosKoukos

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ΣΥΝαυξάνω και συνΦΩΝΩ απολύτως.
Απλά να προσθέσω ότι και το άλλο δωμάτιο έχεο γούστο αφού το όλο σύστημα κρεβάτι, πάτωμα τρίζουν και προσθέτει μια πιο wild νότα στην σεξική πανδαισία....!
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
πηγε κανεις αυτες τις μερες βουρβαχη?το απογευμα ποια ειναι εκει?
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
παντως εγω που περασα σημερα το απογευμα(γυρο στισ 7)ηταν η αγαπη και θα ηταν ολο το βραδυ.δεν περασα γιατι εψαχνα την ευα.ααααα και κατι ακομη-το σαλονακι δεξια οποως μπαινουμε εγινε δωματιο και ο καναπες μπηκε στον διαδρομο...........βλεπω να γινεται συνωστισμος.η ευα θα δουλεψει σαββατο βραδυ οπως μου ειπε η πολυ ευγενικη κυρια τσατσα(μια διμετρη ρωσιδα με γιαλια).
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
μηπως ξερει κανεις ποια ειναι σημερα το απογευυμα και βραδυ εκει???οποιος ξερει ας απαντησει...και για αυριο το πρωι αν καποιος ξερει ας πει
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Αγαπητοί συναγωνιστές καλησπέρα. Μήπως ξέρει κανείς αν το στούντιο του thread (Βούρβαχη 19) έχει κάποιο θέμα και είναι κλειστό? Δεν ήταν ανοιχτό σήμερα ούτε στις 16:οο ούτε στις 19:30  :cussing:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Αγαπητοί συναγωνιστές καλησπέρα. Μήπως ξέρει κανείς αν το στούντιο του thread (Βούρβαχη 19) έχει κάποιο θέμα και είναι κλειστό? Δεν ήταν ανοιχτό σήμερα ούτε στις 16:οο ούτε στις 19:30  :cussing:

Και εγω εχτες το βραδυ κατα τις 11:30 που περασα ηταν κλειστο.Νομιζω οτι ειχε γινει ντου απο αστυνομια τωρα τελευταια και ισως το κλεισανε.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
και εγω θελω να επιβεβαιωσω οτι χτες που περασα κατα τις 2 τα ξημερωματα η βουρβαχη ηταν κλειστη.και στην τριγετα(συγγρου ηταν μια με ονομα χριστινα-ξερεις κανεις κατι για αυτην?ωραιο γκομενακι ηταν.και τελος ενα περασμα απο καρεα 30 δουλευε μια κοπελα και γινοταν κοσμοσυροη και εφυγα.
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Οσες φορες εχω περασει ηταν παντα κλειστο!
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Η Βούρβαχη βόλευε πολύ κόσμο, άψογο studiaki , αν έκλεισε may it r.i.p

πάλι καλά υπάρχει το παράρτημα Βριλλησού..
 

Επισκέπτης
ειναι κλειστο για λιγο καιρο λογω προβληματων αλλα μαλλον θα ξανανοιξει μην ανησυχειτε!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Και σημερα κλειστο ειναι - δεν απαντα το τηλ-.  Ξερει κανεις αν δουλευει καπου αλλου η Αγαπη απο την Βουρβαχη ?
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Bριλλησου 57!Αυτό με την τεράστια πινακίδα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom