Νέα

Studio Orhidea (Βούρβαχη 19)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fylisixos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 634
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
τελικα ειναι οριστικο το κλεισιμο του στουντιο αυτου?μηπως ξερει κανεις τιποτα...?
 

Επισκέπτης
μιλησα με την ειρηνη  και μου ειπε οτι εκλεισε τελεσιδικα!!
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ΑΝΟΙΞΕ ΑΝΟΙΞΕΕΕΕΕΕΕΕΕ η βουρβαχη
σαββατο βραδυ και ηταν η αλεξαντρα,τσατσα πρωτη φορα την ειδα,μαλλον πρεπει να αλλαξε "διευθυνση".
ρωτωντας την αλεξαντρα μου ειπε για νεες κοπελλες εδω. :dancing: :P
ΑΝΟΙΞΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

Επισκέπτης
μονο η ευα να ειναι εκει !!!αλλιως γαματα!!!
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
ΑΝΟΙΞΕ ΑΝΟΙΞΕΕΕΕΕΕΕΕΕ η βουρβαχη
σαββατο βραδυ και ηταν η αλεξαντρα,τσατσα πρωτη φορα την ειδα,μαλλον πρεπει να αλλαξε "διευθυνση".
ρωτωντας την αλεξαντρα μου ειπε για νεες κοπελλες εδω. :dancing: :P
ΑΝΟΙΞΕΕΕΕΕΕΕΕ
ʽ
OK tarzan πάω για επιλαρχία αναγνώρισης!! να δούμε τι παίζει και τι καλό μας έχει  :dancing:
 

skiper

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Σημερα  βρεθηκα  Φυληs  μεσημερι,στο  65  μια  ξανθια    φαινοταν  καλη[στο  μεσαιο  με  τα  σκαλακια]    στο  71  επανω  ομωs  μια  καραγερμαναρου,καραμουναρα  η Ιζαμπελα[φοριεται  το  ονομα  τωρα  τελευταια],το  βραδυ  [τωρα]επεστρεψε  η  καρατσιμπουκλου,καραμουναρα  και  καρακα βλιαρα  η  νταιανα  η  καρατουρκαλα  ΄,που  οταν      καρακαβλωσει  εμφανιζεται  ΤΕΛΕΙΩΣ  ΓΥΜΝΗ  ΣΤΟ  ΣΑΛΟΝΙ.θυμηθηκα  τισ  καλεs  εποχεs  του  τριχιλιαρου  και    φροντισα  να  καταθεσω--καβλιαρηδεs  σπευσατε  το    μουνικι  θελει  να  το  λαδωσετε
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
τελικα ποιες κοπελες θα ειναι εκει πλεον?οι παλιες η θα ερθουν καινουργιες?ρε warhol εσυ που πηγες τι ειδες και τι εμαθες?γενικα οποιος ξερει κατι ας πει...
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
τελικα ποιες κοπελες θα ειναι εκει πλεον?οι παλιες η θα ερθουν καινουργιες?ρε warhol εσυ που πηγες τι ειδες και τι εμαθες?γενικα οποιος ξερει κατι ας πει...
καινούργια είδα χτες συναγωνιστή, αλλά φαινόταν πολύ καλή και τσαχπίνα ! Δεν την τσέκαρα μέσα στο δωμάτιο γιατί είχα βιατικές υποχρεώσεις.. αλλά θα επανέλθω με περισσότερα στοιχεία μετά τον σχετικό έλεγχο !
 

Επισκέπτης
πο πληροφοριες μου λενε οτι το μαγαζι στην βουρβαχη αλλαξα διευθυνση,δεν το εχει πια η ναταλια που εχει και την βριλλησου 56!!
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
πο πληροφοριες μου λενε οτι το μαγαζι στην βουρβαχη αλλαξα διευθυνση,δεν το εχει πια η ναταλια που εχει και την βριλλησου 56!!
όπως πάντα πολύ καλά ενημερωμένος ο συναγωνιστής!! την τσατσά, όπως και την πουτάνα δεν τις έχω ματαδεί στην Βούρβαχη.
 

Επισκέπτης
εχει ανοιξει καινουργιο στουντιο στην αχαρνων καθως πας προς ομονοια διπλα στο βενζιναδικο που παλια ηταν μπουρδελο!!τσατσα η κυρα ειρηνη που ειχε την ακαμαντος και ηταν και στην βουρβαχη πριν κλεισει!!αντε σας δινω και καινουργιο στουντιακι!!
 

Επισκέπτης
απλα δεν ειμαι παρτακιας πανο!!!να σου πω την αληθεια ομως διαβασα ενα σχολιο καποιου αλλου χρηστη για εμενα και μετανιωσα που μοιραστηκα αυτη την πληροφορια!!
 

Επισκέπτης
εγραψα ενα μηνυμα για την κλαιρη στην βουλιαγμενης!!το μηνυμα ηταν 4 σειρες!και πηρε καποιος την πρωτη προτσαη που εγραψα και ελεγα οτι η κλαιρη ηταν ομορφη στα νιατα της και ,εγραψε απο κατω ,η αχρηστη πληροφορια της ημερας!!βεβαια δεν ποσταρε ολο το μηνυμα!!αλλα βλεπεις εγω δινω αχρηστες πληροφοριες οποτε δεν ξαναλεω καμια!!
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
απλα δεν ειμαι παρτακιας πανο!!!να σου πω την αληθεια ομως διαβασα ενα σχολιο καποιου αλλου χρηστη για εμενα και μετανιωσα που μοιραστηκα αυτη την πληροφορια!!
Thanks για το info warhol. Θα το δοκιμάσω. Όταν λες βενζινάδικο εννοείς αυτό που είναι δίπλα σε ένα σχολείο στο τέλος της αχαρνών;

ΥΓ Δεν μπαίνουν μόνο μαλάκες εδώ μέσα. Ποτέ μην μετανιώνεις όταν κάνεις ένα καλό.
 

Επισκέπτης
καθως πας προς ομονοια στο αριστερο σου χερι ειναι ενα βενζιναδικο!!διπλα ακριβως ειναι το καινουργιο στουντιο!!αριθμο δεν θυμαμαι!!ΥΓ.τελευταια πληροφορια ποτ δινω!!δεν ειμαι και μαλακας να λεω πληροφοριες και να ερχονται καποιοι μετα και να παιρνουν 1 προτσαη απο μηνυματα μου και να μου την λενε!!
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Warhol μη δίνεις σημασία σε μαλάκες και μη χαλιέσαι.
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
καθως πας προς ομονοια στο αριστερο σου χερι ειναι ενα βενζιναδικο!!διπλα ακριβως ειναι το καινουργιο στουντιο!!αριθμο δεν θυμαμαι!!ΥΓ.τελευταια πληροφορια ποτ δινω!!δεν ειμαι και μαλακας να λεω πληροφοριες και να ερχονται καποιοι μετα και να παιρνουν 1 προτσαη απο μηνυματα μου και να μου την λενε!!

Δεν το θυμάμαι το βενζινάδικο, αλλά θα το βρω. Thanks και πάλι.

Πάντως μην χαλιέσαι με τον κάθε βλάκα που θα βρεις μπροστά σου, δυστυχώς υπάρχουν πολλοί και δεν αξίζει
 

alaniaris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα το βράδυ 9.45 η Βούρβαχη κλειστή.    >:(

ʼραγε είναι τυχαίο γεγονός ή άρχισαν πάλι τα προβλήματα? Τι θα γίνει, θα το αφήσουν αυτό το μαγαζί να ορθοποδήσει?
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα το βράδυ 9.45 η Βούρβαχη κλειστή.    >:(

ʼραγε είναι τυχαίο γεγονός ή άρχισαν πάλι τα προβλήματα? Τι θα γίνει, θα το αφήσουν αυτό το μαγαζί να ορθοποδήσει?

τελικα ειναι ακομα κλειστα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom