Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (2 μέλη και 37 επισκέπτες)

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
56
Like
63
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ας μου πει κάποιος συναγωνιστης Ατζελίνα απο οσμοσε πόσο για φουλ και αν κανει πρωκτικο. Θα είμαι υπόχρεος
Μόλις έμαθα μόνος μου δε σας έχω ανάγκη ρεμάλια ! :grin:. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα τόσο ορεξάτο άνθρωπο μέχρι τώρα δεν εχω γνωρισει. Η κοπέλα είναι real !
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
354
Like
1.953
Πόντοι
201
Μόλις έμαθα μόνος μου δε σας έχω ανάγκη ρεμάλια ! :grin:. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα τόσο ορεξάτο άνθρωπο μέχρι τώρα. Η κοπέλα είναι real !
Ρε φίλε πως το έκανες αυτό; Πρώτη φορά βλέπω μέλος να ρωτάει και να απαντάει στον εαυτό του... βασικά λάθος... έχω δει προμότορας με διαφορετικά προφίλ να ανοίγει συζητήσεις με τον εαυτό του οπότε το παίρνω πίσω...
 

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
56
Like
63
Πόντοι
0
Ρε φίλε πως το έκανες αυτό; Πρώτη φορά βλέπω μέλος να ρωτάει και να απαντάει στον εαυτό του... βασικά λάθος... έχω δει προμότορας με διαφορετικά προφίλ να ανοίγει συζητήσεις με τον εαυτό του οπότε το παίρνω πίσω...
Αφου δεν απάνταγε κανένας ρε φιλαράκι κι εγω ειχα ραντεβου σε 2 ώρες ! :rockon: Έχω κλάψει λεφτα μέχρι τώρα ....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Μόλις έμαθα μόνος μου δε σας έχω ανάγκη ρεμάλια ! :grin:. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα τόσο ορεξάτο άνθρωπο μέχρι τώρα δεν εχω γνωρισει. Η κοπέλα είναι real !
Επιβεβαίωσες αυτό που αρκετοί έγραψαν ότι είναι στα ναι με άνεση ! Είναι θέμα τι βλέπει ο κάθε ένας από εμάς
 

Petros30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2008
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
210
Πόντοι
0
Συμφωνω.
υπαρχουν περιπτωσεις που προχωρανε και ειναι τοπ.δεν ξερω γιατι εχει παισει τετοιο θαψιμο για το συγκεκριμενο γραφειο ενω οσοι ειναι λατρεις του χωρου ξερουμε οτι παιζουν καλη μπαλα και ειναι απο τα καλυτερα. λετε για Σταυρινα οτι δεν προχωραει, πολυ απο εδω μεσα ξερουμε οτι δεν ισχυει, η Μαρινα ειναι κουκλι που ειμαι σιγουρος οτι θα τον φαει συντομα, και γενικα υπαρχουν αλλες 3-4 καλες περιπτωσεις απο εκει.
Το τζοι επισης εχει τη μαιρη και αλλες 2-3, το ντελουξ τωρα νομιζω εχει μονο 2 καλες Αγαπη και Χριστιανα και ισως και Βικτωρια για οποιον θελει ρωσικο μιλφ, αλλα ειναι παλιες κοπελες, οπως λες εχει καιρο να φερει ενω μου εχει προσφερει καλες εμπειριες κατα καιρους. Το μασαζ στο σπιτι εχει 2 που προχωρανε αλλα δεν θελω να τις καψω, το αθενς οπως λεει ο φιλος για μενα εχει μια δυνατη που αξιζει, το αρτ εχει μονο την Νινα αλλα δεν αξιζει με τιποτα, α ναι και η Ελενη προχωραει με τροπο και παει παραπανω απο φραπε. Το πριβε εχει μια δυνατη την Μαρια, που ενω ηταν στα δεν, τωρα ειναι ανετη και προχωραει αρκετα τουλαχιστον καλαμακι.Το γιορ επισης εχει 2 -3 καλες, την Ελενα και την Μιρνα, αλλα ειναι λιγο δυσκολες.η Μιρνα ειναι στα δεν η Ελενα κανει φραπε με λιγο πιεση. Α και ξεχασα υπαρχουν 2 καλες περιπτωσεις, Αλεξαντρα και Ηλιανα νομιζω λεγεται απο u need me massage, τους βρισκεις μονο στο βαιμπερ μεσω fb ή ινστα. Ειναι αρκετα ανετες προχωρανε περα απο φραπε. Μακρια απο οσμοσε, το senses δεν εχει τιποτα καλο και το massagebar και σιγουρα το bestmassage που ειναι ιδιο με το οσμοσε.εχει σχεδον τις ιδιες κοπελες. Καλυτερα παρτε callgirl αν ειναι να παρετε απο αυτα ειναι η ιδια φαση ακριβως απλα με τη διαφορα οτι οι γκομενες ειναι πολυ πιο μουναρες.για τα ιδια λεφτα.
Αυτα προς το παρον για το χωρο. Ειναι οτι ξερω και εχω δοκιμασει το τελευταιους 5-6 μηνες.Σας τα λεω οπως εχουν γιατι γουσταρω το μασαζ και το αγνωστο μη προγραματισμενο γαμησι που θα σου κατσει αν παιξεις καλα τα χαρτια σου. Εχω βοηθηθει αρκετα απο το φορουμ και γιαυτο θελω να ανταποδωσω γιατι ξερω οτι θα παρω πισω.
Φίλε spike αν έχεις την καλοσύνη στείλε μου ένα πμ να σε ρωτήσω κάτι σύντομο. Θα το εκτιμούσα
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.822
Κριτικές
125
Like
21.660
Πόντοι
28.900
Εγω Δεν την ηξερα

Γενικα Δεν παω σε χωρους / σπα / στουντιο κτλ

την εμαθα μεσα απ ντελουξ κ περασα τελεια

ειναι αισθησιακη γυναικα
Πόση ώρα κράτησε το ραντεβού;;;
Πόσο πήγε το μαλί;;;
Πόσες εκτονωσεις;;;
Τι μασάζ σου έκανε;;;
Γενικώς κάνε ένα review!!!
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.440
Like
3.646
Πόντοι
456
Ναι αφηνει χαλαρα ,γενικα ειναι γυναικα πολυ ανετη μην την φοβασαι.
Προσοχη ειναι μαγκακι οχι γλαστρα καλλωπισμου αν φερθεις σαν μαλακας μπορει να στην πει χωρις δευτερη σκεψη.Δεν το λεω προσωπικα σε εσενα που φαινεσαι σοβαρο ατομο αλλα γενικα.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.861
Πόντοι
6.745
Ρε φίλε πως το έκανες αυτό; Πρώτη φορά βλέπω μέλος να ρωτάει και να απαντάει στον εαυτό του... βασικά λάθος... έχω δει προμότορας με διαφορετικά προφίλ να ανοίγει συζητήσεις με τον εαυτό του οπότε το παίρνω πίσω...
αυτο που λεει ο φιλος ειναι αληθεια , το κοριτσι ειναι γαμάτο ,τοσο σε υπηρεσιες οσο και σαν χαρακτηρας,ειλικρινα σου φτιαχνει την διαθεση :wink:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για λατρεία των 40 (milf) είναι τοπ...ευγενική ωραία παρουσία ανετο τυπακι


Προφανως κάποιο λόγο έχουμε και είμαστε αρνητικοί με το velvet φίλε Σταύρο και όπως βλέπεις δεν είμαι μόνο εγώ έγραψε ο γκραβιτυ έγραψαν διαφορά μέλη τα οποία εχουν σοβαρή παρουσία στο φορουμ και ξοδεύουν αρκετά χρήματα στο μασαζ κατοικον ότι δεν είναι ευχαριστημένοι..με το ζόρι παντρειά δηλαδή ;κάνουμε αρκετά μασαζ για να έχουμε άποψη καλε μου φίλε...εδώ γιαυτο είμαστε για να κάνουμε κριτική αντικειμενική...κριτική του στυλ η Μαρινα είναι καλή και θα τον φάει σύντομα τι είναι;τι θα φάει σύντομα;μαγειρίτσα θα φάει σύντομα; το σαββατο ναι σίγουρα ναι...να χαλάσω στο βελβετ κανα 2000€ μέχρι να περάσω καλα αυτό μας λες;ε όχι....τώρα αν κάποιους τους ενοχλεί που περνάμε καλα πλέον σε συγκεκριμένα μαγαζιά αυτό είναι θέμα δικό τους...λίγοι και καλοί έμειναν....επαγγελματίες πλέον είναι μετρημένοι στα δάχτυλα ενός χεριού και ψωνιζουμε από εκεί που αισθανόμαστε καλα και δεχόμαστε σεβασμό ως πελατες..τα είδαμε και με την ομάδα της τεας...τα λέγε ο κοσμος τα φωνάζε τελικα κατάλαβε ποσο ερασιτέχνης είναι και τι αρπαχτικό και τελος λουκέτο το μαγαζακι της ...τερτίπια του στυλ κάνει χωρις πετσέτα και μου σκάει σπιτι και τσακώνομαι για το θέμα αυτό επειδή η τηλεφωνήτρια του βελβετ θέλει να κάνει το Κομμάτι της είναι μη αποδεκτά.. τα υπόλοιπα είναι να χαμέ να λέγαμε...τωρα κάτι προφιλακια thuglike (έχει κράξει όλο το πλανήτη και αμφισβητώ ότι έχει κάνει ένα μασαζ στη καριέρα του εδώ μας έβγαλε και τη ζωή άσχημη τόσο κόμπλεξ έχει το Παιδακι οπως μας είπε επισης ότι το εν λόγω γραφείο που είναι η ζωή το deluxe δεν έχει εμφανίσιμες θεραπευτριες ) και τα ρέστα παιδιά μην ίδρωνει το χεράκι σας να γράφετε με έμπαθεια...αδιαφορούμε αν αυτός που έχει τα γραφεία μασαζ οπως το deluxe είναι ένας πως τον λένε και τι νούμερο παπούτσι φοράει...εμείς να περνάμε ομορφα θελουμε χωρίς να μας κοροϊδεύουν και χώρις να χρειαστεί να πουλήσουμε τη περιουσία μάς για ένα μασαζ...για μενα κριτικές τύπου τα έχει ένας τα έχουν δυο τρεις δεκατρείς είναι άκυρες κριτικές και μόνο κάτι κατινες κάθονται στα μπαλκόνια τους και ασχολούνται με τέτοιου είδους θέματα...άντε και καλο Πάσχα να έχουμε...
βαζε ρε μεγαλε και καμια παραγραφο,μας εβγαλες τα ματια..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.389
Πόντοι
1.056
αφήνει χουφτώματα η Ζωή ή είναι μη και όχι?
Έλα ρε συ.. μου κάνει εντύπωση που δεν την είχες ακουστά . Είχε από πολύ παλιά δικό της νήμα ("Tantrazoe") εδώ μέσα . Από τότε που δούλευε μόνη της στο υπόγειο που είχε στο Κολωνάκι .
 
Τελευταία τροποποίηση:

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΣΗΜΗ ΖΩΗ ΤΑΝΤΡΑ !!!!!!!! διαβαστε κριτικες απο μουσσες που δουλευε παλια.
καλά μια κριτική έχει όταν δούλευε στο Mousses, μην ξανοίγεσε.. (εκτός κ αν κάνω εγώ λάθος..)

Όποιος την έχει δοκιμάσει, ξέρει ότι είναι "καθαρόαιμο άτι" πολέμου
 

JOSSS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
25
Like
781
Πόντοι
291
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
αφήνει χουφτώματα η Ζωή ή είναι μη και όχι?
Δεν υπάρχει ΟΧΙ με την Ζωή φίλε !! Τα πάντα όλα με απεριόριστη άνεση και συμμετοχή ... ?από παλαιότερες εμπειρίες
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
καλά μια κριτική έχει όταν δούλευε στο Mousses, μην ξανοίγεσε.. (εκτός κ αν κάνω εγώ λάθος..)

Όποιος την έχει δοκιμάσει, ξέρει ότι είναι "καθαρόαιμο άτι" πολέμου
αδερφε η κυρα ζωη εχει ανδρωσει γενιες και γενιες .ειχε και δικο της θεμα ,αν θυμαμαι καλα, κι ηταν ολοι ενθουσιασμενοι. βεβαιως ,παντα μιλαμε για τους οπαδους των εμπειρων κυριων.
 

Avert

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2016
Μηνύματα
29
Like
8
Πόντοι
0
Αφροδίτη Αλίκη Βικτώρια και Νεφέλη ποια προχωράει παραπάνω από ντελουξ για να κανονίσω
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.822
Κριτικές
125
Like
21.660
Πόντοι
28.900
αφήνει χουφτώματα η Ζωή ή είναι μη και όχι?
Τα πάντα αφήνει...
Πότε δεν μου είπε όχι!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αδερφε η κυρα ζωη εχει ανδρωσει γενιες και γενιες .ειχε και δικο της θεμα ,αν θυμαμαι καλα, κι ηταν ολοι ενθουσιασμενοι. βεβαιως ,παντα μιλαμε για τους οπαδους των εμπειρων κυριων.
Όντως έχει δικό της νήμα!!!
 

jpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
133
Πόντοι
280
Τα πάντα αφήνει...
Πότε δεν μου είπε όχι!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Όντως έχει δικό της νήμα!!!
Που μπορούμε να το δούμε και να μάθουμε για αυτήν? Φωτο παίζει?
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.822
Κριτικές
125
Like
21.660
Πόντοι
28.900
Που μπορούμε να το δούμε και να μάθουμε για αυτήν? Φωτο παίζει?
Το νήμα της θα το βρεις στο μασάζ στην Αθήνα και θα βρεις τον τίτλο tantrazoe.
Φωτογραφίες δεν θα βρεις πουθενά!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom