Νέα

Στριπτιζαδικα που γαμας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ANDREIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 171
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
ρε μην τις κάνετε να έχουνε παράλογες απαιτήσεις!εμείς τις εχουμε κάνει να προσφέρουνε λίγα και να ζητανε πολλά!προσωπικά μίνιμουμ απαιτήσεις που έχω είναι στο μικρό πριβέ φραπεδάκι και στο μεγάλο μπριζολίτσα και μόνο με καλές γκόμενες.αυτοί είναι οι όροι μου.αλλά ποντάρουνε στην κάβλα της στιγμής οι καριόλες ξέρουνε τι κάνουν..ακου 100 ευρώ για μια πίπα
Ρε φιλε το ιδιο λεμε οταν μου πε 100 ευρω για πιπα γελαγα και μου λεει τι γελας αλλοι τα προσφερουν αυτα και της ειπα να παει σε αυτους που τα προσφερουν ..υπαρχει μαγαζια με 60 ευρω σου κανουν κ μασαζ και πηδας κιολας και γενικα δν τρελενομαι ν γαμησω σε ενα καναπε απλως για την λιλυ θ εκανα μια εξαιρεση αλλα να εχει μεσα το σεξ ειπε οχι τελιωσε το θεμα εκει...φιλε μου δεν καταλαβαινεις οτι δεν παμε μονο εμεις σε αυτα τ μαγαζια που ειμαστε στ μεροκαματο πανε ατομα που σπρωχνουν χρημα και αυτοι τις εχουν τρελανει τις κοπελες και ζητανε τον ουρανο με τ αστρα..
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Για να μη λέμε μαλακίες ...

Στα μαγαζιά της συγγρού, πολλές τάζουν πήδημα με 100 σε πριβέ ... και μόλις κλείσει η κουρτίνα
ΧΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ... π.χ. παύουν να μιλάνε πλέον αγγλικά ...
και δεν ανταποκρίνονται .... και το μόνο που δίνουν είναι φραπέ ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙ των 10 λεπτών .....


ΟΠΟΤΕ ΑΪ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ..........

Αυτοί που "σπρώχνουν χρήμα" σε τέτοιες φάσεις, ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ.
Αν έχεις χρήμα, παίρνεις μία γκόμενα ολόκληρο ΣΚ , την πας στο cape sounio
και της κάνεις τον κώλο πηγάδι . Τη χύνεις μέχρι να βγάζει σπέρμα από τους δακρυϊκούς αδένες.
ΤΑ ΑΛΛΑ , ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΟΡΟΪΔΑ ΚΑΙ ΕΚ ΤΟΥ ΠΟΝΗΡΟΥ.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Ετσι και ειναι. Οτι θελουν ζητανε οσο δε συμφωνεις τοσο κατεβαινει η τιμη
 

Fadomas85

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Μάγκες μάλλον με παρεξηγήσατε οπότε θα είμαι πιο ξεκάθαρος...
Δεν προσπάθησα να σας κατευθύνω για το αν συμφέρει να το κάνεις ή όχι, διότι σέβομαι τα πάθη και τις φαντασιώσεις του καθενός.
Απλά ανάφερα το που γίνετε και πώς ώστε να γλιτώσετε χρόνο και χρήμα, σαφώς και είναι ακριβά για τις σημερινές τσέπες αλλά όλα
στην ζωή έχουν κόστος και ότι δίνεις παίρνεις. Άμα πιστεύεις ότι είναι ακριβά τράβα σε στούντιο ή σε μπουρδέλο ή ακόμα και σε
καμιά μαύρη στην ομόνοια και τέλος. Εκεί πληρώνεις το Brand name της στρίπερ, τώρα αν θέλεις να κάνεις σκόντο μπορεί και να
δεχτούν αυτές, αλλά είναι σίγουρο ότι θα σε ξεπετάξουν, αν όμως πουλήσεις το παραμύθι ότι κουβαλάς χρήμα και ας τα έχεις ίσα ίσα
γι΄αυτό τον λόγο φοράς και ένα καλό ρούχο γιατί αυτά όπως προανέφερα λειτουργούν σαν κράχτις και πληρώσεις την τιμή χωρίς να ιδρώνει
το κούτελο σου θα κάνει αυτά που ξέρει γατί μετά θα πιστεύει ότι εσύ χαλάς και μετά από αυτό θα κεράσεις και πουτό.Σαφώς δεν έχει
την εμπειρία της πουτάνας στο στούντιο οπότε πρέπει να είσαι επιβλητικός με τα θέλω σου και όχι αγενείς του στυλ "πλήρωσα και θέλω αυτό"
αλλά με ωραίο τρόπο γιατί στην γκόμενα σας μάγκες μου, δεν έχει τέτοιες βλαχομαγκιές "σε πήγα σινεμά πλήρωσα το φαγητό τώρα κάτσε να σε πηδήξω"
θα σου πει ωραία περάσαμε καληνύχτα γιατί αύριο δουλεύω και θα σκύψεις το κεφάλι κάτω λες και έχεις φάει 5άρα στο ημίχρονο και θα φύγεις, πόσο
μάλλον εκεί το οποίο δεν είναι χασάπικο, πας με μια γκόμενα που δεν σε ξέρει, πιθανόν στο δρόμο ούτε να σε φτύσει και ζητάς και σκόντο για να σου ανοίξει τα ποδιά της, εσύ τι λες θα χοροπηδάει μετά στο καυλί σου; Εκτός και αν μου πήγες σε κανένα μαγαζί ερημιά που σε βουτάνε από το πόδι και δεν ξεκολάνε. Αλλά στα μεγάλα μαγαζιά εννοείται ότι θα σε ξεπετάξει. Κι αν κάνεις και τσαμπουκάδες έξω είναι άσβερκοι. Γι αυτό θα πρέπει να έχεις τρόπους και να μην κλαίς γι αυτά που θα χαλάσεις και στην τελική δεν σου έβαλε κανένας το μαχαίρι στο λαιμό ήθελες και το έκανες για να εκπληρώσεις την φαντασίωση σου. Όσο για τους φίλους που την έχουν πατήσει όπως όλοι μας σου τάζουν πάμε για πριβέ και θα περάσουμε καλά και όταν ζητάς εξηγήσεις
σου λέει και καλά κάνω περισσότερα αυτά είναι η γνωστές παγίδες, όταν εμένα όμως η άλλη μου ήρθε στο Athens και μου λέει πάμε χουρό; λέω ύστερα
και μου κοπανάει τι λες για σεξ; Έμεινα μαλάκας την κέρασα ένα ποτό για να δω αν θα είναι ξεκάθαρη σε αυτά που θα ρωτήσω και μου είπε τόση ώρα
κάνει τόσο σε αυτό το δωμάτιο και έτσι και έγινε. Και εννοείται δεν κατέβασα τα βρακιά μου σαν βλάχος ή λες και είμαι στο στούντιο, της είπα χόρεψε
μου λίγο να φτιαχτώ, το έκανε και μετά ακουλούθησε ο πόλεμος και όλα με ωραίο τρόπο σαν να κάνω το κλασσικό μέτριο σεξ με την γκόμενα με την διαφορά
ότι ήταν μια μουνάρα στρίπερ. Τα πόνεσα τα 100; σκέφτηκα ότι πιο φθηνά θα ήταν σε στούντιο; εννοείται αλλά μετά είπα ξέρεις κάτι; εκπλήρωσα μια φαντασίωση μου οπότε δεν γαμιέται; θα έχω αύριο μια καλή εμπειρία να διηγούμε και τέλος. Δεν θες; δεν έχεις τέτοια φαντασίωση; θες να γαμήσεις
και να αδειάσεις τράβα με 15 στην ομόνοια και τέλος. Αλλά το τι θα χαλάσει ο καθένας και το αν θέλει ή όχι είναι δικαίωμα του, απλά υπάρχουν
κάποιοι κανόνες γι' αυτό φτιάχτηκε το site για να σώνουμε και να κατευθύνουμε τα υπόλοιπα παιδιά και να μην ψάχνουν ή την πατάνε όπως εμείς
παλαιότερα...
 

sexench

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
Μια νεαρά 19 ετών Ουκρανή ήταν όνομα δε θυμάμαι.
Μια νεαρά 19 ετών Ουκρανή ήταν όνομα δε θυμάμαι.
Μια σγουρομαλλα ψιλη μελαχρινη πηρα και εγω εκει.Στα μουτρα δεν ελεγε αλλα ειχε κορμαρα με ωραιο βυζι που γουσταρω.Αργα το πρωι γινονται αυτα :)
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Θα διαφωνησω σε 2 πραγματα.
1ον δεν πιστευω πως ειναι φαντασιωση να Πληρωσεις μια στριπερ για να κανεις σεξ , αυτο ειναι επαγγελμα οχι φαντασιωση.Φαντασιωση ειναι να κανεις σεξ με στριπερ εκτος "γραφειου" και χωρις να πληρωσεις ειτε στο "γραφειο" ειτε εκτος αυτου.
Με λιγα λογια να γουσταρει και να το κανει.
2ον θα διαφωνησω πως η συγκεκριμενη Σερβα , ξανθια που δινει σεξ (ειναι νυμφομανης να ξερετε) οτι ειναι μουναρα..για εμενα προσωπικα πολυ μετρια ειναι και με αποτυχημενες επεμβασεις.
Το εχω ξανα πει εχουμε μπερδεψει τα μπουρδελα/στουντιο/μασαζ κλπ με τα στριπ, δεν υπαρχει vfm . Υπαρχει χαβαλες χαλας λεφτα για αυτο και ισως παρεις κατι περισσοτερο, ισως δεν παρεις και τιποτα. Ισως πιεις ενα ποτακι παρεα με μια γυναικα που αλλιως δεν θα γυρναγε να σε δει (καποιες οχι ολες εχει και πολλες .. μετριες για να μην πω κατι κακο).
Επισης δεν ειναι μονο το ντυσιμο, ειναι η ολη συμπερισφορα, ενα λιγουρη κανει ΜΠΑΜ απο τα 10μ . Ενα λιγουρη ειναι ενα ακομα λιγουρη μεσα στα πολλα που βλεπουν αυτες οι γυναικες, αρα θα πραξουν αναλογως.
Ξεχναμε οτι ,οτι και να ειναι και να κανουν ακομα ειναι γυναικες... και οχι ντε και καλα πουτανες. Φερσου αναλογα και ισως κερδισεις.
Τα τελευταια 5 χρονια απο Φεβρουαριο του 14 ειχα 3 σχεσεις απο στριπ, οχι χορηγιες , σχεσεις.Για χαβαλε? Για χαβαλε
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Είναι ρίσκο η φάση με τα Στριπ
...εγώ θα προτιμούσε κάτι σίγουρο να γαμησω σε μασαντζιδικο που υπάρχουν κ πιο όμορφες κοπέλες..παρά να χαλάς περιουσίες σε στριπτιτζουδες.. βασικά είτε σε γουστάρουν είτε όχι χορηγός θα είσαι.. τσάμπα αυτές δεν κάνουν τίποτα..
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
31
Μακριά από αυτά τα πουταναρια..το παραμύθι το ξέρουν καλα
 

AndreouK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
171
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
281
Casa Babylon τίμια επιλογή με αρκετές επιλογές
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.336
Πόντοι
736
Casa Babylon τίμια επιλογή με αρκετές επιλογές

Έχεις δίκιο μυστη μου είναι τίμια εκεί στο θέμα επιλογών και στους διακανονισμούς, πάντα έλεγα γιαυτο το μαγαζί καθαρά ποτά καθαρές γυναίκες και καθαροί λογαριασμοί
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Μακριά από αυτά τα πουταναρια..το παραμύθι το ξέρουν καλα
Εξαρτάται. Πολλές φορές οι στριπτιζούδες προσφέρουν παραπάνω υπηρεσίες όπως π.χ. στο Lido πριν καεί που το ακάποτο πήγαινε σύννεφο...
Τυχαίο που κάηκε;
Δε νομίζω.
Σαν την Πομπηία ένα πράγμα :2funny:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Το ακάποτο σύννεφο με τις σωληνούδες! Γι ´ αυτά ζούμε!
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Ακαποτο εσυ ακαποτο ο αλλος ο παραδιπλα, μετα θα τρεχεις στα νοσοκομεια να δεις τη εχεις.
Ακομα και με το τσιμπουκι ακαποτο κολλας std.. just saying
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Τότε στο σπίτι με το χειρογλύκανο οι φοβιτσιάρηδες
STD σύννεφο κι αυτά κονδυλώματα, μουνόψειρες, μυκόπλασμα, κωλοβακτηρίδια!!!
Για όλους έχουμε!
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Στο σπιτι μου η στο σπιτι της , χειρογλυκανο παντως γιοκ.
Δεν εχω πληρωσει να πηδηξω ουτε μια φορα στη ζωη μου (βασικα πληρωσα μια να μην λεω μουφες , σε ενα μπουρδελο στα 16)
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Στο σπιτι μου η στο σπιτι της , χειρογλυκανο παντως γιοκ.
Δεν εχω πληρωσει να πηδηξω ουτε μια φορα στη ζωη μου (βασικα πληρωσα μια να μην λεω μουφες , σε ενα μπουρδελο στα 16)
Εισαι σε λαθος φορουμ τοτε αγορινα μου! Αντε σε κανα αλλο νημα να βρεις την υγεια σου
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
γκόλντεν έχει 3-4....καισσα επίσης......dream girls επίσης.......ανατολή επίσης αλλά έχω να πάω 4-5 χρόνια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom