Νέα

Studio Orhidea (Βούρβαχη 19)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fylisixos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 634
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ωραιο και μεγαλο βυζι!!!ασε που στηνεται απιθανα στα 4!!!εχω βαλεο σκοπο να της γαμησω το κωλαρακι  και που θα παει ,θα την ψησω!!ειμαι τακτικος πελατης της και μου συμπεριφερεται πιο ζεστα στο δωματιο!!
ξερεις ωραρια?.....το βυζι πιστευω να μην ειναι σιλικονη?
 

Επισκέπτης
οχι δεν ειναι σιλικονη!!!!η μαργαριτα δουλευει στην βριλλησου 47 εκτος απο την βουρβαχη!!μπορει να την εχεις παρει  ;)!!στη βουρβαχη ειναι καθε πεμπτη την βραδυνη βαρδια!
 

Επισκέπτης
δουλευει και στην βριλλησου 57!!απο τη βιασυνη μου πριν το εγραψα λαθος!!
 

pavlos2

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Που είναι η Βούρβαχη 19... Σε ποιά περιοχή ρε παιδιά ?
 

Επισκέπτης
ενταξει εγω την εχω παρει πολλες φορες!!καθε πεμπτη που ειναι βουρβαχη θα την γαμησω τουλαχιστον 3 φορες για να ειμαι κομπλε!!οποτε οπως καταλαβαινεις εχουμε μια οικιοτητα μεταξυ μας και νομιζω οτι θα καταφερω να την πεισω να τη γαμησω απο το κωλο!!!!παντως ρε φιλε αυτη η γυναικα με καυλωνει υπερβολικα πολυ!!στο μαγαζι δεν παιζει να ειναι 2 κοπελλες οποτε για λεσβιακο δεν παιζει!!αλλα θα βαλω τα μεγαλα μεσα για να να γαμησω μαζι μαργαριτα και ευα!!τσαμπα εχουμε τα κονε ;)!!ναμην εποφεληθω?αμαρτια θα ειναι!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Μάγκες σήμερα το πρωί το μωρό το έλεγαν Αγάπη
μικροκαμωμένη, βυζάκι μέτριο, ομορφούλα ξανθιά ρωσίδα
Πήρα το πρόγραμμα των 70 το οποίο συμπεριλάμβανε δονητή
Μη με ρωτήσετε οι μερακλήδες για τον κόλο μου, δε ρώτησα,
με το μουνί της έπαιζα.  Γενικά μέτρια πράγραμματα (για μένα) η
γκόμενα πλην όμως πρόθυμη για ότι της ζητήσεις. Νομίζω ότι το
πρόγραμμα των 50 είναι μια χαρά για να περάσεις καλά.
(με 60 σε αφήνει για γλυφομούνι, μάγκες προσοχή μακρυά από όλες αυτές τις υπηρεσίες)
Πάντως μεγάλο ατού το ντούζ μέσα στο δωμάτιο κάτι που όλα
τα στούντιο πρέπει να έχουν. Μέχρι στιγμής μόνο αυτό στη Δάφνη και αυτό στη Βούρβαχη ξέρω με μπάνιο.
Στα πλην η τοποθεσία όπου τα μαστόρια γύρω κόβουν κίνηση και κάνουν χαβαλέ

γαμω τα δωματια παιζει και καρεα με μπανιο γαματο και επισης επαιζε αγνωστου στρατιωτου αλλα μονο αν επαιρνες το προγραμμα για ακαποτα!
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Έπαιζε αγνώστου ακάποτο?Πόσο πήγαινε...?

Πάντως better safe than sorry...
Η εύα έναν φίλο μου τον άρχισε στα τρελα γλωσσόφιλα... :cheesy:
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια να ρωτησω η ποδομαλακια ποσο παει?
 

AnyWay

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Warhool μια και μιλας με το μωρο για ρωτησε τη Βριλλησου τι ωρες δουλευει;
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Μετά από προτροπές συναγωνιστών πήγα και εγώ χθές 13/9/2006 στην Βουρβαχη. Η περιβόητη ΑΓΑΠΗ είναι χάλια! Δεν λέω, καλό προσωπάκι, αλλά στην περιποίηση δεν έκανε τίποτα. Καθόλου σεξ άτιητιούντ. Το μόνο καλό η ευληγισία της. Αλλά ήταν τρομερά παθητική, χωρίς να σε κοιτάει. Σαν να γαμάς παραπληγική. Το μπουρδέλο κάλό σαν χώρος (μέσα, γιατί έξω είναι γάμησέ τα). Η τσατσά ευγενική, αλλά τί να το κάνεις. Μόνο ρωσίδες και μία ρουμάνα έχει από ότι μου είπε. Πάντως επιβεβαιώθηκε η άποψή μου ότι οι ρωσίδες είναι χάλια. ΤΟΠ οι γερμανίδες και τσέχες.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
μπα φιλαρακο μη το λες! εχω πετυχει γερμανιδα και μαλιστα τωρα τελευταια στη φωκαιας και αχαρνων γωνια (την ελεν) και ηταν λες και γαμουσα παγοκολονα!!! ασε που στο 5λεπτο σηκωθηκε να φυγει...
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ειπα να παω σε μπουρδελο να γαμησω και αποφασισα να παω προς βουρχαρη μερια...Θελω γνωμες για το ποια κοπελα εκει ειναι η καλυτερη για να παρει κανεις για 1η φορα?
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
ειπα να παω σε μπουρδελο να γαμησω και αποφασισα να παω προς βουρχαρη μερια...Θελω γνωμες για το ποια κοπελα εκει ειναι η καλυτερη για να παρει κανεις για 1η φορα?

Μεγαλειοτατε μετεφερα το post, ψάξτε και λίγο πριν ανοιξετε thread.
 

Επισκέπτης
σταματησε η μαργαριτα να δουλευει!!!μαθαινει κομμωτικη να δουλεψει σε κομμωτηριο!!!γαμω την ατυχια μου γαμω  :cussing: :headbang:!!πρωτα η αντριανα,τωρα η μαργαριτα!!
 

Επισκέπτης
δεν ηθελε να κανει αλλο αυτη τη δουλεια!!για την ακριβεια θελει να ανοιξει κομμωτηριο!!καταστραφηκα πανο!!τι θα κανω τωρα?εφυγε η αντριανα ,σταματησε η μαργαριτα!!αυτες τις 2 γουσταρα να γαμαω απο τα στουντιο και τωρα πανε και οι δυο!
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια ποια πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη κοπελα στη βουρβαχη 19 για καποιον για 1η φορα?αν γινετε γραψτε και βαρδιες που δουλευει αυτες τις μερες αν ξερετε...απο οτι εχω διαβασει η ευα και η αλεξανδρα πρεπει να ειναι οι καλυτερες...ισχυει?πειτε καμια γνωμη.please!!!!!!
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Με την Αλεξάνδρα δεν έχω πάει. Εχω πάρει Ευα, Ατζελα και Αγάπη.
Ολες τους ήταν πολύ καλές.
Πιο καλό κρεββάτι μου έκανε η Ευα, πιο ωραιο γκομενάκι ειναι η Αγάπη.
Απο ώρες δε ξέρω, χθές το απόγευμα ηταν η Αγάπη.
Πηγενε εκει και γάμα όποια είναι, καλά θα περάσεις.
Ο συμπουρδελιάρης Savalas έχει απόλυτο δίκιο μιας και είναι και υποκειμενικό το θέμα το ποιά μας αρέσει και ποιά όχι!... εμένα μου άρεσε τρομερά η Αλεξάνδρα η οποία είναι καταπληκτική και πολύ περιποιητική!  ::)
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
γινετε να με ενημερωσετε λιγο για προγραμματα και τιμες(για ολα αν γινετα απο το πιο φτηνο μεχρι το πιο ακριβο και το τι το καθενα συμπεριλαμβανει)
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
γινετε να με ενημερωσετε λιγο για προγραμματα και τιμες(για ολα αν γινετα απο το πιο φτηνο μεχρι το πιο ακριβο και το τι το καθενα συμπεριλαμβανει)
βεβαίως συμπουρδελιάρη:
50 ? η βασική μας έκδοση (bj κλπ)
70 ? 69αρι και game
80 ? αυταρχικό
όπως θα σου πεί η συμπαθητική τσατσά στο studio  :sperm:
για κουλούρι δεν ξέρω αν παίζει ...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Συναδελφοι εχτες περασα απο Βουρβαχη κατα τις 4:15 το πρωι και πετυχα την Αννα.Δεν μπηκα απλα περασα να δω τι παιζει.Μετριου αναστηματος,ξανθια,καλο βυζακι και κυριως απο οτι ειδα με το εμπειρο ματι μου μεταξενιο δερμα η κοπελα μας :) :dancing:.Με χαλασε λιγο η φατσα της :-.Δεν ηταν και  τοσο ομορφη.Παντως απο χωρο σκιζει και εντυπωση μου εκανε η τσατσα η οποια ηταν πολυ καλη ( δεν εννοω απο αποψη καυλας αλλα απο χαρακτηρα ) και εξυπηρετικη.Επιβεβαιωνω και εγω οτι η Μαργαριτα εχει φυγει απο εκει και απο οτι ακουσα στο τελος η Ευα πρεπει να παιζει απογευματα.Παντως η τσατσα μου ειπε οτι οι κοπελες αλλαζουν συνεχεια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom