Νέα

Στριπτιζαδικα που γαμας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ANDREIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 171
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Η Μαρθάρα εχει μεταφερθεί απέναντι τύπε στο babylon εδω και καιρό..ΣΟβαρό μιλφέι! :rockon: Νομίζω λείπει αυτό το διάστημα.
 

VaggelisAth

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
110
Πόντοι
0
αν εννοεις σοφια την αδυνατη ομορφουλα περσι που ειχε πει οτι δεν κανει pr αλλα εχυσα με το κουνημα της χωρις να το περιμενω ! Γενικα το στριπ ειναι πολυεξοδο αθλημα και δεν αξιζει μονο για το σεξ
Θα συμφωνήσω πας και για τη καβλαντα....
 

pipinolatrhs45

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
45
Like
62
Πόντοι
0
Με την ευκαιρία να πω ένα σκηνικό πριν ενάμισι χρόνο σε στριπ τον Οκτώβριο του 2017 ήταν και η τελευταία φορά που πήγα σε στριπ κλαμπ.

Μπαίνω στο μαγαζί παραγγέλνω ποτάκι και μετά από λίγο έρχεται στην παρέα μου μια ρωσίδα στριπερ. Την κερνάω ένα ποτό αφού συζητάμε λίγο μου λέει πάμε πριβέ, λέω ναι γιατί όχι αλλά στο πριβέ θέλω να έχει σεξ, οκ κανένα πρόβλημα θα κάνουμε σεξ. Της λέω επίσης θέλω κάτι από εσένα πριν πάμε για πριβέ, μου λέει τι, της λέω θέλω να αλλάξουμε τηλέφωνα ώστε να βρεθούμε μια καθημερινή μέρα που θα πάρεις ρεπό έξω ραντεβού σε ξενοδοχείο. Οκ μου λέει γράψε το νούμερο μου γράφω και της κάνω αναπάντητη για να καταχωρίσει και τον δικό μου αριθμό στο τηλέφωνο της.

Έπειτα δίνω 100 ευρώ στον μετρ και με παίρνει από το χέρι η κοπέλα για να πάμε στον πριβέ χώρο. Τα υπόλοιπα είναι γνωστά έγιναν μέσα στο πριβέ τα πάντα όλα.

Περνάει μια εβδομάδα και την παιρνώ τηλέφωνο ήταν μέρα δευτέρα την λέω μωράκι γουστάρεις να βρεθούμε ξενοδοχείο; Στην αρχή μου κάνει λίγο την δύσκολη αλλά μετά από κανένα 10 λεπτό συζήτηση στο τηλέφωνο μου λέει οκ και τι δωράκι θα μου δώσεις μου λέει; Της απαντώ 150 αλλά θέλω καυλιάρα μου όλο το βραδύ να κάτσουμε στο ξενοδοχείο. Το σκέφτεται λίγο αλλά δεν την αφήνω περιθώριο της λέω γιατί να μην κάτσεις όλο το βράδυ αφού έχεις ρεπό από το μαγαζί. Μετά τα πολλά με τα λίγα δέχεται για ολονύχτιο ραντεβού.

Δίνουμε ραντεβού για τις 10.30 το βραδύ για συνάντηση στην οποία πάω να την πάρω με το αυτοκίνητο μου. Από εκεί πάμε ξενοδοχείο και βγάζουμε γούστα μέχρι τις 7  ώρα το πρωί. Να πω την αλήθεια χτύπησα και ένα μπλε χάπι για να μπορώ να κάνω σεξ όλο το βράδυ.

Το οξύμωρο όλης της ιστορίας είναι ότι εγώ από τότε δεν ξαναπήγα σ’ αυτό το στριπ κλαμπ ούτε σε κάποιο άλλο, αλλά ούτε και τηλέφωνο την πήρα κάποια φορά για να βρεθούμε. Αυτή μου έκανε δυο αναπάντητες σε τυχαία χρονικά διαστήματα κατά καιρούς χωρίς εγώ να ανταποκριθώ με κάποιο μήνυμα ή τηλέφωνο.

Και πριν 10 μέρες είπα να την πάρω ένα τηλέφωνο να δω τι κάνει και δεν μου το σήκωνε. Έπειτα την έστειλα μήνυμα στο viper και με απάντησε ποιος είσαι δεν σε θυμάμαι. Ενώ ξέρει το τηλέφωνο μου.



 Μένω σε ένα σημείο:  150  για ολόκληρη τη βραδιά μέχρι τις επτά το πρωί.  
 
 Πολύ καλή συμφωνία!  Και ειδικά για χορεύτρια από στριπτιζάδικο!
 (Εδώ άλλοι δίνουν μέχρι και  150 ή τα 100 σίγουρα,  για καμμια ώρα)

 Άξιος!!!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
 Μένω σε ένα σημείο:  150  για ολόκληρη τη βραδιά μέχρι τις επτά το πρωί.  
 
 Πολύ καλή συμφωνία!  Και ειδικά για χορεύτρια από στριπτιζάδικο!
 (Εδώ άλλοι δίνουν μέχρι και  150 ή τα 100 σίγουρα,  για καμμια ώρα)

 Άξιος!!!

μα ουτως ή αλλως η βραδια της θα ηταν χαμενη λογο του ρεπου της απο το στριπ συν του οτι δευτερα αν δουλευε που ειναι μερα σκοτωμενη απο πλευρας δουλειας δεν θα εκανε ουτε 50 ευρω. αρα συνεπως ηταν κερδισμενη απο αυτη την συμφωνια
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
μα ουτως ή αλλως η βραδια της θα ηταν χαμενη λογο του ρεπου της απο το στριπ συν του οτι δευτερα αν δουλευε που ειναι μερα σκοτωμενη απο πλευρας δουλειας δεν θα εκανε ουτε 50 ευρω. αρα συνεπως ηταν κερδισμενη απο αυτη την συμφωνια
Άρχοντας ο πάτερ!!
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
100
Like
7.442
Πόντοι
17.586
Το έχω πει και σε κριτική. Στο dreams που είναι στη Συγγρού έχω μπει 5:30 το πρωί λιώμα μόνος μου και βρήκα μια ξανθιά στριπτιτζου. Πρώτη φορά το επισκέφτηκα , δίνω 10€ είσοδο. Έρχεται καθεται και με αρχίζει στα γλωσσόφιλα στο άκυρο. 10€ πάνω μου και πλήρωσα με κάρτα 50€ πριβέ χαχα. Ανεβήκαμε πάνω και μου πήρε πίπα και την γάμησα. Το σκηνικό έγινε πέρυσι και δεν ξαναπήγα. Δεν θυμάμαι όνομα αλλά ήταν όμορφη, ξανθιά και ψηλή.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
56
Like
6.079
Πόντοι
11.836
Με φραγκα παιζουν γαμησια γενικα....
Αλλα γιατι να γαμας σα κλεφτης...?
 

captain_harlock

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
13
Like
11
Πόντοι
0
Συμφωνώ με του συμπαίκτες που λένε οτι ακριβό σπορ για αυτο που δίνει σε στούντιο μπορεις να βρεις πραγματικές μουναρες με 50€-60€.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Το έχω πει και σε κριτική. Στο dreams που είναι στη Συγγρού έχω μπει 5:30 το πρωί λιώμα μόνος μου και βρήκα μια ξανθιά στριπτιτζου. Πρώτη φορά το επισκέφτηκα , δίνω 10€ είσοδο. Έρχεται καθεται και με αρχίζει στα γλωσσόφιλα στο άκυρο. 10€ πάνω μου και πλήρωσα με κάρτα 50€ πριβέ χαχα. Ανεβήκαμε πάνω και μου πήρε πίπα και την γάμησα. Το σκηνικό έγινε πέρυσι και δεν ξαναπήγα. Δεν θυμάμαι όνομα αλλά ήταν όμορφη, ξανθιά και ψηλή.

γενικα επεσε αναδουλεια μεγαλη στα στριπ και πετυχες καλη περιπτωση να γαμησεις με 50 ευρω στο πριβε.  :thumbsup:

αν της ζητουσες το τηλεφωνο της για εξω, θα την επαιρνες με καλά χρηματα ραντεβου σε ξενοδοχειο λιγοτερα απο οτι θα πληρωνες σε call girl
 

captain_harlock

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
13
Like
11
Πόντοι
0
Συμφωνώ με πάτερ και επισης του βγάζω το καπέλο για την ιστορία που μοιράστηκε μαζι μας
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
56
Like
6.079
Πόντοι
11.836
Γενικα για γελια ειναι τα στριπομαγαζα
Καποτε ειχαν μουναρες τωρα ολο κατι 2ης διαλογης μπαζα πλασαρουν.Και τα καλα μουνια που ειναι λιγοστα θελουν ενα καρο φραγκα για να προχωρησει καποιος στα  εσωτερικα...πριβοκατασταση δλδ...
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
100
Like
7.442
Πόντοι
17.586
γενικα επεσε αναδουλεια μεγαλη στα στριπ και πετυχες καλη περιπτωση να γαμησεις με 50 ευρω στο πριβε.  :thumbsup:

αν της ζητουσες το τηλεφωνο της για εξω, θα την επαιρνες με καλά χρηματα ραντεβου σε ξενοδοχειο λιγοτερα απο οτι θα πληρωνες σε call girl

Ήμουν γκολ μιλάμε. Πάλι καλά με χρέωσαν μόνο 50€ . Άμα χτυπούσαν 500€ δεν θα καταλάβαινα τίποτα. Πολύ προσοχή σε αυτά.
Αν ήμουν λίγο νηφάλιος ίσως ζητούσα τηλ αν και δεν είμαι αυτής της τακτικής. Ούτε θέλω να έχουν το τηλέφωνο μου όποιες να είναι. Λίγες και καλές.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
56
Like
6.079
Πόντοι
11.836
Καλα με χρεωσεις οτι να ναι κανουν.πατανε καταλαθος μηδενικα...καλυτερα με μετρητα σε αυτους.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Ήμουν γκολ μιλάμε. Πάλι καλά με χρέωσαν μόνο 50€ . Άμα χτυπούσαν 500€ δεν θα καταλάβαινα τίποτα. Πολύ προσοχή σε αυτά.
Αν ήμουν λίγο νηφάλιος ίσως ζητούσα τηλ αν και δεν είμαι αυτής της τακτικής. Ούτε θέλω να έχουν το τηλέφωνο μου όποιες να είναι. Λίγες και καλές.

ναι θελει προσοχη γενικα, γιατι εχουν γινει πολλά με χρεωσεις σε τετοια μαγαζια
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
το ερωτημα ειναι αν αξιζει να δώσεις 200ρια και 300ρια γιαπριβε γαμησι σε εναν περιορισμένο χώρο χωρίς μπανιο κλπ ????και οχι αν πεφτει γαμησι στα στριπτητζίδικα. σε όλα σχεδόν πέφτει απο τις μέτρια και κάτω και μερικές φορές απο αστεράκια.συμφωνω απόλυτα με όσα γράαφτικαν ποιο πάνω.προσοχη στις χρεώσεις πέφτουν δαγκωματιες,κυρίως αν σε κόψουν για λουκουμα και μεθυσμένο
 
OP
OP
ANDREIOS

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.680
Πόντοι
4.655
Για να πέσουν οι τιμές στα πριβέ η λύση είναι μόνο μία να σταματήσετε να παίρνετε πριβέ μόνο έτσι θα πέσουν οι τιμές Δηλαδή εάν τα στριπτιτζάδικα δεν έχουνε πελάτες να παίρνουν πριβέ τις κοπέλες τους θα αναγκαστούν να ρίξουν τις τιμές τους πολύ χαμηλά για να έχουν πελάτες μετά
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Για να πέσουν οι τιμές στα πριβέ η λύση είναι μόνο μία να σταματήσετε να παίρνετε πριβέ μόνο έτσι θα πέσουν οι τιμές Δηλαδή εάν τα στριπτιτζάδικα δεν έχουνε πελάτες να παίρνουν πριβέ τις κοπέλες τους θα αναγκαστούν να ρίξουν τις τιμές τους πολύ χαμηλά για να έχουν πελάτες μετά

Συμφωνώ..το ρουμανικό μπλοκ έχει καταστρέψει όλα τα Στριπ.. πιστεύουν ότι άμα κάνουν το ελάχιστο στο πριβε άντε μια μαλακιά το πολύ εσύ θα κυνηγήσης πιο πολύ κ θα σκας λεφτά περισσότερα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom