Νέα

Studio Orhidea (Βούρβαχη 19)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fylisixos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 634
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
η βουραβαχη ειναι ο δρομος πισω ακριβως απο το club 22 στη βουλιαγμενης!!ειναι επισης ο δρομος που περνα καθετα την καλιροης,στο υψος του αμαζων!!!
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Στο studio αυτό παίζουν και μία Αγάπη και μία Αντζελα που έχουν αναφερθεί ονομαστικώς από προηγούμενους.
Εχει κανείς να αναφέρει κριτικές για αυτές τις δύο??????
Συναγωνιστή οι πληροφορίες έχουν ως εξής
Αγάπη: μικροκαμωμένη αδύνατη παιχνιδιάρα με καλές επιδόσεις, έκεί παίζουν επίσης
Αντζελα [δεν την έχω πάρει],
Εύα [ψηλή ξανθιά με μέτριο βυζί, πολύ καλή με μοναδική πίπα], Αλεξάνδρα [ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ, μέτριο ύψος, τρομερό σώμα αλλά με μικρό βυζάκι 20 κάτι ετών, κάνει πολύ καλό γαμήσι]
Ελπίζω να σε βοήθησα...
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Σημερα ηταν η ΕΥΑ ,ΑΝ σας γουσταρει λιγακι τοτε........κολαση(δεχεται και TIPS)ΚΑΥΛΑ και αυτη!!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Σημερα ηταν η ΕΥΑ ,ΑΝ σας γουσταρει λιγακι τοτε........κολαση(δεχεται και TIPS)ΚΑΥΛΑ και αυτη!!!!!
για δωσε φψς στο θεμα των tips....και επισης βλεπω μονο μικρα βυζια να παιζουν εκει....κατι σε ποιο θηρια δεν εχει...?
 

Επισκέπτης
σημερα πηγα στη βουρβαχη το απογευματακι και πετυχα την ευα!!η κοπελλα δεν παιζεται!!βεβαια της ειπα οτο ξερω την κυρα ειρηνη και μου ειπε οτι της εχει πει για εμενα και ετσι ηταν ακομα πιο ζεστη!!αρχισε να ρωταει αν εχω γκομενα και οτι η ειρηνη της ειπε οτι ειμαι ομορφο παιδι και οτι εχει δικιο σε αυτο!!τελος παντων!στη πιπα ηταν απαιχτη!!βαθυ λαρυγκι,μου εγλεψε τα μπαλακια και γενικα ολο το σωμα!!στο γαμησι την ταλαιπωρησ αλιγο γιατι αργησα να χυσω και στο τελος μου λεει οτι την εσκισα και οτι νομιζε οτι δεν θα τελειωνα ποτε!!της ειπα αν κανει πρωκτικο και ειπε οχι και μαλιστα μου ειπε οτι θα την εσκιζα απο το κωλο και οτι γενικα πρωκτικο δεν κανει!!!!!!!!!ατυχια!!!!!!!παντως αν σας γουσταρει σας κανει τελειο γαμησι!!!!ΥΓ.και αλλη πελλατισα για το μαγαζι! ;) !
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
πριν μια ωρα ηρθα απο βουρβαχη-ηταν μια αντζελα,γυναικαρα πανω απο 30,ρωσσιδα,με το βυζο εξω,σχετικα καλο κορμι με πιασιματα....γενικα μια νταρντανα.δεν την πηρα και πηγα απεναντι στην λεμπεση,εκει ηταν μια ολγα ........αλλα το 50αρικο πηγε στραφη.δεν ελεγε και πολλα.απο εμφανιση σκιζει,αλλα απο περιποιηση τιποτα(οχι εδο...οχι εκει).
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
σημερα πηγα στη βουρβαχη το απογευματακι και πετυχα την ευα!!η κοπελλα δεν παιζεται!!βεβαια της ειπα οτο ξερω την κυρα ειρηνη και μου ειπε οτι της εχει πει για εμενα και ετσι ηταν ακομα πιο ζεστη!!αρχισε να ρωταει αν εχω γκομενα και οτι η ειρηνη της ειπε οτι ειμαι ομορφο παιδι και οτι εχει δικιο σε αυτο!!τελος παντων!στη πιπα ηταν απαιχτη!!βαθυ λαρυγκι,μου εγλεψε τα μπαλακια και γενικα ολο το σωμα!!στο γαμησι την ταλαιπωρησ αλιγο γιατι αργησα να χυσω και στο τελος μου λεει οτι την εσκισα και οτι νομιζε οτι δεν θα τελειωνα ποτε!!της ειπα αν κανει πρωκτικο και ειπε οχι και μαλιστα μου ειπε οτι θα την εσκιζα απο το κωλο και οτι γενικα πρωκτικο δεν κανει!!!!!!!!!ατυχια!!!!!!!παντως αν σας γουσταρει σας κανει τελειο γαμησι!!!!ΥΓ.και αλλη πελλατισα για το μαγαζι! ;) !
αντε παλι...τα πιασες τα λεφτα σου....
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Παντως το Σαββατο ειχαν κλεισει απο νωρις,12,30 περιπου.

Δυστυχως ειναι σε κακο σημειο και ολο και καποιος θα σε δει ενω το παρκαρισμα θα ειναι πολυ δυσκολο τωρα που μαζευτηκε ο κοσμος.

Το μονο στουντιο που δεν εμοιαζε με τετοιο ηταν αυτο στην Ακαμαντος αλλα ........
 

Επισκέπτης
δεν θελει τατουαζ ομως αλλα μονιμο μακιγιαζ!!!δεν πρεπει να βγαλουμε και εμεις κανενα φραγκο?εχω και τη δοση του αυτοκινητου!!παντως η βουρβαχη ηδη εχει γινει ενα απο τα αγαπημενα!!!αντε να γυρισει και η μαργαριτα!
 

kmen100

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
13
Πόντοι
0
συναγωνιστές πριν από μισή ώρα γύρισα από εκεί. ήταν η Εύα. πολύ καλό μωρό, καλή περιποίηση και καθόλου βιασύνη παρόλο που περίμενε πελάτης στο άλλο δωμάτιο και η τσατσά χτυπούσε την πόρτα (σπαστικό). παρόλα  αυτά το μωρό ήταν πιστό στο έργο του μέχρι τελευταίας σταγόνας.  Από περιβάλον τίποτε το ιδιαίτερο αλλά φαινόταν καθαρά.
Νομίζω ότι θα ξαναπάω
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι καλημέρα.
Χτές το βράδι πήγα και εγώ Βούρβαχη μετά από τα καλά μηνήματα. Ηταν η Ευα περιγραφή δεν θα κάνω την έχουν κάνει με τον καλύτερο τρόπο οι άλλοι συνάδελφοι.
Θα πώ για άλλη μια φορά οτι κάνει τέλεια πίπα μου άρεσε τοσο πολύ που της ζήτησα να συνεχίσει και να τελειώσω με πίπα.
Και το τελευταίο είναι χαμογελαστή.
Το στούντιο το είδα χωρίς τιποτα το ιδαίτερο και από καθαριότητα το βρήκα καθαρό.
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
Το δοκιμασα και εγω με τοσα καλα λογια που λετε...
Ηταν η Ευα, ψηλη μεν αλλα τιποτα ιδιαιτερο στην εμφανιση κατα τα αλλα...
Απο περιποιηση ηταν καλη αλλα τιποτα το συνταρακτικο.
Στα συν τωρα η κοπελα ηταν χαμογελαστη και εκανε τη δουλεια της χωρις βιασυνη και με μερακη. Δεν ειπε σε τιποτα οχι και εδειχνε οτι προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη (ακομα και κωλοδαχτυλο εβαλα και δε παραπονεθηκε).
Γενικα θα ελεγα οτι περασα μετρια.
 

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
Μάγκες σήμερα το πρωί το μωρό το έλεγαν Αγάπη
μικροκαμωμένη, βυζάκι μέτριο, ομορφούλα ξανθιά ρωσίδα
Πήρα το πρόγραμμα των 70 το οποίο συμπεριλάμβανε δονητή
Μη με ρωτήσετε οι μερακλήδες για τον κόλο μου, δε ρώτησα,
με το μουνί της έπαιζα.  Γενικά μέτρια πράγραμματα (για μένα) η
γκόμενα πλην όμως πρόθυμη για ότι της ζητήσεις. Νομίζω ότι το
πρόγραμμα των 50 είναι μια χαρά για να περάσεις καλά.
(με 60 σε αφήνει για γλυφομούνι, μάγκες προσοχή μακρυά από όλες αυτές τις υπηρεσίες)
Πάντως μεγάλο ατού το ντούζ μέσα στο δωμάτιο κάτι που όλα
τα στούντιο πρέπει να έχουν. Μέχρι στιγμής μόνο αυτό στη Δάφνη και αυτό στη Βούρβαχη ξέρω με μπάνιο.
Στα πλην η τοποθεσία όπου τα μαστόρια γύρω κόβουν κίνηση και κάνουν χαβαλέ
 

Επισκέπτης
πρεπει να εχει γυρισειμκαι η μαργαριτα!!μου φαινεται οτι πρεπει να κανονισω μια παρτουζα με ευα και μαργαριτα!!!επιβαλλεται!!!!
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
πρεπει να εχει γυρισειμκαι η μαργαριτα!!μου φαινεται οτι πρεπει να κανονισω μια παρτουζα με ευα και μαργαριτα!!!επιβαλλεται!!!!
Συναγωνιστή θα έλεγα ότι έχεις απόλυτο δίκιο! Να μας ενημερώσεις σχετικά !!!
 

Επισκέπτης
μολις το κανονισω και γινει γιατι κανονικα 2 κοπελλες δεν φερνει θα σας πω εντυπωσεις!!αλλα ξερω οτι με αυτες τις 2 θα περασω σουπερ!!
 

Επισκέπτης
ειχα πει οτι δεν θα ξαναεγραφα αλλα ας ενημερωσω το φιλο!!η μαργαριτα που ειναι και προσωπικη μου αδυναμια εχει γυρισει!!οντως ειναι τουμπανο,πολυ δυνατο κομματι και οποτε ειναι στην βουρβαχη θα την  τουλαχιστον 3 φορες την ιδια μερα!!συνηθως δουλευει πεμπτη στη βουρβαχη!!!
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
902
Πόντοι
6.810
ειχα πει οτι δεν θα ξαναεγραφα αλλα ας ενημερωσω το φιλο!!η μαργαριτα που ειναι και προσωπικη μου αδυναμια εχει γυρισει!!οντως ειναι τουμπανο,πολυ δυνατο κομματι και οποτε ειναι στην βουρβαχη θα την  τουλαχιστον 3 φορες την ιδια μερα!!συνηθως δουλευει πεμπτη στη βουρβαχη!!!
Μας βάζεις σε τριπάκι συνοδοιπόρε!!!!!!!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ειχα πει οτι δεν θα ξαναεγραφα αλλα ας ενημερωσω το φιλο!!η μαργαριτα που ειναι και προσωπικη μου αδυναμια εχει γυρισει!!οντως ειναι τουμπανο,πολυ δυνατο κομματι και οποτε ειναι στην βουρβαχη θα την  τουλαχιστον 3 φορες την ιδια μερα!!συνηθως δουλευει πεμπτη στη βουρβαχη!!!
φιλε warhol...οταν εννοεις τουμπανο....?
 

Επισκέπτης
ωραιο και μεγαλο βυζι!!!ασε που στηνεται απιθανα στα 4!!!εχω βαλεο σκοπο να της γαμησω το κωλαρακι  και που θα παει ,θα την ψησω!!ειμαι τακτικος πελατης της και μου συμπεριφερεται πιο ζεστα στο δωματιο!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom